Ar jūsų avataras atspindi jūsų asmenybę? Kodėl?

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Kira

    #31
    Atspindi, so what

    Comment

    • LonelySoul
      Spanglas :D
      • 2005 12 15
      • 6

      #32
      Na atspindi tik tiek kad aš spanglas Šiaip keiciu avatarus neretai, bet jie visada būna smagus ,kad ir pačiam kai nėra nuotaikos pralinksmečiau
      lalala!
      Life is just a temporary torture before hell...so lets try to make that torture a little bit more fun...plz?

      Comment

      • SETA
        Narys

        • 2006 07 09
        • 33

        #33
        zinoma kad ne as esu iskirtine ir joks avataras negali atspindeti manes
        Last thing I would like to listen , last thing I would like to see and last thing I would like to read .

        Comment

        • Vita

          #34
          kiekvieno avataras priklauso nuo to zmogaus nuotajkos pas vienus ji gera uzsideda linksmus vieni uzsidare savyje ir avatarai buna seseliai arba tokie kur nesimato veikejo akiu treti garbina krauja :rolleyes: arba ketvirti tiesiog uzsideda savo megstamiausio vejkeo "nuotrauka" taigi avataras nusako tik dabartine nuotaika tajgi nelabai jis daug ka pasako apie zmogu na ajsku cia tik mano nuomone

          Comment

          • CeraS`VictoriA

            #35
            heh... nu as tikrai ne EMO isideciau kitoki, bet va, "judanciu paveiksleliu" negaliu :P nu, pagal dabartines nuotajkas isideciau koks gal tiktu... bet KAI KAS jau pavoge (damn you, Kira >.<)

            Comment

            • Eisas Kuperis
              Simintis Sun


              • 2006 01 25
              • 355

              #36
              Štai ką pasakysiu aš. Čia, anime zonoje atrodo jog kone visi visgi pagalvoja kokį avatarą dėtis. Gi kitur kitaip kažkaip gaunasi. Gi tarkim games.lt, ten už "ypatingą" avatara netgi dedamas banas. O tai reiškia jog yra tokių, kurių avatarai arba atspindi ispudingą asmenybe, arba dedasi kad tik yra galimybė dėtis. Arba tyčia dėl dar kokių nors priežaščių.

              Comment

              • CeraS`VictoriA

                #37
                Autorius Eisas Kuperis
                Štai ką pasakysiu aš. Čia, anime zonoje atrodo jog kone visi visgi pagalvoja kokį avatarą dėtis. Gi kitur kitaip kažkaip gaunasi. Gi tarkim games.lt, ten už "ypatingą" avatara netgi dedamas banas. O tai reiškia jog yra tokių, kurių avatarai arba atspindi ispudingą asmenybe, arba dedasi kad tik yra galimybė dėtis. Arba tyčia dėl dar kokių nors priežaščių.
                um... nu ir ko cia piktintis? gal zmones taip megsta isreiksti save ar savo pomegius. Nemanau kad del avataro reiktu smerkti zmones

                Comment

                • ^sancta^

                  #38
                  Yamama , nemanau kad isvis reiktu kanors smerkti ... Ir sejp , laikaus savo nomones kad avatarai vienu ar kitu budu atspindi tavo asmenybe ... Kartais ent pac to nezinai ... :P

                  Comment

                  • Likimo_Kalvis
                    YOSH!!!

                    • 2006 08 26
                    • 378

                    #39
                    As pwz pats piesiaus, i nusipiesiau koki norejau, toki ka mane abent kiek atspindetu, internetinej erdvej
                    Su mielu noru palaikau ir prisidedu prie puikių idėjų arba ne.

                    Comment

                    • Horkis
                      Kritikuosiu žiauriai


                      • 2005 12 23
                      • 637

                      #40
                      nezinau ar mano avataras atspindi mane... as ji uzsidejau nes man patinka jis ir gerai atrodo (bentjau man)


                      Comment

                      • Jabatan
                        kaprizas

                        • 2002 04 07
                        • 71

                        #41
                        Manes neatspindi, bet gal jame pavaizduota tai ko noreciau. Tiesiog man asmeniskai jis simbolizuoja ramybe. Sedi sau berniuks atsukes nugara viskam ir klausosi muzikos. Ko jus nematos tai jis sedi ant prieplaukos ir pries jo akis atsiveria pasakiskas vaizdas, va tiap va!
                        Everything is everything

                        Comment

                        • seijuri
                          Nya!
                          • 2006 02 16
                          • 59

                          #42
                          mano avatarai.......hm.........nezinau ar atspindi mane, bet esu gana melanxoliska, kartais pesimistiska, gan megstu krauja ,asaras,liudesi, ziauruma , todel dazniausiai mano avatarai buna arba liudni arba ziauroki arba velniai zino kokie dar......
                          never get a girl mad.....
                          especially if she is armed, PMS-ing and happens to be very very cute....

                          Comment

                          • random
                            beveik ekscelencija
                            • 2006 11 08
                            • 30

                            #43
                            mano dabartinis avataras su mano megstama veikeja , o svarbiausia- jos toks pat zvilgsnis kaip mano

                            Comment

                            • DevilsLittleSister
                              Temporary insane
                              • 2006 08 17
                              • 32

                              #44
                              Na gal ir atspindi. Nors as ji uzsidejau nes jis man grazus. O siaip gana daznai buna panasi nuotaika.
                              "I am not afraid of death, I just don't want to be there when it happens."
                              - Woody Allen

                              Comment

                              • Tsume200
                                Narys
                                • 2006 10 22
                                • 55

                                #45
                                mm siaip labai patiko sis avartas....del to ir ji uzsidejau...
                                sigpic
                                Save me from nothing Ive become

                                Comment

                                Working...