Klausimai: kas? kur? kaip? kodėl? ir iš kur?

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Aramis

    Autorius cobabara
    na, ten buvo rimčiau negu šitos vaikiškos, bet tikriausiai tik perdirbta kažkiek, knygos bus tos pačios. valio.
    Rimčiau tikrai nerasi. O knygos ir buvo 6, iš kurių trys su Ele (Smaragdo miesto burtininkas, Urfinas Džiusas ir jo mediniai kareiviai, Septyni požemio karaliai), likę trys - su jos seserimi Ene ir jos draugu Timu O'Keliu (Maranų ugnies dievas, Geltonas rūkas, Apleistos pilies paslaptis). Paskutinė knyga labiausiai subrendusi iš visų, rimčiausia, nors tai greičiau tik požiūrio reikalas, nes bent man todėl ji silpniausia. Likusios dalys yra grynai Volkovo proto vaisius.

    Daugiau niekas mano žiniomis neinterpretavo Smaragdo miesto burtininko, o ir Volkovą dėl to tampė po teismus, ar bent mėgino tai daryti.

    Trumpai siužetai, bent kiek prisiminsiu:

    Smaragdo miesto burtininkas. Piktosios burtininkės sukeltas uraganas atneša namelį ant ratų jį sukėlusiai burtininkei ant galvos. Tačiau niekas nežinojo, kad jame audros metu pasislėpė maža mergaitė su šuneliu. Geroji fėja Vilina pasako atvykėliai, jog keliaudama geltonų plytų keliu ji pasieks Smaragdo miestą, ir ten išpildžiusi tris karščiausius stebuklingų būtybių troškimus galės grįžti namo. Kiek pamenu, keistuolių spektaklis šia knyga buvo paremtas.

    Urfinas Džiuzas ir jo mediniai kareiviai - Urfinas Džiuzas - stalius, nekenčiąs visų aplinkinių. Ant šeimininkės, piktosios burtininkės Gingemos galvos užkritus nameliui, jis pasitraukia į nuošalę, kol likimas neatneša jam augalų, kurių milteliai gali atgaivinti bet kokį negyvą daiktą. Tada jis nusprendžia tapti stebuklų šalies imperatoriumi, vesdamas savo medinių žmonių armiją.

    Septyni požemio karaliai. Enė ir jos pusbrolis patenka į stebuklų šalį požeminės upės dėka. O ten nuo seno vyravo tvarka - šaliai vadovavo septyni karaliai paeiliui - vieniems vadovaujant likę šeši miegodavo stebuklingo vandens dėka. Kaip tyčia, pasirodžius Enei, to vandens tiekimas nutrūko, ir visi septyni karaliai su savo svitomis griuvo ant valstiečių pečių...

    Maranų ugnies dievas. Urfinas Džiusas antrą kartą sulaukė progos užimti stebuklų šalį, šį kartą padedamas karingųjų bei prietaringų Maranų. Padedamas erelio Karfakso, jis pelno pastarųjų prielankumą, ir išveda Maranus prieš likusias tautas. Nuočia prasideda jaunesniosios Enės sesės, elės nuotykiai, nors visa, kas pasikeičia tik vardai.

    Geltonojo rūko paslaptis. Stebuklų šalį užklupo dar viena neganda - po penkis tūkstantmečius trukusio miego pabudo žiauri burtininkė Arachnė, siekdama užgrobti šalies valdžią. Tam į pagalbą ji pasitelkia klastingąjį Geltonąjį rūką. Šį kartą Enei ir Tiui padeda senasis jūreivis Blekas, Enės ir Elės dėdė, pirmą kartą sutiktas antrojoje dalyje.

    Apleistos pilies paslaptis. Į stebuklų šalį atskrenda ateiviai, grasindami vėl pavergti visas šalis. Stebuklų šaliai padėti gali tik Enė ir Timas...

    1) Siužetus rašiau iš atminties, todėl ypač varduose gali būti ir netikslumų.
    2) Knygos surašytos chronologine tvarka, todėl jas taip geriau skaityti, nes nors ir nelabai susietos siužetiškai, kartais spoilin'a viena kitos siužetą, bei neaišku kaip atsirado vienas ar kitas veikėjas istorijoje.
    Paskutinis pakeitimas nuo Svečias; 2010-12-28, 18:34.

    Comment

    • cobabara
      Super mega ultra rašytojas



      • 2009 03 17
      • 998

      Autorius Aramis
      Rimčiau tikrai nerasi.
      na, aš kiek pamenu, tai vaikystėj bibliotekoj buvo tikrai ne tokiais vaikiškais viršeliais ir kiek pamenu rodos tikrai storesnės negu ~160 puslapių, kaip paminėta.
      bet kuriuo atveju, jau sakiau, kad ir bus tos knygos, tad dabar bandysiu ieškoti, tada ir bus matyt, kas ir kaip. bet dėkui už pastangas išsamiam aprašymui.
      Urameshi, Iemon-dono!

      Comment

      • Aramis

        Autorius cobabara
        na, aš kiek pamenu, tai vaikystėj bibliotekoj buvo tikrai ne tokiais vaikiškais viršeliais ir kiek pamenu rodos tikrai storesnės negu ~160 puslapių, kaip paminėta.
        bet kuriuo atveju, jau sakiau, kad ir bus tos knygos, tad dabar bandysiu ieškoti, tada ir bus matyt, kas ir kaip. bet dėkui už pastangas išsamiam aprašymui.
        Senas jų leidimas buvo mažesnio formato + rimtesniais viršeliais. Nauji leidimai kaip ir visada... Tikiuos, kad padėjo kažkiek.

        Nes tuos aprašymus ir dėjau tam, kad lengviau eitų atsirinkti ar tai tos ar ne tos knygos.
        Paskutinis pakeitimas nuo Svečias; 2010-12-28, 19:34.

        Comment

        • shikigamijako
          Narys

          • 2010 05 31
          • 93

          Gal kas žino kokia daina groja tv3 šventinio šeštadienio (sausio 1 dienos) programos anonse?

          Comment

          • slicKrox
            Catching some Zzzzs...




            • 2012 08 01
            • 2161

            Sveiki,

            Kažkadaise MPC (Media Player Classic) esu matęs funkciją leidžiančią vienu metu pasileisti kelis subtitrus (vieni apačioje, o kiti viršuje). Neperseniausiai prireikus tai funkcijai nebesuprantu kaip buvau padaręs. Esu tikras, kad tuomet taipogi turėjau CCCP kodekus ir MPC grotuvą. Gal yra žmonių, nors kažką žinančių apie tai?

            Comment

            • PaperAngel
              (V)(;,,,;)(V)

              • 2008 12 01
              • 249



              Man skubiai reikia Kakurenbo raw versijos. Be reklamų ir pan.
              Spoileris:

              Comment

              • Aramis

                Autorius slicKrox
                Esu tikras, kad tuomet taipogi turėjau CCCP kodekus ir MPC grotuvą. Gal yra žmonių, nors kažką žinančių apie tai?
                Vienus gali paleisti naudodamas išorinį subtitle renderį, o pridėti naudodamas vidinį mpc-hc renderį. Bent teoriškai. Praktiškai to padaryti negaliu, nes trukdo DXVA veikti.

                Comment

                • Lkira
                  Narys
                  • 2010 11 11
                  • 78

                  gal kas žinot per tv3 kaledine pasakos daina grojama gal zinot kas atlieka ir pavadinima?

                  http://www.anime-planet.com/users/Lkira/anime

                  Comment

                  • Zx-Shade
                    digital existence



                    • 2009 03 14
                    • 725

                    Parekomenduokit kokius internetinius anime shop'us. Kurie patogiausi ir is kuriu butumet ka nors pirke. Butu neblgai jai butu nemazas anime figureliu pasirinkimas.

                    Comment

                    • Kastetas
                      regular everyday guy

                      • 2009 12 04
                      • 341

                      Gal kas zinote kokiu tikrai jau geru anime wallpaper puslapiu 1920X1080?

                      Comment

                      • Ninja_fighterR
                        Naujokas
                        • 2010 03 07
                        • 3

                        Dažniausiai Ieškau Čia.

                        Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                        Comment

                        • Jin
                          Crazy Weirdo

                          • 2009 02 06
                          • 242

                          Video Game Console BS 500AS visiems gerai žinomas ir manau ne vienam pirma console. http://www.hzproduct.com/iupload/373...-500as-424.jpg
                          Gal netyčia žinot kur dar būtų galima tokį nusipirkt? Gal matėt kokai mturgely ar sendaikčių turguj?

                          Comment

                          • cobabara
                            Super mega ultra rašytojas



                            • 2009 03 17
                            • 998

                            gal kas žinot, ar yra Šūriko ar panašių tarybinių filmų subtitruotų angliškai? ir jeigu taip, iš kur parsisiųsti?
                            Urameshi, Iemon-dono!

                            Comment

                            • juanjos

                              Kas Cosplay jums patinka?

                              Sveiki visi!
                              Aš esu naujas šiame forume. Tikiuosi gauti keletą pasiūlymų iš jūsų.
                              Aš turiu Cosplay programa, kuria reikia pravesti mūsų mokykloje. Bet aš nežinau, kuris anime tam yra gėresnis.
                              Aš tikrai negali nuspręsti.
                              Radau Naruto
                              http://www.tinydeal.com/anime-manga-...l-p-14750.html
                              Ir Bleach
                              http://www.tinydeal.com/bleach-anime...l-p-10425.html
                              Naruto yra gražus, įdomus,
                              Bleach yra labai kietas, herojiškas.
                              Kuris yra geresnis, jūsų nuomone? Koks vaidmuo jūms patinka labiau?
                              Ačiū
                              Paskutinis pakeitimas nuo Airiz; 2011-01-04, 09:29.

                              Comment

                              • Ausra
                                ♥ Lantislt mergina! ♥

                                • 2010 02 10
                                • 272

                                Gal kas zino is kokio cia anime?
                                Draugiškiausia BJD grupė Lietuvoje: https://www.facebook.com/groups/1441637029443527/

                                Comment

                                Working...