Kokius žaidimus žaidžiate? (Pakomentuokite)

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Miesto_Druidas
    the journeyman



    • 2010 08 17
    • 1515

    Gera naujiena PC žaidėjams ir JRPG (japoniškų RPG) žanro gerbėjams, kurie galbūt neturi konsolės. Japoniškų žaidimų platintoja Europoje, Ghostlight perkelia konsolinį taktinį RPG Agarest: Generations of War (kitur žinomą kaip Record of Agarest War) į PC platformą. Žaidimas per Steam Greenlight jau užsitarnavo teisę būti platinamam per Steam, ir leidėjai tikisi žaidimą PC gerbėjams pateikti dar šiais metais.
    Manau visai geros naujienos, ir labai tikiuosi, kad jei šis žingsnis pasiteisins, greit išvysim daugiau japoniškų konsolinių žaidimų PC platformoje. Apie žaidimą galit pasiskaityti žaidimo Steam Greenlight puslapyje.
    STEAM // GHOSTLIGHT // TREILERIS (su GP) // METACRITIC (X360)
    PC platformai reikia daugiau JRPG žanro žaidimų!

    Comment

    • Airiz
      מיד





      • 2004 01 09
      • 1656

      SC][: HOTS

      Comment

      • Draconica

        Vampire - The Masquerade Bloodlines
        Kažkada esu perėjusi. Kadangi šiame žaidime galimas godmode tai ir nusprendžiau dar kartą paimti, nes nesinorėjo nieko sudėtingo. Bet iš esmės žaidimas labai geras.
        Paskutinis pakeitimas nuo Svečias; 2013-04-29, 08:34.

        Comment

        • aKi
          Ruduo.

          • 2007 10 24
          • 289

          Tai siūlau dar pasibandyti Vampire the Masquerade: Redemption. Savo laiku man labai patiko ;]

          Comment

          • Draconica

            O kaip ji? Kažkaip gan skeptiškai žiūriu.

            Comment

            • Leniz
              Naujokas
              • 2013 04 28
              • 3

              kadangi praeita posta ishtrynet teks is naujo parasyt
              p.s. nakty rasiau tai nlbj paslinkau kazka parasyt XD


              Atelier Ayesha: The Alchemist of Dusk

              Zaidimas labai itraukiantis ir sirdi sildantis, zaidimo personazai mieli ir su teigiamom asmenybem... Jeigu ieskot gilios istorijos tikrai nerasit sitam moe zaidime, cia labiau saldi pasaka atsipalaidavimui ir ja tikrai neblogai perteikia zaidimas ;D bet pats idomumas prasideda alchemy sistemoje as wien tik prie alchemy katilo prasedejas ne wiena walanda nagrinedamas ir domedamsis ka geresnio gali pasigamint nes siame zaidime itemu gaminimo variacija milzinishka, combat sistema patenkinama kaip turn-based JRPG perprantama nesunkei.

              Jai megstat anime jrpg tai tikrai siulau pameginti si zaidima pats jau antra karta zaidziu

              Comment

              • Draconica

                Pradėjau Alice:Madness Returns

                Po žaidimo vien god mode (o ir tai nebaigto, nes crash'int pradėjo, o aš tingėjau taisyti crack'ą) šis žaidimas tikrai kiek sunkesnis, tuo labiau, kad per visą savo žaidimų istoriją taip ir neišmokau normaliai šokinėti. Žaidimas domino mane jau nuo promo laikų, bet normalaus crack nebuvimas atkėlė mano game'inimą į šiandieną (na ir pamiršimas, kad šis gėris iš vis yra).

                Comment

                • Miesto_Druidas
                  the journeyman



                  • 2010 08 17
                  • 1515

                  Autorius Draconica
                  Po žaidimo vien god mode šis žaidimas tikrai kiek sunkesnis
                  O dar ir toks daiktas Alice yra... šiaip ir be kokių palengvinimų žaidimas, man asmeniškai nepasirodė sunkus, tik jo... prie valdymo priprast buvo sunkiau. Na ir kai kurias vietas tekdavo kartoti iš naujo, dėl prastos reakcijos ar nepripratimo prie valdymo. Aš irgi kol įpratau kaip šokinėti normaliai tuos dvigubus ar trigubus šuolius, nė paprastų vietų neperšokdavau , bet vėliau šokinėti net ir itin ilgus atstumus būdavo labai smagu ir visai paprasta.
                  Et bet prikėlei prisiminimus, vienas iš tokių žaidimų kurie sukėlė puikias emocijas dar ilgai po peržaidimo. Jei nežaista - pirma dalis (American McGee's Alice) irgi labai rekomenduotina.
                  Paskutinis pakeitimas nuo Miesto_Druidas; 2013-05-06, 11:02.

                  Comment

                  • Draconica

                    Autorius Miesto_Druidas
                    O dar ir toks daiktas Alice yra... šiaip ir be kokių palengvinimų žaidimas, man asmeniškai nepasirodė sunkus, tik jo... prie valdymo priprast buvo sunkiau. Na ir kai kurias vietas tekdavo kartoti iš naujo, dėl prastos reakcijos ar nepripratimo prie valdymo. Aš irgi kol įpratau kaip šokinėti normaliai tuos dvigubus ar trigubus šuolius, nė paprastų vietų neperšokdavau , bet vėliau šokinėti net ir itin ilgus atstumus būdavo labai smagu ir visai paprasta.
                    Et bet prikėlei prisiminimus, vienas iš tokių žaidimų kurie sukėlė puikias emocijas dar ilgai po peržaidimo. Jei nežaista - pirma dalis (American McGee's Alice) irgi labai rekomenduotina.
                    Žaidžiau, žaidžiau, tikrai labai neblogai. O labiausiai kol kas fail'inau kur 10 minučių bandžiau peršokti vieną vietą, o tereikėjo palaukti ir kelias atsirado paprastesnis, o aš jau peršokus buvau -_-

                    Comment

                    • OpHiEll
                      Rimtas forumo narys

                      • 2009 11 29
                      • 123

                      Keistas žaidimas kur medžioji kažkieno atmintį arba ja perdarai, kitaip tariant knaisiuojasi po kitų žmonių gyvenimus ir sušiki juos dar labiau , arba išvis ištrini atmintį... Visiškai jokio privatumo nenorėčiau tokios ateities bet savotiškai įdomus žaidimas ... Sudomino:



                      Big things have small beginnings


                      There is no such thing as a perfect, but that doesn't mean we can not try to achieve perfection ...

                      Comment

                      • Airiz
                        מיד





                        • 2004 01 09
                        • 1656

                        Autorius OpHiEll
                        Keistas žaidimas kur medžioji kažkieno atmintį arba ja perdarai, kitaip tariant knaisiuojasi po kitų žmonių gyvenimus ir sušiki juos dar labiau , arba išvis ištrini atmintį... Visiškai jokio privatumo nenorėčiau tokios ateities bet savotiškai įdomus žaidimas ... Sudomino:

                        Kažkuo priminė sena sena žaidimą apie kurį skaitęs KIBERZONOJE (:
                        Šiaip su KillerBee pašaudome Borderlands2, užsuku į Diablo]|[, nesuinstaliuotas RE6 laukia savo laiko.

                        Comment

                        • Augis24
                          AZ rėmėjas




                          • 2009 03 29
                          • 767

                          nezinau kur bepasireikst ir kieno pagalbos beprasyt, bet kadangi su games susije tai, tad bandysiu cia pasireikst, gal nebus istrintas postas.
                          Tai va.. Turiu warhammer (tikriausias visas dalis ir perejes esu irgi), comand and conquer irgi visas.. ir cia uzstringu.. nebezinau is kur gauti kazka panasaus i juos? as zinot kokiu modern strategy games? Butina butu nauju, o ne senuju.. Ir nereikia tu age of mythology, battleforge ar koki total war nesiulykit... Supreme commander irgi dar ant klaustuko kol kas.. Gal kas zinot dar kokiu? Panasiu bent jau i command and conquer?

                          Comment

                          • Aeval
                            Rašytojas


                            • 2009 01 12
                            • 256

                            Galbūt starcraft būtų panašu. Gali čia pabandyt paieškot http://www.pcgames.lt/zaidimai/1/25+-1+-1+-1+3.html

                            Comment

                            • Augis24
                              AZ rėmėjas




                              • 2009 03 29
                              • 767

                              dar kokiu...? Neblogu...

                              Comment

                              • Aeval
                                Rašytojas


                                • 2009 01 12
                                • 256

                                Mano kuklios žinios išseko, be to, nemanau, kad labai didelis tokių žaidimų pasirinkimas. Siūlau tau kreiptis į games.lt forumus - ten tikrai turėtų atsirasti galinčių ką pasiūlyt. Vis tik žaidimų mėgėjai renkas...

                                Comment

                                Working...