Kokius žaidimus žaidžiate? (Pakomentuokite)

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Squalleh
    .MØNSOON.



    • 2009 01 12
    • 1892

    Man gėda kad mėgstamiausia žaidimų kompanija taip nusivažiuoja su kiekvienu leidimu.

    Comment

    • Gvauz
      Naras
      • 2006 11 18
      • 271

      Autorius Squall
      Man gėda kad mėgstamiausia žaidimų kompanija taip nusivažiuoja su kiekvienu leidimu.
      čia kokia?

      Comment

      • Squalleh
        .MØNSOON.



        • 2009 01 12
        • 1892

        Gvauz
        Square-Enix.

        Taipogi, pas mane dabar Final Fantasy XI -Online-


        Žaidžiu jau beveik 2 mėnesius. Po FFXIV, šita dalis nelabai patogi - yra problemų su UI ir šiaip su balansu. Bet jeigu surasti gera kompanija žmonių, žinančių ką jie daro tai žaidžiasi visai smagiai. Ką aš ir darau~

        Comment

        • Viktoras
          Rimtas forumo narys


          • 2008 03 17
          • 190

          O aš neseniai išbandžiau PS2 emuliatorių dėl Ar Tonelico 2 jrpg - ir viskas puikiai veikia. pats geimas toks... nežinau visos jrpg visumos, bet ten pilna specifinio, kartais paremto inuuendo humoro, ne visiskai pervertiško, bet jei gerai pagalvoji kokios asociacijos kyla dėl tam tikrų veiksmų ir posakių, tai... Šiaip toks biški crazy ir pašėlęs geimas - užtat jo garso takelis ir spec dainos (turiu visų dalių visus ost) yra tiesiog dieviški. Jei mažų mergaičių armija jūsų negąsdina (nors čia ne Touhou, tad nebijokit) ir turit gerus mygtukų spaudimo reflesksus (o jų reikia ir aš tik įpusėju mokytis :P ), tai AT2 yra labai dinamiškas, labai įtraukiantis ir užkrečiantis geimas. Pilno aprašymo nepateiksiu - intike rasit pakankamai. :P

          Comment

          • Squalleh
            .MØNSOON.



            • 2009 01 12
            • 1892

            airidas20th, jeigu nori gero TRPG, tai toliau Tactics Ogre: Let Us Cling Together gali neieškoti, nes geriau tiesiog nerasi.

            MUST BUY: Persona 3 PSN versija
            Ten paprasta P3, P3:FES ar P3P?

            Pats žaidžiu po turputi:

            Final Fantasy Tactics A2: Grimoire of the Rift



            Tikrai geresnis už Final Fantasy Tactics Advance, bet aišku iki pat pirmos dalies nedatempia. Labai malonina akį tai, kad daug visokių idomybių paeme iš FFXII, kaip iš gameplay pusės, taip ir iš dizaino, vertimo ir t.t.
            Bendrai paemus - žaidimas.. neblogas.


            Syberia



            Tikrai nesu quest'ų megėjas, bet šitas.. labai jau kabina. Malonus akim, ausim ir tiesiog labai prieinamas. Kas tikrai nustebino, kad žaidimas turi labai gerą įgarsinimą (žaidžiu anglų kalba) - beveik mūsų laikų lygio. Kaip 2002-iems metams, tai aktoriai labai gerai ir laisvai jaučiasi savo vaidmenuose.
            Galvosūkiai negalėčiau pasakyti kad sunkūs (tikrai ne Myst lygio), bet pagalvoti vis dėlto priverčia, kas yra labai gerai.


            Half Minute Hero: Super Mega Neo Climax Ultimate Boy



            Jezau, seniai taip nesidžiaugiau, kai pamačiau kad šita perlą išleido Steam'e. Įsimylėjau į HMH dar ant PSP, ir nepasigailėjau pinigų jam antrą kartą. Nuostabus, kupinas gero humoro ir tiesiog idomus žaidimas. Steam versija taipogi turi geresne grafiką, achievement'us ir juokingą kainą. Praleisti tiesiog negalima.

            Comment

            • Gvauz
              Naras
              • 2006 11 18
              • 271

              Star Wars the Old Republic prieš kokias dvi savaites tapo free-to-play, siūlau lošt: geras story, smagus gameplay, galima rinktis tarp respublikos ir imperijos , kurios turi po 4 klases, tarp kurių, aišku, yra Jedi ir Sith, misijos pilnai įgarsintos ir leidžiami dialogo pasirinkimai (kaip buvo Dragon Age, KOTOR), daugiau viskas kaip priklauso mmorpg ("dungeons", pvp, pve, parties), taip pat gali būt bendri dialogai, nuo 10lvl galima savo klasės pagrindą pasirinkti (pvz.: sith inquisitor gali būt arba ranged dps/healer arba melee dps/tank) renkant blokio arba gėrio taškus, keičiasi veikėjo išvaizda ir atsirakina tam tikri items parduotuvėse. yra dar ir keletas minusu, kaip ir pas visus f2p, kad negauni pilnų privilegijų, kaip mažiau exp už misijas, no sprinting, bet speeder ir max lvl galima gaut. jei ką sudomino arba jei kas jau turi charą PM mane.



              galima parsisiųsti iš oficialaus tinklapio:

              Comment

              • slicKrox
                Catching some Zzzzs...




                • 2012 08 01
                • 2161



                Tikra atgaiva po to ką teko bandyti. Old-school atmosfera ir apokaliptinis / cyberpunk pasaulis puikiai kombinuoja suteikianti šiam nuotykių žaidimui. Jeigu jūsų monitorius didelės istrižainės, žaidimo rezoliucija galima pakelti, kad pixeliai nebūtų per stambūs.

                Tikriausiai išbandžiau visus naujausius ir moderniausius žaidimus pastarųjų kelių mėnesių, nė vienas nesugebėjo niekuo nustebint ir neišliko mano kietajame diske ilgiau nei vieną dieną, apart patobulėjusios grafikos ir šabloniško siužeto.

                DLL: http://www.linkomanija.net/details?2...mordia-SKIDROW
                Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2012-12-07, 22:47.

                Comment

                • OpHiEll
                  Rimtas forumo narys

                  • 2009 11 29
                  • 123

                  It looks will be fun to play...



                  R.E. 6 irgi neblogai atrodo...


                  Big things have small beginnings


                  There is no such thing as a perfect, but that doesn't mean we can not try to achieve perfection ...

                  Comment

                  • Praraja
                    Hi der.
                    • 2010 09 13
                    • 0

                    Ant savo nexus'o 7 tiką įsimečiau GTA Vice City
                    https://www.youtube.com/watch?Qsx6ZMfcPUs
                    Ant kompo praeitą savaite užbaigiau Bastion


                    Apart Vice City dabar turbūt ką nors iš PS2 eros emuliuosiu, draugas neseniai numetė linką į Shadow Hearts, tai reiks tą prabandyti.

                    Comment

                    • Squalleh
                      .MØNSOON.



                      • 2009 01 12
                      • 1892





                      Fucking hell YES. Ilgai laukiau, ilgai negalėjau pažaist, bet šita savaitgali tiesiog pragyvenau SFxT. Ką galiu pasakyti? Labai greitas, linksmas, gražus, bet žiauriai sunkus.
                      Problema tiesiog tame, kad užaugus su Tekken pripratau prie kelių niuansų, kurių šitas leidinys neturi (tarkim jeigu stovėti vietoje, veikėjas blokuos smūgius). Gali atrodyti kaip smulkmena, bet jezau, kiek aš žaidimų pralaimėjau dėl to. Antra problema - Street Fighter veikėjai per daug stiprus ir daug lengvesni, negu Tekken'o ir man labai nuo to graudu. Aš laukiau bent kokio nors balanso ir meilės žmonėms atėjusiems iš nuostabios 3D muštynių serijos, beeeeet ne. SF burys teleportuojasi, skraido, šokinėja, šaudo ir daro velniai žino ką. Tekkeno opozicija tik mušasi. Aišku kai kurie viekėjai kaip Jin arba Raven gavo visokių galių, bet vistiek - balanso nėra.
                      Taipogi žaidimas turi tiesiog per daug nustatymų, bei parametrų - gems, kurie duoda visokius bonusus; special combos; EX combos; Ultra; partneriai; tauntai; skirtingos spalvos; skirtingi režimai ir toliau, toliau, toliau... GEEZ. Įsijungus betkoki Tekken žaidimą aš žinau iškart kur eiti kad galėčiau pradėt visus spardyti. Čia - renkam veikėją, renkam kostiumą, renkam kostiumo spalvą, renkam gems, combo preset, renkam partneri, renkam jo kostiumus/spalvas/gems, nustatom handicap, nustatom arena ir tik tada pradedam žaisti. Jezau, čia ne jRPG, čia Fighting!!!!11 MAKE. IT. SIMPLE.
                      Ir dar šioks toks minusas - žaidime (vėl gi nauduojant gems) galima nustatyti lengvesni komandų įvedimą - tarkim, ant paprastų nustatymų norint padaryti kažka egzotiško reikėtų daryti visokius pusračius ant pulto, kas mane visada knisdavo 2D muštyniose. Įdėjus Easy Input Gem vietoj pusračio reikės tiesiog paspausti du kartus į prieki. Gerai, taip? BET nauduojant ta gem, yra minusai kaip atakos bus turputi silpnesnes, ar gyvybės nuims greičiau ir taip toliau. Tai man labai nepatinka. Turint paprasta kontrolerį man velniškai sunku užsiimti visa ta kamasutra norint turėti bent koki nors šansą prieš CPU.
                      Na bet aišku, prie visko galima priprasti. Kas be ko, nors aš labai pykstu kartais ant SFxT, jo sunkumas labai motyvuojantis ir verčiantis prie jo grįžti ir bandyti dar, dar ir dar. Ir manau vien dėl to šitas žaidimas tiesiog nuostabus. Labai rekomenduoju visiems Fighting'ų gerbėjams. Jeigu mano nuomonės neužtenka, pažiūrėkit šita kietą intro. Niekad įjungus žaidimą neprasuku, ant tiek jis man patinka.




                      Comment

                      • VanAuge
                        Naujokas
                        • 2012 10 30
                        • 1

                        Gal kas PSO2 (Phantasy star online 2) žaidžiat?

                        Comment

                        • slicKrox
                          Catching some Zzzzs...




                          • 2012 08 01
                          • 2161


                          Be galo originalus, įtraukiantis ir smaugs žaidimas per pastarąjį laiką. Toks savotiškas Real Live Survivor simuliatorius su stragerijos elementais. Dizainu taip pat žaidimas išsiskyria. Kol kas beta versijoje, tačiau kas kelias savaites atsiranda vis daugiau atnaujinimų. Nerekomenduoju video žiūrėti iki galo, o patiems patirti ir atrasti būdus kuo ilgiau išgyventi mistiniame žmonių negivenamam pasauly.

                          Comment

                          • Squalleh
                            .MØNSOON.



                            • 2009 01 12
                            • 1892

                            DmC Devil May Cry (taip, čia tikrai toks žaidimo pavadinimas)



                            Blogiau negu galvojau. Žaidimas tiesiog nepalieka jokio įspūdžio.
                            Kas dėl viso kito - aprašysiu vėliau kai pabaigsiu, liko nedaug.

                            Comment

                            • aKi
                              Ruduo.

                              • 2007 10 24
                              • 289

                              Autorius Squall
                              DmC Devil May Cry (taip, čia tikrai toks žaidimo pavadinimas)



                              Blogiau negu galvojau. Žaidimas tiesiog nepalieka jokio įspūdžio.
                              Kas dėl viso kito - aprašysiu vėliau kai pabaigsiu, liko nedaug.
                              Hah, aš vakar įsijungiau ir perėjau iki antro lygio. Pirmas įspūdis tsakant, bet nieko labai gero nepamačiau. Nepatiko tipiškas maištautojas pagrindinis veikėjas, o priešai kažkodėl labai priminė Darksiders. Muzikos jau neatsimenu. Kitavertus techninė dalis blizga, o kovos sistema pasirodė patogi.

                              O šiaip - restartinti reikia nevykusias serijas, o ne nusisekusias, kaip kad DMC atveju..

                              Comment

                              • Squalleh
                                .MØNSOON.



                                • 2009 01 12
                                • 1892

                                o kovos sistema pasirodė patogi.
                                Oi ne. Tik ne tai. Gavai koki nors kita ginklą?

                                Comment

                                Working...