Ziurimiausias lietuviskas kanalas

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • ^sancta^

    #16
    Na nz , as tj dazniausiai ziuriu CN , arba jetix , arba balticum auksini ... Per kitus nieko gero nerodo , na dar kjp kada ... Na neziurimiausias tj man BTV Tas tj slamstas

    Comment

    • Surreal
      Green World

      • 2006 10 31
      • 76

      #17
      Ooo, dar cartoon network taipogi kartais pasižiūriu. Dexteris ir Courage, the cowardly dog valdo xD

      Comment

      • Haruka
        Naujokas
        • 2006 12 19
        • 11

        #18
        tv3 filmus o anime nekomercinius rodo tik BTV ir LNK....

        Comment

        • seijuri
          Nya!
          • 2006 02 16
          • 59

          #19
          geriausias kanalas tai LNK..dar neblogas MTV...TV3 tai kartais nebloga filma parodo....o ANIME PER TV3 TAI NULIS...isvis neziurimas kanalas tai LTV2....SLAMSTAS
          never get a girl mad.....
          especially if she is armed, PMS-ing and happens to be very very cute....

          Comment

          • ame_shoujo

            #20
            njum man tai tik MTV patinka.... ne kokie serialai namu seimininkems,o gera(dazniausiai) mazika, originalios ir ydomios lajdos.... nju dar per tv3 kartais Simpsonus ar Yu - gi oh paziuriu

            Comment

            • Claud
              animejus
              • 2006 12 30
              • 43

              #21
              Kad nera ka ziuret.ta pati kasdienybe
              http://www.ipix.lt/out.php/i9338_mononoke.gif (Privalo būti ne didesnis nei 500x130)

              Comment

              • Nialas
                ...Addic
                • 2006 06 25
                • 35

                #22
                žiūriu vieninteli kanala - LTV. kažkada jo nekęsdvo, nes jis buvo senių kanalas. dabar turbūt pasenau ir pradėjau žiūrėti visokius "be pykčio", "negali būti", Čekuolį ir kitas "senių" laidas
                labai retai žiūriu filmus ar serialus, kadangi vertimas ir įgarsinimas man atrodo apgailėtinos kokybės, geriau nepatingėti ir originalą parsisiųsti!
                Pray.. to... rest... your conscience - for the sins you
                have done...
                Where is your god now as you're dying alone
                Brutal wounds cut deep
                No miracles to heal
                Watch your life now fade
                He's not there to help you die...

                Comment

                • Eisas Kuperis
                  Simintis Sun


                  • 2006 01 25
                  • 355

                  #23
                  Man neatrodo LTV skirta seniams. Čia matau visas mėgstamiausias LT laidas. Vienintelė lietuviška aviacijos laida - Aerodromas. Negali būti - nerandu lietuviško analogo. Puiki mokslo laida. Keliai. Mašinos. Žmonės. - irgi linksma laida, nors mėgsta kai kas ja kaltinti kopijavimu. EksprESas LT - tikrai nebrokiju ir kartas nuo karto pasižiuriu. Mūsų miesteliai - labai reta laida, tačiau man kartais smagu dar karta pamatyti tas vietas kur prieš kažkiek metų esu buvęs. Dažnai idomi Pinigų karta. Dar ir "Požiūris" neretai sudomina. Kitų laidų praktiškai nežiuriu per joki kitą LT kanalą. Beto man LRT parodo nemažai gerų filmų, kitokiu nei tradiciniai ir neretai nusibodę veiksmo ker kitus kanalus. Tarkim LOST. Arba štai sekmadini prie ekrano priptrauks filmas "The Core".
                  Vetimai. Na dėl laidų čia skundų neturiu, tačiau ir šiaip per daug tuo nesikundžiu, aš ne aklas, ir garsas man nėra pats svarbiausias dalykas, beto ir taip aišku kad vertimas neprilygs orginalaui, bet dėlto nesuku galvos, verčia ir tuo džiaugiuosi. Jei reikia geresnės kokybės - reikia pradėti plėsti Lietuvos valdas iki rimtos šalies.
                  Paskutinis pakeitimas nuo Eisas Kuperis; 2007-02-02, 17:32.

                  Comment

                  • piccosan
                    Daft Punk

                    • 2005 11 28
                    • 250

                    #24
                    negali buti labai gera laida.. ziauriai.. dar gerai kad filmus rodo su titrais kartais.. geras kanalas..

                    Comment

                    • arna
                      emptiness

                      • 2006 06 20
                      • 1064

                      #25
                      nepamenu to kanalo pav., bet tai sporto kanalas, kur vakarais kartais parodo "K-1" (jei pataikau įsijungti). Daugiau ir nesu kažko nuo-iki pasižiūrėjęs. Aplamai 5metus savanoriškai atsisakiau bet kokio tv aparato; tad per tą laiką kažkaip labai išrankus pasidariau tv laidoms .
                      o shep, lab vertimu LTV2, tiksliau diskusijų laidas (ne apie politiką); bet ir tai, skiriu tam laiko, kai man tai kažkiek aktualu.

                      Comment

                      • kawaii

                        #26
                        as esu seip tai keista. nemegstu ziuret teliko. neturiu as tam laiko. bet kartais vakarais paziuru MTV. paziuriu tenai pacias normaliausias laidas pvz.: "pimp my ride" ar pan. bet ir tai kas dvi tris dienas. animaciniu filmuku irgi neziuriu. taip pat neturiu laiko. ka mano te apie mane? zinau ! jus manote kad as esu keista nes nemegstu ziuret teliko. ane?

                        Comment

                        • Qone
                          Rimtas forumo narys

                          • 2006 08 28
                          • 156

                          #27
                          jus manote kad as esu keista nes nemegstu ziuret teliko. ane?
                          Klysti Cia visi dievagojasi TV neziurintys.

                          Comment

                          • HajiHaji
                            月の詩

                            • 2006 11 27
                            • 113

                            #28
                            dienos metu tv ebveik neziuriu, tik velai vakare : ] tai mtv "sick at eleven" megstu ziuret... taip pat ziuriu tokius serialus kaip CSI, Prison Break, Vedes ir Turi vaiku, dar zinoma FMA bei kartais yu gi ho ^^

                            Comment

                            • Angel of Death

                              #29
                              Šiaip iš viso teliko nežiūriu. Nebent jei parodo kokį gerą anime

                              Comment

                              • Kurotani
                                Rimtas forumo narys

                                • 2007 01 01
                                • 119

                                #30
                                LNK..tiksliau? Antradieniais 00.10 Metalinis Alchemikas
                                Arba kartas nuo karto šiaip koks anime..pvz.: per atostogas "Houls moving castle" žiūrėjau

                                Comment

                                Working...