Klausimai: kas? kur? kaip? kodėl? ir iš kur?

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Kanda
    Rašytojas

    • 2010 09 25
    • 236

    Autorius fasian
    jei norit auksto ''lygio lygio'' galerijos siuliciau pabandyti oficiale ps galerija http://www.photoshop.com/users/PSdotComSample
    netik grazia galerija gausit bet ir adresa kieta kas del photobucket kiek zn nerekomendavo nieks man jo naudot tai ir as niekam nerekomenduosiu
    O tame Adobe puslapyje galerija skirta ne nuotraukoms ? ;D Bijau piesinius ten mest ;D
    DA , tumblr :P

    Comment

    • Zx-Shade
      digital existence



      • 2009 03 14
      • 725

      Sveiki. Gal yra sitam forume zmoniu ismananciu apie phpbb? Nesenei pradejau su juo dirbti ir kilo toke nesamone. Sutvarkiau visus nustatimus ir nemoku panaikinti zinuciu bei temu post'inimo be moderatoriaus patvirtinimo. Gal kas zino kaip tai istaisyti?

      Comment

      • Sloth
        [SrX]

        • 2007 09 14
        • 277

        Yo,

        Kažkur prieš metus buvo gandų apie naują SEL ir Texhnolyze kurėjų kuriamą anime. Gal kas žinot kokie reikalai su tuo projektu? Po tos vienos naujienos, kuri kažkada čia AZ sklandė, daugiau nieko ir neteko girdėt...

        Comment

        • Kleopso
          Followkata Toushifollow


          • 2008 04 01
          • 208

          Autorius Sloth
          Yo,

          Kažkur prieš metus buvo gandų apie naują SEL ir Texhnolyze kurėjų kuriamą anime. Gal kas žinot kokie reikalai su tuo projektu? Po tos vienos naujienos, kuri kažkada čia AZ sklandė, daugiau nieko ir neteko girdėt...
          Apie Despera pati kas naujo vis pasiskaitineju šitam forume, sudėti ir scan'ai, nors paskutiniuose pranešimuose kalbama apie tokį gandą kaip "cancelled" ir kad viskas gali likti tik light novel pavidalu :/

          Comment

          • Džiro sesė
            X - Crime of visual shock


            • 2005 11 12
            • 604

            Sveiki, žinau, kad db bus sunku suprasti, ką parašysiu, bet pabandysiu~
            Labai senai per televiziją n-kartų rodydavo tokį filmą:
            Gyveno sau šeima nuosavam name (rodos tėvas, motina ir vaikas)
            ir kartą supranta, kad juos name kažkas įkalino, nes aplink namą dideliausia
            betono siena atsiradusi, duris atidarius jin prasideda už kelių centimetrų - išeiti
            niekaip neįmanoma. O paskum šeima pastebi, kad visi daiktai namie pažymėti
            kažkokiu vienodu ženklu, o dar vėliau iš kažkur in tą namą pradeda
            kažkokia rūgštis lietis.....

            Gal kas žinot kokis čia filmas buvo?

            Užsukite in mano FB page: http://www.facebook.com/MaumasArt

            Comment

            • zio
              Administratorius


              • 2000 02 22
              • 264

              šitas?

              Comment

              • Aramis

                Gal kas žino kur rasti šią dainą?



                Daina Destino 2010 ver., atlikėjas Alchemy+

                Comment

                • dfsafsaf
                  Beautiful Lies

                  • 2010 05 13
                  • 261

                  Nu jei nerasi iskur ja tiksliai parsisiut, tai gali megint siustis per cia: http://www.listentoyoutube.com/index.php , man kolkas visas dainas parsiusdavo normaliai.

                  Comment

                  • Airiz
                    מיד





                    • 2004 01 09
                    • 1656

                    Atsisiunti Mozillos plug-in'a uTube video parsiuntimams, parsiunti ir perkoduoji su TotalAudioConverter į bet kokį audio formatą.

                    Comment

                    • Augis24
                      AZ rėmėjas




                      • 2009 03 29
                      • 767

                      Labai senai bebuvau čia. Pamenu, kad seniau jau klausiau to paties, tačiau tokioje šusnyje post'ų neberandu nieko. Taigi... Norėjau paklausti iš kur man būtų galima parsisiųsti D.Gray-Man anime? Jeigu tiksliau, tai man reiktų nuo 65epizodų ir su eng titrais. Labai bučiau dėkingas ir sorry for asking same question twice.

                      Comment

                      • dfsafsaf
                        Beautiful Lies

                        • 2010 05 13
                        • 261

                        Autorius Augis24
                        Labai senai bebuvau čia. Pamenu, kad seniau jau klausiau to paties, tačiau tokioje šusnyje post'ų neberandu nieko. Taigi... Norėjau paklausti iš kur man būtų galima parsisiųsti D.Gray-Man anime? Jeigu tiksliau, tai man reiktų nuo 65epizodų ir su eng titrais. Labai bučiau dėkingas ir sorry for asking same question twice.
                        http://btjunkie.org/torrent/Shinsen-...8684cb4ed729dc arba http://thepiratebay.org/torrent/4429...y-man_Complete
                        Paskutinis pakeitimas nuo dfsafsaf; 2010-12-19, 17:47.

                        Comment

                        • xipzo
                          I hate IDIOTS

                          • 2009 04 16
                          • 224

                          gal aks zino kokia ten daina groja per Code Geass kai lelusa nuzudo?... ieskojau ieskojau neradau...
                          My Anime List <---
                          Waiting for Peacefull summer...

                          Comment

                          • dfsafsaf
                            Beautiful Lies

                            • 2010 05 13
                            • 261

                            Autorius xipzo
                            gal aks zino kokia ten daina groja per Code Geass kai lelusa nuzudo?... ieskojau ieskojau neradau...
                            jei dar gerai pamenu, tai sita

                            Comment

                            • shikigamijako
                              Narys

                              • 2010 05 31
                              • 93

                              Man reikia šiek tiek neįprastos pagalbos. Spendžiu kryžiažodį ir man niekaip nepavyksta surasti kelių atsakymų, o man labai reikia išpręsti kryžiažodį. Tai štai kokie klausimai:
                              1. Alacho kiekvienam žmogui skirtas likimas. (8 raidės)
                              2. Senovinė Britanijos auksinė moneta (6 raidės)
                              3. Katalikų teologijos šaka (8 raidės ir pirma ir paskutinė raidė - A; aš išvis nežinau nė vienos iš šitų šakų, tad įdomu būtų sužinoti).
                              4. Kai kurių palmių kamos plaušai (7 raidės)
                              5. Su Latvija susiję dokumentai, rankraščiai (6 raidės)
                              Būčiau tikrai dėkinga jei man padėtumėte rasti atsakymus į šiuos klausimus.

                              Comment

                              • Yumenator
                                Motherbleeping Killjoy



                                • 2009 07 27
                                • 552

                                Spoileris:
                                Autorius shikigamijako
                                Man reikia šiek tiek neįprastos pagalbos. Spendžiu kryžiažodį ir man niekaip nepavyksta surasti kelių atsakymų, o man labai reikia išpręsti kryžiažodį. Tai štai kokie klausimai:
                                1. Alacho kiekvienam žmogui skirtas likimas. (8 raidės)
                                2. Senovinė Britanijos auksinė moneta (6 raidės)
                                3. Katalikų teologijos šaka (8 raidės ir pirma ir paskutinė raidė - A; aš išvis nežinau nė vienos iš šitų šakų, tad įdomu būtų sužinoti).
                                4. Kai kurių palmių kamos plaušai (7 raidės)
                                5. Su Latvija susiję dokumentai, rankraščiai (6 raidės)
                                Būčiau tikrai dėkinga jei man padėtumėte rasti atsakymus į šiuos klausimus.

                                2. Gal Pensas?
                                http://yumihoriku.deviantart.com/

                                BLACKOUT
                                http://blackoutlt.deviantart.com/gallery/
                                be sure to visit our page~

                                Comment

                                Working...