Naminiai gyvūnai

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Kea
    Rašytojas

    • 2008 10 06
    • 203

    Kad sesės katinas, ne mano.


    MyAnimeList

    Comment

    • sakura117

      o as voru bijau nuo pat mazens

      Comment

      • sakura117

        turejau kaciuka balta bet nutrenke tai daba liko suo didelis vardas jo bosas(ne veltui toks vardas)

        Comment

        • zeo
          forumo idiotas
          • 2008 10 30
          • 152

          kodel bijai voru? jug jie tokie meili? pas mane ju daug

          Comment

          • SeiSoraYu
            That's my pie.

            • 2007 03 09
            • 212

            Kodėl žmonės bijo vorų? Juk jie nieko nedaro. Tai tipo išvaizda nepatinka?

            Anyway mano šunėkas, vardu Dusia:
            http://seisorayu.deviantart.com/art/My-dog2-98572323

            My DeviantArt

            Comment

            • dreamygirl
              sweet taboos
              • 2008 10 18
              • 31

              mano Žiurkenė
              ir kadangi nesutareme del vardo vadiname ja žiukee

              Comment

              • WingedSheep
                avis.

                • 2007 11 14
                • 49




                Miau. Mano katinas. Tigras. ŽIAURIAI tingus. Beveik visą dieną praguli arba ant šildomų grindų vonioj, arba ant televizoriaus. Protingas jis, žino kur šilta. x)



                O čia katė. Musė. Na, ji pas močiutę. Parsivedėm ją prieš metus, nes radom šaltą rytą lauke paliktą. Žiaurūs tie žmonės. :/
                Velvet Revolution.

                Comment

                • Varnas
                  Ne varnas XD

                  • 2008 11 10
                  • 109

                  Na pas mane namuose( nežinau ar galima taip juos vadint bet aš ten gyvenu) yra tokie naminiai gyvūnai: vienas taksas(suo jei kam neaoisku) vardu Pipas( tai sutrunpinimas jo tikrojo vardo), trys katinai, juodas ir du raini, juodo vardas Kicius, senojo kastruoto raino Jurgis, ir jaunojo raino Rainiukas( labai mielas vardas kačiukui bent jau man ) dar turėjau dvi žuveles bet viena neperseniausiai numire, sena buvo, pora metu gal šiek tiek mažiau tai dabar viena beliko žuvis, jos ypatybė labai atsikišusios akys, ji man į mini kūjaryklį panaši vadinu burbule nes tikro vardo nesugalvojau, labai keista galvot varda padarui kuris nereaguoja kai į jį kreipies, na atrodo viskas, ak dar krūva laukinių( tvartinių)

                  Comment

                  • zeo
                    forumo idiotas
                    • 2008 10 30
                    • 152

                    Autorius SeiSoraYu
                    Kodėl žmonės bijo vorų? Juk jie nieko nedaro. Tai tipo išvaizda nepatinka?

                    Anyway mano šunėkas, vardu Dusia:
                    http://seisorayu.deviantart.com/art/My-dog2-98572323

                    ta pati galvojau, asmeniskai man vorai labai nuostabus padarai, stebina rusiu ir isvaizdos iwairumu.

                    mano katyte:

                    http://i312.photobucket.com/albums/l...m/IMGP3746.jpg

                    apsimiegojusi

                    Comment

                    • shashke
                      迷失

                      • 2007 12 15
                      • 161




                      Va mano sunekas su dekoratyviniu triusiu

                      Comment

                      • May.
                        Himawari.
                        • 2008 12 07
                        • 39

                        Aš jaučiu greit zoologijos sodą įsteigsiu...
                        Turiu šunį, vokiečių aviganį Drongo, kurio dėka visi laukai apmėtyti malkomis ( jis geriau savaitę nevalgytų, kad tik malką gautų!), du katinus Salemą (laukinukas) ir Twix'ą (tinginukas), kartą Salemas buvo tarp vidinės ir lauko sienos įkritęs, dvi dienas ten pratupėjo nevalgęs, negėręs. Tada tėtis išpjovė skylę sienoj, tai išlindo ;D Po kelių dienų statybininkai taiso tą sieną, skylę, ždž, vienas įkiša galvą pažiūrėt, kas ten tarp tų sienų yra.. Tada tas pats Salemas bumbt jam ant galvos ;D Nepasimokė vis dėl to. O twixas įkiša letenėlę ant sniego ir žiūri tokiu žvilgsniu - ''man per šalta - einu į vidų'' ;D
                        Turim žuvytę ( jau tikrą žuvį - ji, deja, savo draugę suvalgė ;D ). Žodžiu, ji tam akvariume ir virė, ir kepė (kai netyčia tiek vandens užšildėm, kad užvirt buvo galima), ir šalo, ir gyveno su mano oru ( kai aš jai per šiaudelį orą į akvariumą pučiau) ir dar visokių nesamonių ;D Turėjom triušį, su kuriuo mano šuo ''pažaidė'' ;D Ir dar sesė žirgą augina. :}
                        Isha :]*~

                        Comment

                        • Ragana
                          Naujokas
                          • 2008 11 04
                          • 3

                          Niu va, ziurejau, ziurejau, dauk cia visokiu graziu matciau. Niu ir ssavo idesiu. Deja mazas dar cia vos 2 men. daba, jau kokius 4kg sveria

                          Comment

                          • Psichas
                            Rimtas forumo narys

                            • 2008 04 16
                            • 147

                            turiu katina db Piratas ar kaip ji motina vadina...
                            kyborgas xDDD
                            desine letena su metalu... buvo nuteske ji su masina ir is viso to tik danti nusilauze ir letena suluzo xDDD
                            po to isskrido is antro auksto ant kazko kieto td sedejo gipse ir operavo xDDD
                            jis toks riebus ir megsta mustis (ypac su manim) xD
                            amm kas dar...
                            dar 2 suvos sodyboj laksto bet nedaznai matau ir nlb draugaujam po vieno karto kai girtas sumaniau patreniruot juos xDDDDDDDD
                            svajoju apie vilka bet tevai neleidz x/
                            kono-yaro!!!!
                            the one with Reaper over his shoulder shall never forfeit. shall never fear of what one has become. shall never have a though of he is never to late to change. the one with the Reaper over his throat shall never think that he doesn't hate everything in this world. for he is the one bearing the scythe. he is the Reaper of those who are around him.

                            Comment

                            • wildcat
                              Naujokas
                              • 2008 07 08
                              • 11

                              Turiu katę vardu Dima bet pastaruoju metu aš ją vadinu Fyfa
                              Labai nemėgsta būt ant rankų ir nekenčia vyrų Amžinai barasi su tėte ir broliu o ką jau apie svetimus kalbėt
                              http://img185.imageshack.us/my.php?i...sc00026ew5.jpg
                              http://img241.imageshack.us/my.php?i...sc00025da7.jpg
                              http://img241.imageshack.us/my.php?i...sc00024ms1.jpg

                              Comment

                              • Flyleaf
                                new disaster
                                • 2008 12 29
                                • 2

                                na mano seima visaj nedidele. turiu dideli suniuka, dvi kates ir ziurke.

                                Comment

                                Working...