Kokios muzikos klausot? (Pakomentuokite)

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • slicKrox
    Catching some Zzzzs...




    • 2012 08 01
    • 2161

    Kaip bebutu keista, bet susidaro ispudis, kad sito “BloodLines“ remixu
    albumo neklausiau ir labai labai tikiuosi, kad jis bus nors kiek geresnis negu
    Depeche Mode - Deep (2008), nes cia tai karikatura kazkokiatai, jokios
    DM dvasios ir tipines klubines melodijos... jei kam idomu:
    http://www.linkomanija.net/details.php?id=33891





    Bloc Party
    Genre: Alternative, Indie, Rock
    Location: UK, London


    Nors as ir neesu indie rocko didelis gerbejas ir kaip ispradziu keistai ir abejotinai
    man sios grupes muzika beskambejo, bet daba negaliu patiket, kad po tokiu
    dainu kaip "Banquet" ir "The Prayer" galiausiai si Britu grupe sugebejo mane
    uzverbuoti. Gan netradicine ju kuriamu dainu struktura su labai net savitu,
    idomiu ir emocingu vokalistu, sie post-punk atstovai manau turetu patikti tikrai
    dauk kam, patariu paklausyt:


    Turning... away from the light becoming... adult! Turning... into my soul!

    Dar neklauset?
    Spoileris:

    Bloc Party - Silent Alarm 2005
    Bloc Party - A Weekend In The City 2007

    http://btjunkie.org/search?q=Bloc+Party

    Privalot pirkti albuma, jei tikrai dievinat vieno ar kito atlikejo muzika.

    Comment

    • diabolique
      whatever

      • 2004 11 28
      • 81

      Kažkada labai labai seniai, kai buvau mokinys-paauglys, pusseserė užleido man tokią kasetę paklausyt. Vadinosi ji "Molinės sraigės įvaizdis", o grupė - "Lipnūs Macharadžos pirštai". Atsiminiau vieną tokią dainą iš tos kasetės - "Darbo diena" ir paieškojau internete, beigi radau puslabį su dainų tekstais ir mp3. Gėris (+ meilė ir taika).

      - Darbo diena

      - Kareiviai

      - Grupės tinklapis

      Taika.
      Paskutinis pakeitimas nuo diabolique; 2008-01-31, 22:18.
      "Man tai tinkas ligoneisi, ba jie kazhkuomsi idomesniu, spalvingesniu" zio

      Comment

      • Huy-san
        657

        • 2008 01 31
        • 160

        rami elektronika bet pagrinde drum&bejsas/junglas. gerbiu reggae keisciausia, kad rimtai dometsia muzika pradejau nuo metalo

        Comment

        • Katsu
          Hajimemashite



          • 2007 01 18
          • 192

          Teisingai sakai, slicKrox, apie Bloc Party. Viena iš tų jaunų grupių, kurių taip malonu klausyti ^^. "Deep" dar neteko klausyti, tad bus įdomu pabandyti, kas gi ten tau nepatiko. O klausei "Remixes 81-04"? Kaip tau tokio stiliaus remix'ai? Dar mačiau yra keli remix'ų albumai: "Sinner", "Endless" ir kažkoks After Party (ar panašiai). Bet su mano lėtais muzikos "susivairavimais", tai užtruksiu, kol gausiu šiuos...

          Comment

          • karla
            coffee addict

            • 2007 10 04
            • 53

            Myliu sita... toks liudnas... bet priverte susimastyti...

            Comment

            • amidau
              ☣☠☣







              • 2007 04 25
              • 1384

              Jau puse metu lydausi nuo sios dainoas:
              SoilWork - Distortion Sleep
              Spoileris:

              Sita atradau siek tiek veliau bet ir si nors ir ramesne labai "veza":
              Soilwork - Departure Plan
              Spoileris:


              Praita savaite buvo proga paziuret Rurouni Kenshin tai prisiminiau jo man seniai patikusius OP ir ED tik deja Iprastuose OST'u siuntiniu talpyklose man nepavyko rasti, bet po ilgu paiesku radau visa rinkini Kenshin'o ir ne tik jei kam reikia tai ji rasit cia!
              Paskutinis pakeitimas nuo amidau; 2008-03-04, 17:48.

              Comment

              • Nebu
                Syscemos Valdovas

                • 2006 08 07
                • 199

                Paskutiniu metu kažkaip playliste kaip ir galvoj nėra darnos. Groja labai ivairi muzika. Ir world, ethereal ir post punk, goth/death rock ir post rocko kažkiek.

                Vienintele kiek ryškiau besireiškianti kompanija mano winampe dabar legendiniai KINO
                O daba pasigailėsi!!!

                Comment

                • FainaruFantaji
                  Cyber Snake

                  • 2007 04 28
                  • 579

                  Kiek as jau vien Ghost in the Shell klausau? Susirinkau galutinai visus OST`us ir apsinesus klausau savaite ar dar daugiau, nesimato jokiu pasikeitimu dar bent savaite, nes GITS OST`uose randu visokiausios muzikos pagal nuotaika, tinka viskam tiek darbui, tiek mokslui, tiek laisvalaikiui... Manau, kad GITS OST kol kad geriausias Yoko Kanno pasiekimas, damn daugiau tokiu!!

                  Aisku be geru vokalisciu kaip Origa tas OST prarastu bent 40% savo vertes, per ta Origa as net sumaniau pradet mokytis Rusu -_-"



                  Working underground.

                  Comment

                  • Sable
                    The Hitchhiker





                    • 2005 03 11
                    • 1530

                    Na kadangi dabar į darbovietę tempiuos laptopą (tarsi ten tų kompų ir taip maža), tai ten jungiu kažką ale daugmaž ramesnio, tai pagrinde Muse ir Killers'ai playliste Namuose tai vien nauji OP/ED sukasi.

                    Comment

                    • FreaK`aZ
                      Rimtas architektorius




                      • 2005 02 22
                      • 532

                      pastaruoju metu, kaip ir Sable, Killeriu daugiausiai klausau. O siaip mp3 grotuve Aiste Smilgeviciute su Skyle sukasi, taip pat Doors'ai ir Anciu dainos
                      "Some kind of frickin brainwashed cat from mars
                      with a sick idea of world domination"

                      Comment

                      • Katsu
                        Hajimemashite



                        • 2007 01 18
                        • 192

                        Į rankas papuolė vienas Antimatter albumas, o tiksliau „Leaving Eden“ [2006]. Originali grupės sudėtis buvo iš buvusio Anathema bosisto Duncan Patterson ir Mick Moss. Kodėl vartoju būtąjį laiką? Būtent šis albumas buvo išleistas jau po Duncan Patterson išėjimo iš grupės. Man asmeniškai labai patinka melancholiško roko muzika, kurioje jaučiamas akustinis skambesys bei ramus, bet ne depresingas vokalas. Iš tiesų, nežinau kokie buvo ankstesni Antimatter albumai (bet tikrai reikės jų ieškoti, kad įsitikinti), bet šis albumas yra tiesiog puikus – klausyti yra tikras malonumas.

                        Dar vienas panašus pavyzdys, kaip ir aukščiau minėtas, yra electronica ir post-rock žanro atstovas The Album Leaf iš Kalifornijos, JAV. Šios grupės 2006-ųjų metų albumas „Into the Blue Again“, kaip ir visi anksčiau išleisti albumai, yra tikras džiaugsmas ausims. Post-rock žanras yra, sakyčiau, gana kontroversiškas, nes ištirpsta riba tarp roko ir visų kitų muzikos žanrų. Bet jei kalbėsime apie muzika, tai man toks stilius labai patinka: elektroninės muzikos galimybės, o taip pat panaudojami instrumentų akustinis skambesys sukuria pilną, įvairių skambesių visumą. Tai rami muzika, ir net visą albumą galima vadinti instrumentiniu, nes tik kokiuose trijuose kūriniuose skamba vokalas. Ir vokalas labai tinka prie muzikos, beje. Bet negalėčiau išskirti vieną ar kelis kūrinius, kadangi klausant, nuo pirmo iki paskutinio, jaučiamas perėjimas, tad ir būtina klausyti nuo pradžių iki pat pabaigos.

                        Pabaigai pereisim prie truputį progresyvesnės roko muzikos atstovo Cave In, taip pat iš JAV. Pastaruoju metu daugiau klausiau paskutinio šios grupės albumo „Perfect Pitch Black“, išleisto 2005-ais metais. Tačiau jame neišgirdau nieko, kas primintų space rock (bent jau šiam stiliui grupė taip pat priskiriama). Tiesiog gana standartiška rock muzika, su įvairių žanro porūšių intarpais, kaip pavyzdžiui vis pasigirstantis growling vokalas. Bet šiame albume visgi galima rasti gerų kūrinių, kaip „Paranormal“, „Trepanning“, „Down the Drain“. Tiesiog grupė pasuko prie savo ištakų, nes pats pirmasis albumas yra panašus, tik pasižymintis sunkesniu metal skambesiu. Bet man buvo smalsu, kaip ten su tuo space rock skambesiu, tad teko pasiknisti internete ir susirasti ką nors senesnio iš Cave In repertuaro: ir štai 2000-ųjų metų „Jupiter“. Visiškai kitoks skambesys ir girdimi space rock atributai, kaip didesnis dėmesys instrumentinio atlikimo intarpams. Bet spėju, kas aš pernelyg tikėjausi išgirsti kažką panašaus į Pink Floyd... Žanro muzika keičiasi ir tai tik į gerą, nes be pokyčių nieko gero nebus... Man patinka Cave In muzika, malonu klausyti ir turi kažką išskirtinaus. Gaila, bet grupė baigia iširti ir kol kas oficialiai ji paskelbusi kūrybinę pertrauką...

                        Comment

                        • DanseMacabre
                          Mistress of puppets...

                          • 2007 08 11
                          • 18

                          Du žodžiai - VIRGIN BLACK
                          Tiems, kam patinka nepaprasta muzika...
                          Virgin Black - Our Wings Are Burning

                          Comment

                          • _dZes_
                            Music's in my soul
                            • 2008 01 22
                            • 38

                            Nu as klausau tai labai ivairia muzika, taciau pirmenybe teikiu sunkiajai muzikai t.y. sakykim nuo ivairaus rock'o iki taip pogi ivairaus metalo. xD Siuo metu labiausiai klausausi Nu Metal ir Gothic rock
                            http://r1.bloodwars.net/r.php?r=54269

                            Comment

                            • psiox

                              Coldplay išvien. Ir taip beprasmiškai prisiminimus kažkokius gražina. Ir gražius ir nelabai. Kadangi prasidėjo pavasaris, tai ketinu grįžti prie Killerių, kurie taipogi man nostalgiją kelia. Velniai žino kodėl. Be šių grupių vis paklausau Turbonegro - All my friends are dead!, Queen'ų, Linkin Park'ų live dainų. Taip ir sukasi playlist'as.

                              Comment

                              • Katsu
                                Hajimemashite



                                • 2007 01 18
                                • 192

                                Fujiya & Miyagi grupė iš Anglijos yra dar vienas netikėtas ir malonus atradimas. Electronica ir Krautrock atstovai. Krautrock dar nėra mano labai ištyrinėtas žanras, bet jis mane „kabina“. Fujiya & Miyagi muzika prikausto ir labai lengvai, tai tiesiog neišvengiama: lengvos, bet ir intesyvios melodijos yra labai originalios. Vienas iš palyginimų man atrodo būtų tinkamas neseniai klausytas SUPERCAR albumas, tik, žinoma, čia skirtingas žanras. Bet muzikos tonas, jos malonus skambesys ausims gali būti kaip palyginimas. Kas susidomėjo bent pradžiai siūlyčiau paklausyti „Ankle Injuries“, „Collarbone“, „Conductor 71“, „Cassettesingle“ iš 2006-ųjų metų albumo „Transparent Things“ . Jei patiks šie, tai patiks ir visi likusieji.

                                Stone Sour yra žinomo SlipKnoT vokalisto Corey Taylor side project. Prisipažinsiu – nebuvau didelis SlipKnoT fanas iki Vol. 3: (The Subliminal Verses). Štai šis albumas yra mano vienas iš mylimiausių visų laikų albumų. Tad Stone Sour muzika ir patraukė tuo, kad yra daugiau alternative, hard rock grupė palyginus su SlipKnoT heavy metal stiliumi. Ir man daug maloniau klausytis. 2006-ųjų metų albumas „Come What(ever) May“ tikrai patenkina visus lūkesčius: pažįstamas Corey Taylor vokalas, vežanti muzika sukuria puikų įspūdį. Po seniau klausyto Seether naujausio albumo, ir Stone Sour pasiūlo energingą rock‘ą su puikiu skambesiu ir vežančiu vokalu. Worth to try!

                                O pabaigai uinona ir albumas, pavadinimu “One More With Feeling”. Net neatsimenu kokiu būdu pas mane atsidūrė šis albumas. O dar neradau jokios informacijos apie šią Japonijos atlikėją ar grupę, tad net nežinau kurių metų yra šis albumas... Pasitaiko kartais visiškai neįmantrių albumų, kurie iš pirmo žvilgsnio atrodo neišskirtinai. Bet būtent tais kartais klausant tokią muziką, ji sukelia kažkokias malonias asociacijas, kurios verčia vis daugiau ir daugiau klausyti ir gėrėtis. Štai būtent toks ir yra man šis albumas. Visai paprastos elektrinių gitarų melodijos ir laaabai malonus ausims mergaičiukės vokalas. Ir taip, man visiškai to pakanka, kad į playlist‘ą vis įsimesčiau ši albumą ir klausydamas linguočiau į taktą.

                                Comment

                                Working...