Kokie jūs žmonės?

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • FreaK`aZ
    Rimtas architektorius




    • 2005 02 22
    • 532

    #91
    Autorius DevilsLittleSister
    Tyli, megstanti vienatve, labai uzsispyrusi... Nemegstu veltis i konfliktus, bet jei taip atsitinka tai nenusileidziu . Megtu patinginiauti ir ilgai miegoti.
    wo, beveik kaip ashi ;]
    "Some kind of frickin brainwashed cat from mars
    with a sick idea of world domination"

    Comment

    • hanaretsu
      Beealzebub
      • 2006 08 19
      • 135

      #92
      erm... nelabai mėgstu krūvom trainiotis, tik su žmonėm kuriuos pažįstu pakankamai gerai, gal dėl to kad prieš nepažintus padarus anžinai nusišneku..:rolleyes: sunku rast žmonių su panašiais pomėgiais, bent jau savo mieste.namie labiausiai mėgstu būt viena, taip geriau. esu pakankamai jautri, nors kartais taip neatrodo na, kas dar? tik tiek kad tikrai nemanau jog esu tradicinė ar paprasta be tai gali but ir klaidinga nuomonė, čia jau kitien spręst. galiu ginčytis, bet dažniausiai stengiuosi jų išvengt.

      gražu skaityt (ar taip galima sakyt?) kaip žmonės diskutuoja
      Paskutinis pakeitimas nuo zio; 2006-09-04, 20:16.

      Comment

      • Sasumi
        AquariusKiss

        • 2006 08 06
        • 190

        #93
        vienatve nelabaj pakeliu,bet gyvent galiu...man tajp pat nepatinka kur nors valkiotis su big shutve ziaurei nemegstu...tajp pat nelabaj pernesu garsios muzikos,nes tiesiog neimanoma susisneket,o jej viena esu,kodelgi ne?hm...nu kajp pastebejot(manau daugelis,o gal ir ne ) esu linksmu plauciu zmogas ka dar...njum manau viskas,visviena niekam as neidomi,as viso labo kaciukas,kurio niekas negirdi,nenori suprast ir net nesistengia

        Comment

        • madness_heaven

          #94
          Autorius Sasumi
          vienatve nelabaj pakeliu,bet gyvent galiu...man tajp pat nepatinka kur nors valkiotis su big shutve ziaurei nemegstu...tajp pat nelabaj pernesu garsios muzikos,nes tiesiog neimanoma susisneket,o jej viena esu,kodelgi ne?hm...nu kajp pastebejot(manau daugelis,o gal ir ne ) esu linksmu plauciu zmogas ka dar...njum manau viskas,visviena niekam as neidomi,as viso labo kaciukas,kurio niekas negirdi,nenori suprast ir net nesistengia
          mes truputi skiremes as megstu vienatve, o su didele sutve saugiau, bet man taip pat nepatinka valkiotis , muzikos garsiai neklausau, neina(ausu bugneliai neistveria )
          o idomumo, man tju idomi, esi lb mielas kitten o as visada tave girdziu, na bent stengiuos tai tikrai

          Comment

          • KenYoo
            Build to Destroy...

            • 2005 08 28
            • 144

            #95
            na kagi, apie sawe nuomones paprastai neformuoju, bet what the hell.
            Esu tinginys, truksta pasitikejimo sawimi, neturiu pakankamai walios igywendinti atrodo pakankamai paprastus dalykus kaip ismokti grot gitara. hobio lyg ir neturiu, kadangi... nu jau pasakiau juk. Neesu niekam niekada rimtai trenkes ar baisiai apshnekejas (vishumoj). Atrdo manyje slypi baisus inirshis kartais, bet i pawirshiu jis neislenda. Paziuriu anime kartais, na bent ne taip daznai, kadangi na kartoju, neturiu walios (ieskot torent ar kazko). kas man patinka ir pan. paskaitykit Susipazinkime skyrelyje. Neesu labai geras skaitytojas... megstu skaityt gera knyga, bet welgi nepakanka walios ja uzbaigt turbut esu siek tiek keistas... nors nemanau. jus spreskit. nemegstu karshio. karshtis- EVIL!
            tie CeraS`VictoriA testo rezultatai mane irgi puikiai apibudina.
            vadovaujuosi jausmais. jautrus kwapams as dar DAUG mastau/swajoju... spaced out
            Paskutinis pakeitimas nuo KenYoo; 2006-09-06, 14:15.

            Comment

            • Laimonas
              Rimtas forumo narys

              • 2006 08 20
              • 109

              #96
              o ziuriu tu tikrai labai panashus i mane kenyo as irgi neturiu valios ir knygu iki GALO nesu daug perskaites netgi bandzweu groti gitara, bet kaip ir tau valios neusteko

              Comment

              • seijuri
                Nya!
                • 2006 02 16
                • 59

                #97
                esu gana linksma zmogus....nors greiciau labiau trenkta neturiu kantrybes ir valios.megstu pamiegoti ....dar buna taip kad visa diena galvoju kokia as nelaiminga nes neturiu to ar negavau ano....nesu tokia ar anokia...... daznokai esu lb pikta ir egoistiska. bet siaip esu lb draugiska.ir zinoma megstu, ne ne megstu, o DIEVINU ANIME
                Paskutinis pakeitimas nuo seijuri; 2006-09-07, 20:13.
                never get a girl mad.....
                especially if she is armed, PMS-ing and happens to be very very cute....

                Comment

                • monoguruoshii

                  #98
                  I'm nothing special, I am not unique, I have, many secrets and I, eat the weak...
                  Esu tyli, uzsidariusi butybe. Nelabai moku bendrauti su zmonemis, mat esu drovi, kartais net egoistiska. Seip esu tingyne ir mieliau buciau viena negu su draugais, na nebent koks vakarelis su alcoholiu. Perdaug nuvertinu save dazniausiai.. esu gera isklausytoja, bet apie save dazniausiai vengiu pasakoti. Nemeluoju, bet kartais ishsisukineju, savo emocijas slepiu. Esu nereali anime megeje, mat turbut tas pora valandu prie PC ekrano galiu ramiai pabuti viena ir isigilynti. Beto megstu mastyti..

                  All my promises are lies, all my love is hate

                  Comment

                  • niekšas
                    forumo idiotas

                    • 2006 08 23
                    • 544

                    #99
                    As esu pastovus zmogus.Jei jau kuo susidomiu tai domejimasis neisblesta visa gyvenima.Susidomejau sportu pries 7m. ir dar vis tuo uzsiimu,susidomejau komp. gamez - dar vis tuo uzsiimu,ir zinoma mano naujausia aistra tai anime susidomejau pries 5m(kai pirma kart rode DB per lnk)ir dar vis esu ant to pasineses.Siaip esu uzdaras ir nedrasus.internete bendrauju mieliau nei realybeje.Labai nemegstu kompanijos kai ziuriu anime,ziuriu tik tada kai bunu vienas(dazniausiai kai brolio nebuna namie,nes jis dar nedaauges iki tokiu dalyku).Niekada aplinkiniams nerparodau ka mastau is tikruju,dazniausiai juos apgaudineju ir sudarau apie save klaidinga ispudy.Leidziu jiems matyti save toky koky jie nori mane matyti,o pats visada matau kas dedasi ju galvose.Esu idealistas, ieskau tobulu zmoniu,tobulu kovotoju,tobulai kardus valdanciu meistru, aisku randu tai tik animuose.Todel taip megstu anime .

                    Comment

                    • SNcheZ

                      Taikliausias manes apibudinimas butu PX-man

                      Comment

                      • Likimo_Kalvis
                        YOSH!!!

                        • 2006 08 26
                        • 378

                        Man dzin
                        Su mielu noru palaikau ir prisidedu prie puikių idėjų arba ne.

                        Comment

                        • arturikas
                          Nieko nera
                          • 2006 07 25
                          • 10

                          keistas as zmogus kartais uzsisedziu nieko neveikdamas, o kartais visa savaite is kampo i kampa slankioju

                          Comment

                          • Evil_of_Darknesz
                            Suicide is painless...

                            • 2006 04 09
                            • 998

                            As esu linksmas is paziuros nerupestingas zmogus(bent tayp mane apibudina draugay) o seip tay uzsiimu anime ziurejimu , anime klipu kurimu , online zaidimus losiu , knygu neskaytau....Ak tayp dar retkarciais pasimokau ir klausau muzikos dar wartoju alkoholi ir pan.....

                            Comment

                            • Surreal
                              Green World

                              • 2006 10 31
                              • 76

                              Turiu perfekcionistės bruožų, nors visiškai savęs tokia nelaikyčiau. Kad ir ką daryčiau, stengiuosi daryti tik gerai. Esu labai aktyvi, linkusi dalyvauti visur, man neegzistuoja žodžiai "tingiu" ir "neturiu ką veikti". Mėgstu leisti laiką su draugais, lengvai bendrauju, esu optimistė. Neretai labai nusišneku, bandau kovot su šia yda (ne itin sėkmingai). Dar manau, kad pernelyg pasitikiu savimi. Man patinka žmonės. Dar knygos, kultūrinimasis. gitara, muzika, kelionės ir žinoma anime. Pamišusia save dėl animės, deja, nepavadinčiau. Nežiūriu jos pernelyg daug, nes tiesiog yra ir daugybė kitų dalykų... Bet tai vienas iš mano pomėgių.
                              Paskutinis pakeitimas nuo Surreal; 2006-11-24, 22:09.

                              Comment

                              • random
                                beveik ekscelencija
                                • 2006 11 08
                                • 30

                                Esu labai labai labai tingus zmogus klasiokai mane vadina "pochuiste" kartais is tokiu dalyku del kuriu kiti isizeistu, supyktu, susierzintu arba nerimautu, as tik juokiuossupykstu retai, bet jau kad supykstu tai taip ir zinok- tikrai moku savo uzsleptu pykciu izesti del tingaus budo daug svajoju :rolleyes: sunkiai susipazystu su naujais zmonem, bet kai jau susibendraujam tai tikrai visada laisvai susisnekesim

                                Comment

                                Working...