Klausimai: kas? kur? kaip? kodėl? ir iš kur?

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Miyata
    Find your own sins, kid.



    • 2008 01 09
    • 452

    Kas ziuri naruto shippuuden arba skaito manga galit papasakot apie Uchiha ir Senju? Kaip je atsirado ir pns, kur Itachi paskojo. Dar del ko Itachi nuzude savo clan'a ir apie tiesa kuria Sasuke suzinojo. Buvau zurejes shippuuden pries pusmeti or so, dabar vel pradejau ir nepamenu apie tai nic nieko, o Madara tik ir kalba apie tai. Dekui kam negaila bus kelliu min papasakot man xD Ir prasau panaudokit spoiler tag'us kad nesuspoilint tiems kas dar nemate.

    Thanks to @unusual, paaiskino man.

    Kas galetu patikrint mano mini dump files, nusipirkau pries kelias dienas nauja HP Touchsmart all-in-one kompa ir daznai buna gaunu bluescreen. Windows'ai ten jau irasyti buvo, su programom ir pns. Reikia kad pasakytu kas del ko problema, ka galeciau padaryt kad negauciau ju daugiau, o gal tai hardware fault. Pats ziurejau tai daugmaz rase del ko, bet reikia kas daugiau supranta kad isigilintu, del ko tai yra. Buna per diena kelis bluescreen gaunu, tai viena. Jau mazdaug 4 dienas naudoju. Stai dump file'ai, aciu kas padesit. (Jai yra gyvu sitam forum'e dar, jau kiek kartu ka nors klausiau, gal 5 kartus ir niekas neatsakidavo).
    Paskutinis pakeitimas nuo Airiz; 2011-08-02, 20:04.

    Comment

    • Airiz
      מיד





      • 2004 01 09
      • 1656

      Tu gėriau pažiūrėk klaidų kodus, ir pažiūrėk internete ką apie jas rašo.
      Tai gali būti tiek geležies klaida tiek kažkokio kreivo softo. Gal kažką keitei, gal ką nors neseniai įsirašiai iš programų...

      Comment

      • Aivaras
        ką tu?

        • 2008 09 10
        • 358

        http://www.youtube.com/watch?v=hAXCUyoiZWc
        SONG NAME PLOX?

        Comment

        • Sentum
          Narys

          • 2011 02 18
          • 74

          Autorius Aivaras
          SONG NAME PLOX?

          Nors dainą pirmą kartą girdėjau, bet man ji patiko
          Paskutinis pakeitimas nuo Airiz; 2011-08-03, 07:16.

          Comment

          • Lick-alot-o-Puss
            Naujokas
            • 2010 06 23
            • 0

            Manga japniškai

            Sveiki anime ir manga mylėtojai!

            Turiu labai paprastą klausimą: kur gauti manga japoniškai? Kalbu apie e-variantą. O jei dar žinot Android apps'ą, kažką panašaus į Mango, tai išvis būtų super. Nereikia milžiniškų bibliotekų. Užteks bent porą populiaresnių. Sorry, jei klausimas dubliuojasi, bet lyg ir neužmačiau, kad būtų kažkas panašaus klausta ir atsakyta.
            Esu viskas, kuo tu niekada nebūsi.

            Comment

            • FlameHaze
              The end of everything


              • 2009 05 05
              • 89

              Autorius veronika
              Pagalba !
              Reikia man programeles "Samsung kies" arba "Service pack 2" jai kas zinot is kur persiust parasikit /
              sevice pack yra ne programa o paiaisymu paketas... nezinau kokio tau reikia bet jei windows service pack tai daryk windows update..

              Autorius zhmogeliukas
              gal kas kokį normalų microsof office download linką turit? Nusipirataut norėčiau.XD
              Kad in win7 veiktų ^^"
              niekas cia nepiratauja atvirai.. jei labai reikia ieskot trackeriuose (pvz lm) visko pradedant 2003 ir baigiant 2010 ofisais bandyta veikia su win7 tiesa del piratiniu versiju 2010 offisa sunkiausia nupiratint. geriausia 2007 enterprise ir 2003 volume
              Autorius Miyata
              Kas ziuri naruto shippuuden arba skaito manga galit papasakot apie Uchiha ir Senju? Kaip je atsirado ir pns, kur Itachi paskojo. Dar del ko Itachi nuzude savo clan'a ir apie tiesa kuria Sasuke suzinojo. Buvau zurejes shippuuden pries pusmeti or so, dabar vel pradejau ir nepamenu apie tai nic nieko, o Madara tik ir kalba apie tai. Dekui kam negaila bus kelliu min papasakot man xD Ir prasau panaudokit spoiler tag'us kad nesuspoilint tiems kas dar nemate.

              Thanks to @unusual, paaiskino man.

              Kas galetu patikrint mano mini dump files, nusipirkau pries kelias dienas nauja HP Touchsmart all-in-one kompa ir daznai buna gaunu bluescreen. Windows'ai ten jau irasyti buvo, su programom ir pns. Reikia kad pasakytu kas del ko problema, ka galeciau padaryt kad negauciau ju daugiau, o gal tai hardware fault. Pats ziurejau tai daugmaz rase del ko, bet reikia kas daugiau supranta kad isigilintu, del ko tai yra. Buna per diena kelis bluescreen gaunu, tai viena. Jau mazdaug 4 dienas naudoju. Stai dump file'ai, aciu kas padesit. (Jai yra gyvu sitam forum'e dar, jau kiek kartu ka nors klausiau, gal 5 kartus ir niekas neatsakidavo).
              moki anglu rasi kelia eik cia
              http://www.sevenforums.com/crashes-debugging/
              daug profesionaliu dump analizuotoju tikrai ispest pades problema.
              anime forume nesitikek tokiu paslaugu
              I am the bone of my sword. Steel is my body and fire is my blood. I have created over a thousand blades. Unknown to death. Nor known to life. Have withstood pain to create many weapons. Yet, those hands will never hold anything. So as I pray, unlimited blade works.

              Comment

              • Lick-alot-o-Puss
                Naujokas
                • 2010 06 23
                • 0

                Na kaip visados. Tik užduodi klausimą ir pats randi http://www.rawmangaspot.com/ Pasirodo tereikia paieškoje `raw manga` parašyti ir pilną nuorodų Gal kam nors bus naudinga
                Esu viskas, kuo tu niekada nebūsi.

                Comment

                • untold-picture
                  Rimtas forumo narys

                  • 2010 07 19
                  • 127

                  Spoileris:
                  kai tokie vadinasi piestukai su kuriais eina taip braizyt kaip jie atrodo nu kaip vadinas :/ ir kur in klaipeda galima nusipirkt?

                  Life is not about love its about what you want to do that wont waste it.

                  Comment

                  • Hellsing_lover
                    Purinsesu no Darukuneso




                    • 2007 02 15
                    • 1318

                    Autorius untold-picture
                    Spoileris:
                    kai tokie vadinasi piestukai su kuriais eina taip braizyt kaip jie atrodo nu kaip vadinas :/ ir kur in klaipeda galima nusipirkt?
                    Man tai čia panašu į panaudotus paprastus įvairaus storio pieštukus + tušą/markerį.

                    Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

                    Comment

                    • untold-picture
                      Rimtas forumo narys

                      • 2010 07 19
                      • 127

                      Autorius Hellsing_lover
                      Man tai čia panašu į panaudotus paprastus įvairaus storio pieštukus + tušą/markerį.
                      tuso nera is kur gaut juodu piestuku kaip sakant tokiu

                      Life is not about love its about what you want to do that wont waste it.

                      Comment

                      • Hellsing_lover
                        Purinsesu no Darukuneso




                        • 2007 02 15
                        • 1318

                        Autorius untold-picture
                        tuso nera is kur gaut juodu piestuku kaip sakant tokiu
                        Na, paprastai tokius tamsius, juodus išgauna ir su storais B pieštukais (pvz., 8B)

                        Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

                        Comment

                        • cobabara
                          Super mega ultra rašytojas



                          • 2009 03 17
                          • 998

                          neseniai gavau NOOKcolor ir nors video nustatymuose parašyta, kad mp4 yra vienas iš failų formatų, kurie galimi, kai įsikėliau kelis anime epus mp4 formato, jų nepaleidžia. išmeta lentelę, kurioj sako, kad "sorry, video cannot be played". gal kas esat susidūrę ir žinot, kame problema?
                          Paskutinis pakeitimas nuo cobabara; 2011-08-25, 23:25.
                          Urameshi, Iemon-dono!

                          Comment

                          • Futari
                            AZ rėmėjas



                            • 2007 01 07
                            • 1094

                            Turiu Samsung SGH-U700, su mikroSD korta. Bėda ta kad vieną dieną jis man nustojo tą kortą skaityt, įdedi, o jos nerodo. Naršant po failus telefono atminty vis iššoka pranešimas "Nenuskaitomas atminties formatas, kortelė turi būti suformatuota <...> formatuoti dabar?" ir kai spaudi "Taip" ir gauni "Klaida". Išvengsiu dar akistatos su meistrais ar jau nelabai?

                            Comment

                            • kypshius
                              Rašytojas



                              • 2007 04 17
                              • 254

                              formatuok per kortelių skaitytuvą su kompu. išsivalyk card slot'ą.


                              ______


                              ieškau parsisiūsti šito filmo: http://www.imdb.com/title/tt1532503/

                              Užkalė visus langus ir augina pingviną.

                              Comment

                              • varnass
                                Narys

                                • 2009 04 15
                                • 59

                                Autorius untold-picture
                                Spoileris:
                                kai tokie vadinasi piestukai su kuriais eina taip braizyt kaip jie atrodo nu kaip vadinas :/ ir kur in klaipeda galima nusipirkt?
                                http://www.youtube.com/watch?v=3zh9GYCFe-0 jei kalbi apie sita piestuka ( kur per video piesia) tai gali betkokei dailes parduotuvei nusipirkti. o kaip vadinasi nezinau

                                “This is your life and it's ending one minute at a time”
                                ― Chuck Palahniuk

                                Comment

                                Working...