Klausimai: kas? kur? kaip? kodėl? ir iš kur?

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Doommuks
    Rašo

    • 2009 02 22
    • 157

    2009 metų Haruhi, kaip matai turi daugiau serijų, so galima daryti išvadą kad daug filerių ir gal kitaip pateikta istorija, nes pagal aprašymą tai kažkas to pačio čia yra

    Blogging like a moron

    Comment

    • Toxiz
      Naujokas

      • 2009 10 25
      • 13

      tai tas 2009 haruhi tai vos ne tas pats kas du 2006 tik kad daugiau seriju ir kazkas pakeista? o nera kokio antro sezono haruhi kad pratestu story po paskutines serijos?

      Comment

      • Adwims
        Naujokas

        • 2010 04 08
        • 23

        Autorius witkus
        man pradejo mest va tokia lentele:

        kai paspaudziu ignore netas pastringa, kas ci per velnias?
        Kaip Microsoft teigia:
        Spoileris:
        This behavior can occur if you use an incorrect version of the Command.com file. For example, this issue is known to occur if you use a Command.com file included in Microsoft Windows 95, dated 7/11/95.

        Ir siulo toki sprendima:
        Spoileris:
        To resolve this issue, replace the Command.com file in the Winnt\System32 folder with the same file from another computer that is running Windows NT Workstation 4.0 or Windows NT Server 4.0, and then make sure that there are no Command.com files dated 7/11/95 on the computer. You can also replace the Command.com file on the computer with the same file on the Windows NT installation CD-ROM.


        Taigi sitas dalykas kyla del softo kartais del virusu,pirma siulyciau istrint C:\.....\Temp\01557.exe Nes neistrynus buna kad antivirusines jo isvis neskenuoja nes virusa palaiko kaip exeptions. Jei,beda toliau yra pabandyk reinstall naudojama programa.Jei vis dar nepadeda ir nenori reinstall Win nueik i http://forums.majorgeeks.com ir nusiusk hijack log faila,tau ispres problema.
        Good luck man

        Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

        Klausimai: kas? kur? kaip? kodėl? ir iš kur? Maniakas?

        Comment

        • DIX
          エドワード


          • 2008 08 22
          • 243

          Autorius Toxiz
          tai tas 2009 haruhi tai vos ne tas pats kas du 2006 tik kad daugiau seriju ir kazkas pakeista? o nera kokio antro sezono haruhi kad pratestu story po paskutines serijos?
          Na daugiau nei puse seriju nauju, ir kai kuriu ju veiksmas vyko tarpe 2006m rodytu seriju metu (todel jos itrauktos i 2009 suzumiya, bet ne visos rodytos)... Tik tiek kad Endless Eight arka per daug uztesta gavosi, ir gaunas kad 5+ seriju ziuri ta pati sh, nors pati ideja man patiko, toks "mindF" stilius, tik per letai progresavo (todel ziurejusiems ongoing turejo vezi varyt :lol: )

          Spoileris:

          Comment

          • Toxiz
            Naujokas

            • 2009 10 25
            • 13

            aisku radau as ta turbut antra sezona, paziurejau 1 ep tai lyg istorija ir tesiasi tik kad niekur apie ji info nerandu..

            Comment

            • ciombiukas
              Forumo maniakas




              • 2009 09 18
              • 463

              Autorius Toxiz
              aisku radau as ta turbut antra sezona, paziurejau 1 ep tai lyg istorija ir tesiasi tik kad niekur apie ji info nerandu..
              Ten yra endless eight kur tu radai.

              Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

              Comment

              • Toxiz
                Naujokas

                • 2009 10 25
                • 13

                aisku

                Comment

                • shikigamijako
                  Narys

                  • 2010 05 31
                  • 93

                  Man vėl bėda su subtitrais. Atsisiunčiau anime ir nepagalvojau, kad gali nebūti subtitrų ir jų nebuvo. O gal dar visai nėra subtitrų? Aš šiek tiek paieškojau ir neradau atskiro failo atsisiuntimui. Anime Bungaku Shoujo (movie). Prasčiausiu atveju jau tada bandyčiau siųstis kitą versiją iš kitur, bet gal yra kur kitur atskirai parsisiųst? (sorry ne per daugiausiai laiko ieškojimams turiu, o anime tai labai noriu pažiūrėt ).

                  Comment

                  • dofkaw
                    AWT

                    • 2009 10 07
                    • 103

                    Gal tiesiog subtitrai nepadaryti kaip default takelis ir jų nerodo. Jeigu žiūrau per WMPC pabandyk per Navigate ar per kur ten ieškot. O išversta tai tikrai yra, štai Blu-Ray: LinkoManija

                    Comment

                    • shikigamijako
                      Narys

                      • 2010 05 31
                      • 93

                      Ne, man rodos subtitrų nėra, o parsisiųsti naują versiją, tai čia pats blogiausias variantas. jaučiu žiūrėsiu išvis be subtitrų.

                      Comment

                      • Adwims
                        Naujokas

                        • 2010 04 08
                        • 23

                        Jei per WMPC nepavyksta ijungti subu,patikrink ar kitus video rodo su subais,jei nea tai bus
                        Haali media splitter sugedes,tokiu atveju reinstall ji ir problemos issispres

                        Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                        Klausimai: kas? kur? kaip? kodėl? ir iš kur? Maniakas?

                        Comment

                        • shikigamijako
                          Narys

                          • 2010 05 31
                          • 93

                          Ai tiesiog paraisiunčiau iš linkomanijos su subtitrais tą anime.
                          Man dabar kita bėda atsirado. Man reikia vieno op ir jį radau youtube. Atsisiunčiau per keepvid mp4 formatu. Konverteriai (bandžiau FormatFactory ir ZC video converter) jo nekonvertuoja, o sony vegas jo nekrauna (įdėti leidžia, bet kai nori pažiūrėt kažką iškart viskas užstringa). O man taip reikia to op savo darbui. Ką daryt, kad galėčiau jį paleisti per sony vegas? O gal žinot gerą svetainę iš kur galėčiau creditless (būtent tokio varianto man ir reikia) parsisiųti?
                          Štai šis op: http://www.youtube.com/watch?v=Lu3HT43RALs

                          Comment

                          • dfsafsaf
                            Beautiful Lies

                            • 2010 05 13
                            • 261

                            Nelabai as zinau kaip suprast creditless, bet jei reik visos dainos, tai ji yra megaupload webe
                            http://www.megaupload.com/?d=6JKKHT9J
                            aj dabar paskaites atidziau, supratau tau pacio to video reik , o ne dainos
                            dabar tik postinau be reikalo, gaila trynt neina

                            Comment

                            • Adwims
                              Naujokas

                              • 2010 04 08
                              • 23

                              Autorius shikigamijako
                              Ai tiesiog paraisiunčiau iš linkomanijos su subtitrais tą anime.
                              Man dabar kita bėda atsirado. Man reikia vieno op ir jį radau youtube. Atsisiunčiau per keepvid mp4 formatu. Konverteriai (bandžiau FormatFactory ir ZC video converter) jo nekonvertuoja, o sony vegas jo nekrauna (įdėti leidžia, bet kai nori pažiūrėt kažką iškart viskas užstringa). O man taip reikia to op savo darbui. Ką daryt, kad galėčiau jį paleisti per sony vegas? O gal žinot gerą svetainę iš kur galėčiau creditless (būtent tokio varianto man ir reikia) parsisiųti?
                              Štai šis op: http://www.youtube.com/watch?v=Lu3HT43RALs
                              Po trumpos paieskos,viso labo tik 1h su trupuciu radau as tavo norima galges op,istvirkus matau esi Zodziu,imesiu i megaupload ir ryt apie 11h imesiu linka,ukm leta neta turiu tad tik po 1h imes tad lekiu miegot

                              Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                              Klausimai: kas? kur? kaip? kodėl? ir iš kur? Maniakas?

                              Comment

                              • holms
                                AZ rėmėjas

                                • 2009 03 03
                                • 157

                                Autorius Zero.
                                Cosplay Estonia Tartu (Animatsuri 2010)
                                rugsejo 24-25
                                Mes vaziuosim ar kaip? Nes dar nera juoko info
                                Ar mes tik planuojam vaziuoti i Minsko cosplay?
                                e e e e e kas cia i minska vazioja? mes su dainium irgi varom, prasau susisiekit! =)

                                Comment

                                Working...