Klausimai: kas? kur? kaip? kodėl? ir iš kur?

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Miesto_Druidas
    the journeyman



    • 2010 08 17
    • 1515

    Autorius kypshius
    best anime ost, youtube link if possible, ICHI, NII, SAN, GOOOO!
    Dabar atminty iškyla tik du vardai: Yuki Kajiura (minėta Kara no Kyoukai serija ir nemažas kiekis kitų serijalų) ir Yoko Kanno (Darker Than Black, Ghost in The Shell TV, Cowboy Bebop ir t.t.). Ypač žavi Yuki Kajiura muzikiniai projektai kaip Kalafina, FictionJunction, tiesiog užburiantis vokalas ir muzika. Linkų dabar neįdėsiu, bet nemanau jog nežinomos šios kompozitorės.

    Comment

    • aKi
      Ruduo.

      • 2007 10 24
      • 289

      Joo, Kajiura + Fiction/Junction labai veža.

      Spoileris:





      Comment

      • Ice Tea
        Naujokas

        • 2009 07 18
        • 13

        Sveiki. Gal kas žinot kur turėčiau siųsti, arba su kuo turėčiau susisiekti norėdamas pasidalinti idėja naujam žaidimėliui, kuris turėtų vykti per nowjapano pertrauką?

        Comment

        • Red_Elf
          pandų karai :D


          • 2009 05 07
          • 1112

          Autorius Ice Tea
          Sveiki. Gal kas žinot kur turėčiau siųsti, arba su kuo turėčiau susisiekti norėdamas pasidalinti idėja naujam žaidimėliui, kuris turėtų vykti per nowjapano pertrauką?
          Manau gali parašyti Krad, >>šios gijos<< autoriui (:

          Comment

          • giedriusonline
            Costume Maker


            • 2008 06 07
            • 279

            Autorius Red_Elf
            Manau gali parašyti Krad, >>šios gijos<< autoriui (:
            NowJapan ir AnimeNights ne tie patys renginiai.
            Krad'as organizuoja Anime Nights.
            NowJapan'ą organizuoja Ryo ir Wishmaster.

            Reikia Katanos? Durklo? Kardo? Ar kokios kitokios replikos?
            Parašyk man.

            Comment

            • Perla
              Rašytojas

              • 2010 04 06
              • 223

              Sveiki. Turiu tokią problemą: reikia su html padaryti tokį puslapį. Deja, man gaunasi labai didelis šriftas ir todėl nebeatitinka to, kas parodyta. Taip pat neveikia abipusė lygiuotė. Lygiavimas dešinėje veikia, o abipusis ne. Pridedu patį html failą Gal kas galit padėti?
              Paskutinis pakeitimas nuo Perla; 2012-04-19, 21:14.

              Comment

              • Puny
                Coffee lover

                • 2007 12 09
                • 101

                Autorius Perla
                Sveiki. Turiu tokią problemą: reikia su html padaryti tokį puslapį. Deja, man gaunasi labai didelis šriftas ir todėl nebeatitinka to, kas parodyta. Taip pat neveikia abipusė lygiuotė. Lygiavimas dešinėje veikia, o abipusis ne. Pridedu patį html failą Gal kas galit padėti?
                Nuoširdžiai pasakius, viską darai ne taip, kaip turėtum...
                Bet jeigu atsakant į klausimą dėl per didelio šrifto,tai čia dėl to, kad blogai nurodai "atributus".. turėtų būti:
                Kodas:
                <div align="justify",font size="13,5", color="##114A31">

                Comment

                • mattusha
                  Rimtas forumo narys

                  • 2012 01 18
                  • 187

                  Gal žinot kaip išspręst šita problema su torrent ?

                  Comment

                  • cobabara
                    Super mega ultra rašytojas



                    • 2009 03 17
                    • 998

                    Autorius mattusha
                    Gal žinot kaip išspręst šita problema su torrent ?
                    Nežinau, kaip su torrentais, bet man kai su programom (pvz skype) taip darydavo, tai eini į task managerį, atsidarai tabą "processes", susirandi dublį ir abu išjungi. Programa išsijungia kaip ir, bet iškart vėl atidarai, ir tiek.
                    Urameshi, Iemon-dono!

                    Comment

                    • mattusha
                      Rimtas forumo narys

                      • 2012 01 18
                      • 187

                      Autorius cobabara
                      Nežinau, kaip su torrentais, bet man kai su programom (pvz skype) taip darydavo, tai eini į task managerį, atsidarai tabą "processes", susirandi dublį ir abu išjungi. Programa išsijungia kaip ir, bet iškart vėl atidarai, ir tiek.
                      Ne kažkas kitas čia kaltas patys torentai grybauti pradėjo visus failus kurie "seedinasi" rodo laukiama kai siunti kokį nauja rašo eilėje žiauru.

                      Comment

                      • PaperAngel
                        (V)(;,,,;)(V)

                        • 2008 12 01
                        • 249

                        Man irgi taip buvo, bet tik su linkomanija, jie ten turi bėdų su trakeriu gi..
                        Spoileris:

                        Comment

                        • Kastetas
                          regular everyday guy

                          • 2009 12 04
                          • 341

                          Na nusprendžiau prisėsti prie "Minecraft" žinau juokinga. Bet vat problemėlė. Galvojau įsidėti 'Buildcraft" moda. Viska dariau pagal duotus nurodymus puslapyje http://www.mod-buildcraft.com/instal...ows-installer/ ir pagal video:
                          Spoileris:

                          Bet kai paleidžiu patį minecraft man vis meta rodo juoda langą. Gal kas žinot ką daryti?

                          Comment

                          • Deviser
                            Naujokas
                            • 2010 04 08
                            • 7

                            Po keleto mėnesių turėčiau gauti siuntinį iš JAV. Jis bus siunčiamas kaip "gift" per USPS Priority Mail. Kaip manot, kiek mokesčių gali muitinė pridėt? Ir apskritai, ar saugu taip siųstis, dažnai kyla kokių nesklandumų?

                            Comment

                            • BadBoyyy
                              Narys

                              • 2003 08 03
                              • 68

                              Autorius Deviser
                              Po keleto mėnesių turėčiau gauti siuntinį iš JAV. Jis bus siunčiamas kaip "gift" per USPS Priority Mail. Kaip manot, kiek mokesčių gali muitinė pridėt? Ir apskritai, ar saugu taip siųstis, dažnai kyla kokių nesklandumų?
                              Jie dažniausiai siuntinį patys iškrato ir pas juos yra aka ekspertai, kurie nustato tą mokestį pagal rinkos kainas ale, įvairiai šiaip būna, kitiems praeina viskas tvarkingai
                              http://www.arkisound.net - another sound of nature...

                              Comment

                              • Perla
                                Rašytojas

                                • 2010 04 06
                                • 223

                                Autorius Deviser
                                Po keleto mėnesių turėčiau gauti siuntinį iš JAV. Jis bus siunčiamas kaip "gift" per USPS Priority Mail. Kaip manot, kiek mokesčių gali muitinė pridėt? Ir apskritai, ar saugu taip siųstis, dažnai kyla kokių nesklandumų?
                                Na, čia jau priklauso nuo kainos. Kadangi dovana, tai turi neviršyti 160Lt. Jei viršija, pasiskaičiuok 21% nuo prekės sumos su atsiuntimu. Plačiau: Lietuvos muitinė ir radiocoll.lt blog'e.


                                Autorius BadBoyyy
                                Jie dažniausiai siuntinį patys iškrato ir pas juos yra aka ekspertai, kurie nustato tą mokestį pagal rinkos kainas ale, įvairiai šiaip būna, kitiems praeina viskas tvarkingai
                                Kiek man žinoma tikrina kompanijų siuntas, o asmeniniam naudojimui šiaip neturėtų. Aš irgi laukiu siuntinio iš JAV, kuris bus pažymėtas, kaip dovana iš žmogaus. Man reiks mokėti PVM, nes suma viršija 160Lt.

                                Comment

                                Working...