Kokios muzikos klausot? (Pakomentuokite)

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Cere
    !אני כאן כדי הסלע הזה-


    • 2009 01 12
    • 547

    Autorius ~Madara Phantomhive~
    Dubstep... Niūriems vakarams. Vieni geriausių darbų kuriuos kol kas teko užtikti ^^
    Spoileris:

    Spoileris:

    Spoileris:
    Blue Foundation - love love love love them!
    O remix'as tai visai 'galingai' padarytas, kaip tokiai dainai.
    Hmmmm. Šita daina man per daug primena Twilight'ą. Su drauge mes alpdavom anksčiau nuo originalo.. : DD
    Spoileris:
    -.connection error


    Comment

    • Unusual
      3------->

      • 2010 10 14
      • 40

      Be komentaru

      rami klasika ^^

      Comment

      • PaperAngel
        (V)(;,,,;)(V)

        • 2008 12 01
        • 249

        Klipas nieko gero, bet daina awesome.. Išvis anksčiau buvau prie Escape The Fate tačiau buvo lūžis ir nuo to laiko man jie ėmė patikt xD
        Spoileris:
        Spoileris:

        Comment

        • Silvestras
          Rimtas forumo narys



          • 2008 04 18
          • 162

          Tik šią savaitę atradau šį galingą gabalą po paskutinio Essential Mix'o perklausos nuo dubstep gigantų Nero (UK) grupuotės. Sumautai nužudė mane su savo naujoju darbu, ankščiau kažkaip ir nesidomėjau jais, bet po šito mix'o dabar tapo vieni iš mėgstamiausių. Beje sekančiais metais ruošiasi išleisti debiutinį albumą, tikrai su nekantrumu laukiu, nes kas jau kas, bet šie du vyrukai nukelia dubstep'ą į kitą lygį.



          NERO LIVE @ Hard Haunted Mansion (USA)

          Comment

          • Puny
            Coffee lover

            • 2007 12 09
            • 101

            Paliko labai gerą įspūdį - nors hardcore metal dažnai ( kartais ) man būna per sunku, bet šitoj dainoj viskas dešimtukui

            Comment

            • Bardakas
              Žmogus Ne





              • 2005 09 22
              • 1462

              Ką galiu pasakyt, netyčiom pasileidau Utopia albumą Disco Jets, dažniausiai praleisdamas tik dėl to, kad jis žymimas kaip demo ir nepasižymėjęs niekur, tačiau ką išgirdau labai nustebino. Paprastai Todd Rundgren kurė progresyvųjį roką, nelabai kažkuo išsiskiriantį, bet užkabinantį ir štai čia išgirstame visai kitokius jo eksperimentus kurie maloniai nustebino ausį ir nuo pirmo išgirdimo patiko. Taigi Utopia - Disco Jets, Cosmic Convay, VHF:

              Maybe on Earth, Maybe in the Future
              sigpic
              Kurokawa idėjinis lyderis
              Lėtai keičiu slaptažodžius

              Comment

              • soldrao
                anime/drama fan >.<
                • 2010 11 20
                • 17

                klausausi įvairios muzikos. mėgstamiausią muziką neskirstau į pop ar rock, ar pan.; klausausi tiesiog tos muzikos, kuri man patinka ^^

                dažniausiai man patinka dainos, kurias aš girdėjau daug kartų (aš tai vadinu radijo efektu; kai dainą girdžiu apie 10 kartų, ji man pradeda patikti).
                mano atveju tai- OST (original soundtrack) dainos
                šiuo metu žiūriu daug anime, o beveik kiekvieno episodo pradžioj groja ta pati daina, todėl su kiekvienu episodu man ji pradeda vis labiau patikti xD

                taip pat klausausi dainų dainininkų, kurie tikrai MOKA dainuoti ir turi talentą, pvz.:
                whitney houston, ana free (dar neišpopuliarėjo, radau ją youtube), ray charles...
                ne išimtis ir populiariosios šių metų grupės SHINee (korejieciu muzikos grupe), Coldrain, BEAST




                P.S. SHINee are da BEST!!!!!!!!
                "A smart man learns from his mistakes, a wise man learns from the mistakes of others"

                Comment

                • Kastetas
                  regular everyday guy

                  • 2009 12 04
                  • 341

                  Klausau ta ika randu atsitiktinai
                  Kaikurios dainos isvis ne i tema buna kitos isties geros....
                  Taip randama ganetinai geru dainu, nezinomu ar panasiai...

                  Spoileris:




                  Comment

                  • Lota :D
                    Love and Peace~!

                    • 2010 02 17
                    • 239

                    Na, Kaunas jau pradėjo ruoštis šventėms, net eglutę pastatė, tai mano grojaraštį taip pat papildė šventiškesnės, šiltesnės dainos

                    Comment

                    • ~Madara Phantomhive~

                      Spoileris:


                      Kai nori išnykti nuo žemės paviršiaus. . .

                      Comment

                      • SataNa
                        Mind Zone



                        • 2008 02 15
                        • 600

                        Ir tik drįskit kas nors pasiginčyt, kad shimasen nesiderina su roku.

                        Kartoškė

                        Comment

                        • Aramis

                          Spoileris:


                          Daug nepasakysi, šiose dainose šiandien telpa mano pasaulis, su visais priedais ir emocijomis. Tiesiog mėgaukitės. Nuo Žemės iki mėnulio, su romantikos gaidele. Prieš miegą. Kad sapnai gražūs sapnuotųsi.

                          Comment

                          • Driezius
                            Kas toks?

                            • 2009 10 21
                            • 143

                            Vakar atsitiktinio youtube naršymo dėka radau šitą dainą. Na kaip jau supratot labai patiko, todėl ir dalinuosi.



                            Tik viena bėda, kad net google negali padėt šios dainos paieškose, nes kiek supratau jos paprasčiausiai nėra internete :| taigi dabar tik video 2 audio rip telieka. Bet visgi jei kam nors pasisektų rast šią daina geros kokybės įraše, nepamirškit ir man pranešt. Ačiū

                            Comment

                            • -Aglo
                              Aglo Baglo

                              • 2010 11 19
                              • 36

                              Klausau kas "užeina" kaip sakoma.
                              Tik ko jau ko nepakenčiu tai hip hop, RnB ir nemažos dalies pop.

                              Pataruoju metu, nuoširdžiai mėgaujuosi klasikine muzika. Tokiais kūriniais kaip "Petrushka" , "Rhapsody in Blue", "Danse Macabre" ir kt.

                              Spoileris:


                              deviantART || Gaia Online

                              Comment

                              • FlameHaze
                                The end of everything


                                • 2009 05 05
                                • 89

                                きみのことだれよりもわかっているだからわたしにまかせて
                                I am the bone of my sword. Steel is my body and fire is my blood. I have created over a thousand blades. Unknown to death. Nor known to life. Have withstood pain to create many weapons. Yet, those hands will never hold anything. So as I pray, unlimited blade works.

                                Comment

                                Working...