Klausimai: kas? kur? kaip? kodėl? ir iš kur?

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • uNgis
    Naujokas
    • 2010 10 14
    • 6

    Sveiki, norėčiau paklausti, gal kas žino kaip padaryti, kad man galėtu žiūrėti mp4 video, nes rašo kad netinkamas formatas... Kadangi neseniai suradau : nyaatorrents.org o ten beveik viska galima siūstis mp4 formatu, taigi, labai lauksiu jūsų atsakymo )).

    Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

    Comment

    • cobabara
      Super mega ultra rašytojas



      • 2009 03 17
      • 998

      Autorius uNgis
      Sveiki, norėčiau paklausti, gal kas žino kaip padaryti, kad man galėtu žiūrėti mp4 video, nes rašo kad netinkamas formatas... Kadangi neseniai suradau : nyaatorrents.org o ten beveik viska galima siūstis mp4 formatu, taigi, labai lauksiu jūsų atsakymo )).
      parsisiusk GOM playeri ir viskas bus awesome.
      Urameshi, Iemon-dono!

      Comment

      • odino4ka
        Naujokas
        • 2010 04 23
        • 0

        Labas! Gal kas galėtų pasakyti, kur galiu rasti Lucky Star lietuviškus subtitrus? Bučiau laaaabai dekinga! ^__^v
        その世に偶然はない。全てわ必然だから。。。

        Comment

        • amidau
          ☣☠☣







          • 2007 04 25
          • 1384

          Autorius odino4ka
          Labas! Gal kas galėtų pasakyti, kur galiu rasti Lucky Star lietuviškus subtitrus? Bučiau laaaabai dekinga! ^__^v
          Laba, deja tokių nėra :|

          Comment

          • odino4ka
            Naujokas
            • 2010 04 23
            • 0

            I knew it! -___-" O kaip būtų faina parašyti MA darbą iš Lucky Star.... Gal tada galitė patarti anime apie otakus, lietuviškus subtitrus kuriam aš turiu šansų rasti? ^__^"
            その世に偶然はない。全てわ必然だから。。。

            Comment

            • Aramis

              Autorius odino4ka
              I knew it! -___-" O kaip būtų faina parašyti MA darbą iš Lucky Star.... Gal tada galitė patarti anime apie otakus, lietuviškus subtitrus kuriam aš turiu šansų rasti? ^__^"
              MA? Kažin ar toks dalykas sueis jei darbas mokslinis

              Comment

              • cobabara
                Super mega ultra rašytojas



                • 2009 03 17
                • 998

                Autorius odino4ka
                I knew it! -___-" O kaip būtų faina parašyti MA darbą iš Lucky Star.... Gal tada galitė patarti anime apie otakus, lietuviškus subtitrus kuriam aš turiu šansų rasti? ^__^"
                siulyciau pasiknisti po isverstu ir verciamu anime sarasa sicia AZ ir pagal ten esamus ziureti, kurie anime tinka tamstos darbui, arba atvirksciai - susirasti tinkamus anime ir tada ziureti, ar jie yra tam sarase, ar ne.
                bet siaip pritariu Aramiui, kad kazin ar rimtam darbui tiktu sitoks pagrindas.
                Urameshi, Iemon-dono!

                Comment

                • odino4ka
                  Naujokas
                  • 2010 04 23
                  • 0

                  Autorius cobabara
                  siulyciau pasiknisti po isverstu ir verciamu anime sarasa sicia AZ ir pagal ten esamus ziureti, kurie anime tinka tamstos darbui, arba atvirksciai - susirasti tinkamus anime ir tada ziureti, ar jie yra tam sarase, ar ne.
                  bet siaip pritariu Aramiui, kad kazin ar rimtam darbui tiktu sitoks pagrindas.
                  Aciu uz patarima, matyt taip ir reikes veikti... Ir pasak mano patirties (esu zmogus parases BA is otaku slengo), toks pagrindas man tikrai tiks! =P
                  その世に偶然はない。全てわ必然だから。。。

                  Comment

                  • Nakanamori
                    Narys

                    • 2008 07 05
                    • 70

                    gal kas gali duot "tokyo godfathers" su hardsubais,torrento [veikiancio]linka?

                    Comment

                    • Aramis

                      Autorius odino4ka
                      Aciu uz patarima, matyt taip ir reikes veikti... Ir pasak mano patirties (esu zmogus parases BA is otaku slengo), toks pagrindas man tikrai tiks! =P
                      Slengas ir neprofesionalus vertimas, atliktas mėgėjų kažkiek skiriasi. Aišku, tai priklauso ir nuo vadovų požiūrio.

                      Pirma vadovo pasiteirauk apie anime priėjimo ribojimą ir paaiškink iš kur juos imsi. Kad paskui netektų galvoti "Kaip čia taip gavosi?"
                      Pati tema nėra bloga, bet reikia pažvelgti plačiau, anime su otaku kultūra susijusių nerodo TV (per daug vienai rinkai jie skirti), todėl kažkam norint naudotis tamstos metodika kils tam tikrų sunkumų. O tai reiškia, kad tyrimo pritaikomumas Lietuvoje yra visiškai niekinis. Jei dar teks darbą apsiginti, kažin ar atsiras kompetetingas oponentas... O tai reiškia niekam nereikalingą darbą ir prastą įvertinimą.

                      Čia ne Simpsonuose ieškoti socialinių problemų atspindžių.

                      Pasigalvok alternatyvų šiam šaltiniui.

                      Comment

                      • Gecas
                        Rock And Roll Child

                        • 2010 03 09
                        • 137

                        gal žinote iš kur būtų galima atsisiųsti Bakuman op ir ed pilnus.
                        Objektyvi realybė - tai paistalai, kurių atsiradimą sukelia alkoholio trūkumas kraujyje.

                        Comment

                        • ~Madara Phantomhive~

                          gali bent pasakyti kas atlieka? Surast greit tada galiu.

                          Comment

                          • aKi
                            Ruduo.

                            • 2007 10 24
                            • 289

                            Autorius Gecas
                            gal žinote iš kur būtų galima atsisiųsti Bakuman op ir ed pilnus.
                            gendou.com

                            Comment

                            • Gecas
                              Rock And Roll Child

                              • 2010 03 09
                              • 137

                              Autorius ~Madara Phantomhive~
                              gali bent pasakyti kas atlieka? Surast greit tada galiu.
                              opening Blue Bird By Kobukuro. o ending nežinau kas atlieka
                              Objektyvi realybė - tai paistalai, kurių atsiradimą sukelia alkoholio trūkumas kraujyje.

                              Comment

                              • ~Madara Phantomhive~

                                Nerandu, vis su Naruto maišo, o ilgiau ieškot ir tingisi nebent į gendou registruokis ir tada

                                Comment

                                Working...