Kokios muzikos klausot? (Pakomentuokite)

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Katsu
    Hajimemashite



    • 2007 01 18
    • 192

    Beklausydamasis vieno Sixpence None The Richer albumo užtikau netikėtai hito Kiss me, Kiss me japoniškąją versiją. Perklausiau vieną kartą, antrą kartą - ir ką? Jis man net labiau patinka nei originalioji versija... Ko nesitiki, tas labai jau maloniai nustebina

    Comment

    • Egura
      Super mega ultra rašytojas


      • 2007 05 17
      • 684

      Klausau hardcore (hardcore-techno), speedcore, breakcore...core : Moshpit, maladroit, passenger of sh*t, Joshua, John dark, Hellz army, deadnoise, the enticer, fracture 4, i:gor....

      Ir dar pastaroji aistra Japoniskai muzikai, tokiai kaip, kad atlieka Moi dix Mois, Hizaki grace project, D, Lynch., Deathgaze, vidoll, dir en grey, so many...

      Comment

      • Keitaro
        としのり
        • 2007 06 29
        • 62

        Priklausomai nuo nuotaikos visokių Trash ir Hardcore negaliu klausyt kadangi tokios nuotaikos nabūnu Ir iš tiesų... Ką galimą suprasti tokiose dainose? Jokio atsipalaidavimo...
        Dažnai po kokio anime įkrenta giliai koks soundtrack... Tai po kiekvieno karto vis ką nors naujo parsisiunti ir klausai O šiaip, jai neskaityti soundtrackų... Tai gana įvairiai, kartais nusivažiuoju iki Progresive Techno, Mixu arba kokios Nelly Furtado, tačiau mėgstamiausiu muzikos žanru visada išliks Gotika... Nightwish'ai... Kodėl jie turėjo subyrėti?!
        sigpic

        Comment

        • MoX
          Kun sakai? A mun sakai?
          • 2007 07 02
          • 1

          Klausau daug ka Nuo punk iki death metal ir panasiai ,bet seip tai viduriu dazniausai buna :]

          Comment

          • juudiiiss
            Onna


            • 2007 06 29
            • 281

            Jeckau jauciu klausyciau betkokio s... kokio tik man duotu siaip labai patinka grube sum41 dar Three Days Grace neblogai uzveza ohhh vos nepamirsau Nickelback

            Comment

            • Seraphita

              Ah tj daug ir ivairios muzikos klausau. Belekokios. Nuo Klasikos iki siuolaikines sizhos, nuo kartais netgi popso(baisu prisipazint) iki galutinio sunkumo death metalo.

              Labiausiai patinka trance, industrial muzika.

              Comment

              • slicKrox
                Catching some Zzzzs...




                • 2012 08 01
                • 2161

                Autorius juudiiiss
                Siaip rusiska muzika man nelabai patinka bet sita daina dievinu http://vids.myspace.com/index.cfm?fu...oid=2026914824 siek tiek privercia susimastyti (bent jau mano tokia nuomone)
                Tikrai visai nieko, is rusiskos operos rasti ka nors idomaus nera taip paprasta kaip atrodo... bet kieno ten garbei atlikta daina as iki siol nesupratau....

                Beje gal kam teko girdeti nauja "Daft Punk - Harder, Better, Faster, Stronger" ispudinga remixa? Netiketai kazkaiptai siandien isgirdau per ZIPfm.

                Comment

                • piccosan
                  Daft Punk

                  • 2005 11 28
                  • 250

                  Autorius slicKrox
                  Del to ir klausiu, nes nezinau kokio atlikejo atliktas remixas, ant virsaus originalios dainos priderintas jo vokalas ir biski pakoreguota pati melodija, bet skambejo ji man net ispudingiau, nei originali, neskaitant, kad ir taip pasiilgau "Daft Punk" kurybos.
                  Yo, Yo, Yo... Dabar kaip tik klausau ZIP fm ir girdziu ta mixa apie kuri sneki
                  tai: Kanye West - Stronger
                  na nebent tu girdejai dar koki kita.. gal mada Daft punkus remakint uzejo (joke)
                  visa diena ijunges stoti buvau kad isgirsciau

                  EDIT:

                  cia Torrentas parsisiuntimui dainos
                  Paskutinis pakeitimas nuo piccosan; 2007-07-09, 17:18.

                  Comment

                  • FreaK`aZ
                    Rimtas architektorius




                    • 2005 02 22
                    • 532



                    sitas visai smagus tokis
                    "Some kind of frickin brainwashed cat from mars
                    with a sick idea of world domination"

                    Comment

                    • slicKrox
                      Catching some Zzzzs...




                      • 2012 08 01
                      • 2161

                      Autorius piccosan2
                      Yo, Yo, Yo... Dabar kaip tik klausau ZIP fm ir girdziu ta mixa apie kuri sneki
                      tai: Kanye West - Stronger
                      na nebent tu girdejai dar koki kita.. gal mada Daft punkus remakint uzejo (joke)
                      visa diena ijunges stoti buvau kad isgirsciau

                      EDIT:

                      cia Torrentas parsisiuntimui dainos
                      ooo.. labai dekingas! pavadinimas visai kitoks negu as tikejausi.. tikrai nebuciau rades, po darbo kiek klausiau, bet nekaip neuztaikidavau ant jos. Geris! Kas nori, gali ir video klipa paziuret:

                      Kanye West feat. Daft Punk - Stronger [OFFICIAL MUSIC VIDEO]

                      Comment

                      • Evil_of_Darknesz
                        Suicide is painless...

                        • 2006 04 09
                        • 998

                        Pradejau klausyt ir tiesiog pasidariau MAXIMUM THE HORMONE fanas, po kolkas sita grupe yra NO. 1 mano megstamu grupiu sarase...

                        Comment

                        • Katsu
                          Hajimemashite



                          • 2007 01 18
                          • 192

                          Ilgiau mano playlist'e užsibuvo Cowboy Bebop ir Eureka 7 OST'ai.
                          O šiaip sukasi The White Stripes - Icky Thump albumas. Puikus albumas lyginant su ankstesniais. Ai, dar radau Ryuichi Sakamoto albumą "Chasm" pas save. Girdėjau, kad jis vadinamas Japonijos naujosios elektroninės muzikos dievuku. Įdomūs kūriniai, tik palyginimui niekur nerandu nei ankstesnių nei vėlesnių jo albumų..

                          Comment

                          • Džiro sesė
                            X - Crime of visual shock


                            • 2005 11 12
                            • 604

                            Ašen tai pradėjau Kagrra klausyti, netyčia
                            radau, kad šitos grupės dainų turiu, ir net pakankamai
                            turiu, tai imiau klausyt, ir ką galiu pasakyti -
                            man patiko.

                            Užsukite in mano FB page: http://www.facebook.com/MaumasArt

                            Comment

                            • hanaretsu
                              Beealzebub
                              • 2006 08 19
                              • 135

                              http://www.last.fm/user/dzintars
                              Jeigu jums tai ką nors sako....

                              Comment

                              • Nebu
                                Syscemos Valdovas

                                • 2006 08 07
                                • 199

                                Dabar klausom Frank Zappa, The Doors, Nagisa ni Te...
                                Pirmasis tai kaip reikiant kala i klyna
                                O daba pasigailėsi!!!

                                Comment

                                Working...