Klausimai: kas? kur? kaip? kodėl? ir iš kur?

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Vitkauskas
    Naujokas
    • 2009 03 14
    • 5

    Ką manote apie [graphics tablet]?

    Aš nusprendžiau nusipirkti [graphics tablet], kadangi man patinka piešti kompiuterinę grafiką, tačiau piešdamas su pelyte jaučiu labai dideli savo galimybių suvaržymą. Gal kas naudoja [graphics tablet] ir galėtu patarti?

    Iš anksto dėkoju,
    Aistis.

    P.S.
    Koks [graphics tablet] tikslus vertimas į lietuvių kalbą?

    Jei dėl kokios priežasties nepatinka mano parašas, prašau parašykit man asmeninę žinutę, jog galėčiau jį pataisyti.

    Comment

    • fasian
      Tas kur daug kalba.


      • 2009 01 28
      • 586

      Plančete ~
      Tai aisku jei piesi tai butinai pirk
      Ech tie seni laikai ..

      Comment

      • Vitkauskas
        Naujokas
        • 2009 03 14
        • 5

        Autorius fasian
        Plančete ~
        Tai aisku jei piesi tai butinai pirk
        O kokį rekomenduotum?

        Jei dėl kokios priežasties nepatinka mano parašas, prašau parašykit man asmeninę žinutę, jog galėčiau jį pataisyti.

        Comment

        • Aramis

          Man iškilo visgi vienas klausimas - kažkur žiniatinklyje egzistuoja toks dalykas kaip kad anime subtitrų archyvas? Kad nereikėtų pačio anime siųstis, užtektų raw ir sub prisidėti. Iš vis kažkurie team leidžia atskirai subtitrus?

          Comment

          • amidau
            ☣☠☣







            • 2007 04 25
            • 1384

            Autorius Aramis
            Man iškilo visgi vienas klausimas - kažkur žiniatinklyje egzistuoja toks dalykas kaip kad anime subtitrų archyvas? Kad nereikėtų pačio anime siųstis, užtektų raw ir sub prisidėti. Iš vis kažkurie team leidžia atskirai subtitrus?
            Na tokio kaip atskiro portalo dar nemačiau, nors ir neieškojau... bet gali tiesiog kad ir kokiam tokyotoshokane prirašes "ass" atrasti išorinius subus...

            Comment

            • fasian
              Tas kur daug kalba.


              • 2009 01 28
              • 586

              Autorius Vitkauskas
              O kokį rekomenduotum?
              Negaliu parekomenduot kokios tiksliai pirt , nesidomiu rinka
              bet keli patarimai butu
              imk kad ir brangesne bet zinomos firmos
              neijimk tokios firmos kuri ant to dalyko nesispecelizuoja
              kelios zinomos firmos kuriu plancetes turetu buti geros: Wacom , DigiPro.
              Ech tie seni laikai ..

              Comment

              • amidau
                ☣☠☣







                • 2007 04 25
                • 1384

                Kurį telefoną imti?
                NOKIA 6760 SLIDE ar NOKIA E63
                e63 vilioja dėl wi-fi ir 3,5mm ausiniu lizdo, bet atbaido dėl senstelėjusios symbian versijos...
                6760 vilioja navigacija ir naujesne symbian versija, bet atbaido su nestandartiniu 2,5mm ausiniu lizdu ir aukštesne kaina...
                Taigi ką siūlot? gal kas turit vieną iš jų pasidalinkit įspūdžiais...

                Comment

                • Airiz
                  מיד





                  • 2004 01 09
                  • 1656

                  Ghm...išvis nenaudoju NOKIA brendo, bet bučiau už E63..senesnis Symbian nėra jau didelis minusas, 3.5 mm audio jack didelis pliusas (turėjau progą pasimėgauti tokia galimybe, kitas klausimas kiek trauks akumuliatorius), kas liečia kito, man jo dizainas asmeniškai nelabai patiko, nestandartinis audio lizdas ir kaina didesnė + neaiškus jo veikimas, ar nestabdys pats softas naudojant ko nepasakyčiau apie E63
                  Paskutinis pakeitimas nuo Airiz; 2010-06-16, 23:05.

                  Comment

                  • kazuki
                    Narys


                    • 2007 08 20
                    • 60

                    Autorius amidau
                    Kurį telefoną imti?
                    NOKIA 6760 SLIDE ar NOKIA E63
                    e63 vilioja dėl wi-fi ir 3,5mm ausiniu lizdo, bet atbaido dėl senstelėjusios symbian versijos...
                    6760 vilioja navigacija ir naujesne symbian versija, bet atbaido su nestandartiniu 2,5mm ausiniu lizdu ir aukštesne kaina...
                    Taigi ką siūlot? gal kas turit vieną iš jų pasidalinkit įspūdžiais...
                    Na, aš tikrai imčiau E63, vien dėl bevielio, kurį dažnai naudoju, o OS 9.2 ir 9.3 labai jau nesiskiria, pats turėjau telefoną su Symbian 9.2, tai galiu pasakyti, kad visos kuriamos programos vistiek veiks >.< beje kai kurie tie slaidai visai nevykę būna, kliba kai kuriuose nokios modeliuose, labai nepatikimai ir nesmagiai atrodo

                    Comment

                    • Aramis

                      Imk E63, vis dėl to verslo klasė, kokybė visai kita. Symbianity programų absčiai rasi, navigaciją prisijungsi jei prireiks per BT, vidiniai moduliai ėjimui nelabai gps, geri tik n serijos naujų modelių.

                      Comment

                      • Eisas Kuperis
                        Simintis Sun


                        • 2006 01 25
                        • 355

                        Be ceremonijų rinkausi E71, nepaisydamas jau šiek tiek atgyvenusio softo, E63 tas pats tik apkarpytas. Be GPSo ir t.t.
                        Tas 2,5mm nėra itin patogu, tačiau radau trumpą perėjimą ir didelės problemos tame nebematau.
                        Visuose veikia tas pats S60v3 softas, kurio yra daugiausiai, bet deja ne pats šviežiausias. Kažkas naujesnio yra nebent Symbian 9.4.

                        Comment

                        • IVXXX
                          Let's do a barrel roll!
                          • 2008 03 07
                          • 8

                          Autorius Airiz
                          ...neaiškus jo veikimas, ar nestabdys pats softas naudojant ko nepasakyčiau apie E63
                          Slide'as turi greitesni procesoriu, tai sito neturetu but.

                          Autorius kazuki
                          ...beje kai kurie tie slaidai visai nevykę būna, kliba kai kuriuose nokios modeliuose, labai nepatikimai ir nesmagiai atrodo
                          Nors maniskis 6760 slide'as truputi kliba(pvz: ji kratant), bet rankose atrodo gerai + labai gerai "limpa" i rankas/rasosi tekstas.


                          amidau, jei kazkas specifisko domina gali klaust...
                          Paskutinis pakeitimas nuo IVXXX; 2010-06-17, 00:42.
                          I want to go on a date! We'll play MMORPGs all night long! And then I want you to confess your love to me by saying 'let's grind together, baby!

                          Comment

                          • mishan
                            ლ(╹◡╹ლ)
                            • 2009 06 08
                            • 69

                            amidau, Tu isrink telefona kurio funkcijos yra butent Tau aktualios. Man tai pvz nei vienas is siu telefonu nepatinka, tai pakritikuosiu truputi.
                            Bevielis ant mobo? Kam jis reikalingas? Ar labai daug yra vietu kur jis veikia? Be to narsyti po interneta ant tokio mazo ekranelio gali tik nesveikas zmogus. Paprasto pasto patikrinimui uztenka ir mobilaus interneto, kuri trauks visur kur yra GSM rysis.
                            Klausytis muzikos per mobilu... hm... galima... bet manau geriau atskiras mp3 grotuvas nes mobilaus baterija nedaug laiko, teks kiekviena diena krauti mobilu. (o kas jei dar tokia situacija kai kelias dienas namie nebuni ir per ta muzikos klausimasi pasodinai baterija, o reikia paskambinti... )

                            As kai rinakusi tai pas mane pagrindiniai kriterijai buvo GPS, patogi klaviatura ir tvirtas surinkimas... kitas jau buvo nesvarbu. Naudoju 6700 ir visai patenkintas.

                            Laikiau e63 rankuose ir iskart padejau atgal del klaviaturos, ne man toks dizainas. Siaip paciupinek abu telefonus kuris geriau rankoje jausis - ta ir pirk.
                            Spoileris:

                            Comment

                            • IVXXX
                              Let's do a barrel roll!
                              • 2008 03 07
                              • 8

                              Autorius mishan
                              ...Klausytis muzikos per mobilu... hm... galima... bet manau geriau atskiras mp3 grotuvas nes mobilaus baterija nedaug laiko, teks kiekviena diena krauti mobilu...
                              Prie sito punkto reiktu pridet, kad (pastaba: nebandes tu "muzikai klausyt" skirtu mobilu) pacios muzikos atkurimo kokybe prasta. <100Lt kainuojantis creative mp3 player'iukas atlieka darba geriau.
                              I want to go on a date! We'll play MMORPGs all night long! And then I want you to confess your love to me by saying 'let's grind together, baby!

                              Comment

                              • amidau
                                ☣☠☣







                                • 2007 04 25
                                • 1384

                                Dėkui už nuomones
                                Jie pasiseks tai šiansien parveš man 6760, jei ne tada reiks ką toliau rinkti
                                Spoileris:
                                Autorius Eisas Kuperis
                                Be ceremonijų rinkausi E71, nepaisydamas jau šiek tiek atgyvenusio softo, E63 tas pats tik apkarpytas. Be GPSo ir t.t.
                                Va e71 arba e72 aš irgi imčiau be jokių ceremonijų, bet va kaina atmuša fantazijas... ypač patinka man tie metaliniai korusai, bet deja e63 ir 6760 abu plastmasiniai :|
                                Autorius Eisas Kuperis
                                Tas 2,5mm nėra itin patogu, tačiau radau trumpą perėjimą ir didelės problemos tame nebematau.
                                Gali gal gal pasidalint kas per daigtas, ir kur jį radai bei kiek kainavo?
                                Autorius Eisas Kuperis
                                Visuose veikia tas pats S60v3 softas, kurio yra daugiausiai, bet deja ne pats šviežiausias. Kažkas naujesnio yra nebent Symbian 9.4.
                                Autorius IVXXX
                                Slide'as turi greitesni procesoriu, tai sito neturetu but.
                                Va procesoriaus spartą ir ramu kieki buvau pamiršęs, tai šiuo atžvilgiu 6760 tikrai geriau
                                Autorius Aramis
                                Imk E63, vis dėl to verslo klasė, kokybė visai kita. Symbianity programų absčiai rasi, navigaciją prisijungsi jei prireiks per BT, vidiniai moduliai ėjimui nelabai gps, geri tik n serijos naujų modelių.
                                Dabar turiu e50 tai su verslo klase jau susidurti teko, galimybiu tikrai daug bet va gan lėtai veikia nes procas lėtas...
                                Autorius mishan
                                Klausytis muzikos per mobilu... hm... galima... bet manau geriau atskiras mp3 grotuvas nes mobilaus baterija nedaug laiko, teks kiekviena diena krauti mobilu. (o kas jei dar tokia situacija kai kelias dienas namie nebuni ir per ta muzikos klausimasi pasodinai baterija, o reikia paskambinti... )
                                Na muzikos klausau per iPod Touch, bet nežinia kiek jis dar laikys man, maža kas užlinks dar ar pan, arba kai baterija padūsta būtu galima per telefa klausyt
                                Autorius mishan
                                Laikiau e63 rankuose ir iskart padejau atgal del klaviaturos, ne man toks dizainas. Siaip paciupinek abu telefonus kuris geriau rankoje jausis - ta ir pirk.
                                Deja taip ir nepavyko man nei vieno net gyvai pamatyt, ką jau kalbėti apie palaikymą, kažkaip Šiaulius aplenkė šie telefonai, bet vakar pamačiau kad tele2 atvežė 6760 atvežė į Šiaulius tai gal man jį ir parveš šiandien...

                                Comment

                                Working...