Naminiai gyvūnai

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • krapija
    Cadavariffic

    • 2008 03 08
    • 260

    damn, aš ir noriu tarantulo. sako kad jie labai prie šeimininkų prisiriša
    Sorry, but I don't plan on dying anytime soon.



    http://myanimelist.net/animelist/Dieucra

    http://www.last.fm/user/bombska

    Comment

    • Audria
      Labai pikta. Neerzinti

      • 2005 09 25
      • 98

      Autorius slicKrox
      Na nznau, kiek girdejau, tai prekiauja jeis jau gan senai Lietuvoje... tik kainos ju panasiai kaip suns. Bet
      jau senai noriu tokio neiprasto givunelio... oiii mieli tie naminiai seskai, kitaip vadinami fretkomis / fretka :P
      Patinka man jie del savo nutruktagalviskumo ir ju sunkiai suvokiamu poelgiu.. nors ir pusiau ziurke ir katinas,
      bet gudrus kaip lape.Su tokiu niekada nebus nobuodu.
      Bet jie klaikiai smirda zinokit..
      Drauge augina viena - kastruotas, maudomas, gerai priziurimas, beeeet.. Vos tik ateinu pas jos ish kart sakau 'neshk salin ta dvokianti padara, dabar neturiu slogos'
      Nemalonus man ju kvapelis.. Bet siaip tai prikolai jie, patiko kai jis begiojo atbuliniu arba zaisdavo su mumis
      Na toks augintinis turi savu + ir - , tik vat, bent jau butent tas seskas nereaguodavo, kai ji saukdavo vardu..

      Comment

      • Youka
        bishoujo

        • 2006 01 30
        • 335

        Autorius Audria
        Bet jie klaikiai smirda zinokit..
        tik vat, bent jau butent tas seskas nereaguodavo, kai ji saukdavo vardu..
        rimtai smirda vistiek??

        hm, na retas kuris katinas zino savo varda.

        Comment

        • Audria
          Labai pikta. Neerzinti

          • 2005 09 25
          • 98

          Autorius Youka
          rimtai smirda vistiek??

          hm, na retas kuris katinas zino savo varda.

          Va butent, kad vis vien turi toki ashtru kvapa..
          Maniau, kad man vienai cia taip, bet kiti zmogai pasake ta pati - smirda..
          O kainavo ~400, su narvu kartu, bet ish pazystamu pirko.
          Man asmeniskai gaila butu tiek bbk paklot, nors zinau, kitos kates (ar sunys, ne tame esme) zymiai brangiau kainuoja, bet vis vien..
          Na mano kacius (amzina jam atilsi kaciu rojuj) atsiliepdavo saukiamas vardu, kaip ir kiti katinai..
          Jis buvo shustras

          Comment

          • slicKrox
            Catching some Zzzzs...




            • 2012 08 01
            • 2161

            Autorius Audria
            Bet jie klaikiai smirda zinokit..
            Drauge augina viena - kastruotas, maudomas, gerai priziurimas, beeeet.. Vos tik ateinu pas jos ish kart sakau 'neshk salin ta dvokianti padara, dabar neturiu slogos'
            Nemalonus man ju kvapelis.. Bet siaip tai prikolai jie, patiko kai jis begiojo atbuliniu arba zaisdavo su mumis
            Na toks augintinis turi savu + ir - , tik vat, bent jau butent tas seskas nereaguodavo, kai ji saukdavo vardu..
            Tam yra dar ne tik kastracija, bet vienu is liauku pasalinimo ir tuomet nera jokio dvokucio. Bet bendrai viska
            paemus, tai gaunasi tokia nemaloni sumele. Nereaguodavo, kai ji saukdavo vardu? Na del sito nesidomejau,
            bet manau tai daugiau nuo seimininko auklejimo priklauso, o be to argi galima katina ismokinti sito? Nesakau,
            kad man katinai nepatinka, man visi givunai patinka, bet man paprasciausiai katinai atsibodo.


            Autorius Eisas Kuperis
            Visi kiaunių šeimos gyvunai man vienodi - namų "tvarkytojai", kogero žodis "naminis" šiems gyvunamas nelabai tinka.
            O tai ka, su katinais argi ne tas pats? Nors naminiai givunai jau nuo Egipto imperijos laiku,
            bet buvo ir jie tokie patis zveris. Priklauso nuo to, kokio aplinkoje givunas yra uzauginamas.
            Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2008-03-15, 12:01.

            Comment

            • Dekko13
              O.o ....

              • 2007 12 15
              • 100

              The Kern ! Mano sunelis. O siaip Kernas. Varda toki gavo pagal kompiuterinio rpg zaidimo veikeja. Jis musu semos numyletinis.

              Comment

              • MaksaKori

                Mano mylimoji juru kiaulyte XD... Atsargiai!! Kanda[Keksas]-->
                Manoji katyte-->O_o Kai rasiu ikelsiu photo Biski apie ja:
                Ji nėra naminė katė...Ji laukinė tiesiog prijaukinta... Vardas Musė . Graži , marga ...Na maždaug kaip jūrų kiaulytė. Tik , kad katė turiu omeny jūrų kiaulytės spalva.....

                Comment

                • Princes

                  Cia mano kaciukas

                  ----- nemoku dėt paveiksliuku ----
                  Paskutinis pakeitimas nuo Daan; 2008-03-26, 13:54.

                  Comment

                  • Dancia
                    Loading - Please wait...

                    • 2008 03 23
                    • 50

                    Gerai čia maniškė Maira:
                    http://www.ipix.lt/galleries/70041349/
                    Labai išdykęs šuo. Kartais net nervas paima, bet ką padarysi -.-. Šiaip žiauriai mielas. Vis dėlto daug dėmesio reikalauja. Dažnai vaikščiot, šukuot ir pan. Neįsivaizduoja savo gyvenimo be rožinio žaislo. Viena jau nužudė. Nukando galvą ir visas kojas. Išlupo vidurius . Nupirkom dar vieną tokį patį tik su ragu . Jau be uodegos . Turbūt be šio žaislo graužtų žmones.
                    Berno zenenhundas (berno sennenhund). Dabar apie 9 mėnesius jai.

                    Žinau, kad sena tema, bet ABC ji yra.

                    Anksčiau buvo tokia maža, kad pro voljero tvoros skyles galėjo iškišti galvą (teko gelbėt šlamštu), o dabar (neseniai) su dantimis perkando tą tvorą. Metro pločio skylę padarius.
                    Paskutinis pakeitimas nuo Dancia; 2008-04-24, 23:20.

                    I would love to change the world, but they won't give me the source code.

                    Comment

                    • Anita
                      The watcher..

                      • 2008 03 23
                      • 132

                      Hmm... O chia va mano shuo Dani... Dalmatinas kaip matosi Net nezhinau: daug laksto ir daug miega...

                      Comment

                      • Eisas Kuperis
                        Simintis Sun


                        • 2006 01 25
                        • 355

                        Spoileris:



                        Comment

                        • mylichka
                          laižiakas į skruostą


                          • 2007 12 28
                          • 223

                          kodel nepristatai savo draugo?(tik foto imetei) koks vardas? pravarde? kiek metu? =p
                          Ass.as.sin.

                          Comment

                          • piccosan
                            Daft Punk

                            • 2005 11 28
                            • 250

                            Call the Ghostbusters! A monster is on the lose!..
                            Spoileris:


                            Or you can jus wait, it will calm down.
                            Spoileris:
                            Paskutinis pakeitimas nuo piccosan; 2008-05-11, 19:44.

                            Comment

                            • Eisas Kuperis
                              Simintis Sun


                              • 2006 01 25
                              • 355

                              Todėl kad daugelis jį jau pažysta iš ansktesnių fotografijų, kurių jau senai nėra dėl ipix veiklos.

                              Tai Pixius arba Pixelis - kai būna tikras katinas. Bet kai būna mielas - Jogis (Jokių asociaciju, tik sutapimas). Jaunas ir durnas katinas. Labai pasipūtęs. Jis į šalį nepasitrauks nė už ką. Todėl šiandien pasinaudojau progra - pirma kartą šiais metais snukutis be randų. Mielas būna tik kada tinginiauja ir miega. Kur nors lovos gale. arba ant moniko. Dar laaabai mielas kai prašo ėsti. Jis net moka specialia kalbą. Ji turėtu būti užrašoma maždaug taip. mm-mmr-rrr-eee-eee-iau. Skiemenavimas 100 skirtingų balsų. Turi priklausomybe nuo sūrio. Lyditas sūris yra viskas. Dėl jo ir kad ir ant lūbų pasikabins. Pjaunasi su visais, naktį kraupūs kniaukimai, ryta laižmės žaisdas. Nepasimoko jis niekaip. Na kaip ir sakiau, paikas jaunuolis.
                              Bet tai tik vienas iš dviejų katinų. Jauniausias. Antrasis yra visiška priešingybė. Bet tai jau kita istorija.
                              Paskutinis pakeitimas nuo Eisas Kuperis; 2008-05-11, 19:28.

                              Comment

                              • slicKrox
                                Catching some Zzzzs...




                                • 2012 08 01
                                • 2161

                                Autorius piccosan
                                Call the Ghosbusters! A monster is on the lose!..
                                Spoileris:
                                Call the Ghosbusters?! Senai taip juokiausi, o ir pati nuotrauka su tavo augintiniu labai net miela... ypač paskutinė.
                                Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2008-05-11, 19:52.

                                Comment

                                Working...