Kokie jūs žmonės?

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • arna
    emptiness

    • 2006 06 20
    • 1064

    #16
    koks as esu?

    tikriausiai uzdaras, keistas ir trenktas. na bent taip tikriausiai kitiems iš šalies atrodau :-). o šiaip esu iš tų, kurie vaikšto kaip katinai, po vieną.

    Comment

    • shinto

      #17
      heh

      O ar yra skirtumas koks zmogus yra(sitoje relybeje)? Ar tai kam svarbu?

      Comment

      • Ekgp97sl
        Vietinis šnipinėtojas

        • 2006 01 16
        • 63

        #18
        Autorius shinto
        O ar yra skirtumas koks zmogus yra(sitoje relybeje)? Ar tai kam svarbu?
        o nepagalvoji, kad jeigu niekam tai nebutu svarbu ar idomu, niekas ir nebutu kures tokios gijos?
        o kokioje realybeje tai butu svarbu, tavo manymu?

        Comment

        • Invisible

          #19
          Esu geekas. Taip sako mano draugai, taip sako kiti geekai. Na tikslesnio žodžio negalėčiau pasakyt apie save

          Comment

          • Mukazala
            There's no one like me
            • 2005 04 20
            • 7

            #20
            Paniures, tylus, saltas. Visi taip teige pirma karta pabendrave su manim, o kai prisileidau i "savu zmoniu rata"- patikimas atlapasirdis, santurus padauzha. Siaip kiekvienas zmogus negali teigti koks jis butent yra, nes tai nusprendzia uz mus kiti. Va ju ir reiktu klausti. Nes mes save matome tokiais, kokiais norime buti.

            Comment

            • SolidSnake
              SSDD

              • 2005 12 21
              • 172

              #21
              SolidSnake


              Real Name: Unknown
              Sex: Male
              Age: Unknown
              Nationality: Unknown
              Height: 182 cm
              I Just Wanted An Excuse To Kill As Many People As I Could !!!

              Comment

              • Dummas

                #22
                Like allways.. Snake is somwhere else... Nice to meet you guy, who's named as Unknown..

                Koks aš? - Tylus, esu loxas, užsidaręs pamišes filosofas (tipo pamastau kartais..), su skaudančia galva ant pečių. Dažnai skaitau knygas apie computer-related stuff.. Todėl esu trup su zafodais. Mėgstu protingus žmones. Mėgstu psichologinius dalykus. Mėgstu dirbti... What's all I think.. Am.. Turiu ir vardą - Maksas.

                Comment

                • Augiszz
                  Anime Man
                  • 2006 02 04
                  • 37

                  #23
                  Autorius Dummas
                  Koks aš? - Tylus, esu loxas, užsidaręs pamišes filosofas (tipo pamastau kartais..), su skaudančia galva ant pečių. Dažnai skaitau knygas apie computer-related stuff.. Todėl esu trup su zafodais. Mėgstu protingus žmones. Mėgstu psichologinius dalykus. Mėgstu dirbti... What's all I think.. Am.. Turiu ir vardą - Maksas.

                  Emmm che tu ka norejai tuom pasakyt?

                  Comment

                  • Neoner
                    We're the Unbound


                    • 2005 12 28
                    • 109

                    #24
                    hmmmm, esu filosofishkas, shiek tiek poetishkas zmogus. megstu kada parashineti kokius apsakymelius ar eilerashtukus. labiausiai mano vaizduote iaudrina tylus vienishi pasisedejimai kur nors mishke ar sode. Esu vienishas vilkas, turiu LABAI nedaug draugu (heh, atsiskyrelis rastamanas), na nebent su kompanija einu ishgerti kada, bet tai buna labai retai.

                    Comment

                    • Dummas

                      #25
                      Autorius Augiszz
                      Emmm che tu ka norejai tuom pasakyt?
                      Tai ką ir pasakiau...

                      Comment

                      • Angel of Death

                        #26
                        As:
                        Trenktas ir dar kaip nenuostabu kad panos su manim nedraugauja... ech.. negaleciau gyvent be anime

                        Comment

                        • Tsubasa fuju

                          #27
                          niu as... niu hm... na... VA! Sugalvojau! Zmogus! Niu sep esu zirgu fanatike, esu PRIES RUKYMA IR ALCHOHOLINIUS GERIMUS! Ir pries smurta! Turbut busiu feministe... Uf... ka jau padarysi... *nusisneki, fuju!* aj, megstu sneketi, nors ir nusisneku... Paskui gailiuosi, bet... Kad ir nieko nepasakiau... O gal ir viska... VA! Megstu is nesamoes daryt samone... Na bent manau kad esu teisinga... Del draugiskumo tay galima pasigincyt... Nesu chebrante- turiu ka turiu, o daznai neturiu nieko... *dar viena ,,gili mintis"...*

                          Comment

                          • kita
                            spacier than an astronaut

                            • 2005 10 13
                            • 77

                            #28
                            Autorius Eisas Kuperis
                            Koks aš žmogus? Na aš nevisai žmogus. Į šia planeta papuoliau visai nesenai ir man ji labai patiko, tiesa prie jos dar iki galo nepripratau, bet po truputi bandau prisitaikiti. Žiauriausia man dabar trumpa 24 valandų para. Per ja nieko nespėju nuveikti. Labai daug tų pomėgių, tokių kaip fantasika, kelionės (geografija, kelionės autobusais, dviračiu, traukiniais ir t.t.), mokslas, magija, anomalijos, katastrofos, aviacija, kuryba, muzika, knygos, anime, filmai, augalai (gėlės, dekorativiniai medžiai), ateities projektai, kompiuteriai, maisto gaminimas, pirkimas. Ir dar begalės smulkesnių pomėgių. Man tiesiog patinka nuostabiai, smagiai, nuotaikingai, idomiai gyventi šioje planetoje. Esu svajotojas, vegetaras, gana patiklus, draugiškas, beveik visuomet linksmas, su šypsena veide, kiti dar teigia kad ir romantikas, nors neturiu žalio supratimo ką tai reiškia. Tai tiek trumpai.

                            Visai kaip Mažasis Princas.

                            Comment

                            • Eisas Kuperis
                              Simintis Sun


                              • 2006 01 25
                              • 355

                              #29
                              Autorius kita
                              Visai kaip Mažasis Princas.
                              O kas jis toks per padaras? Kuom jis panašus ir apskritai tia neimana. Esu unikalus šioje planetoje labiau nei bet kas kitas.

                              Comment

                              • SolidSnake
                                SSDD

                                • 2005 12 21
                                • 172

                                #30
                                Eisai su tokiu ego gali save nuzudyt Pff lol galvojau apie tave geriau :sick:
                                I Just Wanted An Excuse To Kill As Many People As I Could !!!

                                Comment

                                Working...