Klausimai: kas? kur? kaip? kodėl? ir iš kur?

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • kypshius
    Rašytojas



    • 2007 04 17
    • 254

    ta prasme? aš a lygiu mokausi 11 kl.

    Užkalė visus langus ir augina pingviną.

    Comment

    • Airiz
      מיד





      • 2004 01 09
      • 1656

      Autorius Dancia
      Gal Jūs būsimieji informatikai?
      Mes verčiau amžini informatikai ir always High

      P.S. šiaip kaip ir busimas

      Comment

      • HajiHaji
        月の詩

        • 2006 11 27
        • 113

        Kaip pastebejau daug kas klausia apie kompiuterine technika - daug kas sulaukia issamiu atsakymu. Prisireike ir man siokios tokios informacijos sia tema.

        Planuoju isigyti laptop'a, bet neapsisprendziu kokios firmos pasirinkti. Labiausiai traukia HP. Tai va. Ka jus galetumete parekomenduoti man (?)

        Comment

        • migliute
          start wearing purple

          • 2008 08 23
          • 51

          Autorius HajiHaji
          Kaip pastebejau daug kas klausia apie kompiuterine technika - daug kas sulaukia issamiu atsakymu. Prisireike ir man siokios tokios informacijos sia tema.

          Planuoju isigyti laptop'a, bet neapsisprendziu kokios firmos pasirinkti. Labiausiai traukia HP. Tai va. Ka jus galetumete parekomenduoti man (?)
          patarciau HP nepirkti (bent as pati nepirkciau). gal ir graziai atrodo, bet pagal statistinius duomenis ir siek tiek is patirties: vieni is dazniausiai gendanciu laptopu

          jei pinigu negaila tai apple pats tas dar DELL visai nieko. tiek galiu patarti
          Whoop-de-fuckin'-do

          Comment

          • Intrigante

            Man tai ASUS visai nieko, ir nebrangūs.Aišku, yra daugybė geresnių, bet ir kainos atitinkamos.

            Comment

            • Eisas Kuperis
              Simintis Sun


              • 2006 01 25
              • 355

              HP - Pavasarį jie manęs dar nedžiugino. Bet tai nereiškia jog HP visados būna prasti. Beto, jei gerai pamenu, su HP daugiausiai vargo turiu versdamas iš Vistos į XP. Bet šiaip HP gamintojo vardo nenuvertinu.
              ASUS. Na gal ir būna galingi, tačiau ASUS akūmai tikrai nežavi niekuo. Labiau pernešami PC nei nešiojami.
              DELL. Vardas kainuoja $. Beto klausimas koks tai delliukas. Inspiron, Latitude, Vorsto, Precision ir t.t. Pvz. aš Inspironais nelabai džiaugiuosi. XPSai manę žavi, tačiau tai jau egzotika ne, kompiuteriai.
              Toshiba. Chm. Man jie patinka. Skundų neturiu. Tiesa, pasitaikydavo kalbų kad jų korpusai prastoki, tačiau kiek teko rankose laikyti... Tai labiau panašu į gandus.
              Compal. Jais niekados gyvenime nesikundžiau.
              Fujitsu-Siemens. Nieko nežinau, retai matau juos, bet kalbos dažnai ne į gera puse. Tačiau labai apbejoju ar jos teisingos. Tai labiau panašu į "Blogas iš principo"
              Žinoma Aceriai Acmes ir t.t. nekalbėsiu. Nors liaudies suntinku kuris sako "Turiu ir esu laimingas" Bet aš loterijose nedalivauju.
              Yra keletas gamintojų su kurių lapėmis dar neteko susipažinti givai tai jų nežinau.
              Beto kartais nemažą vaidmenį vaidiną ne gamintojas o konkretus modelis. Nebutinai visos VOLVO mašinos yra blogos ir nebutinai visos yra geros.
              Spresti pagal skaičiu, kiek sugrižta garantiniam... Chm, reikia lyginti pagal tai kiek jų yra parduodama. Mat kartais man mėgsta sakyti "Oi kiek daug jų sugrižta..." Visai nepažiurėjus jog jų parduodama kelis kartus daugiau nei bet kokių kitų modelių.
              Paskutinis pakeitimas nuo Eisas Kuperis; 2008-09-07, 15:51.

              Comment

              • Ledux
                PlixPlox

                • 2007 03 09
                • 135

                Norejau pasiteiruti kokia plansete butu galima gauti uz 250LT . O gal vertetu biski dar pataupyti ir nusipirkt geresne .
                sigpic

                http://ledux.myanimelist.net

                Ne piniguose laimė , o jų kiekyje.

                Nebūk jautis 2009

                Comment

                • Airiz
                  מיד





                  • 2004 01 09
                  • 1656

                  u mean pocket pc?

                  Comment

                  • Dancia
                    Loading - Please wait...

                    • 2008 03 23
                    • 50

                    Autorius Airiz
                    u mean pocket pc?


                    Ne pocket pc...

                    I would love to change the world, but they won't give me the source code.

                    Comment

                    • Airiz
                      מיד





                      • 2004 01 09
                      • 1656

                      vau, na žinai kai jau supratau kad klydau atsiminiau kaip planšetė atrodo...

                      Comment

                      • slicKrox
                        Catching some Zzzzs...




                        • 2012 08 01
                        • 2161

                        Autorius Eisas Kuperis
                        DELL. Vardas kainuoja $. Beto klausimas koks tai delliukas. Inspiron, Latitude, Vorsto, Precision ir t.t. Pvz. aš Inspironais nelabai džiaugiuosi. XPSai manę žavi, tačiau tai jau egzotika ne, kompiuteriai.
                        Na ir kuom gi liudina? Pas mane antras PC nešiojamas - Dell Inspiron 6400. Gal ir sumokėjau šiek tiek daugiau, nei už pigų ir spartų lapotą, sudėta bele žinia iš ko. Bet už tat praėjo jau metai ir nebuvo jokio nei sisteminio nei techninio gedimo. Vista funkcionuoja dar greičiau ir stabiliau nei XP ant jo. Beje, pas mane ir ant stacionaraus irašita VISTA, kuri iš pat pradžių buvo pritaikyta DELL laptopams. Gal dėl to taip ir veikia nepriekaištingai.

                        Comment

                        • tamsa
                          Kiriya

                          • 2007 08 13
                          • 192

                          Pasakykit man ar starcraft komiksas ar manga, nes jau pradėjau maišytis. Vienur rašo, kad manga, kitur kad amerikiečių komiksas, o dar obuolys išleido pavadinęs manga, nors nelabai tikiu tuo.
                          sigpic

                          Comment

                          • Airiz
                            מיד





                            • 2004 01 09
                            • 1656

                            Visų pirmiausia žaidimas, o kadangi yra Warcraft "manga" kodėl nepasirodžius ir Starkai? Tik pas amerikiečius jie vadinasi komiksai

                            Comment

                            • Eisas Kuperis
                              Simintis Sun


                              • 2006 01 25
                              • 355

                              Autorius slicKrox
                              Na ir kuom gi liudina? Pas mane antras PC nešiojamas - Dell Inspiron 6400. Gal ir sumokėjau šiek tiek daugiau, nei už pigų ir spartų lapotą, sudėta bele žinia iš ko. Bet už tat praėjo jau metai ir nebuvo jokio nei sisteminio nei techninio gedimo. Vista funkcionuoja dar greičiau ir stabiliau nei XP ant jo. Beje, pas mane ir ant stacionaraus irašita VISTA, kuri iš pat pradžių buvo pritaikyta DELL laptopams. Gal dėl to taip ir veikia nepriekaištingai.
                              Chm. 6400. Prisimenu. Plačiai visuomenės reklamutas produktas.
                              Inspironai... Nėra prasti, tačiau tai žemiausios klasės DELLai. Bent jau buvo ankščiau. Jei reikia TIK patikimumo, kodėl gi ne. Dell paprastai renkuosi ieškodamas kažko išties rimti ir ypatingo. Tokio kad tikrai atsipirkti skiriami pinigai. Ir tai ne inspiron. Tai jau greičiau būtu latitude.
                              Neretai giriama netik dell kokybė, bet ir garantinės sąlygos. Bet nepasakyčiau kad tai vientelis gamintojas teikiantis geras gantines sąlygas.
                              Vis dėlto dell ne auksas. Man DELL gaminių korpusas nepatinka. Laikyti ant ofiso stalo gal ir taip, tačiau gyvenant su tuo daigtu... Reikia papildomo korpuso komplekto.
                              Vis dar prisimenu sprogstančius dellus.
                              http://images.vnu.net/gb/inquirer/ne...llofabango.jpg
                              Žinoma visur ir visada pasitaiko išimčių, bet šitai jau bendra praktika. O ji sako - Dellai auksu spindi, bet tai ne auksas. Ir gedimų pasitaiko, ir korpusai ne patys tobuliausi pasitaiko, ir masiniu katastrofų būna, ir kaina pilnai atitinkanti garantinį malonumą...
                              Paskutinis pakeitimas nuo Eisas Kuperis; 2008-09-08, 00:28.

                              Comment

                              • Egura
                                Super mega ultra rašytojas


                                • 2007 05 17
                                • 684

                                Susidūriau su tokia nemalonia ir kartu malonia problema - naujo pc pirkimas...

                                Kadangi mano senas pirdyla PC mane savaitgalį galutinai išvedė iš kantrybės, nusprendžiau, kad metas jį iškeisti į naujesnį...

                                Bėda ta, kad PC man sunku išsirinkti ir pardavime nelabai randu sau tinkamo varianto... Rinktis dalimis būtų man per daug varginantis dalykas... juolab, kad ir išmanymo nemenko reikia, kad žinotum koks būtent hardwaras, kokių firmų yra geresnis...

                                Vienintelis variantas kuris mane kaip ir tenkintų Yra BMS rinktas "bms expert" PC
                                http://www.bms.lt/lt/catalog/view/?id=40210

                                Bet mane gąsdina vien jau tas pavadinimas "BMS expert"... ir vienerių metų garantija...
                                Galbūt kam nors teko susidurti su Lietuvoje BMs'e surinktu kompu, ar šiaip gal galėtumėt patarti kokį nuspirkt?
                                Skirt noriu iki 3500Lt ir manau, kad kartu su MS OS'u...

                                Comment

                                Working...