Kokius žaidimus žaidžiate? (Pakomentuokite)

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Airiz
    מיד





    • 2004 01 09
    • 1656

    Autorius Augis24
    nezinau kur bepasireikst ir kieno pagalbos beprasyt, bet kadangi su games susije tai, tad bandysiu cia pasireikst, gal nebus istrintas postas.
    Tai va.. Turiu warhammer (tikriausias visas dalis ir perejes esu irgi), comand and conquer irgi visas.. ir cia uzstringu.. nebezinau is kur gauti kazka panasaus i juos? as zinot kokiu modern strategy games? Butina butu nauju, o ne senuju.. Ir nereikia tu age of mythology, battleforge ar koki total war nesiulykit... Supreme commander irgi dar ant klaustuko kol kas.. Gal kas zinot dar kokiu? Panasiu bent jau i command and conquer?
    RTS era mano manymų pasibaigė ties STARCRAFT, naujų žaidimų nelabai kas leidžia, gali bandyti žaisti paskutinius C&C serijos žaidimus (jei neturi), ten berods žadėjo kažkokius tesinius, nesigylinau. Gali žaisti Dune serija, koks skirtumas kad žaidimai seni, tai žanras kurio ieškai. Cossacks - galima sedėti prie jo ilgai ir nuobodžiai.
    Žaidžiau kadaise Atario ACT OF WAR: DIRECT ACTION, tai RTS su RPG elementais, žaidimas turi pora DLC. Pabandyk, gal patiks, žaidimas nėra nei nuobodus nei įtin lengvas.

    p.s. pasidairyk paskutinės Civilizacijos, jai gal metai ar du.
    Paskutinis pakeitimas nuo Airiz; 2013-05-27, 09:57.

    Comment

    • Squalleh
      .MØNSOON.



      • 2009 01 12
      • 1892

      FINAL FANTASY XII: International Zodiac Job System


      Pagaliau su nauju kompu galiu normaliai žaisti per PS2 emuliatoriu. Ir turiu pasakyti, jog apibėgus originalia FFXII ant 100%, šita versija vistiek jaučiasi kaip kitas žaidimas. Yra veikėjų klasės, yra balansas, yra naujų monstrų, yra vėl tas jausmas "kaip pirma karta" ir tai yra nuostabu.




      Deus Ex: Human Revolution


      Taipogi, labai seniai norėjau pažaist ir dabar mėgausiuos. Patinka absoliučiai viskas kol kas - ir stealth, ir kovos sistema, ir dizainas, ir siužetas. Tikiuosi toks pat lygis išliks iki pat galo.




      Hitman: Absolution


      Pagaliau pradėjau ir šita serija. Visi sakė pradėt nuo Blood Money, bet tiek to, tegul Absolution buna pirmas. Dėl siužeto negaliu nieko pasakyti, bet labai patinka kiekvieno kontrakto ivairumas, ant kiek žaidimas leidžia būti, taip sakant, kūrybingam savo darbe.

      Comment

      • Light
        Rimtas forumo narys

        • 2007 03 31
        • 161

        Kingsroad- Facebooke galima žaisti nemokai. Klasikinis RPG grafika aišku ne Diablo 3, bet akies nerežia. Muši mobus deliojiesi itemus, gaila, kad žaidimas dar beta stadijoj tai ir bugų pasitaiko ir vietom keistai sunkus ir nesubalansuotas atrodo. Bet šiaip neturint ką veikti visai smagu pasikapoti.

        Comment

        • Sagara
          Ferrum Aeternum.

          • 2009 07 20
          • 78

          Kadangi laisvo laiko atsidaro tai nesenai pabaigiau:
          Dishonored. Geras story ir gameplay gana geras, nebent sumastai kaip aš daryt ghost/0 kills run'ą. Stiprus žaidimas.
          DmC. Meh, mixed feelings about this one. Trečio nepramušė, o ir tas naujas Dantė nlb patiko, bet kitoj rankoj lyg viskas ir švariau atrodo ir bandė kažkį story įsukt.
          Starcraft: Heart of The Swarm. Singleplayer - story rimtesnis nei WoL, bet buvo biški retcon su zerg'ais. Užtat misijos vos ne kaip rehashint'os jautės. O multiplayer kaip visad - top notch. Stengiuos bent kartą į dieną paladder'int.

          Ir aišku lošiu senus gerus geimus kaip Golden Axe, Ninja Gaiden ar Streets of Rage ant emuliatorių

          Comment

          • Airiz
            מיד





            • 2004 01 09
            • 1656

            Pasinaudojus Steam akcija perėjau MaxPayne3(pamenu ažiotažą pirmajai daliai pasirodžius ir kaip žiauriai mano pirmas pc jo nevilko)
            Torchlight II (kai kas vadina jį DIABLO ]|[ žudikų, bet jisai mano atžvilgių yra tiesiog gerą alternatyvą)
            Medal Of Honor Warfighter ( Frostbyte2 variklio deka šiek tiek pranoksta COD seriją su jos modifikuotų Q3 varikliukų, bet trūksta epinių momentų kas priduoda jam labiau tikroviškumo)
            GTA: Vice City ( ką čia pasakyti...kart nuo karto pasileidus važinėju gatvėmis ir nostalginu besiklausant radijaus)
            TERA ( gražu, spalvos žaižaruoja, bet just for lulz kadangi atsiminiau kad ją padarė nemokama, 41 lvl ir nežinau ką dar ten galima veikti. L][ vistiek arčiau širdies)

            Comment

            • Ruonis
              Heresies,why not?


              • 2013 07 19
              • 93

              Most recent būtų Borderlans 2, lėtai, bet užtikrintai steam'e kapsi valandos, nes žaidimas daug mąstymo nereikalauja, o ir rudeninis dlc artėja.
              Dar būna užeina palošt gryną ARMA II: Combined Operations, o ne modus.
              Vienas tikrai keistas, SpinTires, offroad simulator, žaidimas dar vis kuriamas, bet jau gaves neblogą kickstarterį ir kiekvieną mėnesį įkelia naują demo su menesio progresu. Kaip ir nieko ten nėra veikt, bet kokia valanda pralekia staigiai, tiesiog važinėjant, klimstant, bandant pravažumą su all wheels drive ir diff lock.
              Ir labai traukia grįžti prie Lineage 2, tiek vaikystės jam atiduota, todėl spaudžia stipri nostalgija, bet kažkodėl jaučiu, kad jeigu pradėsiu, pasigailėsiu, nes vėl pradingsiu iš visuomenės gretų.
              Yeah, I probably got a couple of screws up in my head loose.

              Comment

              • CemyCemy
                Rimtas forumo narys


                • 2009 06 25
                • 141

                Kol kas esu ištikima DmC gerbėja(visų dalių ir anime taip pat). Dievinu pačią istoriją ir tai kaip padarytas žaidimas, tikriausiai labiausiai žiūriu į šį žaidimą iš meninės pusės (ginklų, veikėjų ir aplinkos detalės ir išvaizda) 5 dalis gal būt labiausiai patiko dėl grafikos, labai gerbiu ir dievinu žaidimus su tikrai gera grafika

                Comment

                • Squalleh
                  .MØNSOON.



                  • 2009 01 12
                  • 1892

                  Kodėl DmC: DmC visi vadina DMC5?

                  Comment

                  • CemyCemy
                    Rimtas forumo narys


                    • 2009 06 25
                    • 141

                    Nes tai penkta kaip ir dalis? O.o

                    Comment

                    • Abalys
                      Nope!

                      • 2010 07 20
                      • 1136

                      Autorius CemyCemy
                      Nes tai penkta kaip ir dalis? O.o
                      Pabūdinai žvėrį... Sėkmės!

                      Comment

                      • mixas5
                        Narys
                        • 2012 01 30
                        • 39

                        Žaidžiu OSU! ir kartais league of legends

                        Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                        Comment

                        • CemyCemy
                          Rimtas forumo narys


                          • 2009 06 25
                          • 141

                          Autorius Abalys
                          Pabūdinai žvėrį... Sėkmės!
                          Kodėl? Aš tik spėju, nes jei Squall žino geriau lai paaiškina ir tada visi vadins DmC teisingai

                          Comment

                          • Airiz
                            מיד





                            • 2004 01 09
                            • 1656

                            Autorius Ruonis
                            Vienas tikrai keistas, SpinTires, offroad simulator, žaidimas dar vis kuriamas, bet jau gaves neblogą kickstarterį ir kiekvieną mėnesį įkelia naują demo su menesio progresu. Kaip ir nieko ten nėra veikt, bet kokia valanda pralekia staigiai, tiesiog važinėjant, klimstant, bandant pravažumą su all wheels drive ir diff lock.
                            Spintires nėra jau toks keistas, kaip įgarsinai tai yra OffRoad simuliatorius, kūrėjai žadėjo visokių užduočių, skirtingu aplinku ir pan., pasivažinėti su raketinių kompleksų vilkikų žaidime dar neteko, jei vis dėlto išleis gal ir nupirkčiau.

                            Comment

                            • Ruonis
                              Heresies,why not?


                              • 2013 07 19
                              • 93

                              Autorius Airiz
                              Spintires nėra jau toks keistas, kaip įgarsinai tai yra OffRoad simuliatorius, kūrėjai žadėjo visokių užduočių, skirtingu aplinku ir pan., pasivažinėti su raketinių kompleksų vilkikų žaidime dar neteko, jei vis dėlto išleis gal ir nupirkčiau.
                              Sorry, I worded it poorly. Aš rašydamas keistas, galvoje turėjau, mano žaidimų repetuare, nes kaip matai, pas mane fps, mmorpg. Tačiau turiu prisipažinti, kelias dienas jau pažaidžiu ir Spintires yra žaidimas, kurio man rodos reikėjo visus metus, kuriuos turėjau kompiuterį. Žaidžiant jį, atsiranda kažkokia vaikiška laimė, net nežinau, kaip paaiškint
                              Yeah, I probably got a couple of screws up in my head loose.

                              Comment

                              • Squalleh
                                .MØNSOON.



                                • 2009 01 12
                                • 1892

                                Autorius CemyCemy
                                Kodėl?
                                Ai, buvo čia šiek tiek ginčų su entuziastais.
                                Autorius CemyCemy
                                Aš tik spėju, nes jei Squall žino geriau lai paaiškina ir tada visi vadins DmC teisingai
                                Nu nes tai nėra penkta dalis. Jis yra DmC: Devil may Cry. Jame kiti veikėjai, kita koncepcija, viskas kitokia. Tai yra reboot kaip minimum. Tik kam buvo vadinti ji būtent DmC: DmC aš iki šiol negaliu suprast.

                                Comment

                                Working...