Klausimai: kas? kur? kaip? kodėl? ir iš kur?

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Doommuks
    Rašo

    • 2009 02 22
    • 157

    Rankų kremais tepk ir pan, t.y jai oda dar yra .)

    Blogging like a moron

    Comment

    • Zx-Shade
      digital existence



      • 2009 03 14
      • 725

      ant pirstu nukrito issilydziusiu plasmase, dar gramdau su peiliu.. tepalu dabar nelabai turiu o pardotuves nedirba.. Nzn ka daryt..

      Comment

      • Cere
        !אני כאן כדי הסלע הזה-


        • 2009 01 12
        • 547

        Em.gal kas pamena, berods praitais metais kažkokį kalendorių ruošė iš cosplayerių foto ar man čia tiesiog prisisapnavo? Jei prisapnavau, tai gomen.
        -.connection error


        Comment

        • Futari
          AZ rėmėjas



          • 2007 01 07
          • 1094

          Autorius *Cere-chan~
          Em.gal kas pamena, berods praitais metais kažkokį kalendorių ruošė iš cosplayerių foto ar man čia tiesiog prisisapnavo? Jei prisapnavau, tai gomen.
          Ruošė, paskui paaiškėjo kad nepilnamečių nepriima, po to jau ėmė visus ir padarė kažkokį greitą nepavykusį fail.

          Comment

          • kypshius
            Rašytojas



            • 2007 04 17
            • 254

            Autorius Zx-Shade
            ant pirstu nukrito issilydziusiu plasmase, dar gramdau su peiliu.. tepalu dabar nelabai turiu o pardotuves nedirba.. Nzn ka daryt..
            pasiimk ledukų iš kameros. įdėk į maišelį ir apvyniuk rankšluostėliu. kol ledukai ištirps skausmas turėtų praeiti. o po to jau kremai.


            ANYHOW,
            Ieškau HBO serialo Chuck antro sezono. gal kas gali padėt surast gyvą torrentą?

            Užkalė visus langus ir augina pingviną.

            Comment

            • kazuki
              Narys


              • 2007 08 20
              • 60

              Autorius kypshius
              pasiimk ledukų iš kameros. įdėk į maišelį ir apvyniuk rankšluostėliu. kol ledukai ištirps skausmas turėtų praeiti. o po to jau kremai.


              ANYHOW,
              Ieškau HBO serialo Chuck antro sezono. gal kas gali padėt surast gyvą torrentą?
              Tu registruotas demonoid.com trackery?

              Comment

              • kypshius
                Rašytojas



                • 2007 04 17
                • 254

                Autorius kazuki
                Tu registruotas demonoid.com trackery?
                nope

                Užkalė visus langus ir augina pingviną.

                Comment

                • kazuki
                  Narys


                  • 2007 08 20
                  • 60

                  Autorius kypshius
                  nope
                  Ok tada
                  Register here: http://www.Demonoid.com/register.php?with_invite=1
                  Invite kodas: tdeswsX9ufmrz3dri7bi4qznj3bynph2rcr33o3
                  Tavo torrentas: http://www.demonoid.com/files/details/2284563/11197887/

                  Comment

                  • Red_Elf
                    pandų karai :D


                    • 2009 05 07
                    • 1112

                    Autorius Zx-Shade
                    ant pirstu nukrito issilydziusiu plasmase, dar gramdau su peiliu.. tepalu dabar nelabai turiu o pardotuves nedirba.. Nzn ka daryt..
                    Vėliau kai kažkiek užsitrauks žaizdos tepk jas alijošiumi, šį augalėlį daug kas augina, jo sultys labai padeda odai atsigauti, ne veltui į kremus deda, pačiai teko naudot, efektas geresnis už visus vaistus buvo

                    p.s. jis labai tinka nudegus sayulėje, net jei lieki lyg svilėsis apsaugo nuo lupimosi arba jį labai sumažina
                    Paskutinis pakeitimas nuo Red_Elf; 2010-08-15, 10:20.

                    Comment

                    • shikigamijako
                      Narys

                      • 2010 05 31
                      • 93

                      Iškilo man bėda su animezona. Žodžiu noriu rašyt žinutę į forumą ir lyg ir viskas gerai. Paspaudžiu „Eiti prie pilno“ ir noriu pasižiūrėt „[Daugiau]“ smile ir... išmeta balta lapą. Anksčiau viskas gerai būdavo ir viską rodydavo, o dabar nieko... Gal kas žinot kodėl ir ką daryt, kad galėčiau matyti tuos smile?

                      Comment

                      • Red_Elf
                        pandų karai :D


                        • 2009 05 07
                        • 1112

                        Autorius shikigamijako
                        Iškilo man bėda su animezona. Žodžiu noriu rašyt žinutę į forumą ir lyg ir viskas gerai. Paspaudžiu „Eiti prie pilno“ ir noriu pasižiūrėt „[Daugiau]“ smile ir... išmeta balta lapą. Anksčiau viskas gerai būdavo ir viską rodydavo, o dabar nieko... Gal kas žinot kodėl ir ką daryt, kad galėčiau matyti tuos smile?
                        Man tiek per Firefox tiek IE gerai viskas, ką naudoji? galima pabandyti persiinstaliuot naršyklę

                        Comment

                        • shikigamijako
                          Narys

                          • 2010 05 31
                          • 93

                          Autorius Red_Elf
                          Man tiek per Firefox tiek IE gerai viskas, ką naudoji? galima pabandyti persiinstaliuot naršyklę
                          Naudoju Firefox.

                          Comment

                          • Red_Elf
                            pandų karai :D


                            • 2009 05 07
                            • 1112

                            Kažkodėl nebenori man trinti failų, kaip tyčia anime serijų, jei ir išsitrina, tai neina jų iš šiukšlinės išvalyt. Bandžiau šalint su Unlockeriu, bet naudos apvalus nulis

                            Comment

                            • Zx-Shade
                              digital existence



                              • 2009 03 14
                              • 725

                              Autorius Red_Elf
                              Kažkodėl nebenori man trinti failų, kaip tyčia anime serijų, jei ir išsitrina, tai neina jų iš šiukšlinės išvalyt. Bandžiau šalint su Unlockeriu, bet naudos apvalus nulis
                              Pamegink istrinti torrenta is uTorrent, man panasus sudas buvo pasidares.

                              Comment

                              • Red_Elf
                                pandų karai :D


                                • 2009 05 07
                                • 1112

                                Autorius Zx-Shade
                                Pamegink istrinti torrenta is uTorrent, man panasus sudas buvo pasidares.
                                Čia ne iš torrent siųsta, ne lm ir pan, o tik megaupload, hotfile ir kitas nepatogus briedas :/

                                Comment

                                Working...