Klausimai: kas? kur? kaip? kodėl? ir iš kur?

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • dfsafsaf
    Beautiful Lies

    • 2010 05 13
    • 261

    Autorius Augis24
    Gal kas zinot is kur galeciau parsisiusti (bent jau po 1-2mb/s) greiciu D. Gray-man visas serijas? Net nezinau kiek sezonu ten yra... Gal kas zadat i LM ikelt?
    http://btjunkie.org/search?q=D.Gray-man+

    cia yra 2 torrent su pilnu D.Gray man ir dar su nemazai seederiu , tik va del greicio nesu uztikrina, bet jei pas tave koks zebros sviesolaidis, tai gali toki pasiekt (aisku dar priklauso is kur seedina )

    Comment

    • Derogatory`
      Loki'd


      • 2007 10 06
      • 350

      Autorius Light
      Gal kas zinot ar galima iš užsienio tv3 transiliacijas gyvai žiūrėti nemokamai norėčiau pažiurėti rungtynės vokiečių kanalai deja lietuvių žaidimų nerodo.
      Štai čia > http://www.myp2p.eu/competition.php?...ine=basketball

      Comment

      • Bembis
        forumo idiotas
        • 2010 08 20
        • 15

        kodėl moderatorius ir tik moderatorius visada teisus?

        Comment

        • amidau
          ☣☠☣







          • 2007 04 25
          • 1384

          Autorius Bembis
          kodėl moderatorius ir tik moderatorius visada teisus?
          Gal pateik konkretų atvejį kur kada čia kažkas "buvo teisus", nes dabar visiška abstrakcija...

          Comment

          • Daan
            Administratorius

            • 1998 10 30
            • 176

            Bembi iš Biržų, Vėjo g. 9*, - gal užtenka jau pievas skiest?

            Comment

            • Bembis
              forumo idiotas
              • 2010 08 20
              • 15

              buvo net taisyklėse ar kažkur rašyta.

              1. moderatorius visada teisus.
              2. nepamenu
              3. jei kyla abejonių, žiūrėti 1.

              Daan, patarčiau, ne mano asmeninę info kapstyt, o žiūrėt ką tavo moderatoriai daro

              Comment

              • Adwims
                Naujokas

                • 2010 04 08
                • 23

                Bembis,moderatorius visad teisus,nes jis remiasi taisyklemis(isimtinais atvejais savo nuoziura),man ir pasitaike atvejis kai istryne posta kuri neten irasiau,zioplas as kita posta,buvo reikiamoj gijoj,istrine tai nzn delko bet numanau(gal bande apsaugot vaikus nuo zalingos informacijos )

                Daan ir kiti moderatoriai,siaip butu gerai kad istryne koki posta pranestumete zinute tam zmogui ka jie padare blogai kad butu galima isvengti klaidu ateityje ir nekiltu visokiausi nesusipratimai kas teisus o kas nea

                Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                Klausimai: kas? kur? kaip? kodėl? ir iš kur? Maniakas?

                Comment

                • Kastetas
                  regular everyday guy

                  • 2009 12 04
                  • 341

                  Noreciau paklausti anime ekspertu. Ar "Godkiller 2010 " yra vertas demesio? Ar tai geras anime?

                  Comment

                  • neko_pari
                    nyanko sensei

                    • 2009 04 22
                    • 130

                    apie kompiuterius nenusimanau, bet man kilo klausimas kodel mano pagyvenusiame laptope dingo 50gb vietos is 75gb mano failai ir windows uzima apie 25gb, tada kas uzima visa kita? man anime netelpa help?

                    Cosplay.com

                    Comment

                    • Aramis

                      Autorius neko_pari
                      apie kompiuterius nenusimanau, bet man kilo klausimas kodel mano pagyvenusiame laptope dingo 50gb vietos is 75gb mano failai ir windows uzima apie 25gb, tada kas uzima visa kita? man anime netelpa help?
                      Paprastas klausimas, kokiu būdu patikrini kiek užima Windows failai? Per tai, kiek užima Windows katologas ar kas?

                      Comment

                      • neko_pari
                        nyanko sensei

                        • 2009 04 22
                        • 130

                        tikrinau taip kaip kazkada mokykloj moke per My Compiuter -> disk C: -> ant Windows paspaudziau desini ir rodo kad uzima 10gb

                        Cosplay.com

                        Comment

                        • Aramis

                          Autorius neko_pari
                          tikrinau taip kaip kazkada mokykloj moke per My Compiuter -> disk C: -> ant Windows paspaudziau desini ir rodo kad uzima 10gb
                          Na, tada dar pasižiūrėk kiek užima programų folderis (programs), User and settings, tada bent apytiksliai žinosi kur jie dingsta. O pravalymui pasinaudok nemokama programs CCleaner, dabar nelabai galiu tiesioginę nuorodą įdėti, google tikrai yra, ji išvalys visas šiukšles, kurių nereikia. Ji nevalyta, tai atlaisvins porą GB, aišku stebuklų nebūna

                          Comment

                          • silveris
                            Burma-Shave

                            • 2008 04 20
                            • 20

                            Sveiki, padėkit man prisimint vieno animacinio filmo(ne anime) pavadinimą.
                            Siužetas: žmogus kuris pats piešia komiksus, patenka į savo komiksų pasaulį, ir ten dirba detektyvu/mentu.
                            Tik tiek išėjo iškast iš savo smegeninės, kai mačiau buvau labai mažas.
                            and when they pulled her from the wreck you know she
                            still had on her shades
                            they say that dreams are growing wild just this side of
                            burma shave

                            Comment

                            • Ozis

                              Autorius neko_pari
                              apie kompiuterius nenusimanau, bet man kilo klausimas kodel mano pagyvenusiame laptope dingo 50gb vietos is 75gb mano failai ir windows uzima apie 25gb, tada kas uzima visa kita? man anime netelpa help?
                              Didele tikimybe, kad neisjungtas ir perpildytas System Restore. Ant WinXP reiktu My Computer->spustelt desini klavisa->Properties-> System Restore tabas, o ten viska isjungti ir istrinti.
                              Alternatyviai gali buti bloga hardo (jei jau is tiesu senas ir padoriai nesiotas/trankytas/dauzytas) arba failu sistemos (jei senai perinstaliuoti Windowsai) sveikata.
                              Vistoje gali buti, kad i Windows katalogo dydi nera itraukiamas katalogas WinSxS, kuris labai megsta daug valgyti (nors 50 GB butu jau ekstremaliai daug) neva del suderinamumo. Tokiu atveju padeti galetu reinstall, nors nebuciau garantuotas 100%.

                              Comment

                              • Adwims
                                Naujokas

                                • 2010 04 08
                                • 23

                                Autorius neko_pari
                                apie kompiuterius nenusimanau, bet man kilo klausimas kodel mano pagyvenusiame laptope dingo 50gb vietos is 75gb mano failai ir windows uzima apie 25gb, tada kas uzima visa kita? man anime netelpa help?
                                DAr kartais pasitaiko "pakibusiu" sistemoje failu,neduoda istrint failu ar like pora folderiu kurie uzima daugiau vietos nei rodo,tam gali pagelbeti programele unlocker http://www.filehippo.com/download_un...a00e9830a64bb/

                                Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                                Klausimai: kas? kur? kaip? kodėl? ir iš kur? Maniakas?

                                Comment

                                Working...