Kokie jūs žmonės?

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Eisas Kuperis
    Simintis Sun


    • 2006 01 25
    • 355

    Na apie tiltus nieko neko nematau, tik savo žodį "tilus". Bet į tai dabar nesigilinsiu.
    Na gerai, sakyti tiesiai šviesiai ir bus gerai, koks esi toks ir buk. Maniau taip ankščiau, manau dabar ir dėl to rūpeščiu neturiu, na didesniu tokiu neturiu, bet. Bet pabandau pagalvoti kas būtu jei visi, na didelė dauguma žmonių taip elgtusi. Na taip, galbut dėl to tiesiai šviesiai man pačiam butu papaščiau, bet šiaip manau bendras vaizdelis taptu niurokas. Na šnekėtu žmonės gal ir daugiau, dėl to ką sako nesirupintu, bet tai ką pasako nevisada skambėtu maloniai, kartais ižeidžiančiai, jei prie to nebutu priprasta. Bendrauti laisvai, bet visgi gal kartais reikia sekti ką sakai, kartais gal ir patilėti geriau... Ne dėl savęs, dėl kito žmogaus. Kad jam geriau butu. Na taip manau turėtu būti nors tai man ir neigivendinama užduotis. Sakau ką galvoju, tai visa laimė nieko blogo negalvoju, bent jau taip manau, o ištiesu būna kartais ir kitaip.
    Na o jei visi žmonės elgtusi pagal save. Na va toks esu ir štai prašom tokį ir turėkitės, daugiau nieko negausit. Manau gautusi truputi chaosas, nors to tokio idividuolumo manau netruktu jau niekam.
    Melavimas - mandagumas? Na nevisai gal taip norėjau pasakyti tenais. Tiesiog tokia mintis kad gal kartais kažką tiesiog nutili vardan kito, kaip sakiau, ko nereikia tiesiog ir neatskleidžia. Melas dažniausiai išlenda, jei ieškai naudos sau, ypač ilgalaikis melas. Sukis kaip nori, čia jau nieko nepaarysi, to šito tai jau nepalaikau jokiais būdais, su jokiomis išimtimis.
    Trumpai tiesiog galėjau pasakyti taip. Jei visi, ar didelė dalis žmonių butu tokie atviri, sakytu ką galvoja, butu visda tokie kokie esti ištikruju, tai man kyla mintis jog iš to nieko gero per daug nebūtu, ir net atvikščiai gal, tik pablogintu padėti.

    Comment

    • ^sancta^

      Na nezinia kjp butu jaj visi but atviri ir sakytu ka galvoja ir pan ... Galbut butu blogiau gal geriau ... Kol nesuvesi kruvos zmoniu tokiu , ir nepastebesi kjp jie reaguoja viens i kita , tol nesuzinosiar nea? Na bet suprantu ka norejai pasakyti ... :P

      Comment

      • Kurotani
        Rimtas forumo narys

        • 2007 01 01
        • 119

        Na tiek savo tiek aplinkinių nuomone esu įdomi persona, nuolat turinti milijoną užsiėmimų
        Sunkiu gyvenimą kaip citriną nesvarbu ko imuosi stengiuosi daryti tai "da best", o jei neišeina... stengiuosi labiau Mėgstu gerus pašnekovus su kuriais galima kalbėti iki užkimimo Su manimi susipažinti lengva(esu draugiška ir tiesiog mėgstu naujas pažintis, drąsiai pm) , bet tikrai pažinti : "misija neįmanoma"

        Comment

        • Maya

          aplinkiniu nuomone esu sveikai pakvaisus,net kiek valdinga,bendraujanti,uzdara ir t.t.
          zodziu,esu monstras

          Comment

          • Claud
            animejus
            • 2006 12 30
            • 43

            Esu flegmatikas,apzels nes bjau kirpeju.Megstu svajoti ir sapnuoti,myliu gyvenima ir tykiu dievu ir antgamtiskais reskineis,Megstu gyvunus,nekenciu zmoniu yra isimtis.megstu konstruot ir kurti,esu prie meno .na esu visas toks as,tiek wa
            http://www.ipix.lt/out.php/i9338_mononoke.gif (Privalo būti ne didesnis nei 500x130)

            Comment

            • bolie
              Naujokas
              • 2007 02 17
              • 5

              keistas as zmogus...
              tylus o kartais labai garsus.
              viska issakantis o kartais nutylantis.
              trenktas.
              mielas
              etc.

              Comment

              • Ruki
                [Baka]
                • 2004 10 30
                • 21

                kokis zmogus as...
                seip zmoniu "bandoje" galiu buti tyli, ir bijot net zody pratart... bet wa... geru draugu kompanijoje, zmoniu kuriais pasitikiu ir bla bla bla... esu baisi plepe, sneku nonsense [daug]
                seip, megstu daug sypsotis ir juoktis xD
                tj va... kartajs tkraj nusisneku per daug, bet as esu as ir visi mane myli tokia koke as esu xD
                tj va... nemoku ir nemegstu pykti ar pyktis
                nemegstu ir atskomybes, bet jei jau reikia ja prisimt... niekur nepabegsiu
                o seip esu linxmai trenkta xDDDDDD
                nesipykstu su tevajs. Megstu kazkiek tais laiko praleist prie pc.... kartajs palosiu L2 kartajs paziuriu anime... na krce... nieko ypatingo

                Comment

                • radament666
                  "Umi no Suna" Dark

                  • 2007 02 18
                  • 154

                  Hmm, koks as. Na as istikruju manau, kad esu iskirtinis, nors mes visi esam kuo nors ipatingi ir issikiriantys.
                  Kitiem zmonem mane buna sunku suprasti esu filosofas romantikas ir b***s zino kas.
                  Megstu anime, tusintis su draugais, bandyti naujus dalykus(nelabai paprastus)
                  Nelabai dar zinau ka galima pasakyt. Jei kam kaskas bus idomu patys parasysit.
                  Priklauso Klaipėdos Japonų Animacijos Klubui

                  Comment

                  • LiniMi

                    Em...
                    Nu kaip čia apsibudinus save;DD
                    Žodžiu aš degradavęs žmogus;D
                    Mėgstu ir domiuosi labai daug dalykų, bet apie nė viena normaliai visko nežinau;DD
                    Mokslai man negyvenimas...
                    Dažniausiai jei reikia kitą dieną į šūlę, tai belenkaip praslampinėju namie. pc, tv, papaišau, pakuriu, pasėdžiu, pakalbu, padarau nd ir nulužtu;DD
                    O jei savaitgaliai, tai namuose retai būna. O jei dar oras gražus, tai...;D
                    Labai nemėgstu kasdieninės rutinos, nemėgstu kai ilga laiką niekas nesikeičia.
                    Pati labai dažnai išvaizda keičių, nes man labai greitai atsibosta viskas.
                    Nu vienu ždž.;D
                    Paskutinis pakeitimas nuo Svečias; 2007-03-08, 18:47.

                    Comment

                    • Infante
                      • 2007 03 20
                      • 91

                      Kokia aš? Tyli, rami, jautri...švelni, rūpestinga, atlaidi... liūdna, keista.... visada užsisvajojusi ir kažką mylinti... Gimiau tada, kai už lango lengvai krito baltos purios snaigės... Turbūt net nerėkiau, tik užmerkiau akis ir iškart užmigau...

                      Comment

                      • Likimo_Kalvis
                        YOSH!!!

                        • 2006 08 26
                        • 378

                        bet aplamai AZ daros panasiaia kaip pazinciu tarnyba
                        Su mielu noru palaikau ir prisidedu prie puikių idėjų arba ne.

                        Comment

                        • Eglaya
                          Procrastinator


                          • 2005 07 22
                          • 561

                          nu bent jau čia neklausia, "kokia tu mergaitė, gera ar bloga, saldi ar rūgšti..." ><

                          *stabs one.lt*

                          Comment

                          • Eisas Kuperis
                            Simintis Sun


                            • 2006 01 25
                            • 355

                            O ką? Blogai? Aš kaip tik džiaugiuosi kad tiek žmonių parašo apie savę, tampa pažystami be jokio meeto. Turi daugybe dendrų bruožų, o kartais labai skirtingi. Tiesiog puikūs žmonės rašo apie savę ir dėl šios ar tos susipažinimo gyjos nepanašu man visa tai i pažinčių tarnyba, na nebent tu konors ieškai čia.

                            Comment

                            • Infante
                              • 2007 03 20
                              • 91

                              Jei ko nors siektume papasakodami apie save, tai tiesiog savo numerį parašytume :P Tiesiog gal kai kam yra įdomu, kokie ištikro žmonės čia rašo, kokie žmonės domisi anime. Kaukės, kurias užsidedame internete juk netokios įdomios...

                              Comment

                              • Ledux
                                PlixPlox

                                • 2007 03 09
                                • 135

                                Gerai mokaus esu siek teik mandagus siek tiek patrakes tarp svetimu labai jauciuosi suvarzytas nesnekus o vat geru draugu kompanijoj tai plepet galiu ir nesustot nors daznai ir pasiklausau kitu ir priduriu tik viena kita zodeli jei ka pradedu tai noriu ir pabaigt esu gana uzsiemes zmogus bet vistiek randu daug laisvo laiko namai mano tvirtove labai nesinori ju palikti kad ir 10 minuciu uzknisa zmones kurie raso sms'us be perstojo p.s. seniau ir pats toks buvau bet dabar kazkaip atpratau nezinau ar tai gerai ar blogai. esu labai prisirišes prie XXI amziaus technologiju galeciau kad ir visa diena prasedet prie kompo bet dazniausei sutrukdo brolis arba tevai nors tai man tik i nauda manau greitai mano veiduka papuos akinukai
                                labai bijau tos akimirkos bet teks priprasti turbut... labai patinka merginos bet jau daug kartu jomis nusiviliau gaila... na gal jau pakaks
                                sigpic

                                http://ledux.myanimelist.net

                                Ne piniguose laimė , o jų kiekyje.

                                Nebūk jautis 2009

                                Comment

                                Working...