Klausimai: kas? kur? kaip? kodėl? ir iš kur?

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • juliux999
    Naujokas
    • 2010 01 02
    • 1

    Reikia patarimo

    Tai va reikia man patarimo : Baigiau žiūrėti pirmą Darker than Black sezoną ir nežinau ar žiūreti
    Darker than BLACK - Kuro no Keiyakusha Gaiden ar antrą Darker than Black sezoną

    Darker than BLACK - Kuro no Keiyakusha Gaiden dar nepabaigtas leisti , tad ar verta man jį pažiūrėti ( Tas serijas kurios jau aired ) ir kibti į antrąjį sezoną?

    Comment

    • Red_Elf
      pandų karai :D


      • 2009 05 07
      • 1112

      Autorius juliux999
      Tai va reikia man patarimo : Baigiau žiūrėti pirmą Darker than Black sezoną ir nežinau ar žiūreti
      Darker than BLACK - Kuro no Keiyakusha Gaiden ar antrą Darker than Black sezoną

      Darker than BLACK - Kuro no Keiyakusha Gaiden dar nepabaigtas leisti , tad ar verta man jį pažiūrėti ( Tas serijas kurios jau aired ) ir kibti į antrąjį sezoną?
      Be baimės žiūrėk antrą sezoną, gal kiek sunkiau įsivažiuot, bet iš esmės netrugdė tas, jog nesi matęs Gaiden serijų

      Comment

      • Aramis

        Sveiki. Man vėl prireikė Jūsų pagalbos.

        Per google užsikasiau beieškodamas, todėl pamaniau paklausiu čia. Turiu paruošti pristatymą tema "Japonijos dizaino raida", tačiau ne tnenutuokiu nuo ko pradėti. Labai gerai būtų, jei kažkas galėtų pasidalinti nuorodomis su tuo susijusiomis, todėl kad žinau, jog ne vienas/viena esantis domisi Japonijos kultūra ir iš arčiau, taigi jei turite tinklalapių adresų anglų/rusų/lietuvių kalbomis, labai laukčiau

        Comment

        • weirdo-
          [Беспечный Ангел Padla]

          • 2008 07 09
          • 21

          sveiki, jau kuri laika bandau surasti Serial Experiments Lain openingo (Boa - Duvet.mp3) natas pianinui. Jei kas kadanors aptiks/aptiko butu malonu jei pranestume. Dekui ^_^

          Comment

          • vrblitz
            ningen..

            • 2008 10 01
            • 223

            gal kas prisimena filmo pavadinima, ten kur su lektuvu kompanija zmoniu nuskrenda i kazkoki tai kita matavima, kur tokie baisus rutuliai su dantim viska valgo.. man rods vadinosi "kordiljerai" bet internete nieko panasaus nerandu

            Comment

            • Bardakas
              Žmogus Ne





              • 2005 09 22
              • 1462

              Autorius vrblitz
              gal kas prisimena filmo pavadinima, ten kur su lektuvu kompanija zmoniu nuskrenda i kazkoki tai kita matavima, kur tokie baisus rutuliai su dantim viska valgo.. man rods vadinosi "kordiljerai" bet internete nieko panasaus nerandu
              Steveno Kingo Langoljerai
              Maybe on Earth, Maybe in the Future
              sigpic
              Kurokawa idėjinis lyderis
              Lėtai keičiu slaptažodžius

              Comment

              • amidau
                ☣☠☣







                • 2007 04 25
                • 1384

                Kelis kartus per LNK ir TV1 yra rodę filmą pavadinimu "Miurelė" (ar kažaip panašiai vadinos). Istorija daug maž tokia: rašytojas patenka į avariją, ir jį ima savo namuose slaugyti jo gerbėja, bet greitai paaiškėja kad ji labai didelė jo gerbėja ir jis tampa šios fanatikės kaliniu...
                Taigi norėčiau sužinoti šio filmo originalų pavadinimą, na ir aišku jei netingit galit dar ir linką pridėt iš kur parsisiųst, o jei dar su LT įgarsinimu tai išvis fantastika būtu...

                Comment

                • aKi
                  Ruduo.

                  • 2007 10 24
                  • 289

                  Autorius amidau
                  Kelis kartus per LNK ir TV1 yra rodę filmą pavadinimu "Miurelė" (ar kažaip panašiai vadinos). Istorija daug maž tokia: rašytojas patenka į avariją, ir jį ima savo namuose slaugyti jo gerbėja, bet greitai paaiškėja kad ji labai didelė jo gerbėja ir jis tampa šios fanatikės kaliniu...
                  Taigi norėčiau sužinoti šio filmo originalų pavadinimą, na ir aišku jei netingit galit dar ir linką pridėt iš kur parsisiųst, o jei dar su LT įgarsinimu tai išvis fantastika būtu...
                  Misery. Pastatytas pagal to paties pavadinimo Kingo knygą.
                  http://www.linkomanija.net/details?1..._AC3_LT_EN-CNN
                  Paskutinis pakeitimas nuo aKi; 2010-05-13, 19:50.

                  Comment

                  • Miyata
                    Find your own sins, kid.



                    • 2008 01 09
                    • 452

                    Is kur galima parsisiust Alos Pugaciovos koncerta kuris viko vilniuje 2009/2010 metais? (Алла Пугачева). Labai reikia.

                    Comment

                    • Airiz
                      מיד





                      • 2004 01 09
                      • 1656

                      Apalamai yra tik 1998ųjų metų LIVE Vilniuje DVD

                      Comment

                      • ciombiukas
                        Forumo maniakas




                        • 2009 09 18
                        • 463

                        gal kas zino is kur parsisiusti Da Capo II sezona nes tik Da Capo II second season man randa?

                        Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                        Comment

                        • pinokio
                          友情

                          • 2008 11 16
                          • 218

                          Autorius ciombiukas
                          gal kas zino is kur parsisiusti Da Capo II sezona nes tik Da Capo II second season man randa?
                          http://btjunkie.org/torrent/Shinsen-...6ccd6794ef79c2 atrodo kad cia

                          Comment

                          • Jin
                            Crazy Weirdo

                            • 2009 02 06
                            • 242

                            Sveiki, iškilo didelė bėda. Reikia man Canvas foam board ( tai toks popierius kiek suprantu padengtas kaip ir slidžiu pavirsium ar kažkas panašaus) apėjau ne vieną parduotuvę, neradau. (gal netose žiūrėjau) Žodžiu, gal esat matę kas tokį ar bent panašų daigta kokioje dailės parduotuvei. Ar žinot gal kokiu alternatyvų?

                            Comment

                            • Botaro
                              Akuma


                              • 2005 11 17
                              • 196

                              Gal kas zino koki skirtingu stiliu martial arts tournament, kur nebutu apsaugu, pirshtiniu ir aishku ne fake?
                              I have the Holy Lance

                              Comment

                              • Airiz
                                מיד





                                • 2004 01 09
                                • 1656

                                Senos BUSHIDO laidos

                                Comment

                                Working...