Ar jūsų avataras atspindi jūsų asmenybę? Kodėl?

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • xipzo
    I hate IDIOTS

    • 2009 04 16
    • 224

    Autorius Aramis
    Spoileris:
    Pataisysiu truputį, tavo avatare panaudotas Capcom kurto žaidimo "Chaos Legion" pagrindinis veikėjas Sieg Wahrheit.
    Spoileris:


    Aprašyme wiki gali pasižiūrėti kaip ten jis reprezentuoja Tamstą.


    nu vistiek nesa man tas veikejas i kazkoki anime bleach lyg ir kad ir ne is anime bet svarbiausia grazus


    nu bent grazus veikejas beto akzkiek nesa i amine veikejus
    My Anime List <---
    Waiting for Peacefull summer...

    Comment

    • Lota :D
      Love and Peace~!

      • 2010 02 17
      • 239

      manau, kad mano avataras mano asmenybę atitinka... atrodo... gal... Šiaip rinkdamasi avatarą galvojau. Paveikslėlis, mano nuomone, toks liūdnas, dar liūdnesniu jį daro violetiniai rausvas dangus ir tai atitinka mane. Galbūt esu tiktai liūdnas žmogelis, labai linkęs į depresiją, užsisklendimą ir savęs pažinimą. Gal aš tiesiog panaši į Misa-Misa. Ji šiek tiek nesveika, bet pagrinde gana liūdnas ir geras žmogus. Na, gana apmąstymų, mano avataras mane atitinka 100%, nes kai į jį pasižiūri atpažįstu save

      Comment

      • Gvauz
        Naras
        • 2006 11 18
        • 271

        pagal dabartinį savo avatarą galiu pasakyt tik, kad esu tinginys, o daugiau niekas nesusiję.

        Comment

        • CyberSatan
          Naujokas
          • 2010 03 07
          • 1

          Atspindi, nes pasako tai ką aš manau.

          Comment

          • Miyu
            Naujokas
            • 2007 01 30
            • 14

            mano avataras atspindi mano asmenybe nes as esu rolleplayer.
            ir taip mano chara turetu atrodyt animei.(turetumet suprast kad as esu editore)
            as sia isvaizda jau beveik 1m kaip turiu ir nezadu keist.
            http://myanimelist.net/profile/misuzu-chan
            http://www.myspace.com/19911017doll

            Comment

            • ewlds
              hard to understand
              • 2009 02 14
              • 120

              na mano avataras tai tikrai neatspindi nieko, tik ji uzsimeciau, nes BECK mano top1 anime, o si panike (Maho) viena megstamiausiu anime female veikeju o siaip avatarus renkuosi pagal nuotaika, tai tamsesni tai zaismingesni koki ar siaip koki kur idomesnis paveikslelis pasirodo.
              ^_^

              Comment

              • nawaras
                Naujokas
                • 2010 03 27
                • 16

                Mėgstu L, nekenčiu cukraus

                Comment

                • ParAdiseMey
                  Naujokas
                  • 2010 04 02
                  • 3

                  Ištikimybė, šioks toks naivumas, romantiškumas ir išvaizda....bet filosofiškumo joje nėra. Išties ieškojau tokio, kuris atspindėtų tik mano išorę. -___-" Tutbūt reiks įkelti savo kūrybos avatarą

                  Comment

                  • Ninja
                    Naujokas
                    • 2010 04 05
                    • 13

                    Maniškis avataras mane atspindi gal tik tuo, kad aš esu lengvai išprotėjęs

                    Comment

                    • Cere
                      !אני כאן כדי הסלע הזה-


                      • 2009 01 12
                      • 547

                      Hmm. Dabartinis mano avataras gal kazkiek mane atspindi ;D
                      na, tik man nera kokie 4 metai.
                      Plaukai mano trumpi, nzn as miela ar ne, Bet sita pana (Renesmee Cullen) aisq yra vampyre, jei ji kazka paliecia, tai sukeltu skausma zmogui / Buna kaikada, kad savo viena drauga patrankau (is jegos), bet visada sakau kad su meile.. ;D
                      P.s. as tiesiog ziauriai myliu mazus vaikus, Cuz jie tokie kawaiijiski~ (tik tuos kurie dar nemoka kalbet)
                      -.connection error


                      Comment

                      • black_leja
                        AZ rėmėjas


                        • 2009 11 16
                        • 1079

                        Taip mano avataras atspindi mane ne tik pagal charakteri bet gal truputi ir is isvaizdos ^^
                        Society is a market where we sell our souls

                        Comment

                        • toma
                          Šokoladoholikė

                          • 2010 03 16
                          • 368

                          Mano avataras mane atspindi dviem dalykais: Azu-nyan su kates ausytem o as dievinu kates, kartais vaikstau su labai panasia plaukuosena xD


                          Comment

                          • Ishimaru
                            Tea Stirring Master
                            • 2010 04 18
                            • 5

                            Mano, tai turbūt kažkiek atspindi vidinę būseną ir kaikurias emocijas. Bet kažin ar kiekvienas tą atspindį vienodai mato.. Turbūt visi skirtingai supranta Man pavyzdžiui Cere-chan avataras spinduliuoja laisve , nuoširdumu ir naivumu . Kažin ar ji juo norėjo, tai parodyti ir ar išvvis jis turi jai kokią gilesnę prasmę.. Juk tai tik avataras. Jau off topic nusišnekėt pradėjau
                            Anime Quotes

                            Comment

                            • Hellsing_lover
                              Purinsesu no Darukuneso




                              • 2007 02 15
                              • 1318

                              Eto... Dabartinis tai jau em... Depresijos in neko style? Dabar tiesiog pasireiškia čia fetiškas neko ausims ir šyza charams

                              Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

                              Comment

                              • Boozy
                                Naujokas
                                • 2009 03 09
                                • 12

                                sis avas man asocijuojas su vienatve ir mastymu.. tad jo atspindi.
                                Mano ziureti anime: Naruto, Naruto shippuden(iki ongoing), one piece (iki ongoing) , bleach, durarara, cowboy bebop, shinsekai yori, soul eater, Highschool of the dead, great teacher onizuka, shingeki no Kyojin, fairy tail.

                                Comment

                                Working...