Kokius žaidimus žaidžiate? (Pakomentuokite)

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Toxiz
    Naujokas

    • 2009 10 25
    • 13

    Juokingas tu squallai, man dabar patiko sitas rebootintas dmc, tai reiskia kad as vaikas, codfagas ane? Tikrai neisivaizduoju koki tu cia savo skoni demonstruoji, kazkuo isivaizduoji ir jau nusileisk ant zemes neskraides padebesiais. Atsirado mat elitinis geimeris, aiskina kam skoni susidaryt, as tau gal paaiskinsiu, kad galva issitrintum, nes visu skirtingi skoniai. Pats atzaides kruvas zaidimu, bet niekam nepuolu i akis aiskindamas, apie skoni ir panasius dalykus. Sia tema uzteks foruma terst.
    Paskutinis pakeitimas nuo Toxiz; 2013-01-28, 13:27.

    Comment

    • Gvauz
      Naras
      • 2006 11 18
      • 271

      Autorius Renata
      Duh, pasirodo esu žioplesnė nei atrodau o.o pirmą žaidžiu, tiesiog kai su best friend kai rinkomės užplaukė kad žaisim antrą, duh. Reiku postą pataisyt >///>
      Apie Stalker'į girdėjus, kol kas man jis baugiai atrodo o.o"
      siūlyčiau labiau Bioshock nei STALKER, nes more action, specialios savybės, kažkiek panaši tematika, dar aišku Fallout siūlau. visi trys turi humoro ir savitą stilių, o STALKER tiesiog niūrus yra, bet irgi neblogas žaidimas

      Comment

      • Squalleh
        .MØNSOON.



        • 2009 01 12
        • 1892

        Toxiz, awww, kaip miela kada ant taves stumia kada neaprašai kažko konstruktyviai, o po to kai tai padarai - sako nusileisti nuo debesų ir pripažinti kitų skonį. Ne, tai taip neveikia. Visų pirma dabar - atrask man prašau kur aš tiksliai tave vadinu codfagu. Nes tu kažkaip ne į tema isižeidei iš to. Antra - mes neteršam forumo, nes šita gija yra apie tai, ką žaidžiame = žaidimus. O šiam forumui kaip tik trūksta geros diskusijos. Bet kaip matau ja kažkaip visi vengia.
        Na ir labai miela kad neturi nieko pasakyti apie tai, kodėl DmC toks geras - išskyrūs tai, kad jis tau patinka. Aš nekišu savo nuomonės niekur - aš tiesiog moku ja paaiškinti labiau nei "jeigu man patinka = žaidimas geras, o jūs visi išlepe". Tavo požiūris skamba dar labiau absurdiškai kai pats aiškiai sakai jog senuosius serijalo žaidimus nesi žaidęs.

        Autorius Gvauz
        visi trys turi humoro ir savitą stilių, o STALKER tiesiog niūrus yra, bet irgi neblogas žaidimas
        Atsiprašau, bet kur Bioshock'e buvo humoro? Aš perejau pirmą dalį tik ir kažkaip nelabai atsimenu ten kažko juokingo. Nebent sakydamas "visi trys" turėjai omeny S.T.A.L.K.E.R, Borderlands ir Fallout. Nesikabinu, nepagalvok - tiesiog idomu, ar praleidau kažka.

        Comment

        • Abalys
          Nope!

          • 2010 07 20
          • 1136

          Autorius Gvauz
          siūlyčiau labiau Bioshock nei STALKER, nes more action, specialios savybės, kažkiek panaši tematika,
          Ne visiem action yra svarbiausia. Man kaip tik STALKER susišaudymai (kūriuose tipiškiems action fanatikams truksta sprogimų bei kraujo) labiau patiko nei kokiam kitam žaidime, nes jie yra realistiški. Kartais tekdavo geras dešimt ar dvidešimt minučių prasedėti už priedangos norint iššaudyti banditų buveinę, o ir pačių ginklų atatranka kartais buna neprognozuojama (Clear Sky ypač... kažkam jaučiu ji išvis buvo mirtis šiame žaidime). Bet tai prideda kažkiek įdomumo - nesijauti kaip visagalis karo dievas (Call of duty...) nejaučiantis atatrankos. Deje... Bioshock net neprisiverčiau pabaigti dėl laisvės bei įvairovės trūkumo. Visos vietos man atrodė lygiai tokios pačios... Ko nepasakyčiau apie STALKER vien dėl to, kad jo veiksmas vyksta realioje vietoje (deja tik, kad ne 100% atkurtoje išskyrus Prypiat miestą ant Call Of Prypiat dalies bei pačią elektrinę ant Shadow Of Chernobyl). Pati zona alsuoja gyvybe. Tu gali stebėti kaip stalkeriai leidžiasi į artifaktų paieškas, kovoja tarpusavyje, miega, valgo, skaldo anekdotus...

          Iš tikro Bioshock net neverta lyginti su Stalker nes jie abu yra žiauriai skirtingi.
          Paskutinis pakeitimas nuo Abalys; 2013-01-28, 23:46.

          Comment

          • Gvauz
            Naras
            • 2006 11 18
            • 271

            Autorius Squall
            Atsiprašau, bet kur Bioshock'e buvo humoro? Aš perejau pirmą dalį tik ir kažkaip nelabai atsimenu ten kažko juokingo. Nebent sakydamas "visi trys" turėjai omeny S.T.A.L.K.E.R, Borderlands ir Fallout. Nesikabinu, nepagalvok - tiesiog idomu, ar praleidau kažka.
            Plasmids poveikių mini filmukai, išprotėję veikėjai, rapture reminder ir keletas kitų smulkmenų.

            Autorius Abalys
            Ne visiem action yra svarbiausia. Man kaip tik STALKER susišaudymai (kūriuose tipiškiems action fanatikams truksta sprogimų bei kraujo) labiau patiko nei kokiam kitam žaidime, nes jie yra realistiški. Kartais tekdavo geras dešimt ar dvidešimt minučių prasedėti už priedangos norint iššaudyti banditų buveinę, o ir pačių ginklų atatranka kartais buna neprognozuojama (Clear Sky ypač... kažkam jaučiu ji išvis buvo mirtis šiame žaidime). Bet tai prideda kažkiek įdomumo - nesijauti kaip visagalis karo dievas (Call of duty...) nejaučiantis atatrankos. Deje... Bioshock net neprisiverčiau pabaigti dėl laisvės bei įvairovės trūkumo. Visos vietos man atrodė lygiai tokios pačios... Ko nepasakyčiau apie STALKER vien dėl to, kad jo veiksmas vyksta realioje vietoje (deja tik, kad ne 100% atkurtoje išskyrus Prypiat miestą ant Call Of Prypiat dalies bei pačią elektrinę ant Shadow Of Chernobyl). Pati zona alsuoja gyvybe. Tu gali stebėti kaip stalkeriai leidžiasi į artifaktų paieškas, kovoja tarpusavyje, miega, valgo, skaldo anekdotus...

            Iš tikro Bioshock net neverta lyginti su Stalker nes jie abu yra žiauriai skirtingi.
            tai aš ir nelyginu STALKER su Bioshock, aš Bioshock ir Borderlands labiau panašumus aiškinau. Man dėl to rialistiškumo Stalker ne ant tiek patiko kiek Bioshock, nes man patinka kai žaidimuose yra įdėta daugiau fantazijos nei atkurti žemėlapiai ar panašiai.

            Comment

            • Miesto_Druidas
              the journeyman



              • 2010 08 17
              • 1515

              Autorius Gvauz
              siūlyčiau labiau Bioshock nei STALKER, nes more action, specialios savybės, kažkiek panaši tematika, dar aišku Fallout siūlau. visi trys turi humoro ir savitą stilių, o STALKER tiesiog niūrus yra, bet irgi neblogas žaidimas
              Jūs taip atsargiau Bioshock siūlykit merginai (Renatai), nekiekvienai gali patikt, kai už kampo nenutuoksi kada išlįs išprotėjęs Rapture gyventojas. Nesakau kad jis baisus, apskritai ten to siaubo gal tik atskiri pavieniai elementai, bet vistiek. O Borderlands labai reiklus kompo resursams ?, bandžiau Metro, kai jį dalino nemokamai, bet jau ten vos vos ant ribos galėjau pažaist su savo laptopu - žaisti galima, bet strigimas veiksmu mėgautis jau nebeleido. Tiek įdomu, kaip veiktų Borderlands ir S.T.A.L.K.E.R (kad jis ir senesnis, bet irgi girdėjau kad reiklokas), nes abu tikrai norisi pamėgint.

              Comment

              • Renata
                Meanie


                • 2008 05 25
                • 715

                Autorius Miesto_Druidas
                Jūs taip atsargiau Bioshock siūlykit merginai (Renatai), nekiekvienai gali patikt, kai už kampo nenutuoksi kada išlįs išprotėjęs Rapture gyventojas. Nesakau kad jis baisus, apskritai ten to siaubo gal tik atskiri pavieniai elementai, bet vistiek. O Borderlands labai reiklus kompo resursams ?, bandžiau Metro, kai jį dalino nemokamai, bet jau ten vos vos ant ribos galėjau pažaist su savo laptopu - žaisti galima, bet strigimas veiksmu mėgautis jau nebeleido. Tiek įdomu, kaip veiktų Borderlands ir S.T.A.L.K.E.R (kad jis ir senesnis, bet irgi girdėjau kad reiklokas), nes abu tikrai norisi pamėgint.
                Nieko tokio o.o Bioshock visai įdomiai atrodo, psicheliai iš už kampo kiek pažįstami po Alisos, bet Alisa su šituo palyginus gėlytės, mano manymu o.o Aše Borderlands ant lop top'o žaidžiu, manasis vos pavilko, bet kai sumažinau rezoliuciją ėmė gerai veikti O.o Šiaip draugo dėžutė senesnė nei mano, bet pas jį viskas ant high nustatyta ir gerai veikia o.o
                AnimeList // Last.fm // DeviantArt

                Comment

                • Miesto_Druidas
                  the journeyman



                  • 2010 08 17
                  • 1515

                  Autorius Renata
                  Nieko tokio o.o Bioshock visai įdomiai atrodo, psicheliai iš už kampo kiek pažįstami po Alisos, bet Alisa su šituo palyginus gėlytės, mano manymu o.o Aše Borderlands ant lop top'o žaidžiu, manasis vos pavilko, bet kai sumažinau rezoliuciją ėmė gerai veikti O.o Šiaip draugo dėžutė senesnė nei mano, bet pas jį viskas ant high nustatyta ir gerai veikia o.o
                  Alice: Madness Returns turi omeny? Nelabai sulyginami žaidimai, savotiškai puikūs ir kažkiek baugūs abu. Šiaip Bioshock aš siūlau žaisti dėl atmosferos, tamsus, niūrus povandeninis miestas, apgriautas ir nuniokotas išprotėjusių miesto gyventojų, išskirtinės tų metų ideologijos idėjos. Gameplay man ten buvo antroj vietoj (šaudyklė, su šiokiais tokiais silpnais RPG elementais). Siūlau turėt omeny.

                  Comment

                  • Renata
                    Meanie


                    • 2008 05 25
                    • 715

                    Autorius Miesto_Druidas
                    Alice: Madness Returns turi omeny? Nelabai sulyginami žaidimai, savotiškai puikūs ir kažkiek baugūs abu. Šiaip Bioshock aš siūlau žaisti dėl atmosferos, tamsus, niūrus povandeninis miestas, apgriautas ir nuniokotas išprotėjusių miesto gyventojų, išskirtinės tų metų ideologijos idėjos. Gameplay man ten buvo antroj vietoj (šaudyklė, su šiokiais tokiais silpnais RPG elementais). Siūlau turėt omeny.
                    Pirmą dalį, American Mc'Gees Alice, o Madness Returns visai baugus nebuvo o.o Oke, turėsiu omeny o.o
                    AnimeList // Last.fm // DeviantArt

                    Comment

                    • Squalleh
                      .MØNSOON.



                      • 2009 01 12
                      • 1892

                      Miesto_Druidas
                      Borderlands nedaug reikalauja. Svarbiausia sumažinti turputi rezoliucija ir (!) išjungti šešėlius. Vizualiai žaidimas beveik nieko nepraranda (vis vien atrodo puikiai) o veikt daug geriau pradeda.

                      Comment

                      • slicKrox
                        Catching some Zzzzs...




                        • 2012 08 01
                        • 2161


                        Kentucky Route Zero - Indie games best: audio, art, story (IDF awards). Nedidelė staigmena šis nuotykių žaidimas. Pakerėjo savitas žaidimo stilius, atmosfera, mistika, garso takelis, vizualus dizainas. Pasakojimas apie tai kaip mūsų personažas veža siuntinį, tačiau visiškai pasiklydo ir ieškodamas tinkamo kelio iš vietinių žmonių sužino paslaptingą maršrutą, pavadinimu Route Zero. Taip paslaptingi nuotykiai ir prasidėjo, kai mūsų personažas pradeda ieškoti kelio. Gaila tik jog nėra įgarsinimo, tačiau galbūt tai specialiai, kas suteikia savitą atmosferą, nes labai išryškinami visi pašaliniai ir mistiniai garsai. Ką gi, be galo laukiu kitos dalies: "Kentucky Route Zero: Act II". Rekomenduoju visiems nuotykių žaidėjams ir tiems kas ieško kažko naujo.
                        Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2013-01-29, 17:04.

                        Comment

                        • spoonium
                          Naujokas
                          • 2011 07 23
                          • 19

                          šiuo metu pagrindiniai žaidžiami žaidimai yra: Far cry 3-gana neblogas, šaudymo, nuotykių.
                          Halo 4-Šaudymo, viskas vyksta kosmose, įvairios galaktikos.
                          Forza Horizon-lenktynės, turbūt miegiamiausios lenktynės iš visų, kiek tik esu žaidus.
                          My anime list- http://myanimelist.net/animelist/spookymonster

                          Comment

                          • Squalleh
                            .MØNSOON.



                            • 2009 01 12
                            • 1892

                            Rodos apie šitus narkotikus dar nerašiau čia, tai štai. Draugė supažino mane su MOBA žanru, o tiksliau su League of Legends ir DOTA2. Ir pagaliau galiu pasakyti kad radau savo online nuodus.





                            Abu žaidimai kartu ir labai panašūs ir kartu labai skirtingi. Apie gameplay nerašysiu, nes tada čia užtruks ilgam. Pasakysiu tik apie skirtumus ir kas man patinka kur.

                            Visų pirma - LoL yra labai draugiškas naujokams. Įsijungus žaidimą iškart siuloma pažaisti gerai sukonstruotus tutorial'us, paaiškinta (bent kaip nors) kovos sistema ir kiti baziniai dalykai. Toliau - žaidimas labai aiškus. Ta prasme, kad, UI labai gerai pristatytas, žemėlapyje matosi kas ir kur vyksta, visi fragai aiškai skelbiami. Grafika labai ryški bet kartu ir aiški. Niekad nesupainiosi creep'us su kitais žaidėjais, viskas spalvota ir gražu. Dizainas - čia tikrai jau skonio reikalas, bet man LoL atrodo maloniau, nes man veikėjo išvaizda yra svarbi (čia jau mano tarakonai).
                            Iš gameplay pusės vat įvairumo nedaug. Yra aišku Dominion ir Twisted Treeline (3x3) map'ai, bet vis vien - komanda su didžiausiu exp kiekiu dažniausiai laimi. Bet tikriausiai didžiausias žaidimo minusas - pirkiniai. Jezau, kaip aš to nemėgstu. Norint išbandyti koki nors veikėją reikia ji nusipirkti, arba laukti kol jis bus nemokamas savaitei. Tai yra kvailu ir beveik pilnai žudo norą eksperementuoti.
                            Na ir galiausiai mano pasirinkimai:

                            Attack Damage Carry - Kog'Maw "TUM-TURUM-TUM-TUM-DUM-TUM-TUM-TUM-DUM-TURUM-TUM-TUUUUM!!"
                            Spoileris:


                            Ability Power Carry - Morgana "We'll make them pay."
                            Spoileris:


                            Support - Sona "Friosa, Friosa~"
                            Spoileris:


                            Tank/Jungler - Nautilus "Beware the depths..."
                            Spoileris:


                            Tank - Leona "Don't stare at me too long."
                            Spoileris:


                            Jungler - Elise "I hear a man likes a lady.. with legs~"
                            Spoileris:








                            Į DOTA2 atėjau pakankamai neseniai ir turiu daug mažiau patirties su ja, negu su LoL. Bet kiek pastebėjau neseniai - ji man irgi pradeda labai patikti. Bet yra ir trukumų.

                            Visų pirma - DOTA2 nekenčia naujokus. Ji nieko nepaaiškina, tad norint pradėti žaisti reikia arba skaityti tutorialus internete, arba ateiti iškart su tuo, kas moka žaisti. UI žaidime labai nepatogus - fragai vietoj patogaus rodymo ir skelbimo kaip LoLe yra rašomi žemesniame kairės šone. Kovos metu tai nėra labai patogu. Daiktai parduotuveje nėra paskirti pagal parametrus kuriuos jie padidina, o pagal kažkokius kitus, kuriuos aš tiesiog tikriausiai nesuprantu. Grafika čia realesne negu LoL, bet ateinantys iš ten žaidėjai turės priprasti, nes kartais galima supainioti kitus žaidėjus su creep'ais, žemėlapyje ženkliukai yra labai maži ir dažniausiai atpažinti juos sunku.
                            Kur DOTA2 aiškiai laimi - tai yra veikėjų pasirinkime (iškart galima paimt betkoki ir praktikuotis) ir gameplay. Čia galima daryti daug visokių dalykų, kurie padės laimėti žaidima ar iškart organizuoti daug fragų.

                            Nežaidžiu ilgai, bet kol kas favoritai yra šitie:

                            Carry / Nuker - Luna "Aww, you're not even going to beg?"
                            Spoileris:


                            Assassin / Nuker - Queen of Pain "A love bite~"
                            Spoileris:


                            Tank - Tidehunter "You swim against the tide!"
                            Spoileris:


                            Support/Disabler - Vengeful Spirit "Revenge - is a dish best served.. now!"
                            Spoileris:





                            Būtų faina pažaist su kuom nors iš AZ~

                            Comment

                            • Absurdëh
                              AZ Fairy


                              • 2011 03 21
                              • 524

                              labai LABAI gražūs concept art'ai, dėkui ir sudomino.
                              ps:. tikėjau pamatyt sumaitotą DmC aprašymą, vakar kaip tik pabaigiau ir jau spėjau ištrint lauk. ("jackpot" !?! :V)
                              Paskutinis pakeitimas nuo Absurdëh; 2013-01-30, 09:45.
                              d9 || amvorg || amvazar'17

                              Comment

                              • Draconica

                                Žaidžiami - Forsaken World. MMO. Asmeniškai geriausias iš kurių online žaidimų mėginau. Lengvai perspjovė ir Cabal ir Rohan, bei daugelį kitų įskaitant ir Aion.
                                The Witcher. Pirma dalis. Gal ir nieko, grafika graži, tik erzina pokalbių sistema ir meditacija (kurios buvimą namatau reikalingu aspektu).
                                Na ir žinoma, mano meilę senai pelnęs Heroes Of Might And Magic V - Tribes of the East. Grafika atrodo puikiai (nors VI daliai neprilygsta) ir trys karių lygiai padaro šį žaidimą įdomesnį, nei pagrindinė versija.

                                Comment

                                Working...