Kokios muzikos klausot? (Pakomentuokite)

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • BadBoyyy
    Narys

    • 2003 08 03
    • 68

    Šiuo metu klausau daug mixtape'ų, tad atsirenku nemažai muzikos garsų, čia vienas iš jų
    http://www.arkisound.net - another sound of nature...

    Comment

    • valtiel
      Narys


      • 2012 04 12
      • 82

      Gal kažkam tai bus gay, bet man Burial puikiai klausosi jau seniai. Atmosferinis dnb tinkantis pavasariui.

      Comment

      • Miesto_Druidas
        the journeyman



        • 2010 08 17
        • 1515

        Autorius valtiel
        Gal kažkam tai bus gay, bet man Burial puikiai klausosi jau seniai. Atmosferinis dnb tinkantis pavasariui.
        Kodėl gera muzika turėtų būti 'gay'? Burial ir man patinka, tik tinkamos nuotaikos reikia ir klausosi puikiai. Pamenu Archangel kūrinuko išmesti iš galvos negalėdavau. Ir čia gal labiau dubstep ne dnb.
        Vat man pavasarį puikiausiai susiklauso lengvas liquid DnB:

        Comment

        • valtiel
          Narys


          • 2012 04 12
          • 82

          Autorius Miesto_Druidas
          Kodėl gera muzika turėtų būti 'gay'?
          Tiesiog, yra žmonių, kurie tokią muziką laiko 'gay'. Čia labiau stereotipai.

          Comment

          • Gvauz
            Naras
            • 2006 11 18
            • 271

            Autorius valtiel
            Tiesiog, yra žmonių, kurie tokią muziką laiko 'gay'. Čia labiau stereotipai.
            byberio muziką laiko gay



            o čia toks durnas klipas su durnai lyrics, bet labai gerai susiklauso ir susižiūri

            Comment

            • PaperAngel
              (V)(;,,,;)(V)

              • 2008 12 01
              • 249

              Vienas geriausių dalykų po pyrago ir naktinių filmų peržiūrų. Negaliu sakyti, kad šitas gabaliukas yra mano mėgstamiausias, nes vos atsisiuntusi Bonobo diskografiją pamilau beveik visas dainas, šita daugiau atlieka pavyzdžio vaidmenį, be to būtent ją pirmą ir išgirdau
              Spoileris:
              baisingai gerai nuramina
              Spoileris:

              Comment

              • valtiel
                Narys


                • 2012 04 12
                • 82

                Taip, Bonobo atradau kaip tik tada, kai atradau ir Burial. Labai labai neblogai.

                O čia vėlgi elektronika. Fikcinės japonų medijų menininkų/kūrėjų, video žaidimų dizainerių grupės Genki Rorkets muzika 2011 metais grojo tų pačių žmonių sukurtame žaidime "Child of Eden" (niekada neteko išbandyti, bet labai norėčiau, nes vienas įdomiausių žaidimų, kiek esu matęs). Tiesa, gabalai suremiksuoti, ilgesni, pilni žaidime esančių garsų, šaudymų, etc. Visai verta dėmesio lengvos elektronikos mėgėjams:

                Spoileris:

                Comment

                • Lota :D
                  Love and Peace~!

                  • 2010 02 17
                  • 239

                  Vėl pradėjau žiūrėt Glee ir prisiminiau porą man patikusių cover'ių iš trečiojo sezono (ok, tik dabar supratau, kad tik vieną video galiu įkelt, tai įkelsiu šitą)

                  Comment

                  • dfsafsaf
                    Beautiful Lies

                    • 2010 05 13
                    • 261

                    Kažkaip užmačiau netyčia kitam forume, tai nors iš pradžiu ir kažkaip keistai susiklausė, bet dabar labai užsikabliavęs

                    Comment

                    • witkus
                      Take it easy


                      • 2009 11 21
                      • 261

                      Karts nuo karto pasiklausau Touhou muzikos. Rodos remixams ir visų žinomų muzikos stilių remeikams nėra galo.
                      Nepabosta žmonėms Touhou muzika... Na ir neretai užtinku tikrų perliukų. Vienu dideliu tokių perlų rinkiniu ir noriu pasidalint:

                      Comment

                      • Hellsing_lover
                        Purinsesu no Darukuneso




                        • 2007 02 15
                        • 1318

                        Autorius witkus
                        Karts nuo karto pasiklausau Touhou muzikos. Rodos remixams ir visų žinomų muzikos stilių remeikams nėra galo.
                        Nepabosta žmonėms Touhou muzika... Na ir neretai užtinku tikrų perliukų. Vienu dideliu tokių perlų rinkiniu ir noriu pasidalint:
                        Spoileris:
                        Three infinitive things: universe, stupidity and Touhou franchise

                        Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

                        Comment

                        • witkus
                          Take it easy


                          • 2009 11 21
                          • 261

                          Autorius Hellsing_lover
                          Three infinitive things: universe, stupidity and Touhou franchise
                          That is more than correct

                          Comment

                          • TrXdorif
                            Nuostabiai nepakartojamas

                            • 2007 03 26
                            • 61

                            kokios muzikos klausom ? Ogi labai teisingos :]

                            Comment

                            • Liadan
                              Narys

                              • 2012 04 24
                              • 46

                              Autorius PaperAngel
                              Vienas geriausių dalykų po pyrago ir naktinių filmų peržiūrų. Negaliu sakyti, kad šitas gabaliukas yra mano mėgstamiausias, nes vos atsisiuntusi Bonobo diskografiją pamilau beveik visas dainas, šita daugiau atlieka pavyzdžio vaidmenį, be to būtent ją pirmą ir išgirdau
                              Spoileris:
                              baisingai gerai nuramina
                              Aš Bonobo klausyt pradėjau taip pat nuo šios dainos c: jo muzikos aronžiruotė labai gera, dėl to nuostabiai klausos.

                              Comment

                              • Gvauz
                                Naras
                                • 2006 11 18
                                • 271



                                faini lyrics

                                Comment

                                Working...