Ar jūsų avataras atspindi jūsų asmenybę? Kodėl?

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Tsuyu
    VAK

    • 2007 03 30
    • 135

    Man staiga pasidare idomu ar ten tikrai cookies ko negali gaut..
    maniskis avataras, na taip, atspindi mane..kaip tiksliai negaliu pasakyt..
    esu siek tiek panasi asmenybe..kaip smarkai taip pat nezinoti...ir negaleti tiksliai pasakyti

    Comment

    • Erinija
      Anonymous

      • 2007 04 13
      • 15

      Na,mano avatar'as tai mane nelabai atspindi. Tik siaip patinka,nes jame DAUG raudonos ir graziai atrodo man...

      Comment

      • Usotsuki
        CGI//stas

        • 2007 04 20
        • 67

        mano avataras tik dalinai atspindi mano asmenybe. o tiksliau, labai maza mano asmenybes dali.
        as labai daug kartu bandziau padaryt avatara kuris tiksliai mane atitiktu, ir i ji paziurejus wisiems butu aisku, ebt jame pastoviai klo nors trukdawo, todel meciau ta reikala, ir uzsidejau sita - maza dali atitinkanti avatara. bent tiek pakaks. nesireklamuot cia atejau.
        Grant my enemies a long life. So they can watch my victory.

        Comment

        • Hidden_soul

          Kolkas temari yra vienintele anime veikeja kuri man patinka jos veido ir charakterio bruozai panasus i mano (keli draugai irgi taip sako ) mano avatare ruduo, manau sis metu laikas gana daznai atspindi mano nuotaika tad galiu teigti kad mano avataras tikrai atspindi mano asmenybe

          Comment

          • Gzergas

            buna atitinka ir buna ne... neesu toks dviveidis kaip Kira, bet jis sitam avatare gan kietas, nagliai ir pasaluniskai ziuri

            Comment

            • Koaru
              Narys
              • 2007 04 24
              • 63

              Turbut vienintelis dalykas kuris sieja mane ir si avatara yra tas, kad ir as turiu panasius akinius ^^ O siaip man jis yra grazus.

              Comment

              • baltas_tigras
                wild minds

                • 2007 03 19
                • 107

                retai keiciu avatarus, nes labai sunku toki pasirinkt, kuris atspindetu mano vidini "as" (cia taip keistai nuskambet gali ) sitas pasirinktas del to, kad yra tas mielas ir ramus gyvunas, gulintis salia valdingos kauketos kales. vat dvi mano asmenybes puses, abi mylimos, puoselejamos ir pasireiskiancios priklausomai nuo situacijos
                Neziuriu anime su LT subais.

                Comment

                • sakuya
                  M
                  • 2007 04 18
                  • 41

                  Kaip manot, atspindi? LOL

                  Comment

                  • Jigoku_Shoujo

                    emm na seip nesu as jau tokia miela ir tikrai nesu tokia naivi mm man tiesiog patinka miela israiska vat o seip pic atspindincias mane,mano nuotaikas ir t.t. i skype deduosi

                    Comment

                    • FainaruFantaji
                      Cyber Snake

                      • 2007 04 28
                      • 579

                      Cloud yra vienas mano megstamiausiu veikeju, man patinka jo asmenybe ir vietomis ji atspindi manaja, taip apt nuotaika avatar`e atspindi mano nuotaika ir zinoma paveiksliukas grazus...



                      Working underground.

                      Comment

                      • Foxsym
                        I Want To Believe

                        • 2005 10 29
                        • 100

                        na tiesiog pic'as patiko ir uzsidejau toki avatara, thats all.

                        ...............VISKAS KAS TURI PRADŽIĄ TURI IR PABAIGĄ............

                        Comment

                        • Gvauz
                          Naras
                          • 2006 11 18
                          • 271

                          nemanau kad lb atspindi, bet dedu toki kox man patinka ir taip gal ir atspindi... kazka sumaleu

                          Comment

                          • kypshius
                            Rašytojas



                            • 2007 04 17
                            • 254

                            mano reskia kad reikia issilieti kada norisi
                            (pridedu ir savo avatara nes galiu ji pasikeisti kada )

                            Užkalė visus langus ir augina pingviną.

                            Comment

                            • Oterro
                              Violence In My Heart
                              • 2007 05 01
                              • 17

                              Geras klausimas XD Pasidariau si avatara, nes jis man juokingas XD Ir as, sakykim, daugmaz taip atrodau XD Tik va ta zenkla ne taip daznai rodau XD

                              Comment

                              • Zaria_klp
                                Uždirbu vidutiniškai
                                • 2006 12 13
                                • 20

                                o as savo avataro stengiuosi nekaitalioti, kaip ir telefono numerio ar pasto adreso. todel avataru turejau tik kelis: Ayu is UltraManiac, Nina is UltraManiac, Iori is I"s ir Misuzu is Air ^^v
                                manes jie neatspindi, o liudija kad veikėjai smarkiai mane paveike (bent jau tuo metu kai skaiciau).
                                Juokis, ir su tavimi juoksis visas pasaulis. Verk, ir tu verksi vienas.

                                Comment

                                Working...