Kinas

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Bardakas
    Žmogus Ne





    • 2005 09 22
    • 1462

    #16
    Autorius Light
    60 greitkelis -interstate 60. Rekomenduoju paziuret veikejai ir istorija nuostabi apie juos..
    Yra toks half-gnomas jis pildo norus alternatyvioj visatoj 60 greitkely.Yra toks vaikinukas -dailininkas Nilsas.Tevas nori ,kad jis butu juristu. Padavanoja jam nemegstamiausios spalvos BMW ir kitaip erzina. Gnomas jam viena nora.Tas noras tobula mergina.Kelione 60 greitkeliu prasideda ir linksmybes...
    Tai va tokia istorija advokatu miestas jau vertas nuluzimo priepuolio.O kitka pamatysit patys nerealus filmas.
    Mačiau šita filmą. Suckino žiauriai daugelyje vietų vien dėl to, kad mažo biudžeto. Aktoriai lievi, pastatymas pigus, rodos, kad žiūrėčiau vos ne miuziklą tik nieks nedainuoja. Bet... įdėja padaryta super, jei būtų subtiliau perteikti personažų jausmai ir visą kita tada sakyčiau filmas vertas daug dėmesio, o dabar tik šnipštas. Dar tas gnomas.......... tokius personažus reik keist tokiam scenarijui
    Maybe on Earth, Maybe in the Future
    sigpic
    Kurokawa idėjinis lyderis
    Lėtai keičiu slaptažodžius

    Comment

    • kypshius
      Rašytojas



      • 2007 04 17
      • 254

      #17

      filmo "po 28 dienų" tesinys.

      .....virusas nugalėtas..... užkrėstieji jau seniai mirę...... išgyvenusieji surinkti į karantino zoną...... po 28 savaičių į karantino zoną atvyksta eilinis civilių, išgyvenusiųjų giminių, reisas....... jame yra ir dvylikametis berniukas su septyniolikamete seserim, kurie atvyksta pas savo tėvą...... kitą dieną jie pabėga iš karantino zonos į miestą ieškoti savo mamos.... ją randa, apkandžiotą užkrėstųjų, bet sveiko proto ir gyvą...... virusas gryžo.....


      nors nesu didelis siaubekų gerbėjas, šis mane sužavėjo. siulau ir jums

      Užkalė visus langus ir augina pingviną.

      Comment

      • Lax..
        reLaxed




        • 2005 12 24
        • 516

        #18
        1408



        Room 1408 - nėra labai išvaizdus filmas, trailerių kine kaip ir neteko matyt, tad jį surast tikrai buvo sudėtinga, mat dabar viskas užgožta poteriais ir simpsonais. Filmas iš tikrųjų tikrai geresnis nei maniau iš tikrųjų. "Siaubo trileris" daug ko nežadėjo, at least - gal tai bus tas kino industrijos žingsnis, kai siaubo filmuose nesilies kraujas laisvai ir nematysime nupjautų galūnių, kaip, kad prieš tai kino salėse ūžavusius pjūklus.
        Spec. efektų daug - ne transformeriai, bet sukėlė nuostabą, kuo gali pavirsti kambarys :]
        Siūlau skubėt į kino teatrus, namuose nepajusit to ką gausit kine...atmosfera visiškai kita. Be to, tai kol kas vienintelis filmas, kuris yra vertesnis dėmesio, nes netrukus kinuose pasirodys nemaža eilė siaubo filmų, kuriuos būtina pamatyt ;]
        btw, ar minėjau stiveną kingą?

        http://www.youtube.com/watch?v=gKqPlIFokig
        Paskutinis pakeitimas nuo Lax..; 2007-08-05, 21:03.

        Comment

        • Ekgp97sl
          Vietinis šnipinėtojas

          • 2006 01 16
          • 63

          #19
          1408 tikrai neblogas filmas ir anaiptol - o jis daug žadėjo. :] Iki galo patenkintas neliksi ir išvis tokios būna tik karvės, bet nenuvylė - galiausiai kažkas, kas iš tikro kiek baisu - ne iškrypėliai kanibalai, ne silpnapročiai zombiai, ne dar koks velnias ir puiku. Įdomu būtų dar novelę pasiskaityti.
          Kad jau apie siaubus, kas nors apžiūrėjot abu Grindhouse projekto filmus? Spėjau pažiūrėti Rodrigeso pusę ir gan įdomus, smagiai nuteikiantis išsidirbinėjimas. Kaip kad obuolys.lt cituoja taiklias mintis:
          Autorius FHM
          Dėkojame tau, Dieve, už kiną, tą nepakartojamą stebuklą, kur išverstos žarnos gali iš tavęs paleisti spalvotą fontaną džiaugsmo. Didieji veiksmo filmų pižonai Quentinas Tarantino ir Robertas Rodriguezas grįžta išbandyti visų mūsų kantrybės...

          Comment

          • Lax..
            reLaxed




            • 2005 12 24
            • 516

            #20
            Spėjau apturėti grindhousą...ir net kelis kartus. Filmas tikrai geras, bet mane stebina lietuvių siauras akiratis. Filmą žiūrėjau tam, kad pajusčiau tikrojo grindhouso dvasią - popkornus, juodajš humorą, veiksmą, bet ko jau ko - "siaubiako" tikrai nėjau žiūrėt. Bet koks asilas žinantis kas yra grindhousas nesitikėtų gero "siaubiako". Tai vat visi viens per kitą ir sako, kad lievas siaubiakas. Įdomu, ar jie žino, kad Cezaris mirė?
            Death Proof buvo geresnis, nei planet terror, at least, for me. Iš kur Tarantino ištraukė tokios muzikos >.>

            Comment

            • Ekgp97sl
              Vietinis šnipinėtojas

              • 2006 01 16
              • 63

              #21
              vadinas, reikės trenktis žiūrėt.
              O, kad ir su tuo pačiu 1408 ne ką geriau, nors čia jau kita pusė bet. - bežiūrint teko ne kartą susimąstyti, kur čia pakliuvau: iš kairės du nesąmones vapantys idiotai, kad, pripažinsiu, alkūnę pradeda niežėti, dešinėje kažkokios paklykauti atėjusios. Jomajo; jis ekrane apkabina dukrą, o josios žviegia!х,ъ Kai kuriems išvis nevalia tokius filmus duoti žiūrėti.
              Paskutinis pakeitimas nuo Ekgp97sl; 2007-08-09, 17:03.

              Comment

              • Youka
                bishoujo

                • 2006 01 30
                • 335

                #22
                mhm, i kino teatrus vaiksciot man irgi nebelabai patinka. nebent jei keliaunu i koki popsa, zinau, ko tiketis, ir su tuo susitaikau is anksto. pamegau isankstines premejeras, nes ten eina visi ziuret filmo tie, kurie juo tikrai susidomeje. o eiti veliau su keistais tipais "nebefaina".
                apie deathproof, tarantino vel grizo prie savo "tikro" kino stiliaus, kuris kazkaip pasimirso per kill bill. anyway, tas oldskoolas is ekrano leido ir pasijuokt, ir pagalvot, ir pabijot, ir norejosi pabegt is sales, zodziu, viskas su juo labai gerai.
                o planet terror man nepatiko. nieko nebandziau jame izvelgti, nieko ir neizvelgiau. geri buvo tik treileriai "thanksgiving!" XD

                Comment

                • Sable
                  The Hitchhiker





                  • 2005 03 11
                  • 1530

                  #23
                  Man tai abu visai patiko, ziurejau kaip komedijas, kitaip nelabai ir suvirskinciau.

                  Comment

                  • Lax..
                    reLaxed




                    • 2005 12 24
                    • 516

                    #24
                    Autorius Ekgp97sl
                    Kai kuriems išvis nevalia tokius filmus duoti žiūrėti.
                    Ko tik nebūna kino teatruose - buvo scena kai išlupo raktą iš rankų ir įsiurbė spynon, tada fyfos pradėjo rėkt per visą salę: "Į akį, į akį!!!" >_<'
                    Njo, premjeros yra gerai...filmo atžvilgiu...bet paskui temptis į kitą miesto galą namo, vidury nakties, nėra labai viliojantis pasiūlymas. Ir visada salė būna sausakimša...
                    At least, dabar pradėjau vertint tikrą kiną...jau nebesuprantu, kaip galima ką nors žiūrėt per savo screeną. Na matau, kad ir čia padėtis nėra jau tokia beviltiška

                    Žvilgt į pasirodysiančius filmus: ruduo žada būti dosnus siaubo filmais...gerai tai ar blogai?

                    Comment

                    • Ekgp97sl
                      Vietinis šnipinėtojas

                      • 2006 01 16
                      • 63

                      #25
                      Mm, žiūrint tą sceną ir man kažkas panašaus buvo; net nekeista.

                      kad ir kaip ten, Death Proof pasirodė visai neblogas. Garso takelis tikrai puikus. Kiek apsižiūrėjau, regis, yra kelios skirtingų karpymų versijos; turiu omeny sceną su šokiu, vykusi scena. :} Visas filmas vienas iš tokių kaip kad ir kokis Army Of Darkness - juos reikia rodyti vaikams sulaukusiems kokių dešimties, kad pagaliau nustotų bijoti visokio patamsių briedo.

                      Kas dėl siaubo filmų rudenį, nematau nieko domėtinosi, nebent kokia 'Invazija', bet kol kas tik dėl to, kad Nicole Kidman yra žavi moteris, mat Hiršbygelio braižas bent jau po Trečiojo Reicho Žlugimo man ne itin prie širdies, nors čia filmas vistik turėtų būti gerokai kitoks.
                      Paskutinis pakeitimas nuo Ekgp97sl; 2007-08-10, 01:25.

                      Comment

                      • Sable
                        The Hitchhiker





                        • 2005 03 11
                        • 1530

                        #26
                        Hmm, o ta Invazija kartais nebus kokia reekranizacija ankstesnio filmo. Nes pagal aprasyma atrodo labai jau matytas. >_>

                        Comment

                        • Lax..
                          reLaxed




                          • 2005 12 24
                          • 516

                          #27
                          Man tai įdomesnis pasirodė Whisper...na dar žada rodyt trackamaną, 30 days of night, katakombas...Na sakyčiau tikrai nemažas kiekis siaubo per tokį trumpą laiką. Asq, lieka klausimas, ar jis bus kokybiškas....O dėl invazijos - tai ir man kažkur girdėta/matyta/žinota...tik vat taip pat neprisimenu >.>

                          Comment

                          • Ekgp97sl
                            Vietinis šnipinėtojas

                            • 2006 01 16
                            • 63

                            #28
                            Iš tiesų Invazija [Invasion of the Body Snatchers] čia netgi trečias toks remake'as. jau yra trys filmai pagal tą pačią Jack Finney novelę "The Body Snatchers":
                            Don Siegel'o "Invasion of the Body Snatchers" [1956]
                            Philip'o Kaufman'o "Invasion of the Body Snatchers" [1978]
                            Abelio Ferraros "Body Snatchers" [1993]
                            Ir dar su tuo pačiu siejamos 2005-2006-ų TV serijos "Invasion"
                            Išsamiau apie filmus: http://www.filmsite.org/inva.html; http://en.wikipedia.org/wiki/Invasio...Body_Snatchers

                            o 30 days of night. Pagal trailer'į galima spręsti, kad bent jau vizualiai bus į ką apžiūrėti. Jei psichologinę pusę pakankamai gerai išplėtotos, turėtų būti gan įdomu. Na, Hard Candy buvo pavykęs filmas, bus matyt kaip su šiuo.
                            Paskutinis pakeitimas nuo Ekgp97sl; 2007-08-10, 14:40.

                            Comment

                            • Dai-Katana
                              Podcast or Death




                              • 2004 10 04
                              • 686

                              #29
                              Faina tema.

                              Šiaip visus filmus dabar kiek rodo kine, tiek ir žiūriu. Išskyrus tokias lempas kaip "Knocked" ar "Darwino apdovanojimai" idiotiškos komedijos ir nuvalkiotos romantinės komedijos nusibodę. Vistiek per LNk ar TV3 parodys per kokias Kalėdas, gal netgi iškarto po "vienas namuose 18".

                              "Kambarys 1408" man labai patiko. Tipinė S.Kingo ekranizacija. Smagu žiūrėti, nenuobodus, kaip pastebėjau pirmą iš dviejų kartų žiūrėdamas jį kine, tai merginoms netgi kėlė šiek tiek baimės . Šiandien grįžau iš antro pažiūrėjimo.

                              "28 savaitės po" angliška dvasia. Kažkaip stipriai jautėsi, kad tai angliškas filmas. Tai nėra blogai, tiesiog maonu, kad nesijaučia tokio holivudiškumo. Garsas kine kažkoks buvo žiaurus - vietomis taip bereikalingai užkriokia garsiakalbiai, kad norom nenorom krūpteli ar šiurpas per nugarą nueina. Paprastas filmas. Tiesiog aiškiai parodo, kaip tas gailestis, jausmingumas ir t.t. išeikštas ne vietoje gali pridaryti katastrofiškos žalos. Tas man labiausiai patiko, nors ir kraujų mėgėjai gali ateiti pasigrožėti sraigtasparnio sraigtais taškomų "zombių".

                              "Grindhouse". Ką aš galiu pasakyti. Tik tiek, kad esu didelis Taranntino gerbėjas, todėl man jie labai patiko. Aišku "Death Proof" iki pusės buvo labai nuobodus, tuo labiau, kad visą kiną norėjau kai kur nubėgti Nuo vidurio filmo prasidėjo pats smagumėlis ir tai buvo bene geriausia metų komedija su gražiu veiksmu, kietomis ,mašinomis ir kietomis mergomis. "Terror Planet" - man tai vienas geriausių metų filmų. Veiksmas mano skonio, nors ir bukas, bet tai grindhauzas. Superinė komedija su perdėtu, bet tinkamnčiu šiam filmui kraujo prieskoniu bei žarnokais, ir mano bene pats įspūdingiausias per pastaruosius kelis metus filmų personažas - su koja-M16 o vėliau ir dar geresniu apratu. Tie kas ėjo kaip į siaubo filmą arba idiotai arba nėra kino entuziastai (na, arba filmų). Lankiausi šiame filme (TP) 3 kartus.

                              "Kietas riešutėlis" Briusas Vilisas eilinį kartą kietas, beveik plikas, su savo firminiu žvilgsniu ir daug sprogimų. Labai smagus ir geras veiskmo filmas. Nuobodžių akimirkų kaip ir nebuvo, aišku siužeto prasme nieko ten originalaus. Smagi atrakcija veiksmo filmų gerbėjams. Lankiausi 2 kartus

                              "Transformeriai" čia jau blin net komentuoti neverta... Mičlis Bėjus jau mane buvo sužavėjęs su "Island", transformeriai toks veiksmas, tokie kadrai, tokia fantastika, kokią galima žiūrėti ir žiūrėti... Nors aš juos žiūrėjau kine 3 kartus, tačiau 1 kartas bet kokiame filme yra pats maloniausias. Kiek žinau, po 3 metų Mičlis Bėjus susuks dar vieną skanų filmą, apie paralelinius pasaulius ir pasaulio pabaigą >;] Laukiam to žvėries.

                              "Simpsonai" labai patiko. Paprasti bet juokingi tipiški simpsoniški bajeriai. Tikras malonumas išsijuokt ;]

                              Didžiausi mano nusivylimai? "Haris Poteris" ir "Šrekas 3" dieve mano... Sunkiai suvokiu kaip aš prisiverčiau nueiti į Harį Poterį, o tuo labiau į Šreką 3... Šrekas ir taip blaiviai vertinantiems aišku, kad tai buvo totalus šlamštas, nieko naujo, lėkšti bajeriai, siužetas durnas... Šrekas 1 is da best.
                              Haris poteris nuobodus ir taškas (šalia sėdėję vaikai UŽMIGO... ABU!!! aš irgi nedaug trūko būčiau užmigęs...). Ėjau į jį vien dėl to, kad mano dukterėčia norėjo į jį nueit... Jai 23 metai >.>

                              Prieš kelias dienas žiūrėjau "Lūžis", su Entoniu Hopkinsu, geriau žinomu, kaip žmonėmis užkandžiaujančiu genialiu personažu. Na, žiūrisi jis smagiai, įdomiai rodomos tos pasikėsimo nužudyti bylos narpliojimas ir įrodymų rinkimas bei "Happy Endas" sąlygiškas, tačiau... Man pristigo to tokio netikėtumo jausmo, kai kažkas netikėtai vyksta, kardinaliai pasikeičia, kažkas tokio tikrai protingai parodoma, kaip kad turėtų būti detektyvams. Ai... Šiaip įdomus filmas ir tiek.

                              Šiaip kaip ir visada - nusimato nemažai gerų filmų. Labai laukiu Roberto Zemeckio "Beofulfo", su Andželina Džioli ir kitais, "Auksinio Komposo", su Nikol Kidman, aišku jau kelintą kartą klonuoto filmo "Invazija", vėl gi su Nikol Kidman, "Hairspray" bus jaučiu labai nuotaikingas (tik nesuprantu kodėl blin Travolta tiek nusirito kad vaidina MOTERĮ??? ), "Resident Evil" sprendžiant iš treilerio bus smagus veiksmo filmas, įdomu kas per saldainiukas bus "American Gangster" (nemėgstu mafijoziškų filmų, bet koks režisierius...).

                              Šiaip laukiu ir "Stardust", bet kažkaip abejoju, kad jis bus labai jau įdomus.

                              Ir dar dešimtys tų filmų. Smagu, kai yra kinas ;]
                              Paskutinis pakeitimas nuo Dai-Katana; 2007-08-12, 22:59.

                              SKYPE: ANACHRONIX.NOEIN

                              Comment

                              • Ekgp97sl
                                Vietinis šnipinėtojas

                                • 2006 01 16
                                • 63

                                #30

                                La Môme (The Passionate Life of Edith Piaf)
                                Biografinis filmas apie daugumai veikiausiai žinomą Edtih'ą Piaf. Išties turbūt geriausias tokio pobūdžio filmas, kokį kada bemačiau; prikausto ir pralekia sulyg sapnu.
                                Įmantri, žiūrėjimą apsunkinanti ir gerokai paįdominanti režisūra visų pirma; nuolatiniai sugrįžimai, nukrypimai, galbūt netgi makalynė, bet nemanau, kad perdėta. Viskas labai vietoje [nebent viena vienintelė scena; neminėsiu].
                                Vizualiai, nufilmuota kaip ir derėtų, plius viena išskirtinė scena pačioje filmo pradžioje - virpanti kamera - pavykęs elementas, padėjo įsijausti bežiūrint.
                                O kas svarbiausia - muzika. Puiku! Mėgstu aš tą jos išskirtinį rrr tarimą. :] Dėka garsų labai jaudinanti atmosfera susidarinėjo vis - kaskart kažkam užgrojus šiurpas visas galūnes nupurto.
                                Ir mažoji Piaf buvo baisiai žavi mergaitė.
                                Paskutinis pakeitimas nuo Ekgp97sl; 2007-08-13, 22:54.

                                Comment

                                Working...