Kokios muzikos klausot? (Pakomentuokite)

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Silvestras
    Rimtas forumo narys



    • 2008 04 18
    • 162

    This shit is for real kidz!!!!



    MASSIVE!!! šiuolaikiška, madinga, išjudinanti.. ko dar norėt, epic gabalas

    Comment

    • PaperAngel
      (V)(;,,,;)(V)

      • 2008 12 01
      • 249

      just awesome
      Spoileris:

      per ją nesisėdi net, norisi kažką daryt
      Spoileris:

      nes geriem dalykam nereikia komentarų
      Spoileris:

      geras dalykas #2, bet galiu pasakyt tiek, kad pagrindinė priežastis kodėl dievinu šitą dainą yra sick klipas na ir jo balsas
      Spoileris:
      Spoileris:

      Comment

      • soiciro-cat
        Naujokas
        • 2010 10 21
        • 18

        antis, bix. siela. bei sitos grupes dainas patariu paklausit http://www.youtube.com/watch?v=So0Hx...eature=related

        Comment

        • ~Madara Phantomhive~

          Tiesiog paskutiniu metu ieškosi kažko lengvo ir malonaus

          Comment

          • Lota :D
            Love and Peace~!

            • 2010 02 17
            • 239

            Šią dainą prisiminiau visai netyčia, bet labai įtraukianti, taip klausausi ir šokti traukia

            Spoileris:


            Eminemas. Mano nuomone, vienas talentingiausių žmonių šiuolaikinėje muzikos industrijoje. Stipriausia jo vieta – jo dainų žodžiai. Beveik kiekviena jo daina pasakoja kokią nors istoriją, išduoda jo jausmus ir mano nuomone, tai žmogus vertas didelės pagarbos. Neišimtis ir ši jo daina, kuri aiškiai kalba pati už save, manau, kad tai vienas iš geresnių kūrinių ir bent jau man jis įstrigo

            Spoileris:

            Comment

            • ~Madara Phantomhive~

              Manau, kad Eminem vienintelis toks "genijus", kuris sugebėjo susišluoti krūvas pinigų apdainuodamas (aprepuodamas) savo klaidas gyvenime. Bravo jam. Nors pritariu, kad jo ritmai geri ir smagu jo klausytis išjungus smegenis.

              Comment

              • Unusual
                3------->

                • 2010 10 14
                • 40

                Tokia raminanti

                Comment

                • Kuroi Tsubasa
                  Department of Inquisition

                  • 2009 09 09
                  • 391

                  Savo nelaimei prieš miegą vakar pasiklausiau šitą kūrinuką, ko pasekoje vėliau negalėjau užmigti, nes mano galvoje tarsi grojo mažas nekviestas orkestriukas
                  No one can restrain me with logic



                  Comment

                  • Rutarisa
                    "The Artist"

                    • 2010 09 28
                    • 28

                    Autorius Gecas
                    Jooo, sita megstu begalo


                    O seip, klausau ivairios rock/metal muzikos, bet ne 'main stream' o labiau undergound'ines... Kitais zodzeis tarent, ne tokios kokia galima rasti per TV, nes dauguma ju man skamba taip, tarytum butu sukurtos masem zmoniu.. kitaip sakant, dainavimas/grojimas apie nieka... matau muzika kaip ir daile - tai komunikacija tarp atlikejo ir klausytojo, per gabala atlikejas/jai paprastai turi turet kazkokia minti/zinute, kaip ir dailes darbai... Na o gal esu tieisog nesubrendusei priekabi

                    taip, pasitaiko kad ir zinomesniu atlikeju vardai pa smane ant winamp atsiranda, bet jau atgyvene veikejai tokie kaip Alice Cooper, Def leppard, Scorpions, ir t.t.

                    Is reciau girdimu: Faith and the Muse, London After Midnight, Lesiem, Jack of Jill ir t.t...

                    Comment

                    • UpDog
                      Einu teisingu keliu xD

                      • 2010 10 25
                      • 42

                      Aš tai klausausi belekokią muziką, pradedant nuo drėvnų iki naujausių. Svarbiausia, kad man patiktų :P
                      Dabar klausausi šita http://www.youtube.com/watch?v=Uqp6SHn1Kf8

                      Comment

                      • Silvestras
                        Rimtas forumo narys



                        • 2008 04 18
                        • 162

                        Jei kas dar nežino, legendinė Daft Punk porelė buvo pasamdyta Walt Disney studijos sukurti garso takelį jų naujam 3D veiksmo filmui "Tron: Legacy". Beje pats OST turėtų išeiti mėnesį ankščiau už patį filmą, tad visi Punk'ų gerbėjai gali jau trinti rankas belaukiant jų naujo darbelio. Be to net iš pačio trailerio aiškiai matosi, kad jų muzika puikiai tinka bendram vaizdui su visa ta kibernetikos ir ateities tematika. Nors ir Holivudas stato, bet manau bus tikrai įdomu pažiūrėt į bendrą produktą. God bless Daft Punk!!!

                        Comment

                        • Poupee_De_Cire
                          Naujokas
                          • 2010 08 28
                          • 18

                          Snow - Informer ziauriai sena (1992 metu lygtais) ir ziauriai gera daina nzn kiek metu klausau ir net nepradejo atsibosti lol

                          goo.gl/mYYYZ


                          Mirs naktis. Gims diena.

                          Comment

                          • Lota :D
                            Love and Peace~!

                            • 2010 02 17
                            • 239

                            Netikėtai aptikau šią dainą, matyt nauja Gana netipiška šiai grupei, bet labai graži, jau kokią valandą klausausi, taip ramina...

                            Comment

                            • Unusual
                              3------->

                              • 2010 10 14
                              • 40

                              Nebloga klipo improvizacija su oldschool elementais

                              Comment

                              • silveris
                                Burma-Shave

                                • 2008 04 20
                                • 20

                                The Stooges - I wanna be your dog
                                Galingumas šitos dainos nulobške mane toli toli, labai stipri daina.Kaip tik helovynui
                                and when they pulled her from the wreck you know she
                                still had on her shades
                                they say that dreams are growing wild just this side of
                                burma shave

                                Comment

                                Working...