Klausimai: kas? kur? kaip? kodėl? ir iš kur?

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Aramis

    Autorius Airiz
    nesupratau paskutinio pasakymo
    Turėjau galvoje, kad norint makro režimu fotografuoti, reikės naudoti priedus prie esamų objektyvų, bet tai jau google išsiaiškinti padėjo.

    Comment

    • Airiz
      מיד





      • 2004 01 09
      • 1656

      Tai ne macro režimas. Norint macro perkamas macro objektyvas (Индустар-61 Л/З arba Волна-9 МС) arba žaidžiama su macro žiedais (būna komplektai po 3 vnt. priklausomai nuo turimo objektyvo skiriasi reikalingas macro žiedų kiekis) kas ne visada apsimoka kadangi tai vis tiek neduoda tikro macro efekto. Jei apie macro fotografavimą galvojama rimtai, gėriau ieškoti minėtus objektyvus.

      Comment

      • Aramis

        Autorius Airiz
        Tai ne macro režimas. Norint macro perkamas macro objektyvas (Индустар-61 Л/З arba Волна-9 МС) arba žaidžiama su macro žiedais (būna komplektai po 3 vnt. priklausomai nuo turimo objektyvo skiriasi reikalingas macro žiedų kiekis) kas ne visada apsimoka kadangi tai vis tiek neduoda tikro macro efekto. Jei apie macro fotografavimą galvojama rimtai, gėriau ieškoti minėtus objektyvus.
        Plačiakampis objektyvas MIR - 1B aprašyme buvo pažymėtas kaip "a great performer as a macro lens with extension tubes". Todėl arba mano turimas objektyvas tinkamas , arba aš jau visai nieko nesuprantu. Kaip sakiau, tai mano pirmoji pažintis su rimtesniais aparatais, todėl klausimai pradinukų lygio...

        Comment

        • Airiz
          מיד





          • 2004 01 09
          • 1656

          Autorius Aramis
          Plačiakampis objektyvas MIR - 1B aprašyme buvo pažymėtas kaip "a great performer as a macro lens with extension tubes". Todėl arba mano turimas objektyvas tinkamas , arba aš jau visai nieko nesuprantu. Kaip sakiau, tai mano pirmoji pažintis su rimtesniais aparatais, todėl klausimai pradinukų lygio...
          Tai ir yra macro žiedai ir panašus prietaisai.

          Comment

          • cobabara
            Super mega ultra rašytojas



            • 2009 03 17
            • 998

            senais laikais, kai man buvo 4 ar 5 metukai [reiškias, kažkur 1995 metais] per TV rodydavo tokį serialą "Įtikinėtojai". su Rogeriu Mooru. gal kas žinot, kaip jis angliškai vadinasi?
            Paskutinis pakeitimas nuo cobabara; 2011-02-19, 17:57.
            Urameshi, Iemon-dono!

            Comment

            • Daan
              Administratorius

              • 1998 10 30
              • 176

              matyt šitas http://en.wikipedia.org/wiki/The_Persuaders!

              Comment

              • Aramis

                Tas ir bus http://board.eforum.lt/viewtopic.php?t=877, Daan aplenkė

                Comment

                • Daan
                  Administratorius

                  • 1998 10 30
                  • 176

                  na serialas buvo awesome, visada labai patiko atmosfera jo

                  Comment

                  • Zx-Shade
                    digital existence



                    • 2009 03 14
                    • 725

                    Gal kas zino is kur butu galima atsisiusti fma brotherhood'o raw opening'us? Be jokiu karaokiu ir titru.

                    Comment

                    • cobabara
                      Super mega ultra rašytojas



                      • 2009 03 17
                      • 998

                      Autorius Zx-Shade
                      Gal kas zino is kur butu galima atsisiusti fma brotherhood'o raw opening'us? Be jokiu karaokiu ir titru.
                      o jeigu parsisiųst kurį nors raw epą, ir tada su paprasta programike išsikirpt tą gabaliuką? aš tokiems minimaliems karpymams naudodavau Avidemux, berods šitaip vadinosi.
                      Paskutinis pakeitimas nuo cobabara; 2011-02-19, 17:55.
                      Urameshi, Iemon-dono!

                      Comment

                      • Zx-Shade
                        digital existence



                        • 2009 03 14
                        • 725

                        Autorius cobabara
                        o jeigu parsisiųst kurį nors raw epą, ir tada su paprasta programike išsikirpt tą gabaliuką? aš tokiems minimaliems karpymams naudodavau Avidemux, berods šitaip vadinosi.
                        O iš kur geriausia būtu siūstis? Kažkaip retai siunčiuosi raw'us. O šiuo atveju man reikia, kad būtu išvis be jokiu karaoke titru ir pan.

                        Comment

                        • zio
                          Administratorius


                          • 2000 02 22
                          • 264

                          Gal kas dalyvauna postcrossing projekte irgi. Gan tragiška padėtis su atvirutėm Lietuvoj, praeinu visus knygynus ir daugmaž vien turistiniai variantai. Centriniam knygyne te galima pasiknist prie senesnių atviručių, Lietuvos kino muziejuje yra idomesnių, bet kaip ir viskas. Tad kur Jūs ieškote, randate mandresnių adviručių?

                          Comment

                          • cobabara
                            Super mega ultra rašytojas



                            • 2009 03 17
                            • 998

                            Autorius zio
                            Gal kas dalyvauna postcrossing projekte irgi. Gan tragiška padėtis su atvirutėm Lietuvoj, praeinu visus knygynus ir daugmaž vien turistiniai variantai. Centriniam knygyne te galima pasiknist prie senesnių atviručių, Lietuvos kino muziejuje yra idomesnių, bet kaip ir viskas. Tad kur Jūs ieškote, randate mandresnių adviručių?
                            aha, aš daugiau nei metus Postcrossingu užsiiminėju. šiaip aš Rygoj studinu, tai daugiau šičia randu visokių įvairių, netoliese kaip tik didelis knygynas yra; o Lietuvoj [tiksliau sakant, Kaune] tai centriniam visai gražių yra, kad ir turistinių [aš asmeniškai nieko blogo nematau, jeigu tie turistiniai gražūs], o kartais ir pvz kokioj Maximoj visai fainų surast galima. šiaip manau, kad jeigu nori apskritai įdomių, tai tikrai įmanoma surasti, bet aš tai dairausi link pigesnių, nes tiesiog per Postcrossingą siunčiant man gaila pinigų; draugams visai kitas reikalas būtų.

                            ai, kartais dar kokioj Eurokos pasidarau nuotraukų iš jpg [dažniausiai pačios darytų], ir pati atvirukus pasidarau - priklijuoju ant kartono, turiu šabloną tokį, kaip ant atvirukų kitos pusės, na, kur adresą rašyt, ir vuolia.
                            Paskutinis pakeitimas nuo cobabara; 2011-02-19, 17:55.
                            Urameshi, Iemon-dono!

                            Comment

                            • Bardakas
                              Žmogus Ne





                              • 2005 09 22
                              • 1462

                              Autorius zio
                              Gal kas dalyvauna postcrossing projekte irgi. Gan tragiška padėtis su atvirutėm Lietuvoj, praeinu visus knygynus ir daugmaž vien turistiniai variantai. Centriniam knygyne te galima pasiknist prie senesnių atviručių, Lietuvos kino muziejuje yra idomesnių, bet kaip ir viskas. Tad kur Jūs ieškote, randate mandresnių adviručių?
                              Patys paišom ;]
                              Maybe on Earth, Maybe in the Future
                              sigpic
                              Kurokawa idėjinis lyderis
                              Lėtai keičiu slaptažodžius

                              Comment

                              • zio
                                Administratorius


                                • 2000 02 22
                                • 264

                                Handmade'ai daugumai netinka :T , turistiniai ok, tik pas mus retokai jie gražūs, o kurie liux, tai tuos visi greit išperka. O kolekcionieriams išvis ką sunku rasti, žemėlapio atviruką pagaliau vėl vieną radau, su gyvūnais ir nesimato, žmonėmis, vėliavom, food, etc

                                Comment

                                Working...