Klausimai: kas? kur? kaip? kodėl? ir iš kur?

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • cobabara
    Super mega ultra rašytojas



    • 2009 03 17
    • 998

    Autorius Juoda Letena
    Naudoju chrome e.parduotuvėje rastą nemokamą programą https://chrome.google.com/webstore/d...hrome-ntp-icon
    Girdėjau, kad ji kompą labai apkrauna, ir kaip tik buvau pirmai šiandien įsidiegus, bet kažkaip tikrai iškart kompas belenkaip lėtai dirbt pradėjo, nieko daryt negalėjau.
    Urameshi, Iemon-dono!

    Comment

    • spoonium
      Naujokas
      • 2011 07 23
      • 19

      ką nors pasiųlytumėte dėl išplaunamo dirbtinio kraujo? internete radau daug receptų, kad reikia kukurūzų sirupo ir maistinių dažų, tik nenutuokiu kur juos galima nusipirkti?
      My anime list- http://myanimelist.net/animelist/spookymonster

      Comment

      • toma
        Šokoladoholikė

        • 2010 03 16
        • 368

        Gal kas gali pasakyt kur galima nusipirkt Copic markerių ar kažką panašaus į juos. Geriausia būtų internetu arba Šiauliuose.


        Comment

        • Miyata
          Find your own sins, kid.



          • 2008 01 09
          • 452

          Gal kas nors mate ar zino geru fantasy medieval tv serialu kaip game of thrones, merlin arba legend of the seeker?

          Comment

          • Miesto_Druidas
            the journeyman



            • 2010 08 17
            • 1515

            Autorius Miyata
            Gal kas nors mate ar zino geru fantasy medieval tv serialu kaip game of thrones, merlin arba legend of the seeker?
            Nėra daugiau, jei kalbi apie naujesnius ir gerus. Camelot (http://en.wikipedia.org/wiki/Camelot_(TV_series)) galėtų gal tikti, bet to fantasy ten mažoka, yra kelios serijos tikrai nuobodžios, o siužetas į kažką įdomesnio taip ir nespėja išsivystyt dėl antro sezono nebūvimo.
            A na dar gali pasidomėti naujuoju Sinbad'u (2012) (http://en.wikipedia.org/wiki/Sinbad_(TV_series)). Bet iš savo pusės jo rekomenduoti irgi negaliu. Pirmas epizodas nuteikė teigiamai, antras buvo absoliučiai neįdomus ir prastas. Gal vėliau pasitaiso situacija, to jau nežinau, antra serija atmušė norą žiūrėti toliau.

            Comment

            • Miyata
              Find your own sins, kid.



              • 2008 01 09
              • 452

              Autorius Miesto_Druidas
              Nėra daugiau, jei kalbi apie naujesnius ir gerus. Camelot (http://en.wikipedia.org/wiki/Camelot_(TV_series)) galėtų gal tikti, bet to fantasy ten mažoka, yra kelios serijos tikrai nuobodžios, o siužetas į kažką įdomesnio taip ir nespėja išsivystyt dėl antro sezono nebūvimo.
              A na dar gali pasidomėti naujuoju Sinbad'u (2012) (http://en.wikipedia.org/wiki/Sinbad_(TV_series)). Bet iš savo pusės jo rekomenduoti irgi negaliu. Pirmas epizodas nuteikė teigiamai, antras buvo absoliučiai neįdomus ir prastas. Gal vėliau pasitaiso situacija, to jau nežinau, antra serija atmušė norą žiūrėti toliau.
              Merlin bei legend of the seeker nera nauji, nebent tu lygini su tokiais kaip xena arba hercules. Nors ir jie netiktu, nes nuo vaikystes per televizoriu ziurejau juos, tai man jie vaikystes prisminimas, o ne kazkas ka as dabar ziureciau. Tikrai zinau dar yra geru, tik kad surast reikia. Camelot jau senu seniausiai turejau atsisiuntes, kelis kart bandziau ziuret bet taip ir nesuejo. Sinbad pabandziau ziuret, bet iskart matosi kad nelabai man jis. Dekui uz pasiulymus, jai pats ka nors surasniu gero I will let you know, nes jai neklystu tau tokie irgi patinka.

              Siaip man dar tokie kaip Suits ir breaking bad patinka, bet jie yra modernus labai ir as daug patikrinau nieko gero panasaus neradau. Visokie fring, sons of anarchy, prison break ir panasiai nesueina.

              Comment

              • Miesto_Druidas
                the journeyman



                • 2010 08 17
                • 1515

                Autorius Miyata
                Merlin bei legend of the seeker nera nauji, nebent tu lygini su tokiais kaip xena arba hercules. Nors ir jie netiktu, nes nuo vaikystes per televizoriu ziurejau juos, tai man jie vaikystes prisminimas, o ne kazkas ka as dabar ziureciau. Tikrai zinau dar yra geru, tik kad surast reikia. Camelot jau senu seniausiai turejau atsisiuntes, kelis kart bandziau ziuret bet taip ir nesuejo. Sinbad pabandziau ziuret, bet iskart matosi kad nelabai man jis. Dekui uz pasiulymus, jai pats ka nors surasniu gero I will let you know, nes jai neklystu tau tokie irgi patinka.

                Siaip man dar tokie kaip Suits ir breaking bad patinka, bet jie yra modernus labai ir as daug patikrinau nieko gero panasaus neradau. Visokie fring, sons of anarchy, prison break ir panasiai nesueina.
                Jap tikrai patinka, bet rask tu gerą fantasy dabar, tikrai sunku, tas Legend of the Seeker labai patikdavo savo metu (nebuvo tai labai seniai visgi palyginus), kad ir light fantasy, o dabar nieko gero ir nebėra be Game of thrones. Aš visgi to britų Merlin žiūrėjęs nesu, jį reiks pamėginti. O šiaip stygius yra, bet kai apsiverčiu anime labai jo ir nejaučiu, o iš vaidybinių serialų dabar be Game of Thrones labai gerą įspūdį buvo palikęs American Horror Story, nors jis tikrai ne kiekvienam tiks ir patiks.

                Ir tas tiesa kad pamačius žodžius fantasy tv, kone iškart į galvą atėjo Xena, Heraklis, dar ten senasis Sinbad'as, iš tos pačios operos The New Adventures of Robin Hood, Beastmaster..., visus rodė per Lietuvos TV ir visi daugiau ar mažiau žiūrėti ir patikę (na gal išskyrus Beastmaster), aišku tokie jau sunkiai besižiūrėtų dabar.

                Dar yra mini serialai, tokių karts nuo karto pasirodo, kur po pora ar daugiau ilgesnių serijų, fantasy irgi būna, tik nelabai domėjausi ir žinau pavyzdžių, ką pamenu kad per Lietuvos TV rodė tokį Earthsea.

                Kai pradedu krapštytis atminty daugiau išlenda tokių hibridinių iš naujesnių, greičiausiai žinomas Once Upon A Time , šį rudenį kur antrą sezoną pradėjo, sakyčiau artima ką būtų galima dar pridėti prie minėtų, kad ir pasakų tematika su modernia maišoma. Deja antro sezono man žiūrėti nebesinori. Grimm greičiausiai girdėjai irgi, panašus į Supernatural, tik vėl su būtybėm iš pasakų, šitas man nesižiūrėjo visai, nors dabar jau antras sezonas eina.
                Dar kanadiečių Lost Girl moderni tematika su įvairiom fantasy būtybėm (http://en.wikipedia.org/wiki/Lost_Girl) pirmas sezonas kaip ir ir neblogai susižiūrėjo o antras nebetraukia visiškai.

                Comment

                • Miyata
                  Find your own sins, kid.



                  • 2008 01 09
                  • 452

                  Autorius Miesto_Druidas
                  Jap tikrai patinka, bet rask tu gerą fantasy dabar, tikrai sunku, tas Legend of the Seeker labai patikdavo savo metu (nebuvo tai labai seniai visgi palyginus), kad ir light fantasy, o dabar nieko gero ir nebėra be Game of thrones. Aš visgi to britų Merlin žiūrėjęs nesu, jį reiks pamėginti. O šiaip stygius yra, bet kai apsiverčiu anime labai jo ir nejaučiu, o iš vaidybinių serialų dabar be Game of Thrones labai gerą įspūdį buvo palikęs American Horror Story, nors jis tikrai ne kiekvienam tiks ir patiks.

                  Ir tas tiesa kad pamačius žodžius fantasy tv, kone iškart į galvą atėjo Xena, Heraklis, dar ten senasis Sinbad'as, iš tos pačios operos The New Adventures of Robin Hood, Beastmaster..., visus rodė per Lietuvos TV ir visi daugiau ar mažiau žiūrėti ir patikę (na gal išskyrus Beastmaster), aišku tokie jau sunkiai besižiūrėtų dabar.

                  Dar yra mini serialai, tokių karts nuo karto pasirodo, kur po pora ar daugiau ilgesnių serijų, fantasy irgi būna, tik nelabai domėjausi ir žinau pavyzdžių, ką pamenu kad per Lietuvos TV rodė tokį Earthsea.

                  Kai pradedu krapštytis atminty daugiau išlenda tokių hibridinių iš naujesnių, greičiausiai žinomas Once Upon A Time , šį rudenį kur antrą sezoną pradėjo, sakyčiau artima ką būtų galima dar pridėti prie minėtų, kad ir pasakų tematika su modernia maišoma. Deja antro sezono man žiūrėti nebesinori. Grimm greičiausiai girdėjai irgi, panašus į Supernatural, tik vėl su būtybėm iš pasakų, šitas man nesižiūrėjo visai, nors dabar jau antras sezonas eina.
                  Dar kanadiečių Lost Girl moderni tematika su įvairiom fantasy būtybėm (http://en.wikipedia.org/wiki/Lost_Girl) pirmas sezonas kaip ir ir neblogai susižiūrėjo o antras nebetraukia visiškai.
                  As kazkaip siaubo tematikos nepernesu, nebent tai apie zombius (The Walking Dead) arba medieval laikai, tai tuomet super sueina. Na bet tas american horror story visai nebogai atrodo, bet pats nepernesu siaubo tai kaip tik su draugais atitinka perziuret xD

                  Patikrinau legend of earthsea, visai nieko pasirode tik kad labai trumpas tai neverta ziuret imo, vos ne tiek pat kiek filmas trunka. Once upon a time tai girdejau, visai nieko jis atrodo bet pangrindine veikeja yra mergina, tai visai nuobodu ziuret, nedgi jau per pati trailer'i jinai mane sugebejo uzknist. Nelabai man eina ziuret serialus ar nedgi anime kur pangrindiniai veikejai yra moterys. Nebent butu panasi i Cara is LoTS xD O Grim ir supernatural tai man tokie nepatinka, moderni fantastika isvis nepatinka, kaip heroes, grim, supernatural vampire diaries ir lost girl kazkaip keistai padaryta pagal mane neidomu ziuret. O pavyzdziui kai fantastika su medieval tematika tai viskas zymiai rimciau bei idomiau ziurisi, sunku nedgi paaiskint kodel.

                  Comment

                  • vrblitz
                    ningen..

                    • 2008 10 01
                    • 223

                    Naudoju Dell studio 1737 laptopa, neseniai persirasiau windowsus (7 home edition), ir pastebejau kad audio pradejo velniop eiti, traskantis garsas. Isjungus wifi, dingsta. Gal kas zino kokia iseiti? Ziurejau internete, bet nepadeda niekas, perrasiau audio ir wirelesso driverius, skaiciau apie 802.11a bando problema, bet pas mane "a" nera.

                    Comment

                    • Airiz
                      מיד





                      • 2004 01 09
                      • 1656

                      Autorius vrblitz
                      Naudoju Dell studio 1737 laptopa, neseniai persirasiau windowsus (7 home edition), ir pastebejau kad audio pradejo velniop eiti, traskantis garsas. Isjungus wifi, dingsta. Gal kas zino kokia iseiti? Ziurejau internete, bet nepadeda niekas, perrasiau audio ir wirelesso driverius, skaiciau apie 802.11a bando problema, bet pas mane "a" nera.
                      pabandyk pritaikyti "a" varianto problemos sprendimą, kartais tos raidės beveik nieko nereiškia

                      Comment

                      • vrblitz
                        ningen..

                        • 2008 10 01
                        • 223

                        Bandziau, nepadeda

                        Comment

                        • Airiz
                          מיד





                          • 2004 01 09
                          • 1656

                          gal kažkas su schemomis, gal dėl įjungto wiFi fonuoja - dėl to ir traška, nors žinoma taip neturėtu būti, patarčiau nunešti į taisyklą tokių atvėjų

                          Comment

                          • cobabara
                            Super mega ultra rašytojas



                            • 2009 03 17
                            • 998

                            Turiu daugiau negu vieną gmail accountą ir su accountu nr.2 buvo pasharintas dokumentų failas. Buvau prisijungus accountu nr.1 ir atsidarius tuos docus [buvau užsibookmarkinus], nedavė accesso - su tuo viskas tvarkoj. Aš atsitiktinai vietoj mygtuko, kad prisijungčiau su kitu accountu, paspaudžiau tą, kur requestinau priėjimo. Yra koks nors būdas kaip tai atšaukti? Tai, kad patvirtinus galėsiu išsitrinti, neesmė, reikia, kad atšaukčiau dar prieš patvirtinant.
                            Urameshi, Iemon-dono!

                            Comment

                            • Hikari_
                              Mental

                              • 2008 02 27
                              • 981

                              Turiu klausimą tiems kas turi peruką su garbanotais plaukais. Ar tie plaukai nesusvelia, ar įmanoma juos iššukuoti?

                              Comment

                              • daimonass
                                Forumo vilkas


                                • 2008 12 08
                                • 354

                                Autorius Hikari_
                                Turiu klausimą tiems kas turi peruką su garbanotais plaukais. Ar tie plaukai nesusvelia, ar įmanoma juos iššukuoti?
                                Kiek zinau labai lengvai veliasi jie. O isukuoti imanoma, bet reikia ipac atsargiai, nes nesunkiai gali juos ispesti
                                Mano anime list'as: http://myanimelist.net/animelist/daimonass

                                One Piece V2 pack: http://www.linkomanija.net/details?173537

                                Comment

                                Working...