Kokios muzikos klausot? (Pakomentuokite)

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • slicKrox
    Catching some Zzzzs...




    • 2012 08 01
    • 2161

    Justice gerbejams galiu pasiulyt pora neblogu ir retu ju mixu, neblogai atlikta pagal ju ir Daft PUnk
    dvasia. Ypac Fabric Mix suzavejo.

    Justice - Fabric Mix & Essential Mix 2007 (Genre: Electronica, Dance, House, New Rave)
    http://www.linkomanija.net/details.php?id=39259
    Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2008-03-15, 16:15.

    Comment

    • DanseMacabre
      Mistress of puppets...

      • 2007 08 11
      • 18

      Prasau dainu pavadinimai:
      Eternal Tears of Sorrow - Sweet Lilith of my dreams;
      Eternal Tears of Sorrow - Another me;
      Moonspell - Alma Mater;
      Moonspell - Soulsick;
      Sammath Naur - True Mankind Desire;
      Cadaveria - Declaration of Spiritual Independence;

      Siaip as nesu labai linkusi i agresyvia ir greita muzika, pati labiau megstu doom ir gothic metal...
      del vokalo dar galetum pabandyt My Dying Bride - She is the dark...

      Comment

      • Zirael
        Narys
        • 2007 10 06
        • 45

        m, dabartine manija, keri tesiasi jau metus (net metus ), yra queen. na , be wueen tai daug grupiu visokiu , ten joy division , oomph, hendrix , led zeppelin , orlovos naujas albumas veza dabar groja metallica
        "...And the Raven, never flitting, still is sitting, still is sitting
        On the pallid bust of Pallas just above my chamber door;
        And his eyes have all the seeming of a demon's that is dreaming,
        And the lamplight o'er him streaming throws his shadow on the floor;
        And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
        Shall be lifted - nevermore!"
        E.A.Poe

        Comment

        • Vovy
          Blood

          • 2008 03 18
          • 29

          Seip klausau rocka ir repa. Rocka tai as galiu kad ir visa diena klausyt, o vat repa tik siek tiek labai jau greitokai atsibosta tas zodis po zodzio...
          P. s. Cia pirma mano zinute sem forume ir galiu pasakyt: Kaip man tie kaciukai patinka

          Comment

          • Audria
            Labai pikta. Neerzinti

            • 2005 09 25
            • 98

            Siuo metu labai pamegau Jazz Lounge stiliuka.
            Geris toks (mm)
            O siaip - Daft Punk & d'n'b amzinai mylimi (:

            Comment

            • artojas
              Naujokas
              • 2007 10 09
              • 27

              Va ko klausau http://va.taip.vat.grazi.diena.vaizdelis.lt/

              Comment

              • Viktoras
                Rimtas forumo narys


                • 2008 03 17
                • 190

                Pamates ir isgirdes Vandread muzika patapau Jpop visiskas fanas... o i Jpop ieina kas tik nori, ir be abejo anime garso takeliai...

                Klausausi labiausiai patikusiu anime dainu bei Anime Academy Radio radija per ShoutCast, kuris naudoja Winamp'a.

                Galbut netgi biski labiau negu anime man patinka pati muzika... o japonai kai viska daro gerai tai ir puikia muzika kuria... tada antroj vietoj pagal svarbuma man anime, o tada jau eina manga.

                Comment

                • biganimefan
                  Vienišė manijakė


                  • 2008 03 20
                  • 228

                  Esu užkietėjusi Linkin Park fanė. Klausausi visada jų, bei kartais nusidownloadinu anime muziką, kuri man patinka (pvz Nana muzika)

                  Comment

                  • Huy-san
                    657

                    • 2008 01 31
                    • 160

                    Amon Tobin - Slowly

                    Comment

                    • Sable
                      The Hitchhiker





                      • 2005 03 11
                      • 1530

                      Na, kurį laiką jau grįžęs prie senienų: Queen ir Arija dabar grojinėja pas mane dažniausiai



                      Dar kažkiek:
                      Spoileris:


                      Na ir Queen'ai:
                      Paskutinis pakeitimas nuo Sable; 2008-03-22, 20:49.

                      Comment

                      • Huy-san
                        657

                        • 2008 01 31
                        • 160

                        Massive Attack - Teardrop

                        Grupe kurios klausau jau kelis metus. Velniskai gera raminanti muzika

                        Comment

                        • DevilsLittleSister
                          Temporary insane
                          • 2006 08 17
                          • 32

                          Siuo metu labai patinka grupe Mindless Self Indulgence, o taip klausau ivairaus rocko. Is ramesnes muzikos patinka grupe Clinic.

                          Mindless Self Indulgence:
                          Spoileris:
                          Mindless Self Indulgence - Shut Me Up


                          Mindless Self Indulgence - Straight To Video


                          Clinic:
                          Spoileris:
                          Clinic - If You Could Read Your Mind


                          Clinic - Come Into Our Room
                          "I am not afraid of death, I just don't want to be there when it happens."
                          - Woody Allen

                          Comment

                          • SataNa
                            Mind Zone



                            • 2008 02 15
                            • 600

                            wa kur true muzika

                            bei merginos
                            Kartoškė

                            Comment

                            • Huy-san
                              657

                              • 2008 01 31
                              • 160

                              Enigma-Gravity of Love



                              idomu, ar yra dar nemaciusiu?

                              Comment

                              • Katsu
                                Hajimemashite



                                • 2007 01 18
                                • 192

                                Į rankas pakliuvo JAV grupės Sharks Keep Moving self-titled albumas, išleistas 1999 metais. Tai beveik instrumentinis albumas, tik poroje kūrinių skamba vokalas. Muzika labai melodinga, labiausiai akcentuojamas gitarų skambesys, o būgnų ritmas dažnai primena jazz stilių. Būgnai, gitaros ir nežymūs elektroninės muzikos efektai. Rekomenduojama visiems mėgstantiems lengvą, laisvą skambesį, kurio niekas nedrumsčia. Sharks Keep Moving gyvavimas truko trumpai, be pirmo albumo, jie išleido keletą EP ir išsiskirstė. Išties gaila dėl to. Tačiau šios grupės nariai sukūrė naujas grupės ir tęsia kūrybą bei eksperimentavimą.

                                Štai Sharks Keep Moving lyderis Jake Snider sukūrė kitą grupę, pavadinimu Minus the Bear. Ji iki šiol puikiai gyvuoja ir pernai išleido savo trečiąjį albumą „Planet on Ice“. Puikus albumas, bet aš labiau norėčiau pakalbėti apie jų antrąjį albumą „Menos el Oso“. Jei prisiminsim Sharks Keep Moving, tai ir Minus the Bear išlieka tas lengvas muzikos skambesys, bet jis yra dar intensyvesnis bei pulsuojantis. Tiesiog nuo pirmo albumo kūrinio „The Game Needed Me“ užvaldo pulsuojantis ritmas, kurio priežastis yra savita maniera atliekama gitaros melodija. Labai įsimintinas ir tuo labiau vežantis dalykas – manau, sunkiai kas galėtų atsispirti ritmo užvaldymui. Dar vienas dalykas skiriantis šias dvi grupes yra tai, kad Minus the Bear muziką derina su vokalu, o šis, nors ir yra atsainus ir vietomis melancholiškas, išties sudaro puikią porą su muzika. Visa Minus the Bear kūryba gali būti apibūdinama kaip experimental rock ir atmintyje tikrai ji išliks.


                                Silversun Pickups – dar viena JAV grupė nustebinusi savo muzikos stiliumi. Jauna, gyvuojanti tik nuo 2005 m., grupė jau spėjo išgarsėti. Išleido porą EP ir debiutinį albumą „Carnavas“ 2006 metais. Iš tiesų, sunku nepamėgti šio albumo. Man labai patinka jų muzika: rami, melodinga. Besiklausant, atrodo, muzika ir vokalas yra viename lygyje, tai yra „neišsišoka“ į priekį nė vienas nei kitas. Galbūt taip atrodo dėl to, kad vokalisto balsas toks duslokas, o muzika tonas ramus, neužgožiantis. Žinoma, tiesiog tai tik mano žodžiai, jie sunkiai apibūdina grupės muziką – reikia patiems klausyti, kad susidaryti nuomonę. Dar vienas pastebėjimas: jei merginai, grupės narei, leistų atlikti ne tik backing vocals, manau, jų skambesys man būtų dar mielesnis širdžiai... Man Silversun Pickups yra dar viena grupė, kurios muziką klausyti yra vienas malonumas. Rekomenduojama visiems, kuriems prie širdies alternative rock, shoegazing ir dream pop mišinys – nes rezultatas vertas dėmesio.

                                Comment

                                Working...