Kokios muzikos klausot? (Pakomentuokite)

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • lialia
    GD <3

    • 2010 07 18
    • 383

    OMG dievinu sita daina! nu uzvedanti tokia. nu neturiu zodziu tiesiog OMG!
    sita irgi ziauriai ziauriai faina ir viena is mano megstamiausiu
    http://i1014.photobucket.com/albums/af265/miatoot21/graphics/007_1.jpg
    Max parašo aukštis 130

    Comment

    • OpHiEll
      Rimtas forumo narys

      • 2009 11 29
      • 123

      Daft Punk ir ju kurinukas iš Tron Legacy

      Ir labai patikes man Dave Gahan kurinukas Kindom (k10k mixsas),dažnai jo pasiklausau galingai skamba... Tik gaila kad truputi prasta kokybė geresnės neradau yuotube.

      Ps. beto dainos žodžiai man patiko tokie dark, truputi nedgi scary bet man patinka
      Paskutinis pakeitimas nuo OpHiEll; 2011-01-20, 23:39.


      Big things have small beginnings


      There is no such thing as a perfect, but that doesn't mean we can not try to achieve perfection ...

      Comment

      • Alex Sugar
        don't worry, be happy ;)

        • 2009 02 23
        • 466

        Again WOW! Kaip veza ritmas ir ziauriai faini lyrics ^^ I wanna make you feel like you're the only girl in the world..
        Nuostabus gyvenimas prasideda nuo nuostabių minčių
        Everything is awesome!

        Comment

        • Zx-Shade
          digital existence



          • 2009 03 14
          • 725

          Klipo autoriai tikriausiai padaugino zoles.. na o daina tai nereali, tikekimes kaimynam irgi patinka.... ;D

          Comment

          • dfsafsaf
            Beautiful Lies

            • 2010 05 13
            • 261

            Peržiūrėjau vieną AMV su šia daina, tai kažkaip labai užkabino ir dabar viena is labiausiai klausomu mano dainų.
            Spoileris:

            O šitą melodija pamenu, kai pirmą kartą klausiausi, tai kažkaip kai kuriose v ietose nelabai supratau garsų eigos joje, bet po antro karto normaliai persiklausė ir dabar gan dažnai perklausau vis
            Spoileris:

            Ir dar po Nostromo AMV "Running Man" labai užsikabliavau ant šios dainos
            Spoileris:
            Paskutinis pakeitimas nuo dfsafsaf; 2011-01-23, 13:03.

            Comment

            • Dubstepcreep
              Naujokas
              • 2010 11 06
              • 4

              O Nero,Nero

              貌似有利却导致失败的语言或行动-我的 第二的那么

              Comment

              • DIX
                エドワード


                • 2008 08 22
                • 243

                'Reveille' (po isirimo 'Genuflect') - nu metal/rapcore group. Klausau ju jau kokie 2-3 metai, taciau dainos vis dar 'veza' :lol: Gerai nervams nuramint, ar siaip kai nuotaika sucks..

                Spoileris:



                Spoileris:

                Comment

                • OpHiEll
                  Rimtas forumo narys

                  • 2009 11 29
                  • 123

                  Seni geri laikai kažkada mėgau šita grupę ,tikriausiai vienintelė rusiška grupė kuria mėgau paklausyti ir pasigrožėti vaizdais...t.A.T.u. Hehh kaip greitai bėga laikas...

                  Spoileris:


                  Big things have small beginnings


                  There is no such thing as a perfect, but that doesn't mean we can not try to achieve perfection ...

                  Comment

                  • lialia
                    GD <3

                    • 2010 07 18
                    • 383

                    labai faina grupe dabar taj is vis pasinesus ant jos sitos dainos taij ma favorit
                    o sita dar geresne

                    http://i1014.photobucket.com/albums/af265/miatoot21/graphics/007_1.jpg
                    Max parašo aukštis 130

                    Comment

                    • UpDog
                      Einu teisingu keliu xD

                      • 2010 10 25
                      • 42

                      Nors šiandien ne mano gimtadienis, bet šita daina niekaip neatsibosta Gali žvengti arba taškytis D

                      Comment

                      • Dubstepcreep
                        Naujokas
                        • 2010 11 06
                        • 4

                        Innocence You'll never be mine

                        貌似有利却导致失败的语言或行动-我的 第二的那么

                        Comment

                        • Horkis
                          Kritikuosiu žiauriai


                          • 2005 12 23
                          • 637

                          nzn bet va tokie muzika mane uzveza....Seip simfoniniai visokie kieti ziauriai


                          Comment

                          • NanaChan_
                            Love & Peace

                            • 2009 06 01
                            • 54

                            penktadienį vėl nagrinėjausi Ishkur'o gidą. (http://techno.org/electronic-music-guide/) Nors ir pasenęs, man vistiek dar labai įdomus. Šis puslapis - pasakoja apie elektroninės muzikos vystymąsi nuo penkiasdešimtųjų iki naujojo tūkstantmečio. nuo vaikystės esu didelė big beat gerbėja. ir tarp semplų užmačiau šitą. Numėtė visą savaitgalį.

                            Nors ir gimnastika, išlaikė intrigą ir mano dėmesį iki pat galo

                            Comment

                            • Silvestras
                              Rimtas forumo narys



                              • 2008 04 18
                              • 162


                              Maniau amerikiečiai jau yra neįgalūs kurti gerą muziką, o gal tiesiog buvau kiek stereotipiškai nusistatęs ar per mažai domėjausi, nes paskutiniu metu pasinešiau ant UK muzikinės industrijos. Bet ir vėlgi, išgirdau šios grupės pasirodymą per UK radio stotį, bet tada dar nežinojau, kad tai buvo Sleigh Bells, tik po to atsitiktinai kažkur išgirdęs vieną jų dainą susiprotėjau jog čia tie patys kurių ieškojau visą savaitę. Sleigh Bells (dance punk, noise pop) turi labai panašų atlikimo stilių į Crystal Castles. Tiesą sakant net labai lengva pasimesti šių dviejų duetų kūryboje. Būtų daugmaž afigenai jei aplankytų mūsų Lietuvėlę su kokiu live pasirodymu, varyčiau bet kokiu atveju. Gaila, kad šiai miglotai svajonei tikriausiai nelemta išsipildyti, bet esant reikalui paaukočiau tikrai nemažai dėl tokios skoningos taškalynės.

                              Comment

                              • dfsafsaf
                                Beautiful Lies

                                • 2010 05 13
                                • 261

                                Šnd radau nete šioki toki maža Shiki sountracktą, tai 4 kūriniai iš jo tiesiog pakerėjo
                                Spoileris:


                                Dar kai šnd prisiskaičiau gan nemažai kraupių/šiurpių ir net šlykščių dalykų ir kai muzika visad klausau garsiai, tai tą Pendulum dainos pradžia tokia netikėta buvo, kad net šiurpas perėjo per kūną
                                Paskutinis pakeitimas nuo dfsafsaf; 2011-01-30, 22:15.

                                Comment

                                Working...