Kokius žaidimus žaidžiate? (Pakomentuokite)

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Pikamuke
    Naujokas
    • 2009 05 17
    • 0

    darkeden japan..jau netoli 3 metu kajp zaidziu..grejciausiai ne del pacio zaidimo bet del ji zaidzianciu zmoniu ^

    Comment

    • IbuDreamer
      ラブラブアッタク o(>__<)o

      • 2009 02 16
      • 69

      Vampire - The Masquerade Bloodlines - jau tapo vienu mėgstamiausių mano žaidimų, senokai taip buvo,
      kad paromis neatsitraukčiau ir jau nežinau kiek kartų peržaidžiu jį.
      Rekomenduočiau action RPG megėjams ir netik. Man jis šiek tiek priminė GTA,
      kadangi gali gan laisvai judėti mieste, tik aišku automobilių vairuot negalima xDD

      Comment

      • IVXXX
        Let's do a barrel roll!
        • 2008 03 07
        • 8

        Fatal Frame (PS2), survival-horror tipo zaidimas, kuriame vietoj ginklu naudoji sena fotoaparata. Ne kaip kokiame RE4, sitame zaidime galima ir issigast.

        I want to go on a date! We'll play MMORPGs all night long! And then I want you to confess your love to me by saying 'let's grind together, baby!

        Comment

        • Stash
          Are you sure?..

          • 2008 01 05
          • 32

          Siuo metu daugiausiai laiko praleidziu prie siu zaidimu:
          Kirby Super Star Ultra ant DS. Gan smagus ir paprastas zaidimukas. Nuostabus adventure platformeris, kuriame yra ir truputi galvosukiu. Jau spejau pereit ir Kirby Squeak Squad, kuris truputi labiau patiko, bet ant sito patiko tuo, kad gali turet kompanijona.
          Spoileris:


          Final Fantasy Tactics and PS1. Zanru issiskiriantis FF, bet ne ka prastesnis uz kitus francizes zaidimus. Patiko Job system, kuris pasiulo nemazai job'u.
          Spoileris:


          Ir Final Fantasy IV and DS. Final Fantasy what can I say. Tiesa pasakius, pirma karta susiduriau su senesne FF dalimi. Galiu pasakyt, kad vietomis galbut truputi nuobodokas, bet tikrai nera prastas. Puikiai jauciasi FF atmosfera, nes zaidime yra visko, kas ir padaro ji FF, bei dominuoja kristalai, kurie buvo svarbus senesnese dalyse. Nelabai radau sau megstamo veikejo sitoje dalyje, bet nieko tokio, vistiek smagu lost.
          Spoileris:

          Comment

          • angellus
            tinginys

            • 2007 01 17
            • 228

            žaidimas apie tai kaip atsiranda tokie žmonės kaip Niko Bellic iš GTA IV:

            Comment

            • aKi
              Ruduo.

              • 2007 10 24
              • 289

              Autorius IbuDreamer
              Vampire - The Masquerade Bloodlines - jau tapo vienu mėgstamiausių mano žaidimų, senokai taip buvo,
              kad paromis neatsitraukčiau ir jau nežinau kiek kartų peržaidžiu jį.
              Rekomenduočiau action RPG megėjams ir netik. Man jis šiek tiek priminė GTA,
              kadangi gali gan laisvai judėti mieste, tik aišku automobilių vairuot negalima xDD
              Rekomenduoju pažaist ir VTMB pirmtaką - Vampire the Masquerade: Redemption.Vienas geriausių mano žaistų RPG. Aišku, dabar grafika nebeblizga, bet manau dar yra žmonių, kuriems tai nerūpi.

              PS. Pats kolkas pasikabinęs ant Team Fortress 2. Visada mėgau Valve stuffą.

              Comment

              • IVXXX
                Let's do a barrel roll!
                • 2008 03 07
                • 8

                OK, jei domina CIA galit parsisiusti Remember11 -the age of infinity- eng patch'a.

                Vertimas nepilnas... Isversta:
                Prologas - pilnai
                Kokoro Chapter - pilnai 1-4 diena, dalinai 5-7 diena. Grubiai imant pirmos 4 dienos sudaro ~75-80% viso chapterio.
                Satoru Chapter - pilnai 1 diena ir 2 dienos pradzia, visa kita neisversta.
                I want to go on a date! We'll play MMORPGs all night long! And then I want you to confess your love to me by saying 'let's grind together, baby!

                Comment

                • Derogatory`
                  Loki'd


                  • 2007 10 06
                  • 350

                  Paskutiniu metu žaidžiu Resident Evil 4. Tiksliau pradėjau žaisti.
                  Tai viskas man kol kas patinka. Ir siužetas vis įdomesnis darosi... ;> Na, ir per daug nepereinamų vietų nėra. Tas visai gerai, bet yra vietų kur pasistengti reikia, tad smagu.

                  Comment

                  • Airiz
                    מיד





                    • 2004 01 09
                    • 1656

                    RE seriją sugadino ties 3ąją dalimi..4ta žaidžiau, bet jau nekėlė man jisai žavesio. Zombių kaimas, kažkokie sektantai/mutantai, ispanų kalba...
                    Iš technogeninio trilerio žaidimas pavirto į kažkokį nusivažiavimą į lankas...
                    bet čia tik mano nuomonė

                    Comment

                    • Calyx Deuced
                      Narys

                      • 2006 12 06
                      • 96

                      Autorius IVXXX
                      Fatal Frame (PS2), survival-horror tipo zaidimas, kuriame vietoj ginklu naudoji sena fotoaparata. Ne kaip kokiame RE4, sitame zaidime galima ir issigast.

                      Va čia tai žaidimas! Šita serija dievinu, man best horror, net kiek sad, geriausia man 3čia dalis, na 4ta jau kitu kurta, kiti produseriai, ir ant wii, ir vargu ar bus eng, tai sugadino jie, bet 1-3 yra nerealios, dar ir daba pereinu iš naujo kartais.

                      Comment

                      • FlameHaze
                        The end of everything


                        • 2009 05 05
                        • 89

                        Guild wars vienintelis mmo kuris man patinka ir neatsibodo is bandytu, kuriu yra nemazai.. dar moku uz everquest2 bet zaidziu labai retai.. :/
                        siaip kartais pazaidizu kazka is totalwar serijos viena is geriausiu strategiju IMHO, arba jei yra su kuo (nes pries ai neidomu) finghting game fatal/fake, hinokakera ir pan. zinoma kalnai visual noveliu... labiausiai patikusios Yume miru kusuri, Kana imouto, Fate/stay night, divi dead.
                        siaip esu senu rpg tokiu kaip baldur's gate, Planescape torment megejas.. bei labai nemegstu diablo
                        Paskutinis pakeitimas nuo FlameHaze; 2009-06-04, 20:50.
                        I am the bone of my sword. Steel is my body and fire is my blood. I have created over a thousand blades. Unknown to death. Nor known to life. Have withstood pain to create many weapons. Yet, those hands will never hold anything. So as I pray, unlimited blade works.

                        Comment

                        • Derogatory`
                          Loki'd


                          • 2007 10 06
                          • 350

                          Autorius Airiz
                          RE seriją sugadino ties 3ąją dalimi..4ta žaidžiau, bet jau nekėlė man jisai žavesio. Zombių kaimas, kažkokie sektantai/mutantai, ispanų kalba...
                          Iš technogeninio trilerio žaidimas pavirto į kažkokį nusivažiavimą į lankas...
                          bet čia tik mano nuomonė
                          Na, aš apie kitas dalis mažai težinau. Užsikabinau pažiūrėjusi Biohazard: Degeneration. : ) Tai nusprendžiau sužinoti kas iki tol vyko.

                          Comment

                          • despair
                            bud sweat and beers...

                            • 2007 06 01
                            • 168

                            Autorius Airiz
                            RE seriją sugadino ties 3ąją dalimi..4ta žaidžiau, bet jau nekėlė man jisai žavesio. Zombių kaimas, kažkokie sektantai/mutantai, ispanų kalba...
                            Iš technogeninio trilerio žaidimas pavirto į kažkokį nusivažiavimą į lankas...
                            bet čia tik mano nuomonė
                            Kas gi blogai su 3 re dalimi? Mano manymu viskas idealu, graziai uzbaigta Racoon City pabaiga. Gal tik tiek nepatiko jog galejai gamintis kulkas, siek tiek sugadina ta survivor jausma. Del 4 re visiskai sutinku. Nieko gero ten nera. Ten net ne resident evil zaidimas, o kazkoks action game. Dingo visos mysles, galvosukiai. Is failu taip pat beveik jokios naudos. Zaidziau vien is principo, taciau man patiko zaidimo bosai, ypac Verdugo. Belieka tik laukti Resident evil 2 remake.

                            To Derogatory
                            Jaigu nori suzinoti kas ivyko iki Degeneration tai net nezaisk to Re4 jis nieko nepasakys. Geriausia butu zaisti Resident evil 2. Tik neeisigask tai gan senas zaidimas, taciau pats idomiausias mano nuomone. Tenai ir prasideda Leon ir Claire draugyste.
                            Paskutinis pakeitimas nuo despair; 2009-06-04, 21:18.

                            Comment

                            • IVXXX
                              Let's do a barrel roll!
                              • 2008 03 07
                              • 8

                              Isleistas pilnas 4ep'o Umineko eng patch'as. Siustis is cia
                              Paskutinis pakeitimas nuo IVXXX; 2009-06-07, 13:24.
                              I want to go on a date! We'll play MMORPGs all night long! And then I want you to confess your love to me by saying 'let's grind together, baby!

                              Comment

                              • angellus
                                tinginys

                                • 2007 01 17
                                • 228

                                šitas vietom sunkokas, nes valdymas biški nepatogus, bet šiaip-fun

                                Comment

                                Working...