Kokios muzikos klausot? (Pakomentuokite)

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Katsu
    Hajimemashite



    • 2007 01 18
    • 192

    #76
    Celldweller- tikrai neblogai, idomūs kūriniai, sumaišyti žanrai - geras ritmas. Veža mane tokia muzika..

    Bet iki NIN tikrai toli, nes čia visai kita įtaka jaučiasi . NIN vien dainavimo stiliui sunkiai prilygti kas gali.

    Gaila, kad iš to antro link'o, kur sudėti jau sukurti kūriniai, neleidžia atsisiųsti . Ar čia tik man mano Opera neleidžia užseivinti...
    Paskutinis pakeitimas nuo Katsu; 2007-06-09, 00:46.

    Comment

    • Egura
      Super mega ultra rašytojas


      • 2007 05 17
      • 684

      #77
      Mano mėgemiausi:
      http://www.myspace.com/infectedmoshpit
      http://www.myspace.com/wwwsubstanceabusecom
      http://www.myspace.com/darktemple

      Comment

      • Dai-Katana
        Podcast or Death




        • 2004 10 04
        • 686

        #78
        Autorius Katsu
        Gaila, kad iš to antro link'o, kur sudėti jau sukurti kūriniai, neleidžia atsisiųsti . Ar čia tik man mano Opera neleidžia užseivinti...
        Jei kalbi apie Celldweller remixų saitą, tai ten klausytis eina, o failus beros pasiimu per Doc&Settings -> Useris -> Local Settings -> Temp Internet Files ir t.t..

        Teoriškai turi veikti, nes aš tik klausiausi kolkas ten jų, bet nemėginau siūstis.

        SKYPE: ANACHRONIX.NOEIN

        Comment

        • Kurotani
          Rimtas forumo narys

          • 2007 01 01
          • 119

          #79
          Mano pc uzhvalde Miyavi..gosh kaip veza solo su gitara... "Selfish love" klipą peržiurėjau jau kokius 200 kartų

          Comment

          • M

            #80
            hm.Aš klausau Alternative muzikos:Muse,Keane,Depeche Mode,Kaiser Chiefs,The Kileers

            Comment

            • hanaretsu
              Beealzebub
              • 2006 08 19
              • 135

              #81
              Oi, žmonės. o tarp jūsų kas nors last.fm užsiregistravę? jei taip man niekam nereiktų gliaudyt tos painiavos, kurios puikus pavyzdys yra wertropo postas.
              Na, dabar kai Sepultura koncertuos Vilniuj tai ir jos nemažai paklausau

              Comment

              • Ekgp97sl
                Vietinis šnipinėtojas

                • 2006 01 16
                • 63

                #82
                Autorius hanaretsu
                Oi, žmonės. o tarp jūsų kas nors last.fm užsiregistravę? jei taip man niekam nereiktų gliaudyt tos painiavos, kurios puikus pavyzdys yra wertropo postas.
                Na, dabar kai Sepultura koncertuos Vilniuj tai ir jos nemažai paklausau
                Užsiregistravę, kad jau įdomu. :]
                Tarkime, kaip aš ir užsivadinęs lygiai taip pat.
                Tik čia vis viena galbūt smagiau karts nuo karto pasigirti, o ten jau va, sekimas, kas ką klauso, dar ir nepritingėti reikia.

                Comment

                • Eisas Kuperis
                  Simintis Sun


                  • 2006 01 25
                  • 355

                  #83
                  Mano muzika - mano nuotaika
                  www.file.lt/files/listen/1764/1.mp3

                  Nepakartojamos. Įdomiai gaunasi. Namo parplaukia gigabaitai muzikos ( na taip nutinka, jei kanors gražaus išgirstu, tai visus albumus imu) Iš jų kelios dešimtys ar net ir visas šimtas dainų pasielieka nepašalintos. Tiesiog tos kurios išties patinka. Ir visuomet iš viso šito iškyla vienas ar du kuriniai kurie ir tegroja mano winampe arba mp3 grotuve. Tos kitos, nors ir patinkančios lieka kažkur nuošaly. Puikus pavizdys kad ir ši muzika atlikėjo, kurio daugelis kitų kūrinių šiaip jau visai nepatinka. Sukasi ratu ir sukasi. Iki tol kol pakeis naujas radinys, arba į jo vietą stos kokia nors sena melodija.

                  Klipai. Paprastai renkuosi tik kokia nors melodija. Muzika be žodžiu, ar šiaip kanors panašaus. Gražiai skamba. Kaip noriu taip ja sau pritaikau. Bet kartais pasižiurių į klipą ir štai, nedaug trūksta kad nuomonė apie kūrinį visiškai pasikeistu. Faktas. Klipai nerodo to ką aš matau tame kūrinije, tarsi jų autoriai būtu visai ne tie kurie kurė pačia muzika.

                  Lietuviška muzika. Ja man kraupu jos klausytis. Tiesa yra keletas dainų kurios gana neblogai man skamba. Tik kad jos senos kaip ir aš pats. Retai kur girdimos. Ir tik vos keli kuriniai dar kažką reiškia. Tarkim D2 Liudas - rytais. (vargu ar kas apskritai girdėjęs) Kurinėlis kurio netgi ieškojau. Patiko daina apie į darba šiaušiantį Simį. O daugiau, ką, kaip ir nėra daugiau kas lietuviško ir naujo patiktu.

                  Radijas. O jis irgi beveik niekados nieko gražaus negroja. Tik kažkokia neaiški muzika laaabai patinkanti visiems mano kvartalo statybinkams. Idomu ar is busimiems kaimynams tokios patinka. Opus 3 retkarčiais ir šiektiek dažniau m-1 plius kanors man gražaus sugoroja. Taip ir šį kurinuka aptikau. www.file.lt/files/listen/3402/9.mp3 Irgi pakliuvo į įdomių sarašą.

                  Comment

                  • HajiHaji
                    月の詩

                    • 2006 11 27
                    • 113

                    #84
                    Bring Me the Horizon, Enter Shikari, Miyavi, Underoath, Dir en grey, AFI, Drop Dead, Gorgeous, Placebo, Fall Out Boy, lostprophets, Chiodos, Sigur Rós, Shiny Toy Guns, The Devil Wears Prada, Ladytron, Pendulum, Clint Mansell, Linkin Park, Hollywood Undead, My Chemical Romance, 雅-miyavi-, Damien Rice, Justin Timberlake, Red Hot Chili Peppers, The Prodigy, Kill Hannah, The P.H.A.G.'s, Muse, The Killers, Madonna, Camille Jones vs. Fedde Le Grand, The Birthday Massacre, Hellogoodbye, DJ Adolf, Bullet For My Valentine, Ayla & Safri Duo, The 69 Eyes, Infected Mushroom, Mindless Self Indulgence, Marilyn Manson, System of a Down, Lady Sovereign, Celldweller, Eyes Set to Kill, HORSE the band, Atreyu, DJ Kaycee, Jack's Mannequin, Konishi Kayo & Kondoo Yukio, HiM,
                    Check out my music taste: http://www.last.fm/user/romanticblade/

                    Comment

                    • Izzo
                      one vs all, DIE AZ!



                      • 2007 02 25
                      • 1530

                      #85
                      cia prie muzikos gal zinot is kur paraut hiperboles albumu,otokooya uzsiprase

                      geriausia butu direc'tai per rapid'a ar megaupload'a ir pan torrent'u nesiulyti petr google nelb ir ka radau

                      o kad butu i tema tj db klausau Linkin Park nauja albuma Minutes to Midnight ir dar Nightmare - The world Rooler parsisiunciau.. gan neblogas albumas
                      SCREW YOU, PEOPLE!

                      Comment

                      • FreaK`aZ
                        Rimtas architektorius




                        • 2005 02 22
                        • 532

                        #86
                        me shokineja ish laimes, bo pagaliau prigavau Coaltar Of The Deepers nauja album'a Tortoise EP. nezinantiems bei siaip megstantems sunkia, taciau kartu i experimentika linkusia muzika siulau paklausyt. siaip tortoise EP galima rast http://mullemeck.serveftp.org/jps_beta/ tik reiks prisiregint. arba paprasyt manes, atsiusiu kaip nors.
                        myspace: www.myspace.com/coaltarofthedeepers
                        ir siaip man asmeniskai ko gero geriausias j-rock band'as.
                        Paskutinis pakeitimas nuo FreaK`aZ; 2007-06-11, 13:33.
                        "Some kind of frickin brainwashed cat from mars
                        with a sick idea of world domination"

                        Comment

                        • Dai-Katana
                          Podcast or Death




                          • 2004 10 04
                          • 686

                          #87
                          FreaK`aZ, įmesk daugiau savo klausomų grupių/atlikėjų. Spėju, kažko daugiau turi įdomaus užslėpęs ;]

                          SKYPE: ANACHRONIX.NOEIN

                          Comment

                          • FreaK`aZ
                            Rimtas architektorius




                            • 2005 02 22
                            • 532

                            #88
                            Tai ka net nezinau kas tau is mano klausomos muzikos galetu buti idomu.
                            "Some kind of frickin brainwashed cat from mars
                            with a sick idea of world domination"

                            Comment

                            • Dai-Katana
                              Podcast or Death




                              • 2004 10 04
                              • 686

                              #89
                              Kažko panašaus į Coaltar Of The Deepers, Celldweller, NIN ;] Labiau link tokio "švaresnio" kaip Cellldweller, bet agresyvesnio kaip Coaltar Of The Deepers ar panašiai. Aš tokios stiliaus muzikos ieškau ir ieškau, bet labai sekasi. Mėgstu tikrąjį industrialą, kurį irgi nelengva rasti, nežinant bent kelių tokių grupių-pionierių pavadinimų. Vis randu lievus ~home made~ tipo "industrialinius" kūrinius...

                              SKYPE: ANACHRONIX.NOEIN

                              Comment

                              • piccosan
                                Daft Punk

                                • 2005 11 28
                                • 250

                                #90
                                O Šv. Chesusai!! pamirsau pamineti kad klausau Tom Snare.. nu kaip cia pasakius pamirsau.. geriau butu teigti GRIZAU prie kazkur uzkisto Tom Snare... Dar kartais isimetu Prodigy ir visiska priesingybe Enya...
                                peace out

                                Comment

                                Working...