Kokie jūs žmonės?

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Dummas

    #31
    Čia, kaip koks Adolfas:"Visi žmonės antrarūšiai, o aš ne !!!". Pirmą kart sutinku su Solid'u ;] Čia galima tada teigti, jog žmonių, kaip tokių nėra, yra tik no-named padarai.

    Comment

    • Lax..
      reLaxed




      • 2005 12 24
      • 516

      #32
      Paprasti žmonės ir yra no-named padarai, nes jie paprasti.

      Comment

      • Ozis

        #33
        Na jo cia Eisas, pasirode biski ne is gerosios puses ^^
        Niekas negali spresti apie savo unikaluma pats. Tave vertinti gali tik kiti zmones, taciau ju vertinimas velgi bus netikslus.

        Kas del no-named padaru, tai paprasti zmones nera no-named, jie tiesiog yra zmoniu (biologine prasme) banda. Vat tie isskirtiniai yra no-named padareliai (mat isskirtinumas lyg ir sako, kad nieko tokio kito nera ar nebuvo (ar buvo mazai), tad apibrezima tam buvimui butu rasti sunku), na nebent juos dar galima pavadinti zmonemis (psichologine ar asmenybes prasme).

        Comment

        • Augiszz
          Anime Man
          • 2006 02 04
          • 37

          #34
          Autorius Eisas Kuperis
          O kas jis toks per padaras? Kuom jis panašus ir apskritai tia neimana. Esu unikalus šioje planetoje labiau nei bet kas kitas.

          Gal turejai uomeny nepakartojamas? Nu tipo kad tokio kaip tu sioje planetoje nera...
          Bet jai turejai uomeny kad esi geriausias ish visu o visi kiti tiesiog trash, tai dude, issibegek ir uzsimusk pats save i siena

          Autorius Ozis
          Kas del no-named padaru, tai paprasti zmones nera no-named, jie tiesiog yra zmoniu (biologine prasme) banda. Vat tie isskirtiniai yra no-named padareliai (mat isskirtinumas lyg ir sako, kad nieko tokio kito nera ar nebuvo (ar buvo mazai), tad apibrezima tam buvimui butu rasti sunku), na nebent juos dar galima pavadinti zmonemis (psichologine ar asmenybes prasme).
          Pritariu Oziui
          LAX... jai tau visi zhmones ira no-named padarai tai geriau ishgerk fosforo rugshties ir trinktelek savo galvele per siena
          Paskutinis pakeitimas nuo zio; 2006-11-25, 18:35.

          Comment

          • Tsubasa fuju

            #35
            o man atrodo, kad jus istraukiat is zodzio ta prasme kuri jums labiau tinkamesne, kad galetumet pasiriet... Baikit, ok?

            Comment

            • Eisas Kuperis
              Simintis Sun


              • 2006 01 25
              • 355

              #36
              Ne, ne, ne. Ka aš turėjau galvoje ten..? A velnias žino, bet štai ką aš žinau. Visi žmonės unikalūs,tačiau paprastai jie turi begales dendrų bruožų. Bendru pomėgių, bedra požiuri. Ir tam dar dydele itakada daro aplinka. Na takim kad ir mokykla kuri verčia visus mokytis vienodai nors besimokantieji esti skritingi. Ir t.t., ir panašiai. VIsi jie idividuolūs ir visi jie esti vienokių ar kitokių grupiu sudėtije.
              O ką galiu pasakyti apie savę. Toks pavizdukas. Mėgstu keliones dviračiau. Aha. Šia tem su kitais mėgstančiais galiu kalbėti labai ilgai. Bet va negaliu dalyvauti nė viename dendrame žigije nes, mano važiavimo tempas visai kitoks, aš dažnai važiuoju nakti arba bent jau puse paros, susitojimus renkuosi kitokiu dažnumu, kitose vietose, niekur nenakvoju ir t.t. Nu žmonės sako, galima darintis tarpusavije, bandyti kurti plana kuris tiktu visiems, taiktiis vieniems prie kitų. Bet tuomet man kelionė jau tampa ne tokia smagi, tai kam ją man gadintis. Tava, anoks čia kelimasis, kad prie kitų nelabai deri.

              Ozis sakė kad vertina kiti. Ir savo atžvligiu galiu pasakyti jog tie kiti vertina taip "Aš jo visiškai nesuprantu". Galų gale matau kad žmonės retai kada sako tai ką ištikrųjų galvoja.
              Arba jie meluoja norėdami naudos sau, arba jie tyli nenorėdami pakenkti sau. Kiti dar teigia jog tia daro dėl kitų, tačiau visitek jiems būna iš to kažkokia nauda.

              "O kas jis toks per padaras?" (Mažasis Princas) Reiškiasi man ankščiau apie jį neteko girdėti, o dabar pasidarė idomu.
              "Kuom jis panašus ir apskritai tai neimana." Kažkaip negaliu patikėti jog kažkur kažkoks "Mažasis Princas" gali būti panašus į mane.
              "Esu unikalus šioje planetoje labiau nei bet kas kitas." Nu kaip ir visi kiti žmonės, tik aš niekaip nematau labai jau dag bendrų bruožu apie ką kalbėjau viršuje.

              Comment

              • Tsubasa fuju

                #37
                eisai, atrodei tox ishsilavines, o mazojo princo nezinai Tay Antuano Sent Egziuperi Veikejas- is kitos planetos, kurio mastymas ne toks kaip kitu paprastu zmoniu... Jis valo ugnikalnius, prisijaukina kates, priziuri ir myli geles... Niu keistas, bet kazkodel visiem patinka...

                Comment

                • Eisas Kuperis
                  Simintis Sun


                  • 2006 01 25
                  • 355

                  #38
                  Autorius Tsubasa fuju
                  eisai, atrodei tox ishsilavines, o mazojo princo nezinai Tay Antuano Sent Egziuperi Veikejas- is kitos planetos, kurio mastymas ne toks kaip kitu paprastu zmoniu... Jis valo ugnikalnius, prisijaukina kates, priziuri ir myli geles... Niu keistas, bet kazkodel visiem patinka...
                  Oba. Nu uginikalniu dar nemoku valyti. Einu išmesiu savo tinginį katiną pro duris laukan ir palaistisiu citrina.

                  Comment

                  • spyxter

                    #39
                    Eisai Kuperi, unikalumas vardan unikalumo yra nesamone...

                    Comment

                    • tamagochi
                      Suši valgytojas

                      • 2005 10 19
                      • 138

                      #40
                      Na mano trumpa prisistatyma jau galima kazkur rasti sio forumo archyvuose, tai nevarginsiu kartojimais. Juolab nenoriu, kad si gija virstu pagyru puodu. O jei kas nori suzinoti daugiau - gyvenime visada atsiras vietos dar vienam draugui

                      O unikalūs ir pakankamai weird mes esame visi. Nebutina netgi atskristi is kitos planetos ar uzsiimineti extreme sportu. Tiesa siems bruozams savyje atrasti reikia laiko ir aplinkiniu pagalbos. Manau, kad visus sio forumo dalyvius jungia vienas bendras pomegis - dometis kitomis kulturomis ir plesti savo akirati. O vien tai jau yra puiku ir man malonu bendrauti su siais zmonemis

                      Comment

                      • Tsubasa fuju

                        #41
                        ups... paklaida: Mazasis princas prisijaukino ne kate o lape

                        Comment

                        • kita
                          spacier than an astronaut

                          • 2005 10 13
                          • 77

                          #42
                          Mažasis Princas valė tik du veikiančius savo planetos ugnikalnius, ir prisijaukino vienintelę lapę. Mylėjo vienintelę gėlę, kurią pats laistė, ir dengė nuo vėjo. Kuri jam buvo unikali nes buvo jo gėlė. (tai užuomina)
                          'Visai kaip' nėra 'lygu'.
                          O žiūriu, kad jei būtų įmanoma savo gražume paskęsti, tai čia daug aukų būtų.
                          Akinantis grožis ir pats apanka. Siūlau slėpti visus veidrodžius, nes gresia akių problemos.

                          E.Kuperi, pasakyk, tu tikrai nežinai Mažojo Princo? Manau tau nėra priežasties sakyti netiesos, bet nelabai tikiu. Patvirtink arba paneik ..?

                          Comment

                          • Eisas Kuperis
                            Simintis Sun


                            • 2006 01 25
                            • 355

                            #43
                            Autorius kita
                            E.Kuperi, pasakyk, tu tikrai nežinai Mažojo Princo? Manau tau nėra priežasties sakyti netiesos, bet nelabai tikiu. Patvirtink arba paneik ..?
                            Esu girdėjęs tik šiuos du žodžius, kurie vieni man neką tepasako. Na bent kiek daugiau nesu apie jį girdėjęs, nors tikriausiai turėjau galimybe, tačiau ją praleidau besidomėdamas kitkuo, veikdamas kažką kitką, kaip dažniausiai man ir būna. Sakai tai mažai tikėtina. Kodėl? Todėl kad visi kiti žmonės girdėję apie jį? Todėl kad taip įprasta? ar todėl kad visi tiesiog turi apie jį žinoti?

                            'Visai kaip' nėra 'lygu'.
                            Nu žinoma. Bet jei jau yra kažkokie panašumai man jau pasidarė idomu. Tad netgi ketinu pasiieškoti apie ši veikėja daugiau.

                            Ir kodėl gi žmonės tą unikalumą supranta kaip kažkokį savęs išaukštinimą. Gal tuomet reikėtu man sakyti kitoks ar kaip Augiszz sakė nepakartojamas ar dar kažkaip panašiai. Iš pažiūros rodos net nelabai ir skiriuosi iš minios. Rytais gaminuosi valgyti, einu į barbą... Na ir dar kažką veikiu. Tačiau kai reikia paaiškinti kodėl aš nesutinku dirbti ilgiau kaip 4-6 valandas per parą arba daugiau kaip 4 dienas per savaite. Va tuomet ir prasideda. Tai vertinama kaip kažkoks bereikalingas mano noras būti kažkokiu, išskirtiniu ypatingu, besikeliančiu kažkokiu ir.... Žodžiu, tai vertina nepalankiai ir nesupranta tikrų mano priežasčių. O tai ką? Man laikytis politikos
                            Paskutinis pakeitimas nuo Eisas Kuperis; 2006-07-02, 09:24.

                            Comment

                            • Augiszz
                              Anime Man
                              • 2006 02 04
                              • 37

                              #44
                              Eisai geriausia laikytis tokios taktikos: Dejau ant visu, ash geriausias!! Che aisq joke
                              Db supratau ka turejai uomeny unikalus, tiesiog vienaip ar kitaip tu nesi paprastas zmogutis kuris nuo kasdienines rutinos gali nuspeti savo tolimesnius veixmus... Tau patinka isskirtiniai dalykai kurie nepriimtini paprastam zhmogui, ar ne taip?

                              Comment

                              • Audria
                                Labai pikta. Neerzinti

                                • 2005 09 25
                                • 98

                                #45
                                Kad ir apie ta pati Mazaji Princa - lape jam pasake : dabar as tau atrodau kaip paprasta lape,nieko nesiskirianti is kitu simtu paprastu lapiu.Bet jeigu tu mane prisijaukinsi as tau tapsiu vienintele tokia.Tas pats ir su zmogum - jie visi atrodo vienodi,bet tik pabendrave suprantam kiekvieno jo unikaluma.Ir siaip apie save zmogus negali taip gerai kalbet,gal tau eisai tu ir atrodai nepaprastas,o visai kitam zmogui atrodysi visiskas nuobodybe,nevertas demesio (ce tik neisizeisk,tebuvo tik pavizdys) .Be to,kiekviename zmoguje tuno mazasis princas,tik mes jo nematom (ce tas pats kaip su Fruits Basket jei kas metet,vienam epizode Tohru pasake Kyo kad zmogus kaip kazkox ryziu kamuoliukas ir savo grozio nemato,nes jis nugaroj,nu kazkaip taip ^^v)
                                Aj ce tik spangali,bet savo nuomone issakiau ;]

                                Comment

                                Working...