Klausimai: kas? kur? kaip? kodėl? ir iš kur?

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Aramis

    Autorius amidau
    Gali gal gal pasidalint kas per daigtas, ir kur jį radai bei kiek kainavo?
    Jeigu tau jo rekės, bus galima ir suveikti. Mano n95 jo nereikia, o gavau su kolonėlėmis. Originalas.

    Comment

    • Eisas Kuperis
      Simintis Sun


      • 2006 01 25
      • 355

      Autorius amidau
      Gali gal gal pasidalint kas per daigtas, ir kur jį radai bei kiek kainavo?
      Pasirinkimas platus. Patys paprasčiausi būna ir prekybos centruose net, po 8-10Lt. Tik jie su 10cm laiduku, tai bent jau man nepatiko toks dalykas. Tai aš tokį nusipirkau http://lemona.lt/index.php?page=item&i_id=90119 Kaip tik rodo kad Šiauliuose tokių dalykų turi.

      Comment

      • kazuki
        Narys


        • 2007 08 20
        • 60

        Autorius IVXXX
        Prie sito punkto reiktu pridet, kad (pastaba: nebandes tu "muzikai klausyt" skirtu mobilu) pacios muzikos atkurimo kokybe prasta. <100Lt kainuojantis creative mp3 player'iukas atlieka darba geriau.
        Na, pas mane Nokia N900 (nesiskaito muzikinis), bet muziką atkuria tikrai kokybiškai, geriau negu mano buvęs grotuviukas.

        Autorius Aramis
        Jeigu tau jo rekės, bus galima ir suveikti. Mano n95 jo nereikia, o gavau su kolonėlėmis. Originalas.
        Aš turiu tokį (originalas): , jei reikia galėsiu atiduoti (pats Šiaulietis aš )

        Comment

        • Aramis

          Autorius kazuki
          Spoileris:
          Na, pas mane Nokia N900 (nesiskaito muzikinis), bet muziką atkuria tikrai kokybiškai, geriau negu mano buvęs grotuviukas.



          Aš turiu tokį (originalas): , jei reikia galėsiu atiduoti (pats Šiaulietis aš )
          Tas pats ir pas mane, su nokios kolonėlėmis buvo.

          N95, irgi kokybe nesikundžiu muzikos, gal šiek tiek tylus, bet stiprintuvas ištaiso visa tai

          Comment

          • amidau
            ☣☠☣







            • 2007 04 25
            • 1384

            Na kadangi nepavyko man to 6760 šiandien gauti, ir dar kokia savaitę taip pat kogero negausiu tai reikia pašniukštinėti
            Autorius IVXXX
            amidau, jei kazkas specifisko domina gali klaust...
            Jei netingi papasakok daugiau, kokie įspūdžiai, kaip veikia, ar lagina kokia ekrano kokybė ir pan




            Telefą imsiu iš Tele2 pratęsiant sutartį, gal dar ką nors labai gero pasiūlyt iš šio sąrašo, tik kad kaina maždaug iki 300lt būtu su 24mėn čempiono planu.
            Peržiūrėjau ne kartą tuos teefus, bet ką čia žinosi gal ką ir praleidau

            Comment

            • Aramis

              t2 dalino gera planą studentams, pasvarstyk ar verta prie čempiono likti, alternatyvų pasieškok. Dabar gaila pasiūlymo po ranka neturiu. Kažkas apie 7val. Po 7ct, 1gb mobiliojo interneto ir 1000sms mėn už 25 lt

              Comment

              • amidau
                ☣☠☣







                • 2007 04 25
                • 1384

                Autorius Aramis
                t2 dalino gera planą studentams, pasvarstyk ar verta prie čempiono likti, alternatyvų pasieškok. Dabar gaila pasiūlymo po ranka neturiu. Kažkas apie 7val. Po 7ct, 1gb mobiliojo interneto ir 1000sms mėn už 25 lt
                Neišeis, čia ne ant manęs sutartis, aš tik telefą gausiu

                Comment

                • aKi
                  Ruduo.

                  • 2007 10 24
                  • 289

                  Autorius mishan
                  amidau, Tu isrink telefona kurio funkcijos yra butent Tau aktualios. Man tai pvz nei vienas is siu telefonu nepatinka, tai pakritikuosiu truputi.
                  Bevielis ant mobo? Kam jis reikalingas? Ar labai daug yra vietu kur jis veikia? Be to narsyti po interneta ant tokio mazo ekranelio gali tik nesveikas zmogus. Paprasto pasto patikrinimui uztenka ir mobilaus interneto, kuri trauks visur kur yra GSM rysis.
                  Klausytis muzikos per mobilu... hm... galima... bet manau geriau atskiras mp3 grotuvas nes mobilaus baterija nedaug laiko, teks kiekviena diena krauti mobilu. (o kas jei dar tokia situacija kai kelias dienas namie nebuni ir per ta muzikos klausimasi pasodinai baterija, o reikia paskambinti... ).
                  Jei kokiam Vilniuj gyveni, tai bevielį gali susirasti labai daug kur. O ir šiaip patogu namuose, jei tingi sėdėt prie PC ir reikia kokio Skype. Arba guli lovoj ir kompiuterį tingi jungti. Muziką irgi galima daugmaž padoriai klausyti, ne taip jau ir ilgai tie patys mp3 grotuvai laiko, o čia juk patogiau, kadangi viskas viename.

                  Amidau siūlau imti E63.

                  Comment

                  • IVXXX
                    Let's do a barrel roll!
                    • 2008 03 07
                    • 8

                    Autorius amidau
                    Jei netingi papasakok daugiau, kokie įspūdžiai, kaip veikia, ar lagina kokia ekrano kokybė ir pan
                    Nesu iskalbingas zmogelis, tai tiesiog pasakysiu, kad ispudziai teigiami. Wi-fi per ~6 men prireike tik 1 karta, tai jo trukumas man nera minusas.

                    Ekranas turi dideli matymo kampa, rodomas vaizdas ryskus/aiskus.

                    Lago problemu nera.

                    Kaip jau minejau patogiai laikosi rankose, tiek kai ekranas yra atskleistas, tiek kai yra uzkleistas(horizontali padetis). Kai ekranas uzkleistas galima laikyt, tiek vertikaliai, tiek horizontaliai(valdymas orientuotas i toki laikyma), ekranas automatiskai pasisuka. Kai atskleistas, laikyti galima tik horizontaliai. Atskleidus zinoma kazka rasysi... Smiliai patenka virs mobilo pagrindo/po atidarytu ekranu, pagrindas prilaikomas viduriniais pirstais... hmm sunku paaiskint... esi rankose laikes PS1-3 pulta? Tiesiog limpa i rankas. Nors prie pilnos klavos reikia priprasti

                    MP3/AAC grotuvas nors geresnis, nei 6600slide'e, bet vistiek prastai atkuria zemus daznius.

                    Gerai laiko akumas, kolkas ilgiausiai laikantis mobilas is mano turetu.

                    Autorius aKi
                    Muziką irgi galima daugmaž padoriai klausyti, ne taip jau ir ilgai tie patys mp3 grotuvai laiko, o čia juk patogiau, kadangi viskas viename
                    Na, ant popieriaus 2-4 kartus ilgiau...
                    I want to go on a date! We'll play MMORPGs all night long! And then I want you to confess your love to me by saying 'let's grind together, baby!

                    Comment

                    • amidau
                      ☣☠☣







                      • 2007 04 25
                      • 1384

                      O kaip navigacija veikia, reikia intiko jai ar ne? vinintelė navigacija su kuria turėjau reikalių buvo google maps programa manajam e50

                      Comment

                      • Aramis

                        Autorius amidau
                        O kaip navigacija veikia, reikia intiko jai ar ne? vinintelė navigacija su kuria turėjau reikalių buvo google maps programa manajam e50
                        Nereikia, Garmin, nokia (ovi) maps arba Tomtom. Jų žemėlapiai keliami į atmintį

                        Comment

                        • IVXXX
                          Let's do a barrel roll!
                          • 2008 03 07
                          • 8

                          Autorius amidau
                          O kaip navigacija veikia, reikia intiko jai ar ne? vinintelė navigacija su kuria turėjau reikalių buvo google maps programa manajam e50
                          Reikia neto, nes 3G? rysiu nustatoma tavo buvimo vieta. Galima parsisiusti ivairiu kalbu(ir lietuviu) "gidus". Nors adreso paieska yra, bet i ja yra itraukta tik svarbesni objektai, iprastu adresu neranda. (cia per kelias minutes surinta info, nes navigacija nesinaudoju)
                          I want to go on a date! We'll play MMORPGs all night long! And then I want you to confess your love to me by saying 'let's grind together, baby!

                          Comment

                          • kazuki
                            Narys


                            • 2007 08 20
                            • 60

                            Autorius amidau
                            O kaip navigacija veikia, reikia intiko jai ar ne? vinintelė navigacija su kuria turėjau reikalių buvo google maps programa manajam e50
                            Pas mane tai iš viso idomiai, (naudoju sygic maps(žemėlapiai parsisiunčiami)), tai jam interneto reikia tik pirmas 20sec, po to galiu jį išjungti ir vistiek viskas puikiai veikia

                            Comment

                            • Aramis

                              Autorius IVXXX
                              Reikia neto, nes 3G? rysiu nustatoma tavo buvimo vieta. Galima parsisiusti ivairiu kalbu(ir lietuviu) "gidus". Nors adreso paieska yra, bet i ja yra itraukta tik svarbesni objektai, iprastu adresu neranda. (cia per kelias minutes surinta info, nes navigacija nesinaudoju)
                              Na šiaip pataisysiu - interneto reikia A-GPS, kuri padeda susigaudyti viduje esančiam GPS moduliui. Ją galima išjungti, tada interneto nereikės.

                              Žemėlapio net ir standartinės programos tikslumas dabar smarkiai pagerėjęs, tiesiog "nuo durų iki durų" miestuose, o užmiesty kai kur tik gyvenvietės.

                              Comment

                              • mishan
                                ლ(╹◡╹ლ)
                                • 2009 06 08
                                • 69

                                Autorius aKi
                                Jei kokiam Vilniuj gyveni, tai bevielį gali susirasti labai daug kur...
                                Na jo, na jo, smagu klajoti po miesta ir ieskoti WI-Fi, kai galima ijungti mobiu interneta... Nemanau kad jis laaaabai reikalingas telefone. Anyway, cia skonio reikalas, pasodint kuo greiciau baterija ar isspaust kiek imanoma daugiau darbo laiko. Be to autobuse, masinoje ar kokiam lauke tikrai Wi-FI nebus.

                                Autorius aKi
                                Muziką irgi galima daugmaž padoriai klausyti, ne taip jau ir ilgai tie patys mp3 grotuvai laiko, o čia juk patogiau, kadangi viskas viename...
                                Cia turbut pajuokavai Tu del atskiru mp3 grotuvu. Dariau testa su Cowon D2, laiko 42 valandas ant vidutinio garso lygio, 60 valandu ant garso lygio kurio patogu klausytis ilga laika. Darom isvadas... Premija duosiu jei parodysi man mobilu kuris tiek istvers.
                                Spoileris:

                                Comment

                                Working...