Kokios muzikos klausot? (Pakomentuokite)

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Miesto_Druidas
    the journeyman



    • 2010 08 17
    • 1515


    DnB didmeistris Klute grįžta lapkritį su nauju albumu. Nusimato kažkas įspūdingo ir atmosferinio šio žanro gerbėjams.

    Comment

    • Squalleh
      .MØNSOON.



      • 2009 01 12
      • 1892

      Šių metų Rob Zombie albumas yra tiesiog nuostabus. Mr. Zombie finally delivered. And delivered hard.



      Comment

      • NanaChan_
        Love & Peace

        • 2009 06 01
        • 54

        vasaros festų nostalgija

        Comment

        • Miesto_Druidas
          the journeyman



          • 2010 08 17
          • 1515

          Nebe šviežiena, bet Andrew Bayer kaip smogė su naujausiu savo albumu, taip ir iki dabar ausų nepalieka jo garsai.

          Kam įdomu prodiuserio kita kūrybos pusė - jo artėjantis kūrinys.

          Comment

          • baganas
            Narys
            • 2010 08 14
            • 31

            Kažkuo žavi


            Comment

            • OpHiEll
              Rimtas forumo narys

              • 2009 11 29
              • 123

              Truputi helloweeniškas progressive trance kurinukas, man patiko kurinuko pavadinimas The EVIL ID



              Big things have small beginnings


              There is no such thing as a perfect, but that doesn't mean we can not try to achieve perfection ...

              Comment

              • Ruonis
                Heresies,why not?


                • 2013 07 19
                • 93

                Chiptune - man, tai kažkas naujo. Negano to, tai visiškai ne mano skonio muzika, tačiau kažkodėl paliko labai teigiamą įspudį. Pasidomėjau šiek tiek trivia ir paaiškėjo, kad esu prieš tai susidūręs su šiuo muzikos žanru, bet tiesiog neatkreipiau dėmesio, nes tai dažniausiai būdavo remakes arba game theme songs. Ilgai tokios muzikos klausyt nesigauna, tačiau geras pusvalandis tokio įtempto ritmo - visai malonu.


                Na, o jeigu greitas rimtas nelabai priimtinas, galima rasti kažko lėtesnio, ramesnio.
                Yeah, I probably got a couple of screws up in my head loose.

                Comment

                • Miesto_Druidas
                  the journeyman



                  • 2010 08 17
                  • 1515

                  Smagus old-school'inis, pianino garsų ir DnB remiksiukas

                  Naujai išleistas nemokamas Danny Byrd bootleg'ų rinkinys čia, kartu ten ir šitas kūrinys, jei norit turėt pas save .
                  Paskutinis pakeitimas nuo Miesto_Druidas; 2013-11-21, 13:20.

                  Comment

                  • slicKrox
                    Catching some Zzzzs...




                    • 2012 08 01
                    • 2161

                    Autorius Miesto_Druidas

                    DnB didmeistris Klute grįžta lapkritį su nauju albumu. Nusimato kažkas įspūdingo ir atmosferinio šio žanro gerbėjams.
                    Neįtikėtina. Klausiau KLUTE nuo 2005, kuris tikriausiai yra mano top3 tarp dnb atlikėjų, nes jam nėra lygiu ar panašių atlikėjų, kai pasirodė albumas "No One's Listening Anymore 2005", tačiau labiausiai pakerėjo "The Emperor's New Clothes 2007", kurį netgi iki šiol kartais paklausau. O po 2010 jo įrašai kažkiek išbluko. Dingo ta paslaptinga tamsi atmosfera ir jam vienam būdingas ritmas, tačiau šis įrašas įrodo jog klydau. Dq už priminimą ir čiumpu jo šviežiausią albumą. Man rodos, Klute - labiausiai nuvertintų atlikėjų per pastarąjį dešimtmetį.

                    Pvz, šis jo darbas net po 10 metų nepabodo:

                    Comment

                    • Ruonis
                      Heresies,why not?


                      • 2013 07 19
                      • 93

                      Prieš keletą dienų aptikau tokią britų grupę - VNV Nation. Iš pradžių nelabai patiko, tačiau praėjus šiek tiek laiko, vis dažniau grįžtu paklausyti jų. Synthpop/industrial/trance.

                      Yeah, I probably got a couple of screws up in my head loose.

                      Comment

                      • Pagran2kas
                        Forumo vilkas

                        • 2013 11 23
                        • 328

                        Nors neseniai as pradejau klausytis Nujabes, jis man tapo vienu is megstamiausiu.

                        The end justifies the means.

                        http://myanimelist.net/animelist/Pagran2kas

                        Comment

                        • Zx-Shade
                          digital existence



                          • 2009 03 14
                          • 725

                          Nors ir ne reperis as, bet sita daina labai ikvepia kai piestukas tyli.

                          Comment

                          • Miesto_Druidas
                            the journeyman



                            • 2010 08 17
                            • 1515

                            Tai užklausiu forumiečių, kas labiausiai įsiminė iš praeitų 2013 metų muzikos, kokius kūrinius geriausiai pamenat ir labiausiai pamėgot? Kokį albumą (ar kelis) sukot n kiekį kartų?

                            Comment

                            • Renata
                              Meanie


                              • 2008 05 25
                              • 715

                              Kažkaip nemanu nieko, kas mane itin sudomintų išleisto būtent 2013, bet per juos atradau Alcest ir Viklduja~


                              http://youtu.be/XTRnjTVfZak
                              AnimeList // Last.fm // DeviantArt

                              Comment

                              • Absurdëh
                                AZ Fairy


                                • 2011 03 21
                                • 524

                                2013m. pabaigoje atradau Jesse Valentine (F-777), po to kai StickyGaiden 'šiųmetiniame' AKROSS Con'e kooperuodasmasis su šiuo mažiau žinomu muzikos atlikėjui pastatė jam oficialų promo anime muzikinį klipą siekiant abipusės paramos sau ir muzikos autoriui, kas paprastai visad yra StickyGaiden gestas jo 'profesionalo' karjeroj'. (edit:. making of)
                                Jesse Valentine albumus galima paklausyt štai čia. Itin talentingas atlikėjas, turi labai lankstus ir skoningas stilius (nuo Dance iki Trance, industrial, DnB su įvairiom orchestral variacijom) Im So Classy (2013) ir Press Start (Vol​.​2) (2013) albumai labiausiai klausomi, nors kuo toliau, tuo atrandu kažką nauja ir įdomaus. Vienas iš kūrinių: My Mustache Is The Source of My Power

                                Judant į 2014 metus, TheGlitchMob pagaliau pristatys savo naują ir fanų taip ilgai lauktą albumą
                                pavadinimu: 'Love Death Immortality'

                                http://www.theglitchmob.com/

                                edit:
                                PS: Absurdai, man labiau patinka: Warrior Concerto ir We Swarm.
                                na šitai būtų tik vienas takelis / bet myliu absoliučiai viską ką šitie amerikiečiai daro. Minėti kūriniai ypač. Tačiau noris kažkas žviežio šitam stiliui ir geitai; Beja, Ileia asmeniškai idomiausiai iš kitų mano matytų kurėjų panaudojo Warrior Concerto, atsižvelgiant į labai ribotą laiką (per Quickening 2013) [čia]
                                Paskutinis pakeitimas nuo Absurdëh; 2014-01-02, 18:09.
                                d9 || amvorg || amvazar'17

                                Comment

                                Working...