Kokios muzikos klausot? (Pakomentuokite)

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Smart
    Rimtas forumo narys

    • 2007 12 05
    • 118

    Dabar klausau GG ALLIN.Paris Hilton ir Britney Spears savo elgesiu jo niekada nepralenks.

    Comment

    • Raminta

      daijna man faijna nu ir klipas visaij nk man patinka liudnos daijnos


      http://www.youtube.com/watch?v=CpjKP...eature=related

      Comment

      • despair
        bud sweat and beers...

        • 2007 06 01
        • 168

        Ontopic: hmm kazkaip neseniai pradejau klausytis japonu muzikos Parsisiunciau 3gb anime ost pack'a kuriama atradau nemazai grupiu, kuriomis susidomejau
        Paskutinis pakeitimas nuo zio; 2007-12-31, 13:01.

        Comment

        • willika
          i'm werewolf.

          • 2007 11 30
          • 19

          seip stengiuos muzikos neskirstyt i zanrus, nes buna kad klausau visko. mano megiamiausia grupe yra Linkin Park. dar klausau Evanescence, Korn. dbr pati mylimiausia mano daina yra Sunrise Avenue - Fairytale Gone Bad ai dar man Metallica patinka
          pipirupirupirupipirupi~

          Comment

          • Katsu
            Hajimemashite



            • 2007 01 18
            • 192

            Sleepytime Gorilla Museum debiutinis albumas “Grand Opening and Closing”, pasirodęs 2001 metais. Kaip gali, iš dalies, nurodyti pats pavadinimas, šios grupės muzika nėra eilinė. Panašiai galima apibūdinti kaip avant-garde, avant-rock ir experimental rock mišinys. Pirmą kartą perklausęs albumą likau truputį be žado, tik galvoje skambėjo progresyvi įvairių instrumentų garsų pripildyta melodija. Tiesą sakant, tokios žanro muzikos retai ir tenka paklausyti (tiesiog kai taip neieškant ima ir papuola...). Dar kartą paklausius labai patiko . Tiesiog reikia priprasti, matyt. Man įstrigo šie kūriniai: „Sleep is Wrong“, „1997”, „Powerless“. Reikės būtinai gauti ir kitus šios grupės albumus.

            Incubus – tai alternative rock/metal grupė iš Kalifornijos. Man labai patiko jų 2006-ųjų metų albumas „Light Grenades“, bet šįkart ne apie tai. Praeitais metais (2007-uosius turiu galvoje, nes net ir pats dar neįpratau prie pasikeitimo į 8-uosius ) jie išleido live DVD „Look Alive“. Daugiau nei pusė kūrinių yra grynai instrumentiniai, todėl klausytis yra nepaprastai puiku: išskirčiau ilgiausią šiame albume „Pathogens Born of Wormy Interludes“, taip pat „Beach Blanket Beatdown“, „Soft Sculpture“ ir „Golden“. Likusią pusę sudaro live kūriniai iš įvairių koncertų: bent jau man „Nebula“ ir „Punch Drunk“ yra vieni iš geriausių. Tikrai puikus dalykas papuolė į playlist‘ą.

            Kyuss 1994-ųjų metų EP „Demon Cleaner“. Dėl šito EP labai džiaugiuosi, kad teko proga paklausyti. Tai jau išyrusi Kalifornijos grupė, gyvavusi šešerius metus nuo 1989 iki 1995 metų. Daugelis puikiai žinote grupę Queens of the Stone Age (viena iš išskirtiniausių grupių amerikietiško roko scenoje, reikia pridurti). Tai štai, Kyuss yra pirmoji Josh Homme grupė, nuo kurios jis pradėjo muzikinę karjerą. Tai yra pačios pirmosios užuomazgos dabartinio QotSA stiliaus. Šiame EP yra 7 kūriniai: „Demon Cleaner“, „Day One“, „El Rodeo“, „Hurricane“, „Gardenia“, „Thumb“, „Conan Troutman“. Paskutinieji trys kūriniai yra live. Iki šiol nebuvau užtikęs šios grupės, laikomos Stoner Rock pioniere. Reikės būtinai ieškotis visų studijinių albumų ir rinkinių (nors jaučiu, kad bus gerokai sunku surasti, kai grupė nebefunkcionuoja virš dešimt metų...).

            Comment

            • Neko-ears

              klausau ivariai,priklauso nuo nuotaikos :]
              red hot chili peppers,foo fighters,metallica,nirvana,guano apes,the white stripes,arctic monkeys,coldplay,korn,the killers,saulius mykolaitis,placebo,nin,audioslave,apocalyptica and so on....

              Comment

              • Smart
                Rimtas forumo narys

                • 2007 12 05
                • 118

                Kadangi neturiu ka veikti.Desiu sarasa.
                new wave grupes: DEVO,adam and ants,B-52, epoxies ,Gang of Four,Oingo Boingo,Talking Heads ,Wall of Voodoo,Men Without Hats.
                punkrock:ramones,sex pistols,G.G.Allin and the jabbers,casualties,dead kennedys,Rancid ,bad religion,Adverts,Good Charlotte,Good Charlotte.
                Ska:Tokyo Ska Paradise Orchestra ,The Toasters ,benuts,buck-o-nine,
                Madness,The Aquabats.
                Paskutinis pakeitimas nuo Smart; 2008-01-17, 15:06.

                Comment

                • damn.
                  -.-
                  • 2008 01 02
                  • 40

                  klausaus įvairią muzika.my list is short ^^:
                  the Killers,p!atd,coldplay,30 seconds to mars,arctic monkeys,radiohead, Dir En Grey,
                  digitalism, muse,faithless, justice,atb, the fray...and others ;D

                  Comment

                  • Lax..
                    reLaxed




                    • 2005 12 24
                    • 516

                    Šiuo metu: any songwriter will go. Tori Amos, Gary Jules, Rosie and Me, Jose Gonzalez ir Nirvana.

                    Comment

                    • leizeris99

                      Is pradziu buvo progresyve huose paskum progresyve techno ,dabar netgi shranz galiu klausyt

                      Comment

                      • slicKrox
                        Catching some Zzzzs...




                        • 2012 08 01
                        • 2161




                        LINA OHTA - PUZZLE RIDDLE, Kazkiek suzavejo si paprasta, grazi, bei uzvedanti daina...
                        kazkiek priemena Natalie Imbruglia kuryba. Gal kas zino atitinkamu saltiniu, kuriame butu
                        pilna Japoniskos muzikos ir rasciau sios dainos mp3 versija?

                        Comment

                        • DanseMacabre
                          Mistress of puppets...

                          • 2007 08 11
                          • 18

                          Šiuo metu labai susidomėjau darkwave, tokiom grupėm kaip:
                          Diary of Dreams (Germany),turėjau galimybę pabūvoti jų koncerte, neabejotinai geriausias koncertas, kuriame esu buvus... iki šiol negaliu atsigaut...
                          Otto Dix (Russia), unikalus ir nepakartojamas vokalisto balsas...
                          Snakeskin (Germany, Lacrimosa vokalisto side-project), Tillo Wolfas ir šiaip yra mano dievas...

                          Tai pat avant-garde metal:
                          Angizia, Diablo Swing Orchestra, Devil Dolls...

                          Comment

                          • despair
                            bud sweat and beers...

                            • 2007 06 01
                            • 168

                            savage genius-Forever...

                            Comment

                            • piccosan
                              Daft Punk

                              • 2005 11 28
                              • 250

                              Cream
                              Spoileris:

                              Stevie Ray Vaughan
                              Spoileris:

                              Muzika

                              Comment

                              • Katsu
                                Hajimemashite



                                • 2007 01 18
                                • 192

                                Praeitais metais buvo išleista pora Depeche Mode remix‘ų albumų (jei neklystu, bent poros galima ir šiais metais tikėtis). Remix‘uoti albumai, bent jau man, labai patinka, kadangi pateikia ir kitokių kūrinių versijų. Kai kada remix‘uotas kūrinys būna net geresnis už originalą, bet, manau, tai nėra esmė, nes dažniausiai toks įvertinimas būna individualus ir šališkas.

                                Pirmiausia perklausiau “BloodLines“. Įvardyčiau, kaip ramų remix‘uotų DM kūrinių albumą. Jei esi DM fanas, šis albumas bus klausomas, kaip ir visa jų kūryba. Bet man truko novatoriškumo, kadangi remix‘as turėtų pateikti kažką kitokio nei originalus kūrinys. Šiuo atveju, be trukmės, remix‘ai beveik nesiskiria nuo originalo struktūros ir skambesio. Žinoma, tokių kūrinių kaip „Leave in Silence“, „A Question of Lust“ skambesys yra kitoks, turint galvoje naujas technologijas ir lyginant su originaliu jų skambesiu. Aš galėčiau išskirti „I Feel You (Extended Throbbing)“, „Everything Counts (Peloton Remix)“, „World in my Eyes (Retroplex Mix)“ kaip mano ausims tikrai išsiskiriančius iš albumo visumos kūrinius. Klausydamas šio albumo su nostalgija prisimenu dar 2004-ais metais išleistą „Remixes 81-04“, kuris man vienas iš geriausių remix‘ų albumų (per Windows‘ų crash‘ą praradau 3 CD versiją, tad dabar tenkinuosi apkarpyta... >.>). „Remixes 81-04“ albumas pateikė tikrai progresyvų skambesį ir labai nustebino DM kūrinių interpretacijomis. Bet galiu išduoti, kad antrasis 2007-ųjų metų DM remix‘ų albumas mano nostalgiją gerokai apmalšino ^^

                                Antrasis albumas pavadintas „The Hourglass Competition“. Wikipedia nepateikia jokios informacijos (bent jau dabar) apie jau minėtą „BloodLines“ ir „The Hourglass Competition“ albumus. Aš spėju, kad „The Hourglass Competition“ yra surengto turnyro, kuriame fanai pateikė savo DM kūrinių interpretacijas, rezultatai. Taip galvoju, nes albume pusė kūrinių yra iš naujausio DM albumo, dalis iš senesnių, bei krūva man negirdėtų kūrinių (Happiest girl; Two minute warning, Breathe, I sometime wish I was dead, Higher love, Shame etc.). Ir pavyzdžių netrūksta, kadangi internete sklando NIN lygiai toks pats projektas (pats dar negavau, tad nieko konkrečiau pasakyti negaliu). Bet grįžkime atgal prie albumo: nors visi gabalai man buvo puikūs, bet labiausiai pritraukia „Happiest Girl [the pulsating full mix]“, „Breathe [i0301blue mix]“, „Lilian [djrunken hourglass competition remix]“, „Policy Of Truth ([killerlive 2007]“ ir „Shame [ghetto blaster mix]“. Gera dozė puikios muzikos (especially, if you like it ^^)
                                Paskutinis pakeitimas nuo Katsu; 2008-01-31, 12:59.

                                Comment

                                Working...