Klausimai: kas? kur? kaip? kodėl? ir iš kur?

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • cobabara
    Super mega ultra rašytojas



    • 2009 03 17
    • 998

    Įtariu, kad prieš porą dienų instaliuodama kokią programą, būsiu susiinstaliavus ir kažkokį papildomą toolbarą, kuris man nesąmones su Chrome daro. Perkrovus kompą, Chrome neatidaro normalaus homepage, o kažkokį visai kitą puslapį (dabar tiksliai nepamenu, berods star search ar kažkas panašaus), ir settingsuose jis yra kaip homepage nustatytas, nesvarbu, kad prieš tai visai kitaip buvo. Programas lyg ir išinstaliavus, o to atskirai daikto nerandu. Kaip būtų galima išsiaiškinti, kur tas daiktas kompe yra ir kaip jį išinstaliuoti?
    Urameshi, Iemon-dono!

    Comment

    • Futari
      AZ rėmėjas



      • 2007 01 07
      • 1094

      Visi toolbarai paprastai krenta ten pat, kur ir programos, tad Add/Remove programs saraše paieškok.
      O startinį puslapį pakeisk rankiniu būdu, ir bus rami galva; nebent, žinoma, tas brutstva toolbaras vėl atstato jį pagal save.

      Comment

      • cobabara
        Super mega ultra rašytojas



        • 2009 03 17
        • 998

        Autorius Futari
        Visi toolbarai paprastai krenta ten pat, kur ir programos, tad Add/Remove programs saraše paieškok.
        O startinį puslapį pakeisk rankiniu būdu, ir bus rami galva; nebent, žinoma, tas brutstva toolbaras vėl atstato jį pagal save.
        Add/remove (tas kur per control panel) tris kartus žiūrėjau, neradau jo ten. O startinį keičiau irgi gal tris ar keturis kartus, tame ir esmė, kad išjungus ir kitą dieną įjungus kompą atšoka pagal save, šitą rašiau juk.
        Urameshi, Iemon-dono!

        Comment

        • Puny
          Coffee lover

          • 2007 12 09
          • 101

          Autorius cobabara
          Add/remove (tas kur per control panel) tris kartus žiūrėjau, neradau jo ten. O startinį keičiau irgi gal tris ar keturis kartus, tame ir esmė, kad išjungus ir kitą dieną įjungus kompą atšoka pagal save, šitą rašiau juk.
          a) Peržiūrėk Plug-in'us ir jei jis ten - disablink
          b) Peržiūrėk Extensions
          c) Iš naujo įsirašyk Chrome

          Comment

          • cobabara
            Super mega ultra rašytojas



            • 2009 03 17
            • 998

            Autorius Puny
            a) Peržiūrėk Plug-in'us ir jei jis ten - disablink
            b) Peržiūrėk Extensions
            c) Iš naujo įsirašyk Chrome
            Tarp pluginų nėra. Tarp extensionų irgi nerodo, jau tikrinau. Chrome buvau susiinstaliavus iš naujo, vis tiek tas pats. Nuprotėsiu.
            Urameshi, Iemon-dono!

            Comment

            • mattusha
              Rimtas forumo narys

              • 2012 01 18
              • 187

              Patarčiau pakeisti naršykle į Opera. Seniau turėjau chrome ,bet ji man nepatiko ,nes neblokuoja visu reklamų , neturi greito rinkimo , dar tos kvailos toolbar. Su Opera nėra tokių problemų naudoju gal koki mėnesi, tikrai greičiau krauna tinklalapius palyginus su chrome ir firefox (kuri taip mane nervino dėl savo lėtumo ir didelio ram rijimo) , turi greita rinkimą kuris labai patogus ,gali parsisiųsti gerą ad-blocker kuris užblokuoja visas reklamas. Tik truputi nepatogi šita naršyklė ,kad negali iš tinklapio paveiksliuką tiesiai temti į darbalauki ir nėra lietuviškos rašybos tikrintojo ,bet gali parsisiųst.

              Comment

              • cobabara
                Super mega ultra rašytojas



                • 2009 03 17
                • 998

                Autorius mattusha
                Patarčiau pakeisti naršykle į Opera. Seniau turėjau chrome ,bet ji man nepatiko ,nes neblokuoja visu reklamų , neturi greito rinkimo , dar tos kvailos toolbar. Su Opera nėra tokių problemų naudoju gal koki mėnesi, tikrai greičiau krauna tinklalapius palyginus su chrome ir firefox (kuri taip mane nervino dėl savo lėtumo ir didelio ram rijimo) , turi greita rinkimą kuris labai patogus ,gali parsisiųsti gerą ad-blocker kuris užblokuoja visas reklamas. Tik truputi nepatogi šita naršyklė ,kad negali iš tinklapio paveiksliuką tiesiai temti į darbalauki ir nėra lietuviškos rašybos tikrintojo ,bet gali parsisiųst.
                Operą kažkada esu bandžiusi, man kaip tik lėtokai krauna ir kažkaip nelabai prilipo, nežinau. Grįžau prie Mozillos, nes neradau, kaip tą velnią išnaikint.
                Urameshi, Iemon-dono!

                Comment

                • cobabara
                  Super mega ultra rašytojas



                  • 2009 03 17
                  • 998

                  Kokia geriausia antivirusinė programa? Ir kad neužimtų visos dienos skanuojant kompą...
                  Urameshi, Iemon-dono!

                  Comment

                  • mattusha
                    Rimtas forumo narys

                    • 2012 01 18
                    • 187

                    Naudoju ESET NOD32 skenuoja greitai ,bet užknisa kodus vedinėt.

                    Comment

                    • OpHiEll
                      Rimtas forumo narys

                      • 2009 11 29
                      • 123

                      Autorius cobabara
                      Kokia geriausia antivirusinė programa? Ir kad neužimtų visos dienos skanuojant kompą...
                      Jo sako kad Eset 32 yra geriausia ,bet aš naudoju avasta tai kolkas dar nepavedė. Tesiog esetui kaip ir sako mattusha reikia kodus įvedinėt.Todėl ir pasirinkau avastą nes jo versija yra nemokama ir galima registruot, tik kad jeigu nori maxsimalios apsaugos tada reikia mokėt nors man kolkas pakanka ir tos kuri yra.


                      Big things have small beginnings


                      There is no such thing as a perfect, but that doesn't mean we can not try to achieve perfection ...

                      Comment

                      • Red_Elf
                        pandų karai :D


                        • 2009 05 07
                        • 1112

                        Aš, kaip ir OpHiEll, rekomenduočiau AVAST. Kelis metus turiu, daug resursų neryja. Kambariokai kartas nuo karto randa pas save kokį trojaną, o pas mane visad švaru (:

                        Comment

                        • stormmy
                          Naujokas

                          • 2011 08 15
                          • 13

                          Hm nezinau ar cia tinkama tema, bet tinkamesnes neradau
                          Taigi jau NowJapan '12 ruosiuosi , akys baigia isvarvet nuo narsymo.
                          Tai va::

                          Nowjapan'12 ieskau NEBDRANGIOS nakvynes Vilniuje (butu gerai netoli senamiescio ar traukiniu stoties )
                          Sakydydama nebrangi turiu omeny ,kad isitektu i 160lt suma kazkur.
                          Vaziuoju su drauge dviem naktim. Pigiausias variantas yra 190lt dviem naktim dvivietis. Bet noretusi truputi sutaupyt Pigesniu variantu yra,bet labai toli nuo lankomu tasku (NJ neabejoju,kad nebus kokiam Vilniaus pakrasty ), nuo stoties kad nebutu per toliausiai.

                          Comment

                          • Futari
                            AZ rėmėjas



                            • 2007 01 07
                            • 1094

                            Dėl nakvynės kažkur rugpjūtį sukuriama speciali tema, kurioj draugai otakai gali vieni kitiem pasiūlyt pas vieni kitus apsistoti, nes taip dar pigiau. Tad verta bus palaukti jos ir ten parašyti. NowJapan, teko girdėti, bus ten, kur buvo ir pernai.

                            Comment

                            • Bardakas
                              Žmogus Ne





                              • 2005 09 22
                              • 1462

                              Autorius stormmy
                              Hm nezinau ar cia tinkama tema, bet tinkamesnes neradau
                              Taigi jau NowJapan '12 ruosiuosi , akys baigia isvarvet nuo narsymo.
                              Tai va::

                              Nowjapan'12 ieskau NEBDRANGIOS nakvynes Vilniuje (butu gerai netoli senamiescio ar traukiniu stoties )
                              Sakydydama nebrangi turiu omeny ,kad isitektu i 160lt suma kazkur.
                              Vaziuoju su drauge dviem naktim. Pigiausias variantas yra 190lt dviem naktim dvivietis. Bet noretusi truputi sutaupyt Pigesniu variantu yra,bet labai toli nuo lankomu tasku (NJ neabejoju,kad nebus kokiam Vilniaus pakrasty ), nuo stoties kad nebutu per toliausiai.
                              Keista, kad taip brangiai. Netoli stoties yra įvairūs nakvynės namai kurie ima 30lt už naktį.
                              Maybe on Earth, Maybe in the Future
                              sigpic
                              Kurokawa idėjinis lyderis
                              Lėtai keičiu slaptažodžius

                              Comment

                              • Hellsing_lover
                                Purinsesu no Darukuneso




                                • 2007 02 15
                                • 1318

                                Sutinku su Bardaku. Pati rekomenduočiau jums jaunimo nakvynės namus "Fortuna" visai šalia stoties.

                                Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

                                Comment

                                Working...