Kokie jūs žmonės?

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • rezzzes

    Kokie jūs žmonės?

    ti wat kokie jus zhmones?
    Paskutinis pakeitimas nuo Svečias; 2006-06-20, 02:04.
  • Mouse[ON]
    me, myself and i

    • 2005 06 21
    • 50

    #2
    Skaiciau ir neredaguota posta =D gerai ten ir gan teisingai :P Apie save galiu tik tai pasakyti, kad nesedziu namie per dienas ir ziuriu anime, viskam savo ribos, mano prioritetai - alus, futbolas+alus, fubtolas aiksteleje su kamuoliu be alaus, draugai, parties, kiti alkoholiniai gerimai, mokslai, anime
    "Optimistas plyšauja, kad mes gyvename pačiame geriausiame pasaulyje, pesimistas nuogąstauja, kad būtent taip ir yra." - Rėjus Bredberis

    Comment

    • urahara_san
      hah i need sleep
      • 2006 04 18
      • 28

      #3
      anime per naktis ziuriu. bet wa diena anksciau pie WOW prasededavau dba futbola ziuriu. skeitboardinu aij.... bet uzteks apie mane man idomu ishgirst kitu...
      ^^

      Comment

      • Ozis

        #4
        hmmm as labiau koncentruojuosi ties darbu. Anime, knygos, panos, alus lieka laisvalaikiui, kurio beveik ner. kartais dar nueinu poolo ar kasio palost.

        Comment

        • Myojin`
          Tiesiogiai iš miško
          • 2006 03 04
          • 84

          #5
          Autorius rezzzes
          ti wat kokie jus zhmones?
          O jus ce tik savo veikla vardinat,gal ir charakterio bruozus reiktu isvardint:rolleyes:
          Juk vizdelto klausimas KOKIE? o ne KA VEIKET. pvz: psihopatai,optimistai,namisedos ir t.t....
          Veikla gali papildyt atsakima bet nesudaryt viso atsakimo.
          Ir manau isvis nevertejo temos daryt nes beveik tas pats ira temoje "Susipazinkime"

          O kox as zmogus pats tixlei nzn.Keistas ir permainingas... Dienas praleidziu irgi nevienodai... nelabai kalbus.
          neturiu daug logikos bet turiu nuojauta.beveik visose veiklose pradze pradedu gerai o poto labai greit pervargstu ir issiblaskau.O kad pradet gerai reik tik ikvepimo...
          Paskutinis pakeitimas nuo Myojin`; 2006-10-30, 17:04.

          Comment

          • Nikti

            #6
            Išsiblaškius, amžiais velniažin kuo užsiėmus, bet tik ne tuo kuo reikėtų tyliu, ypač kai nėra ko pasakyt, arba pan, bet kai pasakau ką, po kokių kelių val suvokiu kad pasakiau nesamonę kažkokią, ir visai be reikalo ... šiaip jau kiek žinau, nesu tokia kvaila kaip atrodau, viskuo kalts išsiblaškyms

            Comment

            • Eisas Kuperis
              Simintis Sun


              • 2006 01 25
              • 355

              #7
              Koks aš žmogus? Na aš nevisai žmogus. Į šia planeta papuoliau visai nesenai ir man ji labai patiko, tiesa prie jos dar iki galo nepripratau, bet po truputi bandau prisitaikiti. Žiauriausia man dabar trumpa 24 valandų para. Per ja nieko nespėju nuveikti. Labai daug tų pomėgių, tokių kaip fantasika, kelionės (geografija, kelionės autobusais, dviračiu, traukiniais ir t.t.), mokslas, magija, anomalijos, katastrofos, aviacija, kuryba, muzika, knygos, anime, filmai, augalai (gėlės, dekorativiniai medžiai), ateities projektai, kompiuteriai, maisto gaminimas, pirkimas. Ir dar begalės smulkesnių pomėgių. Man tiesiog patinka nuostabiai, smagiai, nuotaikingai, idomiai gyventi šioje planetoje. Esu svajotojas, vegetaras, gana patiklus, draugiškas, beveik visuomet linksmas, su šypsena veide, kiti dar teigia kad ir romantikas, nors neturiu žalio supratimo ką tai reiškia. Tai tiek trumpai.
              Paskutinis pakeitimas nuo Eisas Kuperis; 2006-06-20, 23:24.

              Comment

              • Augiszz
                Anime Man
                • 2006 02 04
                • 37

                #8
                Nu sheip ash negaliu pasakyti kox ash esu Che jau butu saves paties ivertinimas... Draugai sako kad esu linxmas, panele sako kad esu nuostabus O seip siomis dienomis klausaus muzikos ir pats groju... Klausau: System of a down, Nightwish, Apocalyptic'os ir metallicos. Vot tep vat, trumpai apie mane

                Comment

                • ketou
                  savim patenkintas gyvulys
                  • 2006 04 16
                  • 51

                  #9
                  hehe...koks me zhmogus?...hehe... ...zhiauriai laisvas ir trenktas...^^''pasineshes ant zhirgu ir karshtu oru...*lauke +30,o ketou voliojasi saulutei*...a daugiau cia apie me ir nepapasakosi...O_O
                  Melynas dangus taip dera prie tavo juodos sielos...

                  Comment

                  • Sable
                    The Hitchhiker





                    • 2005 03 11
                    • 1530

                    #10
                    "weird" just weird. pats sau esu keistas, tj kitiem dar labiau tox atrodau. nors buna ivairiai. o siaip tj draugiskas (dazniausiai), hyper aktyvus (itin gerai sita supratau kai nuo neto atsitraukiau - tiek jegu ir nzn kur det - tai lakstau, sportuoju, dirbu, skaitau, pasistusinu kai kada, kalnus iveikineju (nors kartais atrodo kad ir nuverst juos galeciau), ai ir dar turiu gan palankia fortuna siaip per plauka daznai issisuku is labai kebliu situaciju -geriau cia nesiplesiu kokiu (too horrible to be told to little children).
                    vienu zodziu "weird"
                    Paskutinis pakeitimas nuo Sable; 2006-06-21, 19:44.

                    Comment

                    • Eglaya
                      Procrastinator


                      • 2005 07 22
                      • 561

                      #11
                      Naive, simply naive.

                      Ir gal truputį trenkta, nes metu vienas populiariausių studijų Lietuvoj. Bet nafig, nenoriu daugiau akyse regėt ><

                      Comment

                      • Tamsos_Elfe
                        Dreamer

                        • 2005 05 17
                        • 24

                        #12
                        Slapuke ir tylene... dar siek tiek geimere.. knyga kokia jau seniai be buvau paemus i rankas, neturiu laiko. Visa save atiduodu draugams... Be ju as niekas... Jei draugas soktu i ugni kogero ir as is paskos... va taip vava

                        Comment

                        • Ekgp97sl
                          Vietinis šnipinėtojas

                          • 2006 01 16
                          • 63

                          #13
                          Aš idiotas. :]
                          Paskutinis pakeitimas nuo Ekgp97sl; 2007-08-28, 10:58. Priežastis: iš tiesų tiesiog pasigedau galimybės ištrinti savo paties žinutę

                          Comment

                          • Audria
                            Labai pikta. Neerzinti

                            • 2005 09 25
                            • 98

                            #14
                            Ajajai visi cia raso kad yra keisti xD Mmm as tokia nesu,bet aisku nesakysiu kad esu paprasta,nes paprastu zmoniu nebuna.Siaip as esu gan kerstinga,umi,pirma padarau tik tada pagalvoju,kartais tylene,o kartais visai neuzsiciaupiu :] Labiau megstu skaityt knyga nei tupet prie kompo =D Aj dar stengiuos neturet burio 'seip' draugu man uztenka ir keleto kuriais galima 100% pasitiket ;D
                            P.S Dar draugiska,nekantri ur uzsispyrus :]

                            Comment

                            • CeraS`VictoriA

                              #15
                              na, as papostinsiu vieno testo rezultata, kuris labai mane atitiko, nepritarciau tik gal kokiem 2 zodziam. (nepykit kad angliskai)

                              messy, depressed, introverted, feels invisible, does not make friends easily, nihilistic, reveals little about self, fragile, dark, bizarre, feels undesirable, dislikes leadership, reclusive, weird, irritable, frequently second guesses self, unassertive, unsympathetic, low self control, observer, worrying, phobic, suspicious, unproductive, avoidant, negative, bad at saving money, emotionally sensitive, does not like to stand out, dislikes large parties, submissive, daydreamer.

                              Comment

                              Working...