Kokios muzikos klausot? (Pakomentuokite)

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Silvestras
    Rimtas forumo narys



    • 2008 04 18
    • 162

    Po šitos dainos jaučiuosi sooo indie, welcome to the 80's brothers and sisters. Jau išleido ganėtinai aukštai vertinamą albumą, bet manau jis kiek palauks. Toks puikus singlas tiesiog maitina mane savo melancholišku vibe'u.


    Na ir savaime aišku visas dėmesys po truputį paruošiamas kovo 10 d. kai dub police ir sub soldiers įrašų kompanijų vadovas Caspa atvaro į Vilnių su visa doze firminio UK dubstep'o.

    Comment

    • Unusual
      3------->

      • 2010 10 14
      • 40

      Asmeniskai viena is geriausiu Nirvanos dainu, nes pakankamai prasmingi lyricai.

      P.S: Eina sau VEVO
      Paskutinis pakeitimas nuo Unusual; 2011-02-27, 21:29.

      Comment

      • Sloth
        [SrX]

        • 2007 09 14
        • 277

        Na ką, pasidalinsiu savo kone geriausiu radiniu elektroninės muzikos sferoj. Šio radinio vardas - Ntype. Keista, bet apie šią grupę ar atlikėją nepavyko rasti absoliučiai nieko. Yra kažkoks britų Dj pasivadinęs N-Type, tačiau jo muzika gan drastiškai skiriasi nuo mano pateiktų track'ų, kurie mano nuomone yra šimtą kartų superior.

        Ntype - City of Hopes



        Ntype - Frigid



        P.S Būsiu žiaaauriai dėkingas už bet kokį trupinėlį panašios muzikos... Atmosferos ir melodijos, man reikia atmosferos ir melodijos...

        Comment

        • FlameHaze
          The end of everything


          • 2009 05 05
          • 89



          gera muzika ka daugiau cia ir pasakyti
          I am the bone of my sword. Steel is my body and fire is my blood. I have created over a thousand blades. Unknown to death. Nor known to life. Have withstood pain to create many weapons. Yet, those hands will never hold anything. So as I pray, unlimited blade works.

          Comment

          • limone
            they call me apricco ☆
            • 2011 02 23
            • 3

            Šeip labai mėgstu Vocaloid dainas ir IOSYS coverius.
            Spoileris:

            Nesuprantu kaip tie Gazettai turi tiek daug fangi-- gerbėjų..

            P.S. gotta agree with FlameHaze.
            Paskutinis pakeitimas nuo Bardakas; 2011-02-26, 08:49.
            dA - apricco
            fb - egle kotryna
            utube - lili9tan

            Comment

            • UpDog
              Einu teisingu keliu xD

              • 2010 10 25
              • 42

              Va šita gera dain ant relaxo dažnai užsileidžiu. Jie man kaip Coldplay amerikietiška versija.

              Comment

              • Zx-Shade
                digital existence



                • 2009 03 14
                • 725



                Bmx atributikoi gal net truputi geriau skamba :3

                Comment

                • lialia
                  GD <3

                  • 2010 07 18
                  • 383

                  Pastaruoju metu pasinešiau ant šitų dainų ir šitos grupės, iki dabar gyvuoja tai normaliai išsilaikius :
                  Spoileris:

                  O čia ant prikolo tokio žiauraus prikolo:
                  Spoileris:


                  P.S. neradau official music video's arba tingėjau ieškot. XDDDD
                  http://i1014.photobucket.com/albums/af265/miatoot21/graphics/007_1.jpg
                  Max parašo aukštis 130

                  Comment

                  • Silvestras
                    Rimtas forumo narys



                    • 2008 04 18
                    • 162

                    Šiuometinė indie scenos favoritė, moka dūšią pakutenti, o ypač puikiai tai padaro su šia daina iš savo antro albumo 'Wounded Rhymes', kuris neužilgo jau bus išleistas. Tokiem random pamąstymams vakare prie lango be šviesos.


                    Na o čia jokia ne naujiena, turbūt kiekvienas nors kartą buvo rimtai pasinešęs ant daft punk kūrybos, klausydavo ištisas dienas ir vis ieškodavo naujesnio materialo. Tai jau mano antroji punk'ų banga, absoliučiai spontaniškai nusprendžiau prisimint jų robotroniką ir prasidėjo... jau visą savaitę nepaleidžia. Jų muzika - tai tikrai kažkokia slapta Dievo dovana žmonijai, kitaip ir būt negali. Kiek banaliai praskambės, bet labai gaila, kad jie jau nebekuria muzikos ir net nepasirodo eventuose. Manau toli gražu ne aš vienas neatsisakyčiau kokio live konco.
                    P.s. Trono:legacy OST lieeevas, žinau tik sountrack'as ir nereikėjo tikėtis kažkokių banger'ių, bet nuo daft punkų visada lauki ko nors originalaus ir stipriai kalančio. Nebent tik 'Derrezed' dar sueina.

                    Comment

                    • UpDog
                      Einu teisingu keliu xD

                      • 2010 10 25
                      • 42

                      Daina kaip daina, bet ne kiekvieną dieną pamatysi live performencą and apple mobiliakų

                      Comment

                      • Kuroi Tsubasa
                        Department of Inquisition

                        • 2009 09 09
                        • 391

                        Tiesiog senos geros dainos, kurias neseniai vėl prisminiau. Labai stiprios emocijos tiek vienoje, tiek kitoje, padeda išsikraut
                        Spoileris:

                        No one can restrain me with logic



                        Comment

                        • lialia
                          GD <3

                          • 2010 07 18
                          • 383

                          Gerą rock'o gabalą atradau pas save tai čia tik gero rock'o gerbėjams šita daina:
                          http://i1014.photobucket.com/albums/af265/miatoot21/graphics/007_1.jpg
                          Max parašo aukštis 130

                          Comment

                          • Deima-
                            Ką čia gero nuveikus?

                            • 2008 07 04
                            • 90

                            Despotin fam - lietuviška repo grupė. Man jie nerealus. Prasmingi lyrics, o kartu ir skambūs, stipr0s beat'ai.




                            Sigą sukūrė pasalūnė.Didelis ačiū jai.

                            Comment

                            • SaMe-chan
                              always online

                              • 2010 07 16
                              • 81

                              Kompiuteryje muzikos turejau apie 30 GB.
                              10 GB is ju buvo J-rock ir Korejietiskos dainos.
                              Didzioji dalis viska ka turejau, buvo atsiusta drauges, kuri tiesiog pamisus pakvaisus ir seip isejus is rikiuotes del Korejietisku dainu, ir nuolat man jas pumpavo ;DD
                              Kai kurios is tikro buvo labai superines, bet...
                              Viena diena nutiko nelaime ir mano kompiuteris uzlinko.
                              Kazkaip gavosi,kad visas sitas geris padare dingau

                              + + =

                              Comment

                              • Zx-Shade
                                digital existence



                                • 2009 03 14
                                • 725

                                Jau savaite prievartauju sita daina. Nerealu. O sendien ryte besiklausydamas zipFM dar labiau nustebau, pasirodo cia lietuviu gabaliukas

                                Comment

                                Working...