Klausimai: kas? kur? kaip? kodėl? ir iš kur?

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • kypshius
    Rašytojas



    • 2007 04 17
    • 254

    kokio dydžio, svorio maždaug turėtų būti žongliravimo kamuoliukai? Bandau namie pasidaryt. Pirminis variantas kiek per sunkus ir per didelis; apie 8cm skersmens ir apie 300g svorio, užpildas - smėlis.

    Užkalė visus langus ir augina pingviną.

    Comment

    • Aramis

      Sveiki.

      Ieškau vieno dydžio (raiškos) darbalaukio tapetų pakų susijusių su anime. Raiška 1280*1024 (1.25). Šiaip aišku ypatingai senienų nereikia, tiesą pasakius kad ir naujų gi būtų anime tapetų. Iš esmės aš pats atsirinksiu ko man reikia, tik kad nebūtų taip kaip didžiojoje dalyje pakų, sumaišytos raiškos į vieną ir knaisiokis po to.

      Iš anksto dėkoju.

      Comment

      • Airiz
        מיד





        • 2004 01 09
        • 1656

        Autorius Aramis
        Sveiki.

        Ieškau vieno dydžio (raiškos) darbalaukio tapetų pakų susijusių su anime. Raiška 1280*1024 (1.25). Šiaip aišku ypatingai senienų nereikia, tiesą pasakius kad ir naujų gi būtų anime tapetų. Iš esmės aš pats atsirinksiu ko man reikia, tik kad nebūtų taip kaip didžiojoje dalyje pakų, sumaišytos raiškos į vieną ir knaisiokis po to.

        Iš anksto dėkoju.
        atsiusk į pm emailą

        Comment

        • varnass
          Narys

          • 2009 04 15
          • 59

          sveiki mano klasiokas labai vykusiai pajuokavo man i per skype atsiusdamas sita daikta
          ir as nezinau kaip ja isjungti gal kas galit padeti
          Paskutinis pakeitimas nuo Airiz; 2010-06-09, 16:57. Priežastis: sumažinti nesugebi?

          “This is your life and it's ending one minute at a time”
          ― Chuck Palahniuk

          Comment

          • Airiz
            מיד





            • 2004 01 09
            • 1656

            Tai gal dar antivirusu nenaudoji?

            Comment

            • Aramis

              Autorius varnass
              sveiki mano klasiokas labai vykusiai pajuokavo man i per skype atsiusdamas sita daikta
              ir as nezinau kaip ja isjungti gal kas galit padeti
              Vaistas nuo visų tokių "pokštų" ctrl+alt+del > process

              Comment

              • FlameHaze
                The end of everything


                • 2009 05 05
                • 89

                Autorius varnass
                sveiki mano klasiokas labai vykusiai pajuokavo man i per skype atsiusdamas sita daikta
                ir as nezinau kaip ja isjungti gal kas galit padeti
                speju cia paprastas vbs scriptas.. haha speju is ikonos task bare.. praktiskai antivirusines tokiu skriptu ne visada pagauna. ir jie gali laisvai redagouti registra ir pan dalykus tokiu lygiu kokiu dirba vartotojas xp tai dazniausiai buna adminas.
                tuo tarpu vista ir win7 daug saugesni siuo atzvilgiu. siulau ziureti registra autorun yrasus procesus bei ieskoti failu pasleptu.

                beje jei skriptas protingas process kill pades tik tam tikram laikui iki kol procesas bus vel ikrautas.
                I am the bone of my sword. Steel is my body and fire is my blood. I have created over a thousand blades. Unknown to death. Nor known to life. Have withstood pain to create many weapons. Yet, those hands will never hold anything. So as I pray, unlimited blade works.

                Comment

                • Airiz
                  מיד





                  • 2004 01 09
                  • 1656

                  ProcXp programa/žiūrai kas įtartino "kaba" atmintyje/ pvz. PSPVC.exe/spaudi Del ir "nužūdai" procesą
                  žiūrai Start/Run/msconfig/Startup - jei matai kad ir tą PSPVC run on startup, nuimi varną, spaudi ok, gal prašys perkrauti PC, po restarto greičiausiai bus galima ramiai ištrinti nuo desktop'o pati exe

                  Geri "draugai"

                  Comment

                  • varnass
                    Narys

                    • 2009 04 15
                    • 59

                    Autorius Airiz
                    Tai gal dar antivirusu nenaudoji?
                    man atrodo cia ne virusas. viskas susitvarke reikejo pc restartint.

                    Autorius Aramis
                    Vaistas nuo visų tokių "pokštų" ctrl+alt+del > process
                    pats pirmas dalykas kuri padariau

                    “This is your life and it's ending one minute at a time”
                    ― Chuck Palahniuk

                    Comment

                    • Zx-Shade
                      digital existence



                      • 2009 03 14
                      • 725


                      Koks paskutinio anime pavadinimas? Ten ties 6 minute, kur merga su raudonais plaukais draskos ir viska tasko kosmose. Butu gerai linkas i aprasyma

                      Comment

                      • IVXXX
                        Let's do a barrel roll!
                        • 2008 03 07
                        • 8

                        Autorius Zx-Shade
                        Koks paskutinio anime pavadinimas? Ten ties 6 minute, kur merga su raudonais plaukais draskos ir viska tasko kosmose. Butu gerai linkas i aprasyma
                        Gunbuster 2
                        I want to go on a date! We'll play MMORPGs all night long! And then I want you to confess your love to me by saying 'let's grind together, baby!

                        Comment

                        • Light
                          Rimtas forumo narys

                          • 2007 03 31
                          • 161

                          Gal kas žinot kokį įdomesnį fantastinį serialą? Geriausiai primenančio supernatural dievai,vampyrai etc.. Banalybių labai daug prikepta,bet kažkaip mažokai berandu įdomių serialų.

                          Comment

                          • Augis24
                            AZ rėmėjas




                            • 2009 03 29
                            • 767

                            Žiūriu Casshern Sins ir ties 8 serija aptikau veikėją, kuri dainuoja ir ją visi vadina Dainų Princese Dženis, ir norėčiau sužinoti tų dainų pavadinimus, tai gal žinote kas jas atliko? Ar jas atliko specialiai šiam anime, tada gal žinote atlikėjos Vardą?

                            Comment

                            • ast.
                              AZ rėmėjas


                              • 2007 11 16
                              • 159

                              Autorius Augis24
                              Žiūriu Casshern Sins ir ties 8 serija aptikau veikėją, kuri dainuoja ir ją visi vadina Dainų Princese Dženis, ir norėčiau sužinoti tų dainų pavadinimus, tai gal žinote kas jas atliko? Ar jas atliko specialiai šiam anime, tada gal žinote atlikėjos Vardą?
                              Tiesiog parsisiųsk visą anime soundtrack'ą ir bus ten. OST paprastai ost'ą ir daro tas pats žmogus [išskyrus tie visi op ir ed]

                              O jei domina būtent tas vokalas, tai atlieka Nami Miyahara

                              Comment

                              • Aramis

                                Autorius Augis24
                                Žiūriu Casshern Sins ir ties 8 serija aptikau veikėją, kuri dainuoja ir ją visi vadina Dainų Princese Dženis, ir norėčiau sužinoti tų dainų pavadinimus, tai gal žinote kas jas atliko? Ar jas atliko specialiai šiam anime, tada gal žinote atlikėjos Vardą?
                                Žiūrime čia, kadangi netikrinau, jei neleidžia parsisiųsti žinodami žiūrime gendou

                                Paprastai prie veikėjų atliktų dainų būna TV size (aka sukarpyta versija), o dainos pilnos išleidžiamos kaip singlai.

                                Comment

                                Working...