Kokie jūs žmonės?

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Shinpi
    Naujokas
    • 2009 11 21
    • 8

    Vat cia tai juokingas klausimas D.
    "Ash tj turbut tjoks ramus zhmogeliukas njum "
    I like long walks, especially when they are taken by people who annoy me.

    Comment

    • amaeru
      big fcuking surprise

      • 2008 11 15
      • 111

      sunkiausia yra apie save pačiai kažką pasakyt.. :} bet tikrai galiu pasakyt, kad esu žiauriai nekantri, tinginė miegalė.. jei galiu padaryt kažką šiandien, tai vistiek atidedu į poryt. ;D būna dažnai užsilaginu savo gliukų pasauly. ir matyt nuo mėnulio fazių priklauso, bet staiga galiu pasidaryt beprotiškai veikli. nelabai pasitikiu žmonėmis, bet esu labai atvira, deja, nemoku žodžiais gerai išreikšt savo jausmų. man būdingas nepastovumas, veikimas ekspromtu ir noras kiek tik galiu padėt aplinkiniams. nes na šiaip tai aš geras žmogus.

      Comment

      • Esquisse

        Mhm... aš keista... netgi labai Kaip ir jūs - luv'inu anime O jei apie gėrį ir blogį, tai manau kad esu kažkur per vidurį

        Comment

        • Termis
          Naujokas
          • 2007 11 04
          • 27

          As tai labai trumpai apie save. Esu grynas INFJas . Gan uzsidares, nors buna dienu, kad ir labai bendraujantis, tikras svajoklis ir idealistas.

          Comment

          • dariussst
            Lavris-neišmanelis
            • 2009 01 05
            • 40

            kolkas nesuprastas

            esu zmogus kuris kartais buna uzdaras kartais megstantis vienatve bet tik karta
            megstu anime ziuret vienas nes man nepatinka kai man kas trukdo ziuret
            bendraut su draugais labai megstu bet kartais sunku nes neturiu jiems to papasakot kas man patinka o jiems ne pvz anime
            man labai patinka krepsinis futbolas ir vazinetis automobiliu
            siaip man atrodo kad esu dar tik dar mokiklinukas del anime nei kiti cia esantis nes dar nzn fraziu nesu buves nei vienam susirinkimes kuriam noreciau
            siaip esu sudetingas truputi zmogus nes dar niekas nera manes perprates ir nesupranta o as is tikro noriu ir koks mano tikslas

            aciu uz jusu demesi tikiuosi neatsibodo skaityt kaip ir man rasyt

            Kas iš Klaipėdos parasykit man jei esat mėgėjai anime

            Comment

            • UpDog
              Einu teisingu keliu xD

              • 2010 10 25
              • 42

              Aš tai toks go with the flow žmogus, bet nesu tingus. Bendraujantis, megstantis naujoves, o kai iškyla problemų man būna p..ui, nes dažniausiai išsivartau D

              Comment

              • lialia
                GD <3

                • 2010 07 18
                • 383

                Hmmmmm... keista sklausimas...
                Apie save tai galiu pasakyt tik tiek kad esu gan keista, patinka kersyt ;DDD, patinka anime kaip ir visiems cia esantiems forumieciams, kartais rami bunu o kartais ir ne..... mmmm.... patinka zvengt is nesamoniu ir siaip su draugais.. nu ner daugiau apie save ka sakyt xDDD
                http://i1014.photobucket.com/albums/af265/miatoot21/graphics/007_1.jpg
                Max parašo aukštis 130

                Comment

                • Horkis
                  Kritikuosiu žiauriai


                  • 2005 12 23
                  • 637

                  Vienas zodis... ----> WEIRD


                  Comment

                  • PaperAngel
                    (V)(;,,,;)(V)

                    • 2008 12 01
                    • 249

                    Kokie mes žmonės?
                    Vat imsim ir atsakysim. Depresijos kamuojami ir daug miegantys, ieškantys progos atrasti kažką naujo, kartais skepiški ir sarkastiški, norintys išsiskirti iš minios bei ieškantys savo vietos po kartias apniukusiu dangumi.

                    So yeah kažkas tokio ir dar prie to pridėsiu, kad dažnai sakantys, jog mėgstantys keršyt ar pan stuff daryt to nedaro ir pats kerštas lieka tik sąvoka/teorija, o ne praktika..
                    Spoileris:

                    Comment

                    • Kenčis-Himura

                      Kvailas, nusišnekantis, tinginys, mėgstu riterius ir jų garbės kodeksą. Mėgstmiausia pamoka istorija. Laisvalaikiu anime, su draugais. Atvirai pasakius nesu namisėda mėgstu pabūti su draugais.

                      Comment

                      • usakou
                        Rimtas forumo narys
                        • 2009 04 19
                        • 188

                        As:
                        draugiska, gerai pazistamose kompanijose trenkta,labai pazistamose visiskai dauzta...
                        visada tas zmogus,kuriam tenka linksminti nuliudusius zmones
                        Och,dar abstinente proud of myself

                        Comment

                        • ForestTiger
                          Me cool!

                          • 2009 01 06
                          • 101

                          Savanaudis, neapsisprendęs, neturintis savo nuomonės, o jeigu turintis, tai ją matyt galima nesunkiai pakeist, nedrąsus, užsidaręs, nors ir neatsiskyrėlis. Ai nors ko aš čia miklinu pirštus (forume burnos taigi nepaaušinsiu) istorikas taigi aš
                          Žiūrim į avatarą!

                          Comment

                          • Sentum
                            Narys

                            • 2011 02 18
                            • 74

                            Aš būčiau... gan ramaus charakterio nors dažnai go crazy. Mokyklos ėjimo dienom parėjęs namo dažnai miegu, todėl ne kažin ką nuveikiu per tokias dienas. Savaitgaliais (ir darbo dienomis kartais) lakstau gatvėmis su motoroleriu, važinėjuosi su tokiais pat nutrūktgalviais gatvės chuliganais. Mėgstu anime, kas be ko , beveik visi draugai su motoroleriais ir dažnai susiburiam :P. Gal dažnai ir atrodau liūdnas, bet greičiausiai susimastęs. Klasėje mane laiko satanistu, gal dėl rengsenos, muzikos kurią klausau, nors toks nesu. Dažniausiai vadina hipiu xD (klasėje), bet kiti vadina vardu (neturiu jokios realios pravardės). Na, turbūt kažką sužinojot apie mane . Per vasaros atostogas namuose beveik nebūnu, leidžiu smagiai laiką.
                            Ai dar
                            lytis: male
                            amžius : 16
                            miestas : Telšiai
                            orientacija : net labai straight.
                            Šito gal ir nereikėjo sakyti... Gan šmaikščiai gavosi.

                            Comment

                            Working...