Klausimai: kas? kur? kaip? kodėl? ir iš kur?

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Botaro
    Akuma


    • 2005 11 17
    • 196

    Ar galima pirkti daiktus ish ebay UK arba ebay US esant Lietuwoj? Nes kiek ziuriu delivery details, tai wienintele shalis galima.
    I have the Holy Lance

    Comment

    • Zx-Shade
      digital existence



      • 2009 03 14
      • 725

      Autorius Botaro
      Ar galima pirkti daiktus ish ebay UK arba ebay US esant Lietuwoj? Nes kiek ziuriu delivery details, tai wienintele shalis galima.
      Galima, bet ne visas prekes. Ten eina paziureti ka siuncia i lietuva, zinoma dasideda kaina. Pats asmeniskai perku is UK ebay ir paprasau, giminiu kad jiems atsiustu o paskui jie man per pasta persiuncia.

      Comment

      • ast.
        AZ rėmėjas


        • 2007 11 16
        • 159

        Yoho :],
        situacija tokia - kai per skype numeta kokį linką ir ant jo paspaudus tau iškart per naršyklę atidaro tą langą.. tai va pas mane taip nedaro spaudyk nespaudęs nenukreipia.. tas pats ir su last.fm. Žinau, kad ne skype ar last.fm kaltė, nes kai naudojau chrome viskas veikė, dabar mozilla. Gal kas žinot kaip sutvarkyt?
        _______________
        Autorius slicKrox
        Pas mane buvo identiška situacija, taipogi velniškai erzino, tačiau... atgaminti kaip aš tai pašalinau, nelabai gaunasi. Pamenu tik tai, kad iš pradžių maniau, kad tai dėl antivirusinės kaltės (neva ji bando apsaugot, kad neatverstum kokio nors auto-boto viruso skleidėjo nuorodą). Naudoju Eset Smart Security V4.
        naaa.. jei antivirusinė tai kodėl tuomet viskas veikė, kai pagr. naršyklė buvo chrome? bet ir šiaip.. dėkui, Slick, kad mindai mano viltis išsivaduot iš pastovaus copy-paste darymo
        Paskutinis pakeitimas nuo ast.; 2011-01-09, 22:02.

        Comment

        • slicKrox
          Catching some Zzzzs...




          • 2012 08 01
          • 2161

          Autorius ast.
          Yoho :],
          situacija tokia - kai per skype numeta kokį linką ir ant jo paspaudus tau iškart per naršyklę atidaro tą langą.. tai va pas mane taip nedaro spaudyk nespaudęs nenukreipia.. tas pats ir su last.fm. Žinau, kad ne skype ar last.fm kaltė, nes kai naudojau chrome viskas veikė, dabar mozilla. Gal kas žinot kaip sutvarkyt?
          Pas mane buvo identiška situacija, taipogi velniškai erzino, tačiau... atgaminti kaip aš tai pašalinau, nelabai gaunasi. Pamenu tik tai, kad iš pradžių maniau, kad tai dėl antivirusinės kaltės (neva ji bando apsaugot, kad neatverstum kokio nors auto-boto viruso skleidėjo nuorodą). Naudoju Eset Smart Security V4.

          Comment

          • Miyata
            Find your own sins, kid.



            • 2008 01 09
            • 452



            Cia originali daina? t.y. susije su autoriais, ar an-made? Ir ar yra daugiau tokiu dainu apie Rokudo Mukuro, Hibari Kyoya arba siaip ka nors is KHR? Jai taip tai gerai butu kad numestumete nuoroda kur butu visos sudetos, vis del to jai cia fan-made tai turetu turet savo puslapy, o jai originalios tai bent sarasiuka koki. Aciu is anksto.

            Comment

            • Kastetas
              regular everyday guy

              • 2009 12 04
              • 341

              Turiu toki gan paprasta klausimeli Fallouto gerbejam. Tie kas zaide Fallout new Vegas ir zino apie DLC dead money pasirodziusi Xbox live....
              Gal zinot ar jie planuoja ideti ji i pc???? Jei taip tai kada?

              Comment

              • Zx-Shade
                digital existence



                • 2009 03 14
                • 725

                Lol, pats kuriau sita amv, bet tai buvo taip seniai, kad nepamenu kaip vadinasi daina. Zinau, kad linkin-park, gal kas zino tikslu pavadinima?

                Comment

                • dfsafsaf
                  Beautiful Lies

                  • 2010 05 13
                  • 261

                  Linkin Park - Breaking the Habit, tik kad cia instrumental ir dar lyg biski remixuotas, nuo 11 sekundes prasideda ta dar viena melodija, bet nerandu butent dar su ta melodija sio kurinio youtube (nu gal tiesiog per daug miego noriu ir nematau )

                  Comment

                  • kypshius
                    Rašytojas



                    • 2007 04 17
                    • 254

                    Ieškau Taku Takahashi (M-flo) muzikos parsisiuntimui. Radau vieną torrentą, bet numirė ant 50%




                    gal galit padėti?

                    Užkalė visus langus ir augina pingviną.

                    Comment

                    • cobabara
                      Super mega ultra rašytojas



                      • 2009 03 17
                      • 998

                      Autorius kypshius
                      Ieškau Taku Takahashi (M-flo) muzikos parsisiuntimui. Radau vieną torrentą, bet numirė ant 50%
                      gal galit padėti?
                      bandyk čia ir čia [tas pats saitas, tik skirtingai ieškota]. reikia registracijos, bet ji nei mokama, nei ką. deja, ne albumais, bet gal vis tiek pravers, jeigu normaliai nerasi. o tam saite apskritai nemažai azijietiškos muzikos rast galima, tik reikia paieškot.
                      Urameshi, Iemon-dono!

                      Comment

                      • NanaChan_
                        Love & Peace

                        • 2009 06 01
                        • 54

                        ruošiuosi pirkti ausines. muzikos klausimui, filmų žiūrėjimui. tiek prie pc,tiek prie grotuvo. ilgam laikui. išsirinkau keletą variantų.
                        http://www.muzikas.lt/3,7407,1:sennh...x_200-ii_white
                        http://www.muzikas.lt/3,7397,1:sennheiser_hd_448
                        http://www.hifipasaulis.lt/index.php...mart&Itemid=51
                        http://www.hifipasaulis.lt/index.php...mart&Itemid=51
                        http://www.muzikas.lt/3,6886,1:panas...120_e-w_baltos
                        kas kitokių variantų turi siūlykit.

                        Comment

                        • bronzine
                          music freak *

                          • 2009 04 12
                          • 149

                          Zmones!!! HELP!! D:
                          As neseniai man padovanojo Bamboo fun pen&touch a6 formato, na ir man valdant su tuo rasykliu man pelyte juda tik per puse screen'o nors as ji judinu per visa tableta :|
                          Cia taip turi but ar cia man kazka reik nustatyt ar kaip? D:
                          As tokia pasimetusi :/
                          parasykit man i pm jei ka
                          if life gives u lemons...
                          then make a lemonade ;3

                          Comment

                          • PaperAngel
                            (V)(;,,,;)(V)

                            • 2008 12 01
                            • 249

                            Kas skaitė Paolo Coelho "Demonas ir panelė Prym" gal galėtumėt pasakyti pagrindinius veikėjus. Turiu omeny, tą močiutę ir svetimšalį (Prym vardą atsiminiau).
                            Spoileris:

                            Comment

                            • Puny
                              Coffee lover

                              • 2007 12 09
                              • 101

                              tiem kurie naudoja LABAS.
                              Pirmą kartą pildau sąskaitą ir nesuprantu kaip tai padaryt (man ir pačiai tai juokinga). Kaip ir draugas sakė, nusipirkau Labas papildymą...davė man tą čekį... ir kaip suprantu ant jo turėtų būt parašytas "kortelės numeris" ir "saugos kodas". Kur juos rast?

                              Comment

                              • kypshius
                                Rašytojas



                                • 2007 04 17
                                • 254

                                nu pasižiūrėk kur yra 8skaičių seka ir 6 skaičių seka po to ir viskas

                                surenki 1500, spaudi žalią ragelį, priskambinus spaudi 1, tada 8 skaičius, 6skaičius ir #, viskas.

                                Užkalė visus langus ir augina pingviną.

                                Comment

                                Working...