Klausimai: kas? kur? kaip? kodėl? ir iš kur?

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Izzo
    one vs all, DIE AZ!



    • 2007 02 25
    • 1530

    Autorius sagara sanosuke
    gal kas zinot is kur butu galima parsisiust mettalica diskografija?
    Linkomanija

    btjunkie.org
    SCREW YOU, PEOPLE!

    Comment

    • Hellacious
      Naujokas
      • 2009 10 15
      • 0

      kazkaip keistai cia, rasiau i wiena tema bet nuemete i sita

      Comment

      • FreaK`aZ
        Rimtas architektorius




        • 2005 02 22
        • 532

        Autorius Hellacious
        Sveiki, man nlb patinka kiti anime, bet mane labai traukia anime su samurajais. Gal galit pasakyt wisus anime kurie yra susija su samurajais. Dekui
        Samurai Champloo, Samurai 7, Rurouni Kenshin, Samurai Deeper Kyo, Afro samurai, afro samurai - resurection, Bakumatsu Kikansetsu Irohanihoheto, Basilisk: Kouga Ninpou Chou, Kai doh maru, hakkenden.
        aj ir išvis anidb
        "Some kind of frickin brainwashed cat from mars
        with a sick idea of world domination"

        Comment

        • mariux9998
          Labas.

          • 2008 06 20
          • 434

          Autorius Hellacious
          Sveiki, man nlb patinka kiti anime, bet mane labai traukia anime su samurajais. Gal galit pasakyt wisus anime kurie yra susija su samurajais. Dekui
          Sengoku BASARA.

          Comment

          • Renata
            Meanie


            • 2008 05 25
            • 715

            Aše įsidiegiau adobe flash player'į, bet galiu tik žieti vaizdelius youtubei, o animefreake ne >_____> \ką man dabar daryt ?
            ___
            Beto gal kas žinote, kokie ištiktukai tinka vėjo gūsiui ir girždančiomsdurims išreikšti ? O-o
            AnimeList // Last.fm // DeviantArt

            Comment

            • silveris
              Burma-Shave

              • 2008 04 20
              • 20

              Autorius Renata
              Beto gal kas žinote, kokie ištiktukai tinka vėjo gūsiui ir girždančiomsdurims išreikšti ? O-o
              Vėjui gal: šast, pūst ()
              Girgždančiom durim - girgžt?
              and when they pulled her from the wreck you know she
              still had on her shades
              they say that dreams are growing wild just this side of
              burma shave

              Comment

              • Aramis

                Autorius Renata
                Aše įsidiegiau adobe flash player'į, bet galiu tik žieti vaizdelius youtubei, o animefreake ne >_____> \ką man dabar daryt ?
                ___
                Beto gal kas žinote, kokie ištiktukai tinka vėjo gūsiui ir girždančiomsdurims išreikšti ? O-o
                Gal gali screen parodyti kaip nerodo?


                O gūsiui šššš, ūžt jei staigus.
                Durys girgžt, grygžt.

                Comment

                • Jin
                  Crazy Weirdo

                  • 2009 02 06
                  • 242

                  Reikia pagalbos. Nežinojau kur rašyt,o gijos dėl tokio niekalo neverta kurti. Taigi. Aš dalyvauju ,,European Writers' competition'' ir man iki šio mėnesio 20 reikia parašyti Film Review. Iki šiol tokio daigto nesu rašęs. Pastaruoju metu nemačiau gerų filmų, o kurios mačiau jau užmiršau ir taip apie juos neką parašyt galėčiau. Kažkaip apie anime-movies nekyla ranka rašyt, o kiti filmai buvo kvailos parodijos, irgi nieko doro. Taigi prašau pasiūlykit kokį nors rimtesnį filmą, nepersunkiausiai žiūrimą, nes kolkas nerandu nieko doro apie ką galėčiau rašyt. Kiek žiūrėjau visi tokie... Kaip čia gražiausia išsireiškus.. Nu kaka. Ir laiko nėra perdaugiausiai, kad galėčiau kiekvieną sųst ir žiūrėt plius internetas tikras crap.. O jei iš filmo komentarų gali ir apsigaut gerai. Taip pat banždiau žiūrėt kitų filmų reviw, filmų kurie mane sudomino, bet irgi nieko gero neišėjo (taip aš nevykelis, nu ką dabar padarysi). O dabar jei trumpiau. Pasiūlykit kokį filmą iš savo patirties kuris jum patiko ir jei galima vieną kitą komentarą. Būsiu labai dėkingas.
                  P.s. Airi žinau tu ,,pasikaustęs'' ant tokių dalykų. Gal dar kokį patarimą duosi pradedančiajam?

                  Comment

                  • Aivaras
                    ką tu?

                    • 2008 09 10
                    • 358

                    Requiem for a dream.

                    Na čia reik pažiūrėt, apie žmogaus valią ir t.t.

                    Comment

                    • Augis24
                      AZ rėmėjas




                      • 2009 03 29
                      • 767

                      Spoileris:
                      Autorius Jin
                      Reikia pagalbos. Nežinojau kur rašyt,o gijos dėl tokio niekalo neverta kurti. Taigi. Aš dalyvauju ,,European Writers' competition'' ir man iki šio mėnesio 20 reikia parašyti Film Review. Iki šiol tokio daigto nesu rašęs. Pastaruoju metu nemačiau gerų filmų, o kurios mačiau jau užmiršau ir taip apie juos neką parašyt galėčiau. Kažkaip apie anime-movies nekyla ranka rašyt, o kiti filmai buvo kvailos parodijos, irgi nieko doro. Taigi prašau pasiūlykit kokį nors rimtesnį filmą, nepersunkiausiai žiūrimą, nes kolkas nerandu nieko doro apie ką galėčiau rašyt. Kiek žiūrėjau visi tokie... Kaip čia gražiausia išsireiškus.. Nu kaka. Ir laiko nėra perdaugiausiai, kad galėčiau kiekvieną sųst ir žiūrėt plius internetas tikras crap.. O jei iš filmo komentarų gali ir apsigaut gerai. Taip pat banždiau žiūrėt kitų filmų reviw, filmų kurie mane sudomino, bet irgi nieko gero neišėjo (taip aš nevykelis, nu ką dabar padarysi). O dabar jei trumpiau. Pasiūlykit kokį filmą iš savo patirties kuris jum patiko ir jei galima vieną kitą komentarą. Būsiu labai dėkingas.
                      P.s. Airi žinau tu ,,pasikaustęs'' ant tokių dalykų. Gal dar kokį patarimą duosi pradedančiajam?

                      bandyk pažiūrėt "Ben X" rimtas psichologinis filmas, pažiūrėk ir gal jis tau tiks

                      Comment

                      • Bardakas
                        Žmogus Ne





                        • 2005 09 22
                        • 1462

                        Autorius Jin
                        Reikia pagalbos. Nežinojau kur rašyt,o gijos dėl tokio niekalo neverta kurti. Taigi. Aš dalyvauju ,,European Writers' competition'' ir man iki šio mėnesio 20 reikia parašyti Film Review. Iki šiol tokio daigto nesu rašęs. Pastaruoju metu nemačiau gerų filmų, o kurios mačiau jau užmiršau ir taip apie juos neką parašyt galėčiau. Kažkaip apie anime-movies nekyla ranka rašyt, o kiti filmai buvo kvailos parodijos, irgi nieko doro. Taigi prašau pasiūlykit kokį nors rimtesnį filmą, nepersunkiausiai žiūrimą, nes kolkas nerandu nieko doro apie ką galėčiau rašyt. Kiek žiūrėjau visi tokie... Kaip čia gražiausia išsireiškus.. Nu kaka. Ir laiko nėra perdaugiausiai, kad galėčiau kiekvieną sųst ir žiūrėt plius internetas tikras crap.. O jei iš filmo komentarų gali ir apsigaut gerai. Taip pat banždiau žiūrėt kitų filmų reviw, filmų kurie mane sudomino, bet irgi nieko gero neišėjo (taip aš nevykelis, nu ką dabar padarysi). O dabar jei trumpiau. Pasiūlykit kokį filmą iš savo patirties kuris jum patiko ir jei galima vieną kitą komentarą. Būsiu labai dėkingas.
                        P.s. Airi žinau tu ,,pasikaustęs'' ant tokių dalykų. Gal dar kokį patarimą duosi pradedančiajam?
                        Dalyvauji tokiam konkurse ir nerašęs recenzijos? Na sakyčiau gėda. Įdomu kas paskatino dalyvaut ir kodėl. Vienaip ar kitaip rašant kino recenziją nėra kažko išskirtinesnio per daug nuo kitų recenzijų (pvz. knygų). Tiesiog čia reikia įvertint scenarijų, technines savybes, kūrinio pateikimą, jo formatą, žanrą ir t.t. Visą tai išnagrinėji eiliškumu pagal pavyzdį kurių spėju internete prisiskaitei visą galybę. Nepatariu imt tokių pavyzdžių kurie rašomi tv giduose ar 3 rūšies skaitaluose. Gali pasidomėt kino terminais, nes jų nemažai, bet su jais užsižaisti irgi būtų kvailoka.
                        Filmų yra visa gausybė kuriuos galima recenzuot, jei nori kažko seno, klasiško ir sudominančio žiuri - rašyk apie Fellini ar Bergmano kokį darbą, Tarkovskio filmai taipogi į kino istoriją įtraukti, Nordšteino animaciją peržvelk (nors turėtum būt matęs, jei ne, rekomenduoju "Pasakų Pasaka"). Iš naujausių kas gero yra per daug nesidomėjau, kinui laiko mažai beliko, bet labai neblogą įspūdį paliko filmas "Antichrist" (Lars von Trier), kanuose šitas filmas buvo labai prieštaringai vertinamas, tad galėtum iš savo perspektyvos pateikt mintis (filmas gan sunkokas gali pasirodyt). Šiaip jei ką patariu tiesiog pasidomėt kino klasikais ir peržvelgt jų filmografijas, nepatariu apsistot visiškai blockbusteriniu kinu, vertintojus tai gali nuvilti.
                        Paskutinis pakeitimas nuo Bardakas; 2009-10-16, 22:11.
                        Maybe on Earth, Maybe in the Future
                        sigpic
                        Kurokawa idėjinis lyderis
                        Lėtai keičiu slaptažodžius

                        Comment

                        • Jin
                          Crazy Weirdo

                          • 2009 02 06
                          • 242

                          Autorius Bardakas
                          Dalyvauji tokiam konkurse ir nerašęs recenzijos? Na sakyčiau gėda. Įdomu kas paskatino dalyvaut ir kodėl.
                          Recenzija esu rašęs kartą ar du bet nemau, kad tai galima pavadint recenzija, tiesiog nenusisekę bandymai.
                          Konkursas nėra vien apie filmus, bet aš pasirinkau tokią temą, nes manau, kad ji labiausiai atitinka mano anglų kalbos žinių lygį. Kitos temos tikrai sunkesnės, pavyzdžiui sukurti savo filmo scenarijų. Nemanau, kad tai labai lengva tema, nes fantazijos pas mane nėra. O paskatino klasės auklėtoja/anglų kalbos mokytoja. Jos manymu per pastaruosius metus labai patobulėjau ir pasiūlė išbandyt jėgas. Beto labai ačiū už tokią išsamią informacija. Labai dėkingas.

                          Comment

                          • Light
                            Rimtas forumo narys

                            • 2007 03 31
                            • 161

                            Du klausimai. Gal žinot kokią neblogą antivirusinę kuri tiktų windows 7 ? Dar šis tas perskaičiau e-books seriją plieninnės žiurkės ,bet niekur nerandu plieninė žiurkė spąstuose gal galit padėt ?

                            Comment

                            • kypshius
                              Rašytojas



                              • 2007 04 17
                              • 254

                              gal kas žinot kaip vadinasi tiksliai tie tankiukai žaidimas senovinis tas, kur bazę saugai ir kiti tankiukai turi ją sunaikint. gal žinot iš kur šiuolaikinį tokį atsisiūst?

                              Užkalė visus langus ir augina pingviną.

                              Comment

                              • Aramis

                                Autorius Light
                                Du klausimai. Gal žinot kokią neblogą antivirusinę kuri tiktų windows 7 ? Dar šis tas perskaičiau e-books seriją plieninnės žiurkės ,bet niekur nerandu plieninė žiurkė spąstuose gal galit padėt ?
                                Avira
                                O dėl "Plieninės žiurkės", kol kas joks teamas jos neskenavo, todėl kažin ar rasi. Gali nebent pirkti.
                                Autorius kypshius
                                gal kas žinot kaip vadinasi tiksliai tie tankiukai žaidimas senovinis tas, kur bazę saugai ir kiti tankiukai turi ją sunaikint. gal žinot iš kur šiuolaikinį tokį atsisiūst?
                                Kaip tyčia parsisiuntė jį draugas, taig jį sutikęs paklausiu iš kur ir redaguosiu postą.
                                Aišku jei iki to laiko niekas neatsakys.
                                Paskutinis pakeitimas nuo Svečias; 2009-10-17, 14:29.

                                Comment

                                Working...