Klausimai: kas? kur? kaip? kodėl? ir iš kur?

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Botaro
    Akuma


    • 2005 11 17
    • 196

    pamegink subu failo galune perwadint ish *SRT i *SSA arba atwirkshciai
    I have the Holy Lance

    Comment

    • Katsu
      Hajimemashite



      • 2007 01 18
      • 192

      Autorius piccosan
      Kodel mano joks playeris nenuskaito subu? Nero vlc meta jog netinkamas formatas. BS isvis nieko nepasako. Gal kokiu kodeku truksta ar prie nustaymu ka nors prifailinau?.
      Asmeniškai buvau susiduręs su panašia problema, nežinau ar tiks toks patarimas: dažniausiai, bet netvirtinu kad visada, jei yra .sub kartu su turi būti ir failiukas su .idx galūne. Jei jį ištryni nė vienas playeris nebeatpažįsta sub'ų. .idx failiukas yra - viskas tvarkoje. Man tokia problema buvo iškilus su senais samurai filmais kur kartu buvo .sub. Palikdavau tik vieną pagrindinį .sub ir kai nerodydavo pačių titrų, galvodavau, kad kalti sub'ų failai - tada ieškodavau internete .srt. Pasorodė, kad ne. Gal ir tau panašiai atsitiko?

      Autorius Botaro
      pamegink subu failo galune perwadint ish *SRT i *SSA arba atwirkshciai
      Gal tik man, bet kiek esu bandęs ir man šitas triukas niekada nepavykdavo...

      Autorius Eisas Kuperis
      Chem. Net tik ten info skaičiau, bet ir gyvai lankiusiai, bet norisi išgirsti ne tik sausa informacija, bet ir tą puse kuri jau kuris laikas taip dirba.
      Eisai, o kas konkrečiai tave domina?
      Aš pats prieš kokią savaitę išsiėmiau individualios veiklos pažymą. Šiaip jaučiuosi toks pat "žalias" dėl to žinojimo, kaip kad buvau prieš išsiėmimo... Tik gerai žinau, kad mokesčius pareigingai reikia mokėti, kitaip gali blogai baigtis ^^
      Paskutinis pakeitimas nuo Katsu; 2008-10-06, 19:32.

      Comment

      • piccosan
        Daft Punk

        • 2005 11 28
        • 250

        .idx padejo. Aciu, anksciau nemaniau kad jie reikalingi.

        Comment

        • HajiHaji
          月の詩

          • 2006 11 27
          • 113

          taip... assigmentui gavau uzduoti - sukurti 15 puslapiu webpage bet kokia tema. beda tame, kad kai gaunu laisve rinktis, man buna labai sunku apsisprest ka butent pasirinkt.

          pasisemti ideju aisku geriausia is vartotoju, tai noriu ir jusu paklausti koks jums puslapis butu naudingas ir siaip koki puslapi patys noretumute sukurti. pats siek tiek galvoju apie koki japanese manga/anime artist artba siaip musician, bet ne pacius garsiausius, visdelto tik 15 pages turiu.
          Paskutinis pakeitimas nuo HajiHaji; 2008-10-07, 15:06.

          Comment

          • Aivaras
            ką tu?

            • 2008 09 10
            • 358

            E zmones pagelbekit, gal zinot koki saita ar gal patiems buvo tokia uzduotis, technologiju pamokai liepe apie kalvyste ir apie dailuji metalu apdirbima referata, bet nedarysiu referato, o tiesiog papasakosiu, gal zinot saltiniu kur surast?Nes per google nk nerandu padoraus.

            Comment

            • Ledux
              PlixPlox

              • 2007 03 09
              • 135

              Jei iki darbo pristatymo daug laiko tai ieskok uzsienio puslapiuose ir bandyk issiversti.
              sigpic

              http://ledux.myanimelist.net

              Ne piniguose laimė , o jų kiekyje.

              Nebūk jautis 2009

              Comment

              • Lucion666
                Forumo maniakas

                • 2007 04 08
                • 430

                Pahelpinkit su AMV kurimu ^^... noriu ir vel pradet kurt(po 2-3 men. atostogu), bet beda ta, kad noriu su sony vegas'u kaip ir anksciau daryt amv, o sony vegas man niekaip neskaito .avi failiuku... tixliau skaito, bet neskaito suspaustu xvid arb H264 formatu...
                ----------------
                Turiu dar 15Gb laisvos HDD(vidiniam) ir isoriniam dar turiu kokia 200Gb...vieta paminejau,nes turiu dar viena klausima del to.. kuris HDD greiciau savins ir t.t. "kuriam project pradet kurt"? vidinis 5,4 rmps, isorinis 7,2 rmps... is esmes lyg ir isorinis turetu greiciau eit.. bet kadangi per USB tai... ar jokio skirtumo??
                ----------------
                Tai va... noriu kurt, bet nenoriu convertint i kitus failus... .mpg greitai skaito ir seip labai viskas liux.. beweik... kuriant su sony vegas'u mpeg'us, keistai neatitinka laikas(kas kuria, tas zinos, o kitiem noobam nereikia ^^ )... jei neina ir jum paleist .avi'ukiu(xvid arb H264) bent i koki formata sukonvertinat, kad greitai galima butu beat'us parinkt ir t.t. vnz - greitai su programa dirbt ???
                ------
                Ir gal kas zino gera LT arba EN labai informatyvia kurimo svetaine su After Effect's 3 (ar 7 daug geresne??)?? sitoj programoj esu tikras nob'as... nk nesuprantu ...

                Comment

                • Aivaras
                  ką tu?

                  • 2008 09 10
                  • 358

                  Autorius Ledux
                  Jei iki darbo pristatymo daug laiko tai ieskok uzsienio puslapiuose ir bandyk issiversti.
                  Ryt pati pirma pamoka ;DD Kazi speciau? Db beveik 21:00 DD Ai nu nesvarbu teks improvizuot ;D

                  Comment

                  • Lucion666
                    Forumo maniakas

                    • 2007 04 08
                    • 430

                    Autorius Aivaras1
                    Ryt pati pirma pamoka ;DD Kazi speciau? Db beveik 21:00 DD Ai nu nesvarbu teks improvizuot ;D
                    gali pradet pasakot placiai ir uzbaigt in LTU metalo darbais
                    http://www.kalvyste.info/lt/
                    dar gali ju darbus atsiprintint ir parodyt mokytojui.. nu i vsio .. telieka tawo likimas tawo rankose... ehm ... tixliau liezuvyje

                    Comment

                    • Sable
                      The Hitchhiker





                      • 2005 03 11
                      • 1530

                      Neblogai žmogelis pasismagino ant JP imperatoriaus rūmų http://www.alfa.lt/straipsnis/c91500
                      xD

                      Comment

                      • Eisas Kuperis
                        Simintis Sun


                        • 2006 01 25
                        • 355

                        Autorius HajiHaji
                        taip... assigmentui gavau uzduoti - sukurti 15 puslapiu webpage bet kokia tema. beda tame, kad kai gaunu laisve rinktis, man buna labai sunku apsisprest ka butent pasirinkt.

                        pasisemti ideju aisku geriausia is vartotoju, tai noriu ir jusu paklausti koks jums puslapis butu naudingas ir siaip koki puslapi patys noretumute sukurti. pats siek tiek galvoju apie koki japanese manga/anime artist artba siaip musician, bet ne pacius garsiausius, visdelto tik 15 pages turiu.

                        Tema kurios dar niekur nėra. LT visuomeninis transportas. Vandens, sausumos, oro, geležinkelio. Juk tiek žmonių perveža. Paklausa būtu.

                        Comment

                        • amidau
                          ☣☠☣







                          • 2007 04 25
                          • 1384

                          Norėjau paklausti ar įmanoma kaip nors, sujungti TV su PC per tokias jungtis:
                          Mano telikas turi tokią jungtį , ten kišasi laidas su tokiu galu .
                          O kompo jungtys štai kaip atrodo

                          Comment

                          • Nutis
                            Zemei nevietinis
                            • 2008 10 11
                            • 7

                            Galima sujungti Ta teliko jungtis vadinasi scart, o kompas turiu tureti tv-out. Kiek suprantu tavo laptopas tai pilnai gali, nes maniskis gali.
                            Reikia tik laido atitinkamo ir priklausomai nuo vaizdo plokstes softo. Kai kuriuos auto perjungia, kai kur ranka reikia ir t.t Daug ir skirtingu specifikaciju yra.. i think ^^
                            There is no power that is not knowledge.

                            Comment

                            • amidau
                              ☣☠☣







                              • 2007 04 25
                              • 1384

                              Toks tiktų?
                              http://www.yeint.fi/index.php?main=2...roductID=11883

                              Comment

                              • Nutis
                                Zemei nevietinis
                                • 2008 10 11
                                • 7

                                sry vakar jau lovoj gulejau nemaciau antro posto tavo nesu isitikines ar tiktu nes mano galva per daug vienu kistuku. nebent tavo laptopas kazkuom ypatingas. siaip tai yra vienas isejimas i telika, kita i kompa. dar gali buti variantas 1 kompa, ir 2 i telika ( cia jungiant kaip konsole ) . tkiuosi padejau
                                There is no power that is not knowledge.

                                Comment

                                Working...