Klausimai: kas? kur? kaip? kodėl? ir iš kur?

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • neko_pari
    nyanko sensei

    • 2009 04 22
    • 130

    Autorius Aramis
    O pravalymui pasinaudok nemokama programs CCleaner
    labai labai dekinga negaliu patiketi, bet ta programele per 5min man atlaisvino 45gb yey visa tai galesiu uzgrusti anime Aciu

    Cosplay.com

    Comment

    • giedriusonline
      Costume Maker


      • 2008 06 07
      • 279

      Autorius silveris
      Sveiki, padėkit man prisimint vieno animacinio filmo(ne anime) pavadinimą.
      Siužetas: žmogus kuris pats piešia komiksus, patenka į savo komiksų pasaulį, ir ten dirba detektyvu/mentu.
      Tik tiek išėjo iškast iš savo smegeninės, kai mačiau buvau labai mažas.
      who framed roger rabbit

      Reikia Katanos? Durklo? Kardo? Ar kokios kitokios replikos?
      Parašyk man.

      Comment

      • Kastetas
        regular everyday guy

        • 2009 12 04
        • 341

        Hmmm. Tai vat noreciau uzsideti Mac theme ant win7 bet kaskok kad ir kiek atsiusciau man nepakeicia. Gal kas gali padeti? Kaip is win7 pakeisti i mac leopard???

        Comment

        • vrblitz
          ningen..

          • 2008 10 01
          • 223

          Autorius silveris
          Sveiki, padėkit man prisimint vieno animacinio filmo(ne anime) pavadinimą.
          Siužetas: žmogus kuris pats piešia komiksus, patenka į savo komiksų pasaulį, ir ten dirba detektyvu/mentu.
          Tik tiek išėjo iškast iš savo smegeninės, kai mačiau buvau labai mažas.
          "Cool World" su Brad Pitt

          kasnors gali pasakyt ar demuxinimas bent biski nuima kokybe nuo video failo?

          Comment

          • Zx-Shade
            digital existence



            • 2009 03 14
            • 725

            kas ten su anime centru?

            Comment

            • IVXXX
              Let's do a barrel roll!
              • 2008 03 07
              • 8

              Autorius Zx-Shade
              kas ten su anime centru?
              Numiro... Jau praeitais metais leisgyvis buvo... tai.
              I want to go on a date! We'll play MMORPGs all night long! And then I want you to confess your love to me by saying 'let's grind together, baby!

              Comment

              • diaxminde
                AD technician


                • 2008 09 21
                • 303

                Autorius IVXXX
                Numiro... Jau praeitais metais leisgyvis buvo... tai.
                Jo numirė, jau oficialai mirė. Buvo tikrai neblogas anime psl., turėjo pakankamai daug anime r manga aprašymų. Pagrindinė problema buvo tame, kad nebuvo toks populiarus kaip animezona.net ir mažiau galimybių, nors kurį laika jis man buvo Nr.2 puslapis po šio.

                ^^^=<==<==My animeList'as==>==>=^^^

                Comment

                • ast.
                  AZ rėmėjas


                  • 2007 11 16
                  • 159

                  yoho, gal kas žinot
                  *ar yra koks būdas kaip apeiti torrent'ų blokavimą?
                  *ir kaip šitą sutvarkyt, kad galėtų parsisiųst? (windows višta)
                  Spoileris:
                  Autorius FreaK`aZ
                  Studentų barake apsigyvenai???
                  Haha, not funny. Teko ;D
                  Toks jausmas, kad visi tą faktą žinojo išskyrus mane -_-
                  Autorius Aramis
                  Visų pirma, Ast. sveikinu pradėjus naują, ir pasakyčiau kur kas įdomesnį gyvenimą studentų bendrabutyje - ir patarimas - gerai slėpk maistą
                  ehehe.. dėkau! :]
                  Autorius FreaK`aZ
                  šiaip iš principo, tai labai daug gėrio patalpinama į megauploadus, rapidsharus, ir kitokius hostus, tereikia netingėti pasišniukštinėti po įvairiausius blog'us, aš pats asmeniškai beveik visą muziką susirenku per direct link'us. Jei būtų lengvas būdas apeiti apsaugas tai visi jas būtų jau apėję ir nebebūtų tikslo tas apsaugas išvis taikyt.
                  na aš ir pati į direct'us tiek anksčiau, tiek dabar nespjaudžiau ir nespjaunu, tiesiog kur kas paprasčiau ir greičiau dažniausiai išeidavo susirast ko nori. Vienaip ar kitaip, dabar tai jau suksimės kaip kitaip :]
                  Paskutinis pakeitimas nuo ast.; 2010-09-06, 15:49.

                  Comment

                  • FreaK`aZ
                    Rimtas architektorius




                    • 2005 02 22
                    • 532

                    Autorius ast.
                    yoho, gal kas žinot
                    *ar yra koks būdas kaip apeiti torrent'ų blokavimą?
                    Studentų barake apsigyvenai???
                    "Some kind of frickin brainwashed cat from mars
                    with a sick idea of world domination"

                    Comment

                    • Aramis

                      Autorius neko_pari
                      labai labai dekinga negaliu patiketi, bet ta programele per 5min man atlaisvino 45gb yey visa tai galesiu uzgrusti anime Aciu
                      Tada dar vienas patarimas - pasinaudodama tos pačios firmos nemokama programa Deffrager defragmentuok kietąjį diską, stebėtinai daug žmonių arba iš vis nedefragmentuoja, arba defragmentuoja standartiniu įrankiu. Aišku iš nemokamos alternatyvos stebuklų tikėtis neverta. Tai iš esmės tokį kiekį šiukšlių ištrynus turėtų pagreitinti kompiuterio darbą (išskyrus tuos atvejus, jei tai darai reguliariai). Mažiau bus tų susimąstymų.



                      Autorius ast.
                      yoho, gal kas žinot
                      *ar yra koks būdas kaip apeiti torrent'ų blokavimą?
                      *ir kaip šitą sutvarkyt, kad galėtų parsisiųst? (windows višta)
                      Visų pirma, Ast. sveikinu pradėjus naują, ir pasakyčiau kur kas įdomesnį gyvenimą studentų bendrabutyje - ir patarimas - gerai slėpk maistą

                      Dabar grįžtant prie reikalo - klausimas dėl blokavimo, tai didžioji dalis patarimų kiek žinau yra encryptinti srautą arba keisti standartinius programos port'us. Nė vienu patarimu neteko pačiam naudotis, todėl bijau detalizuoti - KU bendrabučiuose net neatvestas universiteto vietinis tinklas, todėl tokie dalykai negresia, bent iki IPT nesiėmė kažkokių radikalių priemonių.

                      Antrasis dalykas - man įdomu kokia naršyklė naudojama - jei firefox tiesiog reikia pakeisti nustatymus, kad neatidarinėtų naršyklėje. Arba tiesiog perskaityti šitai ir tiesiog pačiai įsirašinėti
                      Paskutinis pakeitimas nuo Svečias; 2010-09-06, 13:01.

                      Comment

                      • FreaK`aZ
                        Rimtas architektorius




                        • 2005 02 22
                        • 532

                        Autorius ast.
                        yoho, gal kas žinot
                        *ar yra koks būdas kaip apeiti torrent'ų blokavimą?

                        Haha, not funny. Teko ;D
                        Toks jausmas, kad visi tą faktą žinojo išskyrus mane -_-
                        šiaip iš principo, tai labai daug gėrio patalpinama į megauploadus, rapidsharus, ir kitokius hostus, tereikia netingėti pasišniukštinėti po įvairiausius blog'us, aš pats asmeniškai beveik visą muziką susirenku per direct link'us. Jei būtų lengvas būdas apeiti apsaugas tai visi jas būtų jau apėję ir nebebūtų tikslo tas apsaugas išvis taikyt.
                        "Some kind of frickin brainwashed cat from mars
                        with a sick idea of world domination"

                        Comment

                        • Adwims
                          Naujokas

                          • 2010 04 08
                          • 23

                          Autorius ast.
                          yoho, gal kas žinot
                          *ir kaip šitą sutvarkyt, kad galėtų parsisiųst? (windows višta)
                          Dar vienas budas be auksciau isvardytu,yra atsisiusti ir isidiegti siuntyniu tvarkykles(download managers),taipogi turint leta interneta jos siektiek padidina parsisiuntimo greiti

                          Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                          Klausimai: kas? kur? kaip? kodėl? ir iš kur? Maniakas?

                          Comment

                          • dfsafsaf
                            Beautiful Lies

                            • 2010 05 13
                            • 261

                            Nu 2009 yra dar +14 ar kiek nauju epizodu, o kiti 14 tokie patys like is 2006. Dar berods is 2009 kazkurie epizodai eina tarp 2006 metu epizodu, bet cia nete reiketu ziuret kokie ep turi eit pagal eile(geriausiai tikriausiai vikipedijoje )

                            Comment

                            • Aramis

                              Gal kas žino iš kur parauti intel pentium D procesorių (aišku pirkimu)? Norėčiau kažko greitesnio už turimą 820. Arba kažko, kas suderinamas su 945psn . Žinau kas tai yra google, bet vat įdomu dar ir sužinoti kokios funkcijos neveiks įdėjus naujos kartos procesorių? Nors jos vidinis clock lėtokas, tą žinau. Vienu žodžiu, perkvalifikuoju klausimą į tai, ką geriausio galiu į tokią motiną įsidėti neimdamas dusinti cpu. Naujas kompiuteris... Na, nenoriu šio keisti, CPU didint noriu tik dėl HD video, kadangi DXVA ne visiems prieinamas, o bejo truputį tada pridūsta naudojant vištą, o dėl tam tikrų programų naudoti jaunesniosios vištos sesutės negaliu. Kiek žinau 3 ghz pentium D full HD + subs pilnai pakanka...

                              Comment

                              • neko_pari
                                nyanko sensei

                                • 2009 04 22
                                • 130

                                Autorius Aramis
                                Tada dar vienas patarimas - pasinaudodama tos pačios firmos nemokama programa Deffrager defragmentuok kietąjį diską, stebėtinai daug žmonių arba iš vis nedefragmentuoja, arba defragmentuoja standartiniu įrankiu. Aišku iš nemokamos alternatyvos stebuklų tikėtis neverta. Tai iš esmės tokį kiekį šiukšlių ištrynus turėtų pagreitinti kompiuterio darbą (išskyrus tuos atvejus, jei tai darai reguliariai). Mažiau bus tų susimąstymų.
                                As is tu kurie nedefragmentuoja, nes kai as mokiausi mokykloje mokejimas lygiuoti pagal abu krastus MS Worde jau buvo aukstas lygis O ar sis procesas man nepratrins kokiu reikalingu failu? pvz.: nuotraukos, video ir pan?

                                Cosplay.com

                                Comment

                                Working...