Klausimai: kas? kur? kaip? kodėl? ir iš kur?

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • ciombiukas
    Forumo maniakas




    • 2009 09 18
    • 463

    Autorius Renata
    Spoileris:




    http://yfrog.com/28huhclj štai ką man tada išmeta.
    jo gali buti kad autorun nera tada jau nieko nepadarysi.

    Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

    Comment

    • Aramis

      Autorius ciombiukas
      jo gali buti kad autorun nera tada jau nieko nepadarysi.
      win+e>virtual diskas (paprastai f)>explore this drive>setup.exe

      Comment

      • Airiz
        מיד





        • 2004 01 09
        • 1656

        O gal ne CD1 instaliacinis, o kokis cd2 ar cd3 ? nes jei instaliuojamas iš CD1 kitose autorun nebūna, tera tik failų paketas. Gal tiesiog diskai sužymėti ne pagal eilę.

        Comment

        • Renata
          Meanie


          • 2008 05 25
          • 715

          Autorius Airiz
          O gal ne CD1 instaliacinis, o kokis cd2 ar cd3 ? nes jei instaliuojamas iš CD1 kitose autorun nebūna, tera tik failų paketas. Gal tiesiog diskai sužymėti ne pagal eilę.
          Yap , taip ir buvo. Idiegiau, bet disko reikalauja >____>
          Paskutinis pakeitimas nuo Renata; 2009-11-19, 19:11. Priežastis: per greitai apsid=iaugiau ><
          AnimeList // Last.fm // DeviantArt

          Comment

          • Airiz
            מיד





            • 2004 01 09
            • 1656

            Surask crack'a arba diske 1 paziurek, gal bus
            Paskutinis pakeitimas nuo Airiz; 2009-11-19, 19:20.

            Comment

            • Aramis

              Mane labai sudomino vienas dalykas - kodėl man lankytojų žinutes leidžia trinti tik "minkštuoju" būdu, t.y. paliekant "Šią žinutę ištrynė..."?

              Comment

              • Doommuks
                Rašo

                • 2009 02 22
                • 157

                Autorius pilkasis_kardinolas
                Mane labai sudomino vienas dalykas - kodėl man lankytojų žinutes leidžia trinti tik "minkštuoju" būdu, t.y. paliekant "Šią žinutę ištrynė..."?
                Dėl double postinimo? Sakykim kasnors parašo labai "kietą žinutė" tik tam kad žmonės prisikabintų ir pakomentuotų. Tokią žinutė ištynus be jokio ženklo žmogus galvoja, kad jam kažkas su netu negerai (ar pan) ir rašo dar vieną žinutė, kurią taip pat ištrins ir taip toliau...
                Bet čia tik mano nuomonė

                Blogging like a moron

                Comment

                • Džiro sesė
                  X - Crime of visual shock


                  • 2005 11 12
                  • 604

                  Gal kas turite angliškus titrus filmui "Itaewon murder case" (arba
                  "The humicide of Itaewon")? Please, pasidalinkite su manim, nes nerandu T_T

                  Užsukite in mano FB page: http://www.facebook.com/MaumasArt

                  Comment

                  • Airiz
                    מיד





                    • 2004 01 09
                    • 1656

                    Autorius pilkasis_kardinolas
                    Mane labai sudomino vienas dalykas - kodėl man lankytojų žinutes leidžia trinti tik "minkštuoju" būdu, t.y. paliekant "Šią žinutę ištrynė..."?
                    nes tu ne moderatorius

                    Comment

                    • Red_Elf
                      pandų karai :D


                      • 2009 05 07
                      • 1112

                      nežinau kas nutiko... naršiau kaip paprastai az ir staiga pakibo kompas, perkroviau ir nuo tada jis nebeįsijungia, kraunasi o vėliau išmeta šiuos žodžius:

                      Windows could not start because the followong file is missing or corrupt:
                      /WINDOWS/SYSTEM32/CONFIG/SYSTEM

                      You can attempt to repair this file by starting Windows Setup using the original CD-ROM. Select 'r' at the first screen to start repair.

                      išškart pasakau, kad kompiuterastė iš manęs maža, čia ką, perrašyt Windowsus reiks, šį kompą dar tik pusantro mėnesio turiu

                      Comment

                      • Aramis

                        Autorius Red_Elf
                        Windows could not start because the followong file is missing or corrupt:
                        /WINDOWS/SYSTEM32/CONFIG/SYSTEM

                        You can attempt to repair this file by starting Windows Setup using the original CD-ROM. Select 'r' at the first screen to start repair.
                        Perkrovus pc matyt buvo naudojamas sisteminis failas, kurio windows tinkamai neuždarė. Yra dvi išeitys - meginti kurti windows per safe mode (prieš pradedant krautis windows (prieš atsirandant windows logotipui ir jam atsiradus), spausti F8 ir panaudoti system recovery, arba, pradedančiajam kur kas lengvesnis sprendimas, paprašyti jog kažkas perrašytų langines.
                        Paskutinis pakeitimas nuo Airiz; 2009-11-21, 09:47.

                        Comment

                        • Airiz
                          מיד





                          • 2004 01 09
                          • 1656

                          Galima paleisti WindowsXP setup iš cd, tik viska kas yra dokumentuose ( dokai, paveiksliukai ir pan bei nuo darbastalio) perdėk kur nors kitur. Setup perrašys windows be didelių rinkmenų praradimo.

                          Comment

                          • Eisas Kuperis
                            Simintis Sun


                            • 2006 01 25
                            • 355

                            Dėl CONFIG/SYSTEM yra labai didelė problema. Keli variantai. krauti ne per safe mode, bet per "Last Known Good configuration"
                            Panaudoti system recovery turi tik naujausios OS, bet dar neteko sutikti kad Vistai ar W7 iškiltu tokia kaip ši problema.
                            Paprastai siūlomas variantas yra naudotis windows CD, pasileidus iš jo pasinaudoti Repair funkcija, tačiau ten susigaudyti skirta tikrai ne kiekvienam. Dėja net ir šitai ne visai atvejais padeda.

                            Comment

                            • Aramis

                              Autorius Eisas Kuperis
                              Dėl CONFIG/SYSTEM yra labai didelė problema. Keli variantai. krauti ne per safe mode, bet per "Last Known Good configuration"
                              Panaudoti system recovery turi tik naujausios OS, bet dar neteko sutikti kad Vistai ar W7 iškiltu tokia kaip ši problema.
                              O XP system recovery su tuo nesusidoros? Ar ji neapsaugo sisteminių failų?
                              Man padėjo su blue screen error, kai win neužkrovė per "last known..."
                              Paskutinis pakeitimas nuo Svečias; 2009-11-21, 10:12.

                              Comment

                              • Sasumi
                                AquariusKiss

                                • 2006 08 06
                                • 190

                                Um,help a lil here...Pas mane pc nera LT srifto,negaliu rasyti lietuvisku raidziu T__T Gal kas galit pasakyti is kur parsisiusti,kaip suinstaliuoti..?Man dabar reikia rasyti kruva darbu,o be LT srifto niekaip...

                                Comment

                                Working...